Skocz do zawartości

Próbować dalej?


kaarb

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Po krótce postaram się opisać całą sytuację.

Kojarzyłem z widzenia pewną laskę, czasami się mijaliśmy w sklepie gdzie pracuje, ale dopiero w tym roku postanowiłem ją znaleźć w internetach (co nie było łatwe). Napisałem, okazała się miła, odpisywała sympatycznie. Opowiadała co i jak u niej, ale sama rzadko zadawała pytania.  Po jakiś czasie zaproponowałem spotkanie, grzecznie odmówiła tłumacząc się że spotyka sie z kimś. Nie do końca w to wierzę, nie wynika to w żaden sposób z jej kont w social mediach, ale ok. Niestety myślę co jakiś czas o tym i nie daje mi to trochę spokoju. Czy warto odzywać sie do niej ponownie po przerwie czy dać sobie spokój raz na zawsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakaś dziewczyna napisała/powiedziała mi, że się z kimś spotyka, odpuszczałem temat. Może faktycznie kogoś ma albo nie jest Tobą zainteresowana albo miała słaby dzień albo to jakaś "zabawa" w niedostępną albo ch.. wie co jeszcze. Skoro nie chce to po co sobie tym zawracać głowę? Zajmij się inna.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.