Skocz do zawartości

Nowa Partia Arabska Szwecji obiecuje wziąć odpowiedzialność za swoich obywateli


Rekomendowane odpowiedzi

https://dieselgasoil.com/swedens-new-arab-party-vows-to-take-responsibility-for-its-people-denies-plans-to-arabize-scandanavian-country/

 

Jak jest napisane w artykule, partia powstała w celu obrony praw ludności arabskiej, oraz by wspierać integracje, gospodarczo ma zapatrywania socjalistyczne z elementami kapitalizmu[!].

By zapisać się do partii, trzeba m.in. mieć chociaż jednego arabskiego przodka w rodzinie - widzę, że jest to przykład dyskryminacji pozytywnej. ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

By zapisać się do partii, trzeba m.in. mieć chociaż jednego arabskiego przodka w rodzinie

Hmmm

By dostać się do SS chyba trzeba było udowodnić Aryjskie pochodzenie czy jakoś tak. xD

 

Godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

partia powstała w celu obrony praw ludności arabskiej

Jeśli Szwedzi pozwolili na powstanie czegoś takiego to są za głupi żeby przeżyć i Arabowie powinni robić tam porządek.

 

Godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

oraz by wspierać integracje

Szwedki zadowolone. XD

 

Godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

socjalistyczne z elementami kapitalizmu

X-D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

By zapisać się do partii, trzeba m.in. mieć chociaż jednego arabskiego przodka w rodzinie - widzę, że jest to przykład dyskryminacji pozytywnej. ?

Aby dostać się do SS, trzeba było wykazać brak żydowskich korzeni do 1700 roku, tutaj jest troszeczkę inaczej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cst9191 napisał:

Aby dostać się do SS, trzeba było wykazać brak żydowskich korzeni do 1700 roku, tutaj jest troszeczkę inaczej

A tak przy okazji - jak mogę sprawdzić czy ja także nie miałem żydów w rodzinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Analconda napisał:

A tak przy okazji - jak mogę sprawdzić czy ja także nie miałem żydów w rodzinie?

 

Poza studiowaniem drzewa genealogicznego ;) można sprawdzić m.in. pochodzenie etniczne za pomocą testu śliny na 23andme, to jedna z usług jakie oferują.

 

Info:

https://www.23andme.com/en-int/dna-ancestry/

 

Koszt - 100 dolarów. Nie wgłębiałem się jednak, na ile to jest szczegółowe/dokładne itd.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Analconda napisał:

A tak przy okazji - jak mogę sprawdzić czy ja także nie miałem żydów w rodzinie?

 

Tak jeszcze pomyślałem, że może chcesz sprawdzić, czy nie należy Ci się zwrot jakiejś kamienicy we Wrocławiu heh. ?

 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Imiennik napisał:

Nie ma się z czego śmiać, u nas lepiej nie będzie.

Co Ty - karzeł wreszcie kojfnie to zacznie wracać do normy.

 

19 minut temu, BumTrarara napisał:

U nich nawet centrowe partie dają plakaty po arabsku. Szwecji już nie ma.

Silniejszy zjada słabszego. Skoro Szwedzi to pizdunie i pozwalają na taki burdel to prawdziwi mężczyźni zrobią z nimi porządek.

Natura.

 

13 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Tak jeszcze pomyślałem, że może chcesz sprawdzić, czy nie należy Ci się zwrot jakiejś kamienicy we Wrocławiu heh. 

Raczej chciałbym się dowiedzieć czy jestem czysty.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dałoby się jakieś bardziej tradycyjne blond perełki stamtąd "ocalić" :d

 

To w sumie dziwny kraj gdzie dochodzi do tego typu sytuacji:

https://www.google.com/amp/s/www.thesun.co.uk/news/11651994/missing-swedish-girl-beheaded-sweden/amp/

 

 

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Analconda napisał:

Raczej chciałbym się dowiedzieć czy jestem czysty.

Nie jesteś. Kiedyś jeden genetyk powiedział,że tylko mała część górali można poznać po DNA ,że to Polacy. 

 

Ma to również swoje plusy. Między innymi dzięki temu dobrze znosimy mróz, gorąc, wiatr i deszcz. Podobnie z sposobem żywienia. 

Od kuni śródziemnomorskiej, po boczek i smalec z wódką.

 

A partia idzie po władzę. I nie jest to wina słabości lecz kar za szerzej rozumianą krytykę. Każda postawa inna niż spolegliwa karana przez aparat państwowy więc takie są tego skutki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ksanti napisał:

Ciekawe czy dałoby się jakieś bardziej tradycyjne blond perełki stamtąd "ocalić" :d

 

https://www.google.com/amp/s/www.thesun.co.uk/news/11651994/missing-swedish-girl-beheaded-sweden/amp/

No ta ze zdjęcia to zbyt ładna nie była. 3-4/10.

Zresztą Szwedki są tak zlewaczałe, że nie warto im już pomagać. Niech se skaczą po ciemnych bolcach a to sprawa Szwedów.

 

5 minut temu, Ramzes napisał:

Nie jesteś. Kiedyś jeden genetyk powiedział,że tylko mała część górali można poznać po DNA ,że to Polacy. 

Akurat jestem pół Prusakiem pół Ślązakiem. Chciałbym się jednak upewnić, że nie miałem wśród przodków Słowian i wiadomo kogo.

 

2 minuty temu, Obliteraror napisał:

Jak to szło? Kapitaliści sprzedadzą nam sznurek, na których ich powiesimy.

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

gospodarczo ma zapatrywania socjalistyczne z elementami kapitalizmu

Raczej chodzi o komunizm z wyjątkiem, że masz prawo prowadzić własny biznes. Ale to powinien się wypowiedzieć ktoś ze szwedzkim - kto może ogarnąć co ta partia chce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Piter_1982 said:

W tym kraju nic mnie nie zaskoczy. W jednej z gmin, w ramach integracji uchodźcy mają zajęcia na strzelnicy. 

Ciekawe czy tarcze mają czarne tło i białą sylwetkę?

57 minutes ago, Analconda said:

A tak przy okazji - jak mogę sprawdzić czy ja także nie miałem żydów w rodzinie?

Zacznij od spojrzenia w gacie, braki "opakowania" będą jawnym znakiem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Orybazy napisał:

Może jestem dziwny ale Russia Today wydaje mi się bardziej wiarygodne niż BBC czy CNN. Oglądałem ich parę reportaży i poruszają tematy których inni nie tykają.  

Tylko pamiętaj że tykają to co im na rękę. Milionów przekazywanych Ramzanowi Kadyrowowi na meczety nie komentują.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta blondynka jest i w zasadzie prawie, że bardzo ładna ale co najmniej ładna dla mnie igła :D 

No ale niestety SzatanKriegera już nie dostanie, zresztą nikogo nie dostanie bo wybrała księcia orientu skończyła we walizce z tego piszą, chciała emocji to je dostała od psychola. 

54 minuty temu, Analconda napisał:

No ta ze zdjęcia to zbyt ładna nie była. 3-4/10.

 

54 minuty temu, Analconda napisał:

Akurat jestem pół Prusakiem pół Ślązakiem. Chciałbym się jednak upewnić, że nie miałem wśród przodków Słowian i wiadomo kogo.

 

Po pierwsze, będą Tobą gardzić jak się będziesz wypierał, że masz pochodzenie Polskie - na takich zawsze się patrzy z politowaniem. U mnie wszyscy wiedzieli w pracy, że jestem z Polski i nie miałem żadnych problemów, nawet byłem lubiany i chcieli mnie na "każdym piętrze" bo robiłem swoje, pomagałem innym, czasem zażartowałem itd. Lepiej by wiedzieli, że jesteś z Polski i jesteś spoko - niż, że jesteś jakimś Volskdetuchem, który się wypiera pochodzenia to jest bardzo żałosne, z perspektywy Niemca. Wszędzie chcą "spoko ludzi" a nie debili. Ja nie jestem nikim wybitnym ale nawet ja bym za bardzo nie chciał znać kolesia co się wypiera swojego pochodzenia bo to jest śmieszne, i patrzałbym z politowaniem na takiego typa, dla mnie Ukrainiec chcący być polakiem to nadal Ukrainiec. Niech będzie dumny ze swojego pochodzenia nawet jak nie mają zbyt wiele powodów, ale lepsze to niż bycie wydmuszką jakąś. 

 

Po drugie, "Twoi"Ariowie to również Polacy a raczej Słowianie, tylko jest to rasa bardziej wymieszana genetycznie. 

 

Po trzecie, jak już chcesz zostać Niemcem to naucz się perfekcyjnie ich języka, bo Polak rezygnujący ze swojego pochodzenia i nie potrafiący porządnie rozmawiać w języku tublczym, a chcący uchodzić za Tubylca to jest już monstrualna katastrofa i będą Cię mieć za totalnego nawet nie wiem jak to nazwać...

 

Po czwarte rób jak chcesz, ale jesteś na forum gdzie są Polacy i od tych Polaków czytasz rady, siedzisz na Polskim forum, a jak Ci to nie odpowiada, to droga wolna @Analconda wstydzisz się "nas", wstydzisz się swojego pochodzenia to całkowicie o nas zapomnij i o mowie ojczyźnianej, bo to po prostu jest chamskie i bez szacunku co piszesz. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, SzatanKrieger said:

Przecież ta blondynka jest i w zasadzie prawie, że bardzo ładna ale co najmniej ładna dla mnie igła

Nie wiem czy byłeś w Skandynawii? Jak na to ja ta widziałem, to ta pani jest po czterdziestce i jest ciut powyżej średniej urody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.