Skocz do zawartości

O co Ci chodzi? - przecież to normalne


Rekomendowane odpowiedzi

Stań się takim facetem aby ona była o Ciebie zazdrosna a nie Ty o nią, czyli może jakieś nowe ciuchy, perfumy? :) Jakieś wyjścia na piwko wieczorami z kumplami z wyłączonym telefonem aby się trochę pomartwiła o Ciebie :) Dam Ci radę, że im mniej Ci zależy tym bardziej dziewczyna się nakręca na Ciebie, stajesz się bardziej niedostępny, tajemniczy. Może też zapisz się na siłkę, gdzie trenerem będzie dziewczyna? Możesz też pokazać zdjęcie klaty, które do niej wysłałeś celem sprawdzenia efektów ;) Coś takiego może?

 

Aha a w sumie na insta tyle tych tyłków dziewczyn z dopiskiem #fit, na pewno mają chłopaków, oni też są na pewno trochę zazdrośni, teraz nie wiem czy lepiej aby Twoja dziewczyna wstawiała zdjęcia na insta czy wysyłała do gościa... Napisz jak sytuacja się potoczy dalej bo to ciekawe doświadczenie. Pozdrawiam Cię.

Edytowane przez .LaRs
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Imiennik napisał:

Może mam staroświeckie podejście do związków

Wychodzi na to, że bardzo dobre. Stary schemat, gość jest obsrany, że mu dupeczka odejdzie dlatego one w 95% wygrywają takie starcia. Za 2 tygodnie założy nowy temat, bo ona mu powiedziała, że to jednak nie "to" było. Sam w tym tkwie ale na Boga trzeba mieć jaja albo sie nie zabierać za kobiety.

 

2 minuty temu, .LaRs napisał:

Coś takiego może?

No pewnie, a może jeszcze gofry i fryteczki. Temat został już wyjaśniony.

2 godziny temu, sarabia napisał:

Co więcej mam wrażenie, że do tych zdjęć zakłada najbardziej skąpe gacie jakie ma.

Też bym miał wrażenie, ale nie jestem Tobą. Intuicja Cię prawdopodobnie nie zawodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 17nataku napisał:

Jej reakcja pokazuje wszystko, ona nawet nie pomyślała, że to jest zachowanie nie fair wobec Ciebie.

 

Wniosek? Za grosz szacunku do swojego mężczyzny.

Chciałem opisać podobnie jak Ty więc dużo nie dodam od siebie tylko jedno.

 

Praktycznie jesteś singlem a kobieta chce być wygrzmocona przez Arnolda trenera ? 

 

Pozwól jej, was już NIE MA. 

 

Twoja kolej minęła. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie mamy z moja kobieta wspolnych znajomą  kiedyś żucila hasłem bym napisał do Ani co robi w sobote wieczorem

 

Tak zrobiłem...

 

Odpisała ze bierze kąpiel + fota w wannie z delikatna pianką zasłaniajaca myszke i drin w łapie

 

Pokazałem kobiecie ze Ania akurat bierze kapiel

 

Jedynie co sie do mnie dojebała to ze jej takich drinów nie robie...?

 

Nwm może troche wyjebki i dystansu do siebie?

 

Takie czasy....

 

 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sarabia napisał:

Co chyba Was nie zdziwi rzuciłem się do niej o to, a ona, że przecież to "normalne"

Jak radzili powyżej powinieneś od razu kopnąć ją w tyłek. A tak wyszedłeś na faceta nieogarniętego i zazdrośnika.

Powiedziała Ci, że to normalne. Bardziej pasuje to słowo naturalne. Trener personalny w tym momencie, jest dla niej samcem alfa, któremu ten tyłek się należy. Biedna, bez doświadczenia myszka tak myśli. Tylko, że ona nie uświadamia sobie sprawy, że pan trener już takich jak ona, zaliczył pęczki.

Niestety naturalnego biegu rzeczy nie zatrzymasz. Tym bardziej pokazując swoją zazdrość. Co w jej oczach wygląda bardzo blado. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sarabia

 

Wyobraź sobie, że wcale nie zarejestrowałeś się na tym forum i nadal jesteś biernym obserwatorem. Jako taki, wiesz przecież jakiego typu zachowania pań najczęściej się tutaj porusza oraz znasz zapewne niejedną opisaną tu hisotrię.

 

I teraz, niejako postawiony z boku, przeczytaj raz jeszcze swój post tak, jakby był postem obcego człowieka. Co byś pomyślał o takim zachowaniu opisanej damy i o niej samej?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po chuja, w innym celu wysyłać zdjęcia swojej dupy z bliska (jeszcze nagiej, w stringach!)
 

 

Już się w to nie bawię, ale pomagałem paru kobietom swego czasu zrzucić parę kg i progres ocenialiśmy czasami i owszem zdjęciami, jednak były to zdjęcia całego ciała w lustrze w bieliźnie od przodu i od tyłu.

 

Nie z bliska, lecz z pewnej odległości.

 

Jak dla mnie, to  ona daje mu już dupy koncertowo i już dawno wszystkie

„ czerwone lampki” świecą i wibrują w rytm okrzyków ich spełnienia seksualnego.

 

 

 

 

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że miałem podobną sytuację jak wrzucałem na taki nasz grupowy czat dla znajomych zdjęcia po treningu bez koszulki i też się moja partnerka zdenerwowała i zapytała czy ona też ma wysyłać zdjęcia bez koszulki. Otworzyła mi trochę oczy wtedy, pewne rzzeczy są normalne i nie mają podtekstu seksualnego a jedynie są próbą podbudowania swojego ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zrozumiałem przesłanie, że trzeba ją rzucić. Ja jednak poobserwuje sytuację i zobaczymy. 

Jeszcze jedna rzecz mnie zdziwiła. Tego samego dnia, ok 21 jak sobie siedziałem i coś oglądałem, ona nagle przyszła i tak z niczego zrobiła mi po prostu loda. Takie coś to miałem tylko na początku związku, a teraz nagle po tym jak miałem o to pretensje postanowiła mi zrobić loda. 

Czy to przypadkiem nie są wyrzuty sumienia?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sarabia napisał:

No dobra, zrozumiałem przesłanie, że trzeba ją rzucić

+

4 minuty temu, sarabia napisał:

Ja jednak poobserwuje sytuację i zobaczymy. 

= Jeszcze nie zrozumiałeś z czasem zrozumiesz.

 

4 minuty temu, sarabia napisał:

Czy to przypadkiem nie są wyrzuty sumienia?

 

Przypadkiem to nie powinno Cie już interesować. Kobieta Cię nie szanuje, gdyby szanowała zapytała by się czy wysłać może trenerowi zdjęcie dupy w stringach a nawet samo to już by było CO NAJMNIEJ dziwne. Bo takich rzeczy się nie robi i gdyby kobieta mnie zapytała o takie coś to by było jasne, że w najlepszym wypadku shit test a w najgorszym, że chce mnie zamienić, a jak chce zamienić to nie przeszkadzam nawet kupię bilet na autobus. Byle by mi gitary nie zawracała chwaleniem się swoim jędrnym tyłkiem kolesiowi, niech do niego idzie i mu pokaże z bliska a mnie da spokój, od tego momentu ta dziewoja by była jego problemem a nie moim. 

 

Z bogiem.

Poza tym temat założony w złym wątku, bo chyba nie jesteście małżeństwem. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też za bardzo nie rozumiem po co wysyłać zdjecia samej dupy rozumiem jeszcze jak by się przygotowywała do zawodów czy prążkowanie widać itd to tak ale tak normalnie to jest bez sensu jeżeli chodzi o ocenianie jakiś efektów. Moim zdaniem wali się z nim na boku jak norka poza tym mało dziewczyn ładnych zadbanych chodzi na siłownię żeby potrenować widziałem takie wchodzą w leginsach obcisłych nagle wszyscy faceci zarzucają dodatkowe ciężary zaczyna być coraz głośniej a laseczka ze swoją koleżanką zrobią 2 przysiady kilka zdjęć i wychodzą jeżeli chodzi o zbijanie masy dużych osobników to tak jak napisał @RENGERS liczy się całokształt sylwetki a nie tyłek. Zbadaj teren dokładnie te wiadomości przejrzyj i pogódź się z tym że może być już za późno.

Edytowane przez WsiunzSuchej
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli trenuje z trenerem to po co mu wysyła takie zdjęcia, a jeżeli się nie widują to do oceny sylwetki wysyła się fotę ciała od przodu, tyłu i z boku, a nie zbliżenie na tyłek w dwuznacznej pozie. Może ty zacznij wysyłać nudesy koleżance z medycyny i spytaj myszki jak wyszedłeś, a w ogóle to przecie normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona generalnie tłumaczyła stringi, że przecież na plażę, basen też zakłada stringi. To dla niej bielizna codzienna jak dla facetów bokserki. I w sumie to prawda, bo ma takie stroje kąpielowe z dołem jak stringi. Sam nie wiem co o tym myśleć - zacznę obserwować po prostu. 

Edytowane przez sarabia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oznacza żebyś to tolerował, ale też laska wcale nie musi Ciebie zdradzać.  Jest mnóstwo trenerów personalnych na fb porównaj zdjęcia swojej laski, do tych akie wysyłają ludzie. Chociaż póki nie masz twardych dowodów to nic nie znaczą te zdjęcia.   

Edytowane przez Generał Szrama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Margrabia.von.Ansbach said:

 

Na razie miga Ci przed oczami pomarańczowa lampka.

Sprawdzaj bacznie, czy nie zmienia się na czerwoną.

Większej bzdury jak żyję nie słyszałem. Co Ty chłopie kukold jesteś? 

 

Laska wysyła prawie nagą dupę nieznanemu kolesiowi wciskając przy tym pierdololo, że to nic złego, a dla Ciebie to pomarańczowa lampka? 

 

Stary, to jest żółte błyskowe nocą w sztormie - zmień natychmiast kurs, bo się na rafie za chwilę rozjebiesz. 

 

Obserwować to można w dziesiątkach innych przypadków, ale nie jak laska dupę pokazuje innym. 

 

Powodzenia, jak ktoś uważa, że z gruntu zepsuty mindset pani sobie ot tak sama z siebie przestawi. 

 

Dziewuszkom odwala, bo właśnie za tego typu zachowania nie dostają od razu i stanowczo w łeb, tylko się kukoldom i pizdeuszom wydaje, że "to nic złego". Ona nie chciała i to dobra dziewczyna jest! 

Edytowane przez maroon
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Generał Szrama napisał:

Niekoniecznie, laska może chcieć sobie podbudować ego nawet prawdziwe MILFy lubią być adorowane przez młodych mężczyzn, albo robi jakiś shit test. Każdy wydał wyrok, a prawda jest taka, że nigdy nie widzieliśmy Ciebie i twojej panny. 

No zajebisty sposób na podbudowanie ego. Wyślę zdjęcie dupy, poczuję się lepiej. Też jestem jakiś staromodny, ale wysłanie swojego tyłka komuś obcemu to coś, czego bym nie zaakceptował.
Związku bym od razu nie kończył, ale przejrzał telefon i dopiero mając szerszą perspektywę podjął decyzję.
Nie wiem jaka jest Wasza sytuacja życiowa, czy razem wynajmujecie etc., ale widząc, że laska się kurwi od razu ją wypierdalasz/wyprowadzasz się, a jej gołe fotki od trenera możesz wysłać ex teściowej/teściowi jako powód, że nie wpadniesz już na niedzielny obiadek.
Gdyby jednak(chociaż wątpię) laska naprawdę była tak głupia, żeby tak robić, to ją powinieneś opierdolić z góry na dół, żeby chodziła jak w zegarku i bacznie obserwować, czy odrobiła lekcje.

Edytowane przez Sharingan
Nowa myśl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powinieneś robić? Wyjść jak najszybciej i znaleźć sobie następną koleżankę, żeby powymieniać się z nią zdjęciami. Albo czymś innym. :) Nie popełnij mojego błędu, bo ja osobiście miałem inną sytuację, jednak wierzyłem jak ten idiota, że coś da się zmienić i jej kit jest prawdziwy. Zamiast iść ruchać inne, tkwiłem przy tak dużej kretynce, która sprzedawała mi piramidalne kłamstwa - a ja byłem jeszcze większym debilem.

Jako trener personalny wygląda pewnie dobrze. Ja sam mam sylwetkę, która budzi u dziewczyn efekt: WOW, i uwierz mi, one same CHCĄ prowadzić relację w określonym kierunku - jest tak, jak napisał @RENGERS. To jest czysta bezpośredniość, tam nie ma chowania się i udawania grzecznych. Po prostu się ruchamy i koniec. A najbardziej pewne siebie są te dziewczyny najatrakcyjniejsze, bo one mogą pozwolić sobie na więcej, tak czują i tak działają.

Rzuć okiem co napisała nasza ulubiona rezerwatka odnośnie striptizerów. 


Mały cytacik: 

Cytat

Czasami dotykałam striptizerów, ale najczęściej dawałam się bawić koleżankom, którym było to bardziej potrzebne. Za to widziałam, jak grzeczne, niewinne dziewczęta, takie od związków i "najważniejsza jest osobowość", rzucały się na nich jak piranie. 


Co dodam od siebie? Jest tak, na 99%:
giphy.gif

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, sarabia said:

Ona generalnie tłumaczyła stringi, że przecież na plażę, basen też zakłada stringi. To dla niej bielizna codzienna jak dla facetów bokserki. I w sumie to prawda, bo ma takie stroje kąpielowe z dołem jak stringi. Sam nie wiem co o tym myśleć - zacznę obserwować po prostu. 

To oznacza dwie rzeczy. 

 

1) Masz pannę która lubi prowokować ciałem i pokazywać więcej niż zakrywać, a to jest jawny podtekst seksualny. To "samo z siebie" się nie bierze i to nie jest biedna nieświadoma dziewczynka, która nie wie co robi. 

 

2) Co innego jest leżeć na plaży nudystów z setką innych golasów, a co innego prezentować swoje wdzięki konkretnej osobie. 

 

Panna pojdzie w cug przy pierwszej okazji, o ile już tego nie robi. Ale jak chcesz to obserwuj. Tylko potem nie płacz, że zła kobieta była. 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.