Skocz do zawartości

Mieszkanie z rodzicami, którzy są za granicą a wynajęcie taniego mieszkania


.LaRs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci, potrzebuję Waszej rady, ponownie :) 

Mieszkam z rodzicami, akurat tak się składa, że wszyscy też pracujemy za granicą i wracamy co jakiś czas na kilka tygodni do Polski. Jest okazja aby obok mojego mieszkania wynająć drugie, dla mnie, gdzie mieszka starsza osoba. Mam już 27 lat, chyba czas najwyższy aby coś sobie ogarnąć małego i mieszkać sam, więc jest okazja by wynająć to mieszkanie po starszej osobie za 400 zł na miesiąc, kuchnia, mały przedpokój, mały pokoik i toaleta, ciasne ale własne jak to się mówi i mi by to wystarczyło, lubię skromne otoczenie. Czy jest to wg. was opłacalne? Ja teraz planuję po 2 miesiącach przyjechać do Polski i sobie trochę tutaj pomieszkać, rodzice dalej zostają za granicą, co myślicie? Czy korzystać jeszcze z tego, że nie muszę się dokładać do mieszkania i żyć tutaj i kumulować jakieś oszczędności czy po prostu wynająć sobie to mieszkanko za 400 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jakie masz kontakty z rodzicami. Jeśli nie ma żadnych spin i wszystko układa się dobrze to nie widzę powodu po co miałbyś wynajmować mieszkanie. Będziesz mieszkał w swoim rodzinnym domu sam, podlejesz przysłowiowe kwiatki etc. Jeśli chcesz być fair wobec rodziców i wykazać się ogarnięciem może zaproponuj rodzicom iż przez czas gdy będziesz tam mieszkał opłacisz rachunki za to mieszkanie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.