Skocz do zawartości

O co Ci chodzi? - przecież to normalne


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Stefan Batory napisał:

Nie wierzę w to co czytam. Jeśli jakiś facet dostaje zdjęcia szczegółów anatomii od jakiejś, obcej w sumie kobiety, to natychmiast wiedzą o tym wszyscy jego kumple. Kiedyś jedna, bezdennie głupia (ale bardzo ładna) laska przysłała ziomalowi swoje zdjęcie w stroju topless, żeby widział co traci zrywając z nią.

Fakt. Ale to jest dosyć ciekawe. Tego typu Panie naprawdę myślą, że ich uroda jest tak cenna? Tak wyjątkowa? :) Tak idealna? To jest, kurwa, tak niesamowite, że nadal mnie dziwi. Klękajcie narody, kawałek ładnej dupy jest cenniejszy niż Złote Runo : ) Modlić się, prosić, wielbić, chwalić, upokarzać się, hahaha.

 

A taki chuj jak Batorego komin, za przeproszeniem : )

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, sarabia said:

Przez najbliższe 2-3 miesiące zostawię na niej tyle spermy ile to możliwe, a potem ją zostawię.  

(...)

PS. Przez ten czas dopilnuje, żeby nie spotykała się z tym trenerem, żebym w czasie minety nie robił mu loda :)

Poza tym ona serio potrafi się bardzo dobrze ruchać i dawać naprawdę zajebiste orgazmy. Wątpię więc, że już tak wszyscy od razu by z tego zrezygnowali, zamiast sobie jeszcze poużywać jakiś czas, a potem zostawić. Na początku byłem zły, ale potem na chłodno pomyślałem, że tak czy inaczej nie planowałem, żeby była moją żoną. Dlaczego więc miałbym to zrobić swojemu kutasowi i z dnia na dzień pozbawić go zajebistej cipy i dupy? 

Wczoraj jak na mnie usiadła to wątpię, że takie galopowanie znajdę szybko u innej. Więc wykorzystam to jeszcze na maxa 2-3 miesiące i potem koniec. Ostateczny. 

1) Nie, nie zostawisz tyle spermy ile to możliwe. 

2) Nie dopilnujesz, żeby nie ruchała się ani z tym trenerem, ani innym hujem.

3) Zgoda, że nie wszyscy zrezygnowaliby z niej i nie jeden nie zrezygnuje (być może nie tylko Ty).

 

Laska Cię nie chce i nie chce się z Tobą w parnerski sposób ułożyć, wziąć pod uwagę Twoje racje i coś wspólnego uzgodnić. Masz życzeniowe myślenie, a ona na tym jeszcze bardziej korzysta. To ona wykorzystuje to, że taki zadufany cwaniak jesteś, któremu wydaje się, że co to on z nią nie może. Nie doceniasz jej sprytu.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości. Otóż to ja jestem tym trenerem z siłowni o Twój czas dobiega końca ?. Żartuje do rzeczy... 

 

Na bazie mojego doświadczenia powiem Ci tak. Każda kobieta, która wysyłała mi zdjęcia tyłka, piersi innych części chciała chciała sexu i na sexie się kończyło. Pomyśl po co ona mu wysyła tyłek? To jest wspólne nakręcanie się na coś więcej. Teraz pytanie co z tym zrobisz moim zdaniem to gruba przeginka i szykuj się na zmianę gałęzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, Stefan Batory said:

Nie wierzę w to co czytam. Jeśli jakiś facet dostaje zdjęcia szczegółów anatomii od jakiejś, obcej w sumie kobiety, to natychmiast wiedzą o tym wszyscy jego kumple. Kiedyś jedna, bezdennie głupia (ale bardzo ładna) laska przysłała ziomalowi swoje zdjęcie w stroju topless, żeby widział co traci zrywając z nią. Ziomal po dostaniu zdjęcia zareagował następująco (to w robocie było): " Chłopaki zobaczcie jaka pojebana! " oraz "Ja ją ruchałem, taki towar!" zrobił sobie z jej zdjęcia tapetę na komputer i srajfona. Pani, fakt była bardzo ładna, ale miała tak zryte pod beretem, że szok.

Takich Lasek jest teraz na pęczki... 

 

Sam niedawno miałem do czynienia z laską 9/10, która była bardzo świadoma swojej atrakcyjności (m.in. tytuł regionalnej najpiękniejszej narobił jej konkretny 'bałagan' w głowie i wystrzelił ego w kosmos). 

 

Temat zakończony (przez nią) z dnia na dzień, choć przez cały okres trwania 'związku', silnie chciała zacząć nowy rozdział w życiu, ale nie potrafi, bo zobaczyła kogoś z dawien dawna na ulicy i 'coś do niego poczuła' ?

 

Dodatkowo, dowiedziałem się, że mimo jej zapewnień wobec mnie, dopóki nie miałem jej na oku, to robiła co chciała. Łechtała swoje ego na podstawie zainteresowania 'stulejarzy' i bardzo jej się to podobało, z tego co wiem podoba do tej pory. 

 

Aktualnie, świadoma swej atrakcyjności kobieta bardzo często posiada równolegle maksymalny poziom wyrahowania, umiejętnie tuszując swoje wybryki, kreując się na tą niewinną (klasyczne' nie wiem czego chcę '). 

Co raz częściej spotykany schemat - > 9/10 = egocentryzm = wyrahowanie. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2020 o 06:49, sarabia napisał:

Wczoraj trafiłem na takie coś i sobie pomyślałem, że trenerzy jednak mają fajną pracę.

Mój bliski przyjaciel był trenerem personalnym w Gliwicach i wcale nie jest to praca taka super jak się wydaje. Z tego co mi opowiadał zarobki też nie są jakieś super weź pod uwagę, że tych trenerów personalnych jest obecnie na pęczki filmów na YT masz cała masę jak jeść, jak ćwiczyć. To nie to samo co np 10 lat temu. A to, że się napatrzysz na dupy lub z nimi pogadasz/poflirtujesz to chyba nie powinno akurat klasyfikować danej pracy jako z góry fajna. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sarabia napisał:

Może trochę tak, ale teraz to ja ją wykorzystam bardziej.

Słabe, powiedziałbym bardzo słabe. Takie mściwe.

 

3 godziny temu, sarabia napisał:

że jedyne co mogę od niej teraz mieć to zajebisty seks, który umie uprawiać.

Jeżeli chcesz z nią być tylko dla seksu, to jest to jeszcze słabsze niż wyżej.

Trzeba przyznać, że laska nieźle potrafiła Cię omotać skoro własną godność i szacunek do siebie stawiasz poniżej jej umiejętności seksualnych.

Fiutogłowość do kwadratu.

3 godziny temu, sarabia napisał:

Przez najbliższe 2-3 miesiące zostawię na niej tyle spermy ile to możliwe, a potem ją zostawię.

Czy jesteś absolutnie pewien, że tak właśnie się stanie i że ona nie zostawi Cię pierwsza przy okazji stukając się na potęgę z tym trenerem lub kimś innym doprawaijąc Ci jeszcze większe rogi?

Jak na fiutogłowego dość ambitny plan, ale mam wątpliwości czy przypadkiem tak Cię nie urobi przez te kilka tygodni, że nie postanowisz zostać.

Bo ona się świetnie rucha. Poza tym jest inna niż wszystkie wyjątkowa i już się z tym trenerem nie spotyka. Tak mi mówiła, a jeśli mówiła, to tak jest na 100%. Ja jej ufam.

 

3 godziny temu, sarabia napisał:

Przez ten czas dopilnuje, żeby nie spotykała się z tym trenerem,

Mam dla Ciebie bardzo złą wiadomość: nie upilnujesz. To jest kobieta i jeśli będzie chciała się z nim widywać na seks lub dalej słać mu fotki, to będzie się a nim widywała tak żebyś się o tym nie dowiedział i będzie mu nadal słać roznegliżowane zdjęcia innymi drogami, tak abyś się nawet nie zorientował. W dodatku z tego co kojarzę nie mieszkacie razem, więc jak ją tym bardziej zamierzasz pilnować?:D

 

Tak jak Bracia piszą: stawiać dobre lody czy dobry seks wart na rynku niewiele szmalu to całkowity upadek męskości. Jak widać w dzisiejszych czasach nie wystarczy dużo, aby urobić sobie faceta. Wystarczy tylko dobrze wyglądać, co raczej nie jest szczytem możliwości oraz uprawiać dobrze seks. Chyba męskość faktycznie gdzieś zniknęła. Być może upadła całkowicie.

 

Najlepszą rzecz jaką możesz teraz zrobić to ją rzucić w cholerę bez słowa wyjaśnienia i nie wracać pod żadnymi warunkami. Niech się sama domyśli. Tak po kobiecemu. Wtedy możesz zyskać u niej odrobinę chociażby szacunku i będzie Cię dobrze wspominać jako tego co miał jaja. Wtedy także nabierzesz szacunku do samego siebie.

 

Co tu się w tym wątku odstawiło:lol:

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Clemenz napisał:

schemat - > 9/10 = egocentryzm = wyrahowanie.

Bracie, ten schemat już od 6-tki potrafi być.

//////

Drogi autorze zrobisz jak zechcesz ale oby nie skończyło się skomleniem jak zbity pies w świeżakowni, czego ci nie życzę.

Edytowane przez BlacKnight
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Obliteraror napisał:

Fakt. Ale to jest dosyć ciekawe. Tego typu Panie naprawdę myślą, że ich uroda jest tak cenna? Tak wyjątkowa? :) Tak idealna? To jest, kurwa, tak niesamowite, że nadal mnie dziwi. Klękajcie narody, kawałek ładnej dupy jest cenniejszy niż Złote Runo : ) Modlić się, prosić, wielbić, chwalić, upokarzać się, hahaha.

 

A taki chuj jak Batorego komin, za przeproszeniem :

Tak, tak myślą. Jeśli taka panna od "zawsze" spotyka się z atencją facetów jaka to ona wspaniała, to pannica żyje w nieprawdziwym świecie nie mającym nic wspólnego z rzeczywistością.  Zwykle do tych pustych kobiecych łbów z olbrzymimi oporami dociera prawda, że faceci są tacy mili dla nich nie dlatego, że one są takie wspaniałe, tylko dla tego, że chcą je zerżnąć.

 

Np. taka panienka lat nieco ponad 20. Facetowi, który puścił ją na egzaminie na prawo jazdy obiłbym najchętniej ryja. Panienka zdała, bo jest ładna. albo przez parę lat jeżdziła na gapę tramwajami będąc złodziejką, bo kontrolerzy ją zawsze puszczali, bo jest przecież ładna itd.

 

Zasada jest bardzo prosta. Jeśli młoda pannica jest bardzo ładna, to na 99% jest bezdennie głupia. tak to działa.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Clemenz napisał:

Aktualnie, świadoma swej atrakcyjności kobieta bardzo często posiada równolegle maksymalny poziom wyrahowania, umiejętnie tuszując swoje wybryki,

Powiem więcej. Wczoraj spotkałem w galerii znajomą nie widzieliśmy się 5 lat. Po rozmowie z nią bardzo się zmieniła uważa się za Bóg wie kogo. Kiedyś skromna, spokojna dziś uważa że może mieć każdego faceta. Jak jej powiedziałem żeby się nie zdziwiła, bo może spotka takiego, który jej odmówi jej odpowiedź brzmiała ,, wątpię " 

 

Teraz pytanie jak to rozegrać chce jej utrzeć nosa. Jak skończyliśmy rozmawiać wybiegła z za lady swojego stanowiska i pytanie czy się spotkamy dzisiaj. Widać, że jej zależało. Chce ją trochę utemperować, bo to co się dziś dzieje w relacjach damsko męskich to jakiś cyrk. Laska normalna/ przeciętna w moich oczach uważa, że może mieć każdego. Serio to co nagrał jakiś czas temu Szarpanki z życiem to się sprawdza. Przeciętni faceci nie mają czego dziś szukać nie ma dla nich miejsca. Jak nie masz urody ponad przeciętnej to pozostają Ci same pasztety ale już takie totalne, których nikt nie chce. 

 

Ona nie jest brzydka, ale żeby mówić że może mieć każdego trochę jej brakuje. Ja powodzenie zawsze miałem wzrost, rękaw wydziarany jak to ona powiedziała ,, zawsze byłeś niedobry " to działa na kobiety, ale trzeba mieć w sobie trochę pokory. Większość lasek nie wie co to słowo znaczy. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Stefan Batory said:

Zwykle do tych pustych kobiecych łbów z olbrzymimi oporami dociera prawda, że faceci są tacy mili dla nich nie dlatego, że one są takie wspaniałe, tylko dla tego, że chcą je zerżnąć.

 

Zasada jest bardzo prosta. Jeśli młoda pannica jest bardzo ładna, to na 99% jest bezdennie głupia. tak to działa.

Podpisuję się pod tym postem wszystkim czym się da! ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Stefan Batory napisał:

Zasada jest bardzo prosta. Jeśli młoda pannica jest bardzo ładna, to na 99% jest bezdennie głupia. tak to działa.

Oprócz tego zdania, zgadzam się z całym Twoim powyższym postem :) To jest skutek i efekt dziesiątków przyczyn i czynników: potężnych błędów wychowawczych, popełnionych w młodości przez rodziców. Wykrzywienia obecnej rzeczywistości. Spierdolenia współczesnych białych rycerzy, których wychowały i ukształtowały media i system. Zaburzenia ról społecznych, męskości i kobiecości oraz tego, co się z tym wiąże. Spuszczenia do śmietnika etyki, moralności, empatii, odpowiedzialności, ponoszenia konsekwencji za swoje wybory itd.

 

Nawet tu, na forum są takie damskie jednostki. Jednostki, które normalne społeczeństwo od zawsze izolowało, nie podawało im ręki i poddawało infamii. Perfumowanie gówna nie zamieni go nigdy w fiołka. Nigdy. I o tym nie można zapominać.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę temat został wyczerpany, nie pozostaje nic innego jak czekać na nowy temat dziale "świeżakownia"

 

46 minut temu, Kimas87 napisał:

Wczoraj spotkałem w galerii znajomą nie widzieliśmy się 5 lat

Miałem podobną sytuację w zeszłym tygodniu, znajoma z przed mojego związku się napatoczyła, praktycznie jej nie poznałem, tak jak mówisz "Ego" na orbicie, obecnie jest na polowaniu - 29 lat + bąbelek.

Kiedyś była tak na moje oko 6/10 a teraz mocne 8/10 i ten schemat, oczywiście narzekanie jak to dziś prawdziwych mężczyzn nie ma, oraz podobne pierdalamento.

Pokazała mi natomiast co do niej piszą goście na serwisach randkowych, i nie żebym bronił dziewczyny autora, bo fakt jest taki że źle robi, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, takie zdjęcia wysyła się swojemu facetowi jak wraca po pracy "Zobacz misiu jak dobrze mi idzie na tej siłowni, przetrzep mi tyłeczek jak wrócisz do domku, czekam z obiadem w samym fartuchu" a nie trenerowi.

Niestety ale po tym co zobaczyłem u niej w telefonie, zaczynam serio wątpić w rodzaj męski, poza klasyką w postaci zdjęć "drugiej głowy" no to oczywiście pełen pokaz braku szacunku do siebie, we wszystkich kolorach, o braku jakichkolwiek umiejętności (Pokolenie smartfona, czyli jak lepiej trzymać telefon a nie wiertarkę).

Dzisiejszy rynek matrymonialny poza pannami z ego dryfującym w kosmosie?

Kurde ... wysyp młodych mamusi, podstarzałych panienek z bijącymi po łbie jajnikami które wiedzą że za niedługo wypadną z rynku, niespełnionych żon które by sobie coś na boku "tenteges" a wszystko podlane białorycerskim sosiwem.

#Fuckthisshitimout

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kimas87 napisał:

Każda kobieta, która wysyłała mi zdjęcia tyłka, piersi innych części chciała chciała sexu i na sexie się kończyło. 

Z mojego doświadczenia dopowiem, że nawet słowo "sex" na kartce urodzinowej oznacza, że razem z butami można ściągać spodnie. Te wszystkie delikatne podteksty, sprawdzanie gruntu to wielka brama otwarta na oścież. 

 

Kobiety nie są głupie ani naiwne. Ot działają inaczej i zawsze, ale to zawsze dbają o swoje interesy. Jak zaprosisz pannę na wino i seks wyzwie Cię od zboczeńców. Zaprosisz na wino i oglądanie mieszkania, będzie seks. A zdjęcia tyłka... To już wyjaśniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, horseman said:

Kobiety nie są głupie ani naiwne. Ot działają inaczej i zawsze, ale to zawsze dbają o swoje interesy. Jak zaprosisz pannę na wino i seks wyzwie Cię od zboczeńców. Zaprosisz na wino i oglądanie mieszkania, będzie seks.

Popieram. A zwlekają bo to one chcą "mieć kontrolę nad swoim ciałem" (czyt. seksem i tym, co mogą od ciebie wyłudzić). Ty masz być trzymany w niepewności do ostatniej chwili (wg ich słownictwa masz "starać się" choć wg mnie nic nie trzeba robić tylko okazywać zainteresowanie i dawać się podpuszczać, flirtować, co jakiś czas składać kolejne propozycje w formie aluzji lub wprost, że tak wyruchasz, że jej cipa zdrętwieje). Jeśli kobieta chce, to wreszcie zacznie posuwać się do przodu, kiedy zobaczy, że to ostatni moment zanim pierdolniesz drzwiami i wyjdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Taboo napisał:

Następny ;)

Nie następny, tylko takie są dziś realia. Byłem daleki od głoszenia takich tez, ale tak jest. Mówię o przeciętnym gościu, który chce mieć ładną kobietę. Przecież ta ładna może wybierać/przebierać jak chce. Dlaczego miała by mieć przeciętnego ?.

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kimas87 napisał:

Nie następny, tylko takie są dziś realia. Byłem daleki od głoszenia takich tez, ale tak jest. Mówię o przeciętnym gościu, który chce mieć ładną kobietę. Przecież ta ładna może wybierać/przebierać jak chce. Dlaczego miała by mieć przeciętnego ?.

Ale co to znaczy przeciętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kimas87 napisał:

Dlaczego miała by mieć przeciętnego ?.

Z kilku powodów.

 

1. Tzw. przeciętność to pojęcie względne, a uroda jest subiektywna, jak gust. Męska również.

2. Może dzięki wychowaniu nie ma siana we łbie i jest z domu, w którym rodzice zadbali o wpojenie właściwego światopoglądu w tej kwestii, szczególnie pod kątem wyboru potencjalnego małżonka/partnera na długo?

3. Może po prostu chce kogoś, z kim będzie szczęśliwa? Do tego uroda zarówno Adonisa, jak i Stacy jednak nie wystarcza?

 

Itd :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Obliteraror napisał:

Z kilku powodów.

 

1. Tzw. przeciętność to pojęcie względne, a uroda jest subiektywna, jak gust. Męska również.

2. Może dzięki wychowaniu nie ma siana we łbie i jest z domu, w którym rodzice zadbali o wpojenie właściwego światopoglądu w tej kwestii, szczególnie pod kątem wyboru potencjalnego małżonka/partnera na długo?

3. Może po prostu chce kogoś, z kim będzie szczęśliwa? Do tego uroda zarówno Adonisa, jak i Stacy jednak nie wystarcza?

 

Itd :)

To wszystko są teorie wystarczy przejść się na miasto lub do galerii handlowej. Te wszystkie ładne mają wysokich, przystojnych gości. Oczywiście są pewne wyjątki, ale jest ich tak mało że nie ma sensu tego przytaczać. Przeciętny w moim mniemaniu taki za których kobiety się nie oglądają, taki który musi starać się o atencje/ zainteresowanie. 

 

Są faceci do których kobiety same podchodzą bo są przystojni/ pociągający. Przeciętny taki nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kimas87 napisał:

To wszystko są teorie wystarczy przejść się na miasto lub do galerii handlowej. Te wszystkie ładne mają wysokich, przystojnych gości. Oczywiście są pewne wyjątki, ale jest ich tak mało że nie ma sensu tego przytaczać. Przeciętny w moim mniemaniu taki za których kobiety się nie oglądają, taki który musi starać się o atencje/ zainteresowanie. 

 

Są faceci do których kobiety same podchodzą bo są przystojni/ pociągający. Przeciętny taki nie jest.

Masz troche racji, a może nawet więcej niż trochę. Ale bez przesady. Wczoraj rozmawialem z moją dobrą ...nieważne. Moim zdaniem jest rakieta, zawsze była. No ale to rzecz względna.

 

Powiedziała, że poznała kiedyś faceta, który był bardzo przystojny. "Przystojny, ale jak mam być szczera jak gębę otworzył to czar prysł. Wydawał się najmniej atrakcyjnym jakiego kiedykolwiek poznałam." 

 

Ostatnio też poznałem fajną pannę, 7/10 jest spokojnie. Młodziutka. W dupę jej wchodzą szablonowo. A dostałem numer tel, teraz jestem przeciętny ale miałem tam zajebisty PR. I nawet jej koleżanki z pracy, kobiety po 40tce mnie naganiały, żebym do niej poszedł pogadac.

 

Popatrz też co piszą rezerwatki. Niech to nawet wszystko będzie mniejszość, tylko, że z ładnej michy się nie najesz. Nie chce w swoim życiu takich kobiet.

Edytowane przez Pankoneser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ujmując mężczyznom podoba się większość kobiet... Mi również, i to przede wszystkim te przeciętne. Szczupłe, długowłose, łagodne w obejściu i kulturalne. Im lepiej poznaję taką "szarą mysz" podczas kulturalnej i ciekawej rozmowy, tym bardziej podobają mi się jej atrybuty fizyczne. Moi kumple - przeciętniacy (tak jak i ja) myślą podobnie. Z resztą często jest tak, że dziewczyny, które nie emanują swoją seksualnością wszem i wobec wcale nie wyglądają gorzej po zdjęciu kiecki niż te seks bomby w leginsach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pankoneser napisał:

Popatrz też co piszą rezerwatki. Niech to nawet wszystko będzie mniejszość, tylko, że z ładnej michy się nie najesz. Nie chce w swoim życiu takich kobiet.

To czego Ty chcesz lub nie to Twoja sprawa. Tu spora część braci żyje w swojej bańce. A wystarczy się trochę rozejrzeć do okoła. Marek też nagrał audycje jakiś czas temu, że przeciętny facet ma przejebane. Wiesz w czym tkwi problem? Kiedyś przeciętny facet mógł liczyć na równie przeciętna kobietę. Teraz poprzez social media, telewizję stada kukoldów ta przeciętna już nie celuje w przeciętnego tylko myśli, że może mieć tego przystojnego rozumiesz teraz. A za sprawą kukolctwa nawet te przystojne kukoldy latają za tymi przeciętnymi. Brzmi to może skomplikowanie, ale tak jest. Więc skoro przeciętny facet nie może powoli liczyć na przeciętną, bo ona na niego nie spojrzy to co mu zostaję ? 

 

Oczywiście są wyjątki nie przeczę temu natomiast wystarczy pójść na spacer i zobaczyć z jakimi gościami za rączkę chodzą te ładne. W 90% są to wysocy przystojni kolesie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.