Skocz do zawartości

Kosmogram rezerwatki


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.10.2020 o 09:18, deleteduser79 napisał:

Dajmy na ten przykład osobę, która ma marsa na ascendencie. Taka osoba zapewne ma dużo energii i jest dość żywiołowa. Może być problematyczna w wychowaniu. Może prowokować i zaczepiać innych ludzi. Wdawać się w burdy. Ale gdy uświadomi sobie swoje moce może ukierunkować je np. na sport, na rozwijanie swojej charyzmy.

 

 

Ja mam ascendent w Baranie, więc rządzi nim Mars. 

I jest w tym trochę prawdy. Ludzi nie zaczepiam, ale jestem skora do kłótni i niepohamowanych wybuchów gniewu. Często nie panuję wówczas nad sobą i wszystko niszczę. 

Szybko się nudzę i poszukuję nowych wrażeń. Nie ma dziedziny, która by mnie całkowicie pochłonęła, dlatego jestem nieustannie poszukująca. Trochę ryzykuję.  

Zbyt dużo analizuję. Szybko się niecierpliwię. Kiedy coś zaplanuję, to chcę to mieć od razu, a kiedy tego nie mam, czuję się sfrustrowana.  

Mam skłonności dyktatorskie, nie potrafię np. pracować w grupie, bo narzucam swoją wizję i zdanie innym. 

Często rywalizuję, a kiedy przegrywam popadam w szał (dlatego nikt nie chce ze mną grać w żadne gry np. planszowe).  

 

 

No szkoda, że Nimfy już nie ma. Z chęcią bym się podzieliła swoimi przemyśleniami.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.