Skocz do zawartości

Panna (z Badoo) nagle wyrzuciła mnie ze znajomych z FB i po kilku dniach zablokowała :D


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, grejt akcja,.

panna którą obracałem ostatnie 4 miesiące (trzymałem temat, czasami cisnąłem, odbijałem teściki, sex wiadomo też był) nagle z dnia na dzień usunęła mnie z FB :D Najlepsze jest to, że ona kilka dni później usunęła mnie też z Instagrama, a na FB zablokowała mozliwość zebym mógł ją odnaleźć w wyszukiwarce :D to jest coś niesamowitego :D poziom och/ujenia level hard:D

Ja wiedziałem, że ona ma lekkie problemy ze sobą tj.

- w wieku 30 lat żadnego poważnego związku (dziewycha 7,8/10)

- pewna faza pochwicy

etc.

Ale najczęściej takie znajomości oparte na seksie umierają naturalnie i to jest dla mnie wiadome. A tu mach, wchodzę tydzien temu na fejsa i nie ma jej wśród znajomych :D ale patrzę na Instagramie jest. Poczekała 4 dni, po czym usunęła mnie też z Instagrama a na FB ustawiła tak, że nie można jej znaleźć w wyszukiwarce :D

Post nie jest po to, żeby pokazywać jak działają media społecznościowe, ale żeby uczulić jak mocno powalone są panny dzisiaj :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Conrad napisał:

Też tak miałem i chodziło o znalezienie jelenia związkowego, który nie miał pojęcia o rozwiązłej przeszłości partnerki. 

Też tak myślę, że jakiś beciak się pojawił więc bolców trzeba było odciąć :D

 

33 minuty temu, Baca1980 napisał:

No i co z tego? Żal dupę ściska że Cię zablokowała? Pewnie panna chce się ustatkować i nie życzy sobie kontaktu z byłymi "bolcami" :).

Nie, "żal mi dupy nie ściska". Jakbyś czytał ze zrozumieniem, to byś wiedział, że temat ma charakter edukacyjno - humorystyczny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się produkować ale Bracia, już to wyjaśnili elegancko. Pojawił się inny, prawdopodobnie beciak, którego spróbuje urobić na związek, ślub, bachora, itd. Więc kontakt z ru*haczem, który nie dał się złamać musi być ucięty. Pani musi uchodzić, za inną niż wszystkie. Odezwie się do Ciebie, kiedy z tamtym nie wyjdzie, albo do związku/małżeństwa wkradnie się nuda. :D

 

Kobieta, nigdy nie jest Twoja, to tylko Twoja kolej. Choć to bolesna prawda do przetrawienia, dla romantycznych zwolenników małżeństwa i wierzących w tę jedyną. ;)

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Istnieje coś takiego, poważnie pytam?

Nie

 

6 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Jest lepszy sposób, "to" jest wypisane na twarzy...

Na twarzy to masz tylko widoczne późne zmiany kiłowe.
Ewentualnie kiła wrodzona ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Bracia mówią, po prostu po używała a teraz ma innego pana, przed którym ukrywa odciski bolców.

 

Wnioski:

Kobiety są bezwzględne w relacjach D-M.

Mogłeś się nią "jarać" i troszkę coś sobie czasem wyobrażać, a wyszło jak zwykle.

Ucz się od kobiet, ucinaj znajomość bez tłumaczenia jeśli nie chcesz żadnej "mowy pożegnalnej".

Kobieta to ZAWSZE obcy człowiek, może odejść w każdej chwili bez podania przyczyny, bo zawsze może Ciebie obsmarować że coś robiłeś i nie dość że Cię oleje, to wśród znajomych gównem obsmaruje.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.