Skocz do zawartości

"Margot" i inne dziwaki


samiecżeta

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurwia mnie ten cały jebany LGBT.

To jak ryją banię młodzieży i jaką modę promują(0 kobiecości, 0 męskości). 

 

Wkurwia mnie jak TO( bo chuj wie jak się o tym wypowiadać jeśli samo nie wie czy ma kutasa czy pizdę) Margot vel Michał S. napierdala w biały Boży dzień spokojnego człowieka i wiesza tęczowe szmaty na pomnikach. A później jeszcze jakieś protesty w obronie bandyty. 

Nosz kurwa... dostaje dychawicy! ?

 

Albo jak wypowiadają się o TYM czymś jak o facecie. I widzę to jebane święte oburzenie, tych pierdolonych liberalnych quasi dziennikarzy i polityków, że to przecież kobieta- bo kurwa ONO sobie tak ujebało we łbie! 

 

 

Sorry za bluzgi ale naprawdę dostaje kurwicy!!!

  • Like 9
  • Dzięki 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, samiecżeta napisał:

Wkurwia mnie ten cały jebany LGBT.

To jak ryją banię młodzieży i jaką modę promują(0 kobiecości, 0 męskości). 

 

Wkurwia mnie jak TO( bo chuj wie jak się o tym wypowiadać jeśli samo nie wie czy ma kutasa czy pizdę) Margot vel Michał S. napierdala w biały Boży dzień spokojnego człowieka i wiesza tęczowe szmaty na pomnikach. A później jeszcze jakieś protesty w obronie bandyty. 

Nosz kurwa... dostaje dychawicy! ?

 

Albo jak wypowiadają się o TYM czymś jak o facecie. I widzę to jebane święte oburzenie, tych pierdolonych liberalnych quasi dziennikarzy i polityków, że to przecież kobieta- bo kurwa ONO sobie tak ujebało we łbie! 

 

 

Sorry za bluzgi ale naprawdę dostaje kurwicy!!!

Pięknie kolego, pięknie. 

Swoim prymitywnym stylem wypowiedzi pokazujesz, że środowisko forum to grupa prymitywnych frustratów.

A tak według mnie nie jest.

Wpis głupawy i chamski, napisany w przypływie furii (dychawica/kurwica) o nikłej wartości poznawczej- może moderacja coś wymyśli.

 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kpt. Skok napisał:

Pięknie kolego, pięknie. 

Swoim prymitywnym stylem wypowiedzi pokazujesz, że środowisko forum to grupa prymitywnych frustratów.

A tak według mnie nie jest.

Wpis głupawy i chamski, napisany w przypływie furii (dychawica/kurwica) o nikłej wartości poznawczej- może moderacja coś wymyśli

A może to jest właśnie miejsce do "wysrania"  swoich nerwów? 

 

Nie pomyślałeś o tym? Lemingu!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też strasznie denerwuje ta ideologia. Co do samych sodomitów to ja nic nie mam, bo byli są i będą. 

Najgorsza jest ta ideologia. Zepsucie jest promowane i wciskane, gdzie tylko się da razem z feminazizmem i innymi neomarksistowskimi teoriami. 

Tutaj nie ma co się dziwić, że założyciel tematu jest zły na to co się dzieje. Też mną targa od środka. To jak najszybciej trzeba zahamowac

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, samiecżeta napisał:

Nosz kurwa... dostaje dychawicy! ?

I taki jest zamiar. Podburzać ludzi. Aktualnej władzy też są na rękę tego typu akcje.

 

A samo LGBT to jedna z odnóg marksizmu, czyli systemu gdzie wszystko jest na odwrót względem normalności/aktualnie panującym wartościom.

 

Tradycyjna rodzina - LGBT;

Homogeniczne państwa - wielokulturowe państwa;

Państwo prawa - prawo ulicy;

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualizm to naturalna sprawa natomiast brak akceptacji homoseksualizmu jako zjawiska jest tożsamy z ignorancja. 

 

Natomiast LGBT to już jest tylko czysty biznes warty miliardy i lobby polityczne. Dla mnie czystym frajerstwem byłoby popieranie ideologii i cudzych interesów z których nic nie mam, dlatego śmieje się z tych ludzi z tęczowymi profilami na fb. 

 

Faktem jest również to, że lgbt jest ruchem responsywnym, który powstał i powstać musiał w odpowiedzi na nienawiść do homo. Ludzie, którzy teraz muszą najbardziej walczyć z lgbt sami przyczynili się do ich powstania - skoro spora część społeczeństwa przez lata okazywała pogardę i nienawiść tym ludziom to nic dziwnego, że znaleźli się cwaniaki, którzy wykorzystali tą grupę społeczną do swoich interesów. 

 

Za siłę LGBT odpowiedzialna jest skrajna prawica także podziekujcie ksiezom ze swoich parafii, że "pedały" bezczeszcza pomniki. :)

Edytowane przez Mroczek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile taka przeciętna kobieta przepierdala kasy na głupoty ( każdy facet w związku wie) ? Wyobraź sobie teraz zyski koncernów gdyby wszyscy faceci zaczęli sie podobnie zachowywać. Politycy mogą udawać że z tym walczą a wiadomo że to sprzedajne k... y. Nie miej chłopie złudzeń za kilka pokoleń przerobia nas wszystkich na takie Margarity. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że temu środowisku należy współczuć. Każdy kogo to nie dotyczy szczeka mordą bo nie ma takich zmartwień.

Wyobraź sobie drogi frustracie, że jutro budzisz się ze swoim mózgiem i cipką między nogami i cyckami. Żyjesz tak czy próbujesz to zmienić? 

Ja bym próbował zmienić. 

Albo nagle cały świat staje do góry nogami i chłop z chłopem to tradycjna rodzina, Tobie podobają sie kobiety i za to jesteś napiętnowany i ludzie Cie nazywają ideologia nie człowiekiem. 

Brak tolerancji kojarzy mi się z takim głupim niewykształconym sebixem spod budki z piwem. Ty nie masz takich problemów co nie znaczy, że one nie istnieją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Khalit napisał:

Uważam że temu środowisku należy współczuć. Każdy kogo to nie dotyczy szczeka mordą bo nie ma takich zmartwień.

No i można napierdalać ludzi na ulicy? beszcześcić pomniki? 

 

Nawet moi znajomi GEJE mają problem z tymi zajobami z LGBT. 

Bo teraz każdy Ich z tym gównem utożsamia! 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Kpt. Skok said:

Pięknie kolego, pięknie. 

Byłbym wdzięczny, gdybyście cytowali tylko fragmenty, których dotyczy wasza odpowiedź. Jak ktoś cytuje cały post znaczy, że nie umie się posługiwać cytatem i na dobrą sprawę nie powinien cytować w ogóle bo wiadomo, czego odpowiedź dotyczy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--

2 hours ago, samiecżeta said:

No i można napierdalać ludzi na ulicy

Trochę kultury tu obowiązuje. Jak nie wiesz jakiego użyć słowa zamiast bluzgów to skorzystaj ze słownika synonimów.

 

 

 

5 hours ago, Khalit said:

Uważam że temu środowisku należy współczuć

Nie, nie należy im współczuć. Oni to robią z rozmysłem i mają za to płacone co oznacza, że robią to profesjonalnie, czyt. zawodowo, za mamonę, a to wyklucza współczucie.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy ludzie nie macie większych problemów? Politycy dają sobie podwyżki, podatki rosną, ludzie dostają mandaty za nic, a wy jak pelikany łykacie to co serwuje TVPiS twierdząc, że LGBT to nasz największy problem. Ja nie wiem gdzie wy widzicie tych agresywnych gejów i transów, w drodze do pracy??? 

Mam to w nosie kto z kim śpi, czy w co się ubiera. Musiałbym być debilem, żeby sobie zawracać tym głowę która jest zajęta problemami które faktycznie wpływają na moje życie. 
A do autor jak chce się poczuć mądrzejszy to niech odstawi w kąt telewizor, bo nawet programy jak Discovery od dawna nie mają nic ciekawego poza rozrywką do zaoferowania. 

1 godzinę temu, samiecżeta napisał:

Nawet moi znajomi GEJE mają problem z tymi zajobami z LGBT. 

Bo teraz każdy Ich z tym gównem utożsamia! 

Potężna karta pułapka. #neuropa #4konserwy... - Kozajsza - Wykop.pl

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Generał SzramaCiekawy mem.

 

Środowisko LGBT próbują na siłę być odbierane jako reprezentany wszystkich gejów i lesbijek, ale tak nigdy nie będzie. 

Spora część homoseksualistów nie chce być utożsamiana z LGBT natomiast zachowanie lewicowych aktywistów traktują jako prostactwo i uważają za szkodliwe dla ich interesów. 

 

Bo przepraszam, ale gdybym był gejem to nie chciałbym być kojarzony z facetem z piórem w dupie, lizącym się na paradzie z jakimś randomowym grubasem. 

 

Proste - lgbt to biznes, polityka i potężna grupa wpływów więc tak trzeba ich traktować jako zagrożenie tak samo jak zagrożeniem jest skrajna prawica, ktora nieświadomie przez lata wzmacniala ich siłę to dzięki nienawiści innych i walce kościoła z homoseksualizmem dzisiaj to lobby jest tak mocne. 

 

Walka kościoła z biologia spowodowala, że lewicowi antyklerykalowie z chęcią wyciągnęli pomocną dłoń dla wszystkich odrzuconych społecznie homo i obie strony sporo na tym zyskały. 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Podsumowując- „Margot” doskonale orientował się w realiach politycznych i wiedział, że przynależność do „rodziny” LGBTQWERTYHUJ da mu immunitet na przestępstwa, a w razie czego wszyscy staną za nim murem. Fakty są takie, że lewacki „aktywista” w dzisiejszej Polsce (i nie tylko) może popełniać dowolne przestępstwa i wykroczenia, wtedy możliwe są dwa warianty, jak to mówią ekonomiści i analitycy, sytuacja typu „win-win”: 1) albo wyczyny „aktywisty” zostaną zbagatelizowane przez władze (jak było dotychczas) i będzie można łobuzować dalej, aż do skutku; 2) albo nie zostaną one zbagatelizowane przez władze, wtedy „ofiara” z automatu staje się męczennikiem-celebrytą, który ma za sobą media, opozycję totalną, Unię Europejską, RPO, organizacje pozarządowe Sorosa, oraz celebrytów muzycznych i aktorskich.

 

Przez 5 lat funkcjonowania „reżimu” zastosowanie miała wersja numer 1 (gdyż żaden uliczny lewak nie odważył się dotąd na rękoczyny i chwalenie się nimi na pejsbuku), ale w końcu ktoś przegiął pałę i tym samym wskoczyła opcja druga. „Margot” trafił do aresztu na 2 miesiące za uszkodzenie furgonetki i pobicie kierowcy. „Areszt” to w tym przypadku za duże słowo, bardziej przypomina to „internowanie” Lecha Bolęsy w Arłamowie. „Margot” w „areszcie” ma do dyspozycji wygodną, jednoosobową celę oraz szereg luksusów, jak wegański jadłospis czy wsparcie armii prawników. Uaktywnił się nawet Krajowy Mechanizm Prewencji Tortur, czyli organ, o którym pewnie większość osób słyszy po raz pierwszy w życiu. Podlega on pod lewackiego RPO (Adama Bodnara), co wyjaśnia fakt, że dali o sobie usłyszeć po raz pierwszy po 11 latach funkcjonowania (wszak lewak po raz pierwszy w historii trafił za kratki, a prawica i konserwatyści nie podlegają ochronie RPO).

https://monitorpostepu.pl/afera-margotowa-i-ofensywa-lgbt/

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Personal Best napisał:

Wytłumaczy mi tu ktoś co tu się odpierdala?

To jest dział, który się nazywa 'Co Cię wkurwia?'

Kolega właśnie napisał, że wkurwia go sztucznie wywołany ruch LGTB mający swoje korzenie w marksizmie kulturowym dokładnie i szczegółowo opisanym przez niejakiego Krzysztofa Karonia. Sam marksizm kulturowy, tak w skrócie bo szczegóły łatwo znaleźć w internecie, polega na rozbijaniu społeczeństwa poprzez buntowanie się mniejszości.

Było już równouprawnienie kobiet, teraz jest równouprawnienie gejów i lesbijek. No bo niby dlaczego heteroseksualny mężczyzna może założyć rodzinę i mieć dzieci a homoseksualny nie? Właśnie, że może i zaraz ci to udowodnimy.

Jeszcze nie tak dawno temu widząc dwóch mężczyzn w wózkiem byłem pewien, że to złomiarze, dziś już nie jestem. Liczba absurdów powinna wywoływać w normalnym i przeciętnym człowieku fale niepohamowanych wymiotów co też autor tematu pokazuje.


Pokazuje to również, że program jest doprecyzowany z najmniejszymi szczegółami i zajmują się nim specjaliści. Każde zamieszanie, marsz czy inne manifestacje są odpowiednio wcześniej przygotowywane. Tu nie ma miejsca na spontaniczność i przypadek.

 

Najwyższym osiągnięciem marksizmu kulturowego w sztuce (tak, tak, oni operują w każdej dziedzinie życia) jest kupa czyli gówno, takie wysrane z dupy, jeszcze ciepłe i parujące, brązowe, o zwartej konsystencji. I takim właśnie gównem jest cały ruch LGBT.

To jebany syf celowo nam serwowany w odpowiednich momentach i o odpowiedniej pierdolonej dawce.

 

Arch jak zwykle w formie poklepuje własne multikonta po pleckach i pierdoli głupoty, że homoseksualizm to coś normalnego. I co jeszcze archu nam powiesz? Twoja psychiczna choroba też jest czymś normalnym? Może czas zacząć się leczyć na nogi bo na leczenie głowy już zdecydowanie za późno.

 

Ja pie...

2 godziny temu, wrotycz napisał:

Jak nie wiesz jakiego użyć słowa zamiast bluzgów to

Specjalnie dla Ciebie:

 

LGBT - motyla noga jak ja ich nie potrafię zrozumieć, co oni mają pod sufitem, że się tak nieładnie zachowują? Przestańcie, grzecznie proszę (tup nóżką).

 

 

 

Edytowane przez Cortazar
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wrotycz napisał:

Trochę kultury tu obowiązuje

? Czyli jedni mogą bluzgać na forum i jest ok. A innym nie wolno? 

Beka z ciebie! 

12 godzin temu, wrotycz napisał:

Chodzi mi o całokształt. Kląć też trzeba umieć. Jest różnica między formą artystycznej ekspresji a zwykłym bluzganiem.

? No ciekawe jaka? ?

 

Można tego samego słowa użyć inaczej? Bardziej "bątą"? 

Beka z ciebie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ruchy LGBT (tak jak i wiele innych działających w kraju organizacji feministycznych, anarchistycznych, proimigranckich i broniących mniejszości etnicznych) są agenturą wpływu zagranicy*. Źródła finansowania mają rozmaite, ich mocodawcy również są rozproszeni, ale dojście do źródeł nie jest większym problemem (wystarczy trochę pogmerać).

Nie ma się co wkuriwać, trzeba po prostu dać odpór tym chuligańskim środowiskom, opłacanym przez zachodnich marksistów. I nie mam tu na myśli przemocy - marksistom o to chodzi, aby prowokować przemoc wobec ludzi LGBT. Trzeba twardo trzymać front na płaszczyźnie legislacyjnej, tj. nie ulegać roszczeniom tych terrorystów. Gdy ich mocodawcy stwierdzą brak pożądanych rezultatów, zwyczajnie zakręcą kurek. A bez finansowania te "think tanki" polecą na ryj. Tak przecież zdechło Refugee.pl:

http://refugee.pl/informacje/rozpoczynamy-likwidacje-fundacji-refugee-pl/

 

Uważamy, że odcinanie organizacji pozarządowych od pieniędzy jest działaniem na szkodę naszego społeczeństwa i Polski. To właśnie organizacje są na pierwszej linii zarówno na co dzień, jak i w wyjątkowych sytuacjach kryzysowych. Ich wyniszczanie jest krótkowzroczne. Utrudnia to dostęp do doświadczonych ekspertów i sprawia, że ich wiedza bezpowrotnie przepada. To, co wydarzyło się w Polsce w czasie kampanii wyborczej w 2015 roku jest absurdalne. Niezależne i neutralne organizacje i ich działaczy wskazano jako wrogów politycznych i tak potraktowano (łączne z opłacanymi komentarzami w mediach społecznościowych).

 

Tu podniósł się krzyk (agonalny), bo rząd jednoznacznie wskazał fundację jako szkodliwą dla polskich interesów.

 

A tutaj próbka dywersji pod innym kątem. Panie mulatki (można tak jeszcze pisać?) zaangażowały profesora Bralczyka, aby rozprawił się ostatecznie z murzynem (znaczy, ze słowem, nie z człowiekiem barwy czarnej). Niestety, plan się nie powiódł, profesor Bralczyk ostudził gorące łby:

https://www.youtube.com/watch?v=4XRyCjm8R-Y

 

* niekoniecznie zagranicy jako rządu, ale organizacji lub ludzi, którzy operują poza granicami i mają na celu rozbrojenie naszego kraju.

 

edit. 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu

Bdb wpis. To, że zagranica wspiera wywrotowe działania wewnątrz naszego kraju widać gołym okiem i nie trzeba tu doszukiwać się głębszej logiki. Wiadomo, że robią to w celu podzielenia społeczeństwa, przecież nikt z zewnątrz nie inwestowałby zasobów, żeby wzmocnić nasz kraj jako naród, który będzie homogeniczny, trudny do podzielenia a przez to niezależny i pewnie zagrażający sąsiadom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.