Skocz do zawartości

Fantazje (mało realne)


Koneser

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie jakie macie fantazje z serii niemalże niemożliwych. Ja chciałbym posiadać wyspę i wybrać po trzy sztuki najładniejszych sarenek z każdego "odcienia etnicznego" na naszym globie. Z azjatek to jakieś arabki, perski, hinduski, japonki, koreanki, mongolki (tak są różnice między nimi) tak samo z reszty kontynentów :D ciekawe po jakim czasie by mi się znudziło.... A może i by się nie znudziło? Jakieś winogrona do ust i każde życzeniena skinienie głowy. Ewentualnie potomstwo i swoje mini państwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Koneser napisał:

Jak w temacie jakie macie fantazje z serii niemalże niemożliwych

Moja fantazja to:

Mieć dobrą, szczerą, oddaną, respektującą, w miarę ładną, normalną zdrową bez feministycznego bełkotu kobietę, wspaniale by było jakby nie piła i paliła - to moja "fantazja" mało realna ;) 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Ace of Spades napisał:

Mam znowu 18 wiosen i ten rozum co teraz, ale by była jazda bez trzymanki, nÓrmalnie po bandzie :DDDDDDDDDDDDDD

Ile masz lat i co byś chciał zrobić po cofnięciu się do młodości?

 

Szczerz mówiąc chwile temu marzyłem, żeby cofnąć się do liceum i zacząć życie jeszcze raz, ale na pocieszenie pomyślałem, że są ludzie dwa razy starsi niż ja i pewnie by oddali wszystko, żeby cofnąć się do mojego wieku i zacząć jeszcze raz (obecnie 22lata).

Edytowane przez SławomirP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koneser napisał:

ciekawe po jakim czasie by mi się znudziło.... A może i by się nie znudziło?

Każda laska ci się znudzi. Każda. Nawet ta najbardziej cycata i z ładną dupką. A jak z nią zamieszkasz to jeszcze szybciej ci się znudzi. Been there, done that. Szukacie zadowolenia i szczęścia na zewnątrz. W kobietach. Tam go nie ma.

 

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Moja fantazja to:

Mieć ... w miarę ładną,

Co to znaczy w miarę ładną? Zadowala cię byle co i w miarę ładna? Jeżeli miałbym się wiązać w związek to tylko z najładniejszą we wsi. Inaczej nie wchodzę w to bagno. Jeżeli szukasz tylko w miarę ładną, to uważasz, że nie stać cię na extra laskę. Szatana stać na dużo więcej.

 

3 godziny temu, RENGERS napisał:

Moją fantazją,  jest święty spokój psychiczny.

Bardzo mądre słowa. Kolega Rengers to chyba buddysta, ale wstydzi się przyznać, ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.