Skocz do zawartości

O co Ci chodzi? - przecież to normalne


Rekomendowane odpowiedzi

@SzatanKrieger Ja nie twierdzę, że chłopaki nie mają racji w tym konkretny przypadku, ale zwyczajnie zastanawiam się głośno, czy poleganie tylko na swoim doświadczeniu i wyciąganie na tej podstawie wniosków nie mając pełnych danych nie może być zawodne i społecznie szkodliwie?

 

Bo moim zdaniem to często zabójczy sposób myślenia - skutki tego widzę codziennie.

 

Natomiast w takiej sytuacji o której piszemy to kazałbym żonie chodzić do trenerki a nie do trenera chociaż jakby chciała mi doprawić rogi to by doprawiła.

Edytowane przez Mroczek
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Mroczek said:

Bo moim zdaniem to często zabójczy sposób myślenia - skutki tego widzę codziennie.

Przecież nikt, nie każe sugerować się opiniami. Ja napisałem, że jak chce, to niech obserwuje, tylko żeby potem nie płakał. 

 

Ale tu jest inny problem i niech sobie każdy odpowie na takie pytanie we własnym zakresie:

 

Czy chcę być z kobietą, która wysyła zdjęcia nagiej dupy innemu facetowi?

 

A jak już sobie odpowiecie, to wtedy dyskutujcie.

 

Ja sobie na trochę inne pytanie, tj. "Czy chcę być z laską, która romansuje z innym facetem?" odpowiedziałem negatywnie.

 

Czy dobrze zrobiłem? Pewnie tak, ale wątpliwości są. Mam za to ten komfort, że nie muszę rozkminiać codziennie, a co ona z kim tam teraz działa. 

Edytowane przez maroon
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to trener fitness ocenia całą sylwetkę klientki, a nie wypietą dupę w stringach. A że ktoś się z tym nie ukrywa? Tym gorzej. Najciemniej IMO jest pod latarnią. Wałki najłatwiej kręcić z otwartą przyłbicą, gdy nikt Cię o nic nie podejrzewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, thinker napisał:
49 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Poza tym kobiet jest 3,5 miliarda na świecie.

A bierzesz pod uwagę fakt, że tylko 40% mężczyzn jak dotychczas posiada swoich potomków i aż 80% kobiet, pomimo, że zawsze kobiety stanowiły około 50% ludzkości?

Biorę, trudno Arch, nie rozmnożę się, jak mnie żadna nie zechce bo "ja" to za mało, to będę chodził na divy w najgorszym wypadku - trudno, życie jest jakie jest - kobiety mają astronomiczne wymagania a ja nie będę jak debil się dostosowywał do każdego pierdnięcia laski przez jej widzi mi się - już nie ze mną te numery. Dzisiejsze kobiety nawet chwalą się wrednym charakterem zamiast go zmieniać co jest czymś niesamowitym, dlaczego mam być z kobietą, która jest wredna? I będzie wredna w stosunku do mnie? Przecież ja też mogę być wredny ale chyba nie o to chodzi, co to w ogóle jest? Przypominam sobie ten temat o wrednych kobietach i ja przepraszam bardzo ale nie chcę wrednej czy zołzy w związku, na kij mi taka? Mam znosić jej pociski w moją stronę bo ma humorki czy o co chodzi? Bez jaj...

 

Ja sam jestem pełnią wystarczającą dla siebie, nie szukam ukojenia w partnerce (już, a szukałem!) Jeżeli już to szukam, dla siebie drugiej części mnie, która będzie mnie respektowała i kochała ale jeśli takiej osoby nie znajdę to trudno, mam tyle zainteresowań, cele, ambicji, pasji, że mi starczy na te 50 lat życia jeszcze. Nie potrzeba mi kobiety, wysyłającej zdjęcie tyłka do innego kolesia, jest to uwłaczające dla mnie jako jej partnera, może dla innych nie jest ale dla mnie jest a w najlepszym razie jest to shit test i sprawdzenie mojej reakcji ale wierzę, że taki shit testów nie będzie, a jak by był to jeden i ostatni i choćby mi serce płakało to bym ją zostawił.

W związku ze mną takich manian się nie odwala jestem poważnym człowiekiem w tej kwestii i odpowiedzialnym za możliwe danie szczęścia drugiej osobie (partnerce), a wysyłanie zdjęć swoich jaj jakieś kobiecie fitness jest nie w porządku dla mojej kobiety, żony, partnerki (według mnie ale ja jestem zwolennikiem uczciwości daje pełną uwagę takiej kobiecie, dobroć itd, wszystko co najlepsze a gdy to jest deptane to się żegnam)

 

Te 40% w statystykach to niczego nie zmienia (znam tą statystykę) albo jest szacunek albo go nie ma. Zrozum Arch, moje ustawienia w głowie są ekstremalne ja żyłem bez szacunku do siebie całe moje dotychczasowe życie i nigdy go nie będę tracił szczególnie w tak głupi sposób. Jeżeli mnie moja najbliższa we wszechświecie dusza czyli bliźniaczy płomień lub bliźniacza dusza (wierząc w tą idee) nie będzie szanować, respektować, kochać, dbać tak jak ja bym o nią dbał, to dla mnie jest do widzenia, przy czym będę jej życzył wszystkiego najlepszego bo to jednak część mnie, co nie znaczy że mam tolerować brak szacunku i chamstwo w moją stronę a tym jest szukanie innej gałęzi, znaczy wysyłanie swojej pupki w kosmos w celu rekomendacji i walidacji, jak facet jej odpisze, że "by brał" to aktualny partner ma bay bay.

 

Mam w pompie, kobietę dla której jestem nie wystarczający - zresztą mam na to alergie a wysyłanie zdjęć w stringach? No proszę was, beka dla mnie by był koniec i to bez pierdzielenia się w tańcu, zresztą przy mnie kobieta by miała jasno powiedziane bez agresji ale stanowczo, że takie zachowania się nie akceptowalne i nie to, że jestem zazdrosny, po prostu nie dziele się swoją kobietą i jej wdziękami, a jak ona chce to robić to już beze mnie. 

 

Wcześniej bym wybaczył i przymknął oko jak autor tematu ale wcześniej byłem za dobrym człowiekiem i zbyt naiwnym. Całkiem nie dawno zrozumiałem jakimi patologicznymi kłamczyniami są kobiety, więc u mnie w związku ma być tylko prawda, a jak nie dostanę związku z tylko prawdą i szczerością w nim to po prostu będę sam - przeżyję a nawet jak zdechnę sam to nic się wielkiego nie stanie, nie jestem specjalnie ważny dla tego świata i nic nie wybuchnie jak mnie zabraknie.

 

Kobieta ma wspierać i wysyłać swą cudowną pupę mi i swoje ukochane cycuszki wielkości A czy Z obojętnie -ale one są moje  bo takie sobie upodobałem i pokochałem jak swoje :D  ? 

A jak dzieli się swoimi zdjęciami z innymi to te cycuszki i pupka już stały się dobrem "nas wszystkich" a nie tylko moim.

 

Proste? Proste.

 

Dziękuje do widzenia. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie dokładnie na temat ale sytuacja sprzed chwili. Wyszedłem na spacer się zrelaksować, park, rzeka, deptak, dużo ludzi, audycja red pill w słuchawkach, idę i idę i co ja paczę. Moja ex małżonka z winkiem w ręku i na randce z jakimś młokosem. Na moje oko z 15 lat młodszy. Pierwszy raz po rozwodzie widziałem ją z innym. I najlepsze jest to, że totalnie to po mnie spłynęło. Powiedziałem jej cześć i z uśmiechem na twarzy odszedłem. A jak mówiła dzieciom, że mamusia nie będzie miała innego pana i juz nigdy nie chce miec faceta ? Mam teraz książkowy przykład zachowania kobiety w okolicy 40 lat. Normalnie książkowo wszystko idzie. A co do tematu to posłuchaj chłopaków. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Marvin napisał:

Mam teraz książkowy przykład zachowania kobiety w okolicy 40 lat. Normalnie książkowo wszystko idzie. A co do tematu to posłuchaj chłopaków. 

Kurwa, muszę się zainteresować takimi modelkami, co porucham to moje, a seks z milfem mi się zawsze marzył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor wątku stracił ramę w momencie gdy się dowiedział, że jego dziewczyna będzie miała trenera faceta i zaniechał odpowiedniej reakcji.

Zresztą, mam znajomą, która jest w związku i lata na siłkę potrenować.. ze swoją trenerką. Stwierdziła, że nie chce, żeby jakiś facet gapił się na jej cycki i tyłek.. Można? 

Zawsze w takich kontaktowych "sportach" będą dwuznaczności i pokusa konsumpcji. Dla takiego trenera nadziewanie kolejnych lasek to automat. Doskonale wie jak wyczuć pannę, gdzie przytrzymać, rozbudzić wyobraźnię etc. - dlatego nasz bohater ma już rękę w nocniku, zanurzoną po łokieć. 

Nauka taka - laska wyskakuje z pomysłem wygibasów z osobistym 'trenerkim', to ja oznajmiam ok - to ja wbijam do osobistej masażystki, a tak w ogóle jeżeli już wykupiłaś karnet to pakuj mandżur i heja. 

Edytowane przez Komti
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turop napisał:

Kurwa, muszę się zainteresować takimi modelkami, co porucham to moje, a seks z milfem mi się zawsze marzył ?

@Turop jak jestes desperatem to polecam. Kochałem bo była moją żoną. Teraz bym się nie skusił. Nie wiem co to za czary mary, ale pomimo diety, ćwiczeń kobiety brzydną koło 40tki. Doznałem szoku jak byłem rok temu na pierwszej 40tce u kolegi. Wpadli chłopaki z żonami których nie widziałem 5-10 lat. To juz nie to co kiedyś. Słabo wyglądały. A jakbym miał opisać o urlopie na plaży to „tatuaż na cellulicie”. Dramat. Tak że Turop działaj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinienem to pisać bo prawie każdemu należy się szansa ale tutaj wiele, może zbyt wiele świadczy przeciwko niej.

Dlatego się wypowiem

 

Jeśli jeszcze jej nie zapytałeś czy cię zdradza, to powinieneś. I to wprost. I uważnie obserwować reakcję. Nie czy to jest normalne ale czy cię zdradza.

 

Jeśli chcesz być bardziej "delikatny", to możesz zastosować "Volatile Conundrum" lub coś w tym guście, choć to ewidentnie trudniejsze. Chodzi o to, żeby "nie miała czasu" na zastanowienie i przygotowanie linii obrony - tylko tak będzie "szczera". Zaskoczeni ludzie nie panują nad swoimi emocjami i ich prawdziwe emocje wylewają się na wierzch. Ekman by powiedział że wyciekają (Leak). Ale w chwili zaskoczenia to często już nie wyciek a wylew.

 

Wytłumaczenie, w razie gdyby okazała się mówić prawdę, jest tez proste - kto normalny świeci gołym tyłkiem przed trenerem nie ważne czy personalnym czy jakim? Co ona by powiedziała, gdyby jej facet wysyłał swoje zdjęcia w brazylijskich slipkach swojej trenerce personalnej?

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja: 

Wczoraj, drugi dzień z rzędu sama z siebie się dobrała do penisa. Co więcej chyba nigdy wcześniej tak porządnie nie wylizała mi jaj i kutasa. Dodatkowo udało mi się dostać na chwilę do jej telefonu, a tam to - rozmowa z trenerem skasowana.

 

Wczoraj trafiłem na takie coś i sobie pomyślałem, że trenerzy jednak mają fajną pracę. I jak zobaczycie ten gif to mniej więcej w takich stringach ona wysyłała mu zdjęcia i se kolejny raz pomyślałem, co jej odwaliło. Przecież to na dobrą sprawę goła dupa. 

https://giant.gfycat.com/AncientNegligibleAfricanbushviper.webm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem też, że nie zostawię jej od razu. Będą ją traktował po prostu inaczej. Bardziej jako kogoś na kim będę zaspokajał swoje potrzeby seksualne niż partnerkę na całe życie, bo takową nie będzie. Co by nie mówić ciało ma bardzo ładne, włącznie z tyłkiem i cyckami. Dodatkowo jeżeli coś umie to na pewno zająć się porządnie kutasem. Jestem wielkim fanem jak laska w czasie loda mi intensywnie liżę jaja, moje wcześniejsze tego robić nie chciały. Ona nie ma z tym problemu, więc wykorzystam to. 

 

Patrząc na całą chronologię zdarzeń pewne jest, że na pewno z tym gościem się rżnęła. No ale w sumie co z tego? Gość, który ma takich klientek na pęczki kilka razy zaruchał i pewnie straci zainteresowanie. Ona w momencie jak zobaczyła, że coś podejrzewam też pewnie przestanie się z nim ruchać. 

 

Plus jest taki, że nie mieszkamy razem, więc kolejny motyw, który pozwala mi ją po prostu wykorzystać tak jak wspomniałem. Będzie mi pomagać spuszczać spermę z jaj. Jak mi się znudzi to po prostu to zakończę i tyle. 

Nigdy nie byłem jakoś bardzo zaangażowany emocjonalnie w tą relację więc mi to bardzo odpowiada. 

 

Myślicie, że to dobre rozwiązanie? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, sarabia napisał:

Jak mi się znudzi to po prostu to zakończę i tyle. 

Powiem ordynarnie, a po chuj będziesz na nią czas marnował ? Po drugie serio chcesz się ślizgać po jakimś trenerze ? 

 

45 minut temu, sarabia napisał:

Ona w momencie jak zobaczyła, że coś podejrzewam też pewnie przestanie się z nim ruchać. 

Serio wierzysz w to ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Templariusz napisał:

Powiem ordynarnie, a po chuj będziesz na nią czas marnował ? Po drugie serio chcesz się ślizgać po jakimś trenerze ? 

Otóż to, uważam, że mógłbyś ten czas spożytkować lepiej.

 

Samo przebywanie w towarzystwie osoby tego pokroju jest uwłaczające.

 

1 godzinę temu, sarabia napisał:

Dodatkowo udało mi się dostać na chwilę do jej telefonu, a tam to - rozmowa z trenerem skasowana.

 

59 minut temu, sarabia napisał:

Patrząc na całą chronologię zdarzeń pewne jest, że na pewno z tym gościem się rżnęła.

Nie brzydzi Cie to? Ja bym nie mógł patrzeć jej w oczy :)

 

Całować się z nią też zamierzasz? :D

 

 

Otaczajmy się ludźmi, których darzymy szacunkiem, ale odwzajemnionym.

 

Twoja zabawa może się skończyć przeciwnie do Twojego planu. 

 

Wyobraź sobie najgorszy scenariusz, Pańcia zaciąży - co zrobisz?

 

Twoje życie, Twoja decyzja. W jakim jesteście wieku, bo chyba gdzieś mi umknęło lub nie zostało powiedziane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sarabia jest dobra w te klocki, bo uczy się od doświadczonych - typu właśnie pan trener i wie jak dobrze zrobić facetowi. Panu trenerowi, zapewne już nie wystarczy samo zerżnięcie dziewczęcia z duża ładną dupą. Potrzebuje większych atrakcji, robienia których nauczył "Twoja" pannę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, sarabia said:

Patrząc na całą chronologię zdarzeń pewne jest, że na pewno z tym gościem się rżnęła.

Jak ktoś wyżej napisał, nie mógłbym jej spojrzeć prosto w oczy. 

 

Jednak pisząc, że nie zaangażowałeś się emocjonalnie, to działaj na swoją korzyść, ale nie zagalopuj się zbytnio.

Rozegraj to tak, żeby to zapamiętała na bardzo długo.  

 

Jak widać one nie mają skrupułów odwalać takie akcje. Wykorzystaj to co wiesz i niech poczuje się dosłownie jak zwykły kurwiszon, patrząc jej wtedy prosto w oczy. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem aż tak bardzo zaangażowany emocjonalnie, żeby mi przeszkadzało, że się ruchała z innym bo chcę ja wykorzystać teraz. Przede mną też się ruchała z innymi. Jedyne co by mnie mogło obrzydzić to jakbym się dowiedział, że np połykała jego spermę albo dawała mu zalewać twarz. Tego na 99% nie robiła bo w sumie mi dopiero po pół roku powoli pozwalała na takie akcje. I raczej to nie jest kwestia: o jaki z niego samiec alfa niech robi co chce. Tego by nie zrobiła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.