Skocz do zawartości

Podryw kasjerki. Jak dalej pociągnąć temat?


Cagliostro

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Bracia,

mimo czasów "zarazy" i chodzenia w kagańcu, spotkała mnie niebywale miła sytuacja. W jednym z salonów, sprzedających artykuły kulturalnej potrzeby, w miarę regularnie odbieram zamówiony internetowo towar. Niedawno wchodząc z kagańcem na paszczy, zastałem jedną z kasjerek, która mi się podobała już wcześniej. Oczywiście ona też "zamaskowana". Niemniej, kobieta ma na tyle dobrą pamięć, że na wstępie znała już moje nazwisko, nie musiałem mówić kto zacz jestem. Mała gadka szmatka, urokliwa próba naciągnięcia na jakiś tam abonament, uprzejmie odparowana z mojej strony... Kobieta dostała komplement ode mnie, gdy pochwaliłem ją, że jej bla bla bla to miód na serce, dla mojej zmęczonej całym dniem osoby. Intuicja mi mówi, że podobam się jej. Z wzajemnością oczywiście ;) ... Na pożegnanie życzyła mi miłego wieczoru (miły, nie wyświechtany ton). Niedługo wracam po kolejne zamówienie :D... Co byście uczynili na moim miejscu i jak? Przyznam się, że dawno, dawno temu miałem lekko podobną sytuację, niestety wtedy byłem na etapie mocno nieśmiałym. Teraz zmieniło się to przez kilka lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Cagliostro napisał:

Niedawno wchodząc z kagańcem na paszczy

Na miejscu tej kasjerki uciekałbym jak najdalej ? Po co jej mężczyzna ,który nie potrafi sprzeciwić się idiotycznym przepisom i płynie z prądem?

Edytowane przez EMKEJ
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, EMKEJ napisał:

Na miejscu tej kasjerki uciekałbym jak najdalej ? Po co jej mężczyzna ,który nie potrafi sprzeciwić się idiotycznym przepisom i płynie z prądem?

Dobre. Tak się składa, że mój szacunek do ludzi objawia się tym, że respektuję ich zasady. W tym przypadku sklepu, którego jestem gościem. Prościej się nie da. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cagliostro napisał:

Dobre. Tak się składa, że mój szacunek do ludzi objawia się tym, że respektuję ich zasady. W tym przypadku sklepu, którego jestem gościem. Prościej się nie da. Pozdro.

Oby tylko te respektowanie zasad nie wpędziło Ciebie w problemy w przyszłości. Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.