Skocz do zawartości

Cycki czy dupa


mroczny.rycerz

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Hatmehit napisał:

Sama wolę cycki

,ale wszyscy adoratorzy po kolei preferowali tyłek/biodra. Najlepiej to oba, lecz trzeba mieć szczęście, aby te oba były duże i kształtne jednocześnie przy wąskiej talii. 

Trzeba zrobić jak moja obecna dziewczyna. Cycki nie były zbyt dorodne to zainwestowała :D i teraz jest i zgrabna dupa i duże cycki 

Edytowane przez mroczny.rycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, mroczny.rycerz napisał:

Cycki nie były dorodne to zainwestowała

Takie sprawy to lepiej robić po ciążach, karmieniach i innych kwestiach z lekka degradujących estetycznie piersi. A można nie robić w ogóle i docenić inne atuty w sobie oraz wygodę B:lol: Aczkolwiek to, że taka możliwość jest- spoko, wszystko z umiarem jest dla ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całym swoim życiu poznałam tak różne gusta facetów, że ciężko mi nakreślić jakiś schemat. Ja z racji, że mam dobry tyłek, a słabe piersi, raczej do mnie częściej odzywali się ci co preferowali tyłek ? Myślę, że dla facetów jest ważny całokształt i proporcje niż konkretne szczegóły ale mogę się bardzo mylić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.