Skocz do zawartości

"Margot" i inne dziwaki


samiecżeta

Rekomendowane odpowiedzi

@Tacritan @Carl93m To napiszcie śmiało:

- kto,

- komu,

- ile 

 płaci za te wywrotowe działania i akcje. 

Z kolei @zychu i @Cortazar niech wskażą, kim są konkretnie specjaliści, zajmujący się tą wywrotową robotą.

Dowody, nazwiska, organizacje, może też daty. 

 

Swoją drogą to jest kuriozalne, że na forum M. Kotońskiego, który sam jest ofiarą hejtu i dojeżdżania, głosi się dowolnie wulgarną mowę nienawiści. 

 

Wypowiadają się młodzi ludzie o mentalności zaplutego dziadka-uczestnika miesięcznicy albo robotnika trzymajacego transparent antysyjonistyczny z 1968 r.

Spiski, tajemniczy "oni", opłacanie, agenci zagranicy. 

"Więc Wyszyński z Kuroniem za pieniądze Mao

Chcieli Żydom zaprzedać naszą Polskę całą (...)

Chcieli, żeby Izrael sięgał do Szczecina

A chłopów z Lubelszczyzny przesiedlić na Synaj" (N. Tenenbaum).

17 godzin temu, Carl93m napisał:

Debile na usługach niszczycieli resztek cywilizacji Łacińskiej. 

 

To żaden przypadek, że cisnął na kościół, bo to kręgosłup klasycznej Europy. Hajsik tego lobby jest ogromne zatem ten margo na pewno jest sowicie opłacony. 

 

Znalazł się przedstawiciel oświeconej kultury:

- przymiotniki w języku polskim piszemy małą literą.

"- cisną" a nie "cisnął".

Ta cywilizacja łacińska jest - oprócz wpływów judeochrześcijańskich - oparta na dorobku rzymskiej i greckiej starożytności, która była politeitstyczna i nader tolerancyjna dla spraw seksu. Jakoś nie kojarzę, żeby to właśnie wyczyny takiego Heliogabala były przyczyną kryzysu III w. i końca prosperity imperium.

Co to jest "klasyczna Europa"? Chodzi o klasycyzm czy klasykę?

 

Takie właśnie niewykształcone oszołomy, plecące trzy po trzy napędzają ten cyrk wzajemnej niechęci i cudaczenia. 

Aktywista z gołym tyłkiem i piórkiem wart jest swojego sfanatyzowanego wojowniczego adwersarza. To samo oczadzenie i szał. Sytuacja jak na Ukrainie AD 1647-1651: jakikolwiek głos rozsądku musi utonąć w bełkocie oszalałych radykałów z obydwóch stron. 

 

Więcej się w tym temacie nie wypowiadam, pamiętajcie o opróżnianiu spluwaczek. 

Edytowane przez Kpt. Skok
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, samiecżeta said:

Beka z ciebie! 

Przepraszam, że zwróciłem uwagę. Poprawię się.

 

A różnica jest taka, że jak ktoś potrafi raz, nazwijmy to artystycznie, zakląć, w kontekście wypowiedzi to świadczy o ekspresji jego wypowiedzi, jeśli ktoś klnie nagminnie, ten jest postrzegany jako gmin najniższego lotu i nikt poważny a nawet niepoważny z nim rozmawiać nie będzie.

 

--

 

5 hours ago, zychu said:

Niestety, plan się nie powiódł, profesor Bralczyk ostudził gorące łby

Nie wszyscy profesorowie są Bralczykami czy Miodkami.

 

Quote

Rada Języka Polskiego uznała słowo "Murzyn" za obraźliwe. Według ekspertów jest ono nie tylko "obarczone złymi skojarzeniami", ale także "archaiczne". 

Zwróćcie uwagę na leksykalną analizę tego zdania i porównajcie z rzeczywistością

Analiza "decyzji" rady pozwala stwierdzić, że ci "eksperci" to jedno nazwisko: M. Łaziński, który w dodatku nie potrafi polskiej ortografii a jest w radzie języka polskiego! Np.:

Quote

Grono głównie obcokrajow mieszkajacych

Nie tylko nie ma słowa "obcokrajow" ale jeszcze nie potrafi bądź nie chce używać polskich znaków "obcokrajow mieszkajacych".

Taki z niego ekspert.

Nawet murzyni, mieszkający w Polsce, się z niego/z tego "śmieją" (śmieją w sensie śmieszność, absurd a nie żart, radość)

Ale tacy (eksperci) właśnie są najlepsi.

 

Ta akcja jest po to by nam, Polakom, przypiąć łatkę rasistów. Antysemitami już dawno jesteśmy, jeszcze nas trzeba zrobić rasistami.

 

 

Dokładnie tak samo ma się sprawa z sodomitami - ogłosili się postępowcami, i teraz każdego, kto się próbuje im przeciwstawić nazywają homofobem, konserwą, itd., itp. Wybaczcie mi sodomici ale ludzie nie mają fobii, irracjonalnego strachu przed homoseksualistami, mają natomiast racjonalną, podpartą faktami obawę o własne zdrowie a nawet życie po tym co pokazaliście w ostatnich dniach, miesiącach, latach.

 

Celem tych organizacji jest zmiana prawa, kultury tak by mieć więcej przywilejów wobec większości kosztem tejże większości.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kpt. Skok 

Cześc, @arch, dawno cię nie było. Wytrzymałeś chociaż dobę? :D

A tak odnośnie twoich wyrzygów - same person, same shit.

 

Nie dość, że bezczelny, to jeszcze czytać nie potrafi. Zacznij od takich nazwisk jak Sierakowski - a potem pomęcz się trochę i prześledź jego powiązania i źródła finansowania m.in. KP. 

I nie zawracaj więcej dupy.

Wracając do tematu - miałem okazję przemaszerować razem z ludźmi LGBT w Lublinie w zeszłym roku (fotografowałem). Kilkuset (300?) uczestników osłaniało około tysiąca (!) policjantów. Naprzeciwko wyszły nieliczne grupki chuliganów (nie reprezentowali żadnej opcji politycznej) i nawiedzonych religiantów z różańcami. Żałosny był to widok. Natomiast marsz LGBT (z wodzierejem-drag queen o pseudo Gąsiu) cechowała atmosfera świetnej zabawy i serdeczności. Naprawdę w porządku ludzie. 

Niestety, gdy przyszło do przemówień ich liderów (ponadto wielu aktywistów było spoza Lublina - po prostu obwoźny teatr propagandy) już tak cukierkowo nie było. Oczywiście grano na emocjach, wybrzmiały słuszne apele o traktowanie osób LGBT na równi z innymi obywatelami etc. Ale pomiędzy tymi apelami można było wychwycić bardziej złowrogi przekaz: albo przyjmujesz nasz cały pakiet ideologiczny, albo wypierdalaj.

Czyli: nie tylko zgoda na wszelkie roszczenia osób LGBT, ale też rozwiązania ekonomiczno-socjalne, multikulti etc.

A pewna pani (nazwiska nie pamiętam, ale mam jej foto, może później wrzucę) wyskoczyła z hasłem (głośno oklaskiwanym) rodem ze współczesnych Stanów Zjednoczonych: rządy białych mężczyzn w średnim wieku właśnie dobiegają końca.

Pytanie, czyje rządy się zaczynają? Pogrobowców Pol Pota? Zdeprawowanych kapitalistów? Cwaniaków obracającyh pustym pieniądzem?

A może wszystkich razem?

Edytowane przez zychu
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://www.youtube.com/watch?v=lrQ7Npmi9BU

 

Wywiad z Margot. Pomimo wcześniejszych wypowiedzi polecam wysłuchać, bo ten człowiek ma kilka sensownych rzeczy do powiedzenia. Dziennikarka to kretynka, pytania padają dziwaczne*, natomiast odpowiedzi całkiem rzeczowe.

 

* jak się mają do problemu pytania o wyuczony zawód? W tym kraju jest mnóstwo ludzi spoza środowisk queer, którzy nic a nic nie potrafią - oprócz ujadania i napawania się swoją polskością.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zychu napisał:

Dziennikarka to kretynka, pytania padają dziwaczne*

To akurat nic nowego. 

 

3 godziny temu, zychu napisał:

* jak się mają do problemu pytania o wyuczony zawód? W tym kraju jest mnóstwo ludzi spoza środowisk queer, którzy nic a nic nie potrafią - oprócz ujadania i napawania się swoją polskością.

 

Sporo, ale to dlatego że 98% ludzi lub więcej nie uważa się za homo.

 

W każdym środowisku znajdują się mendy, świnie i inne odpady atomowe. Im więcej osób liczy dane środowisko, tym więcej tych odpadów atomowych tam się znajduje. Odkryłem Amerykę?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cst9191 napisał:

 Sporo, ale to dlatego że 98% ludzi lub więcej nie uważa się za homo.

Tak, ale jakoś nie widziałem do tej pory, aby tym wszystkim "naprawiaczom Polski" ktoś zadał pytanie, z czego się utrzymują i jakie maja kwalifikacje zawodowe. A w sumie szkoda, bo fajnie by było popatrzeć na ich wykręty.

Nie bronię wybryków tego gościa, ale w tej rozmowie wypadł po prostu dobrze - z pewnością mniej pretensjonalnie niż ci, którzy go atakują/biorą w obronę.

 

No i jeżeli rzeczywiście są ludzie, którzy chcą jemu podobnych utrzymywać, to już ich sprawa. Oczywiście, aby nie było zbyt słodko, właśnie nad takimi Margotami czuwają tzw. aktywiści - ludzie dobrze wyszkoleni, którzy już wiedzą, jak zadbać o to, abyśmy w przyszłości wszyscy ich utrzymywali. Sam pan Margot też nie jest takim niewiniątkiem bożym, bo z wywiadu wynika, że studiował antropolgię kulturową, a i z pismami Hegla miał styczność. Zatem możemy domyślać się, że pan Margot również ma odpowiednie ideologiczne podłoże do walki o swoją godność. Niemniej jednak nie sprawia wrażenia oszołoma.

A czy jest szczery, czy nie, to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, cst9191 said:

W każdym środowisku znajdują się mendy, świnie i inne odpady atomowe. Im więcej osób liczy dane środowisko, tym więcej tych odpadów atomowych tam się znajduje. Odkryłem Amerykę?

Nie Amerykę a arytmetykę.

 

Zależy też co to za środowisko. Jeśli rekrutujesz członków spośród bywalców zakładów karnych, squaterów i innego mułu rzecznego to procenty będą tak duże że liczby okażą się niepotrzebne.

 

18 hours ago, zychu said:

Pomimo wcześniejszych wypowiedzi polecam wysłuchać, bo ten człowiek ma kilka sensownych rzeczy do powiedzenia

Np?

Że państwo uwielbia straszyć ludzi? To jest i nie jest prawda. Prawo jest dla większości a pan mniejszość chce przywileju i dlatego prawo powinno być zmienione. Ja też chcę przywilejów, też chcę mieszkać za darmo, i występować w mediach za mamonę bo jestem inny. Kto by nie chciał?

 

Pierwsze pytanie: co masz w dowodzie, i już ajwaj, co to za pytanie i tak dalej. Pytanie od widzów, więc pani  dziennikarka, niezależnie od inteligencji zadaje je bo takie jest życzenie publiczności, która jest odbiorca medium. A odpowiedź? Znowu ajwaj, tak mi napisali lekarze, itd., itp.

 

 

A ile on ma lat? (@0:02:07)

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2020 o 17:33, samiecżeta napisał:

Sorry za bluzgi ale naprawdę dostaje kurwicy!!!

Zapomniałeś dodać, dlaczego PiS nie zdelegalizuje LGBT, tak jak w Rumunii to się stało. Oraz zakaże finansowania tych organizacji z zagranicy, oraz z rządowych grantów. Kolejna rzecz co tez mnie kolokwialnie wkurwia, zamiast rozmawiać o rzeczach ważnych , reforma sądownictwa, rozliczeniu największych przekrętów III RP, budowy Korwety Gawron i wywalenia w błoto miliarda złotych. Podatkach, to o tym nie ma dyskusji, jest temat zastępczy LGBT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red, dokładnie. Jak dla mnie to jest niezły cwaniak, który prawdopodobnie ma w dupie wszelkie LGBT i instrumentalnie wykorzystuje tego mniejszościowego pierdolca do swoich celów. Jak w tym dowcipie:

 

Ksiądz na religii pyta dzieci w szkole, kto jest najważniejszą osobą w ich życiu i zapowiada, że najlepszej odpowiedzi da nagrodę.

Ola mówi mama.

Adaś mówi tata.

Chłopczyk odpowiada - Jezus Chrystus.

Brawo! Rozpromienia się ksiądz. Ale jak masz na imię, chyba Ciebie nie pamiętam?

Srulek Apikozenkrantz. Słyszałem, że tu można zarobić, to i przyszedłem.

 

: )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Słyszałem, że tu można zarobić, to i przyszedłem.

No to już zarobili.

https://www.wprost.pl/kraj/10359374/zbiorka-w-sieci-sposobem-na-zycie-margot-nikt-z-queerowych-dzieciakow-nie-zaluje-nam-weganskiej-pizzy.html

 

Cytat

Jakiś czas temu na portalu zrzutka.pl pojawiła się zbiórka założona przez kolektyw Stop Bzdurom. W jej opisie czytamy, że środki będą przeznaczone na wsparcie prawników dla Margot (aktywistki LGBT, która 7 sierpnia decyzją sądu została aresztowana na dwa miesiące za uszkodzenie antyaborcyjnej furgonetki należącej do Fundacji Pro-Prawo do Życia; z aresztu została zwolniona 28 sierpnia po zmianie decyzji sądu – red.) oraz kolejne dzikie akcje. Do 2 września akcję kwotą ponad 303 tys. wsparło blisko 4500 osób.

 

Zamiast pracować to zbierają "na jedzenie i rachunki". To chyba typowe dla tego środowiska ? jak CHAZ w seattle, co zanim zostali normalną dyktaturą/mafią, to im się prowiant skończył i żebrali w internetach.

 

Czyżby trzaskowskie nie sypnął groszem?

A no tak...

Eg2gmRRWsAco3wP?format=jpg&name=small

 

 

Zabawne było jak dziennikarze, z wiadomych mediów, wili się żeby jakoś wytłumaczyć negatywną wypowiedź "queerowych gwiazd walki z opresyjnym kaczyzmem" w stosunku do "złotego dziecka platformy i następcy donalda T.". :lol:

 

 

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2020 o 17:33, samiecżeta napisał:

Wkurwia mnie ten cały jebany LGBT.

Polecam lekturę: Organizacja, powiązania, finansowanie:

 

http://www.mamaitata.org.pl/gfx-upload/Organizacje_LGBT_w_Polsce_01102019_do_druku.pdf?fbclid=IwAR2SPXsM1KsFPDioPWRsCowCYuPyzbKo1ysdbCmj6V77ozJngW6n4gFTLA4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacofany naród i jego bandyckie zwyczaje. Czas z tym skończyć!

 

Quote

Poznajcie Serhiia, mieszka w Krakowie. W nocy napadło na niego dwóch facetów. Dostaw w twarz, został pobity z wyzwiskami „pedał”. Pobity pojechał na komendę - tam od policjanta usłyszał, ze to nie jego rewir i żeby przyszedł z rana. Tak wyglada ochrona oprawców.

(pisownia oryginalna)

 

Co na to Policja?
No cóż...

 

 
Quote

 

Pan przyszedł na komisariat niemal godzinę po zdarzeniu, miał 2 promile i nie chciał podać danych. Pomocy medycznej nie chciał. Uzgodniono że zawiadomienie złoży na następny dzień, po wytrzeźwieniu. A z tym rewirem...sprawę będzie prowadził sąsiedni komisariat właściwy miejscowo

 

 
Czyli, jak jak to zwykle z aktywistami LPG się okazuje, że nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Margot to 100% facet. Jak widzę, jak się zachowuje, wypowiada, prowadza się z całkiem ładnymi dziewuchami. Moim zdaniem celowo robi sobie taki fejm i z tego korzysta. A tv mu nakręca popularność, zgadzam się, że ta niby prawicowa też, a może przede wszystkim. Jakby ich nie pokazywali, to by nikt o tym nie wiedział, co robi kilku ludzi z tęczowymi flagami. Zwinęli by te flagi i poszli do domu.

 

Sam znam młodą dziewczynę, która popiera LGBT, takich wśród naiwnej młodzieży jest dużo niestety. Gadać z taką, to jak groch o ścianę. Ja jej mówię, że nie jestem przeciwko gejom, tylko przeciwko politycznemu ruchowi LGBT, a ona dalej swoje, że czy ja nie uważam LGBT za ludzi itd. No ale w sumie nic nowego. Zepsucie społeczeństwa postępuje. Poczytajcie sobie o rewolucji kulturowej wśród młodzieży w USA, Francji w latach 60-tych. Zresztą co tu dużo gadać, wszyscy widzimy co się dzieje w okół. Amerykanizacja życia już tu dawno jest. Konsumpcjonizm, rozwody, rozpad tradycyjnych wartości i zachowań, rozpieszczona młodzież, której wszystko się należy, internety. No i mamy taki bajzel na kółkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

My tu gadu, gadu, protesty, strajki, i inne szczepionki a tymczasem Michał S. ps. Margot wraz z kolegami, po raz kolejny pokazał swoją prawdziwą twarz.


Bojówka Stop Bzdurom organizująca napady na drogach lży darczyńców, którzy wpłacali jej pieniądze. Naiwniacy próbowali dowiedzieć jak pieniądze zostały wydane. Okazało się, że część przypuszczalnie na prostytutki, albo na zabawki erotyczne.

 

To ostrzeżenie dla tych, którzy mają zamiar wspierać, czy to swoim czasem, czy pieniędzmi, bojówki LPG, strajki macic i inne tego typu postępowe inicjatywy. Dobrze się zastanówcie za czym się wstawiacie.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wrotycz napisał:

zy to swoim czasem, czy pieniędzmi, bojówki LPG, strajki macic i inne tego typu postępowe inicjatywy. Dobrze się zastanówcie za czym się wstawiacie.

Margot, Klementyna Suchanów, Lempart, strajk kobiet, zbiórki internetowe, prywatne fundacje i pieniądze.

Przypadek? ;)

 


 

Cytat

 

W swoim wpisie na Facebooku Margot twierdzi, że Suchanów dopuściła się molestowania. „Bardzo długo brakło mi odwagi, by zmierzyć się z...

https://sprawdzimy.info/klementyna-suchanow-i-jej-manipulacje/

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/15/2020 at 10:53 PM, Anonim84 said:

Według mnie Margot to 100% facet.

Ziemkiewicz, go opisał fajnie jako spryciarza. Jest ponad prawem bo się zaraz feministki rzucą w jego obronie. Doi kasę ze zbiórek od Julek. Obraca te wszystkie alternatywki dookoła niego.

Jakie czasy taki chad.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.