Skocz do zawartości

Macie jakieś porady?


PoCoMiOko

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie
Straciłem prace przez świruska i intensywnie szukałem jakiejś alternatywy w postaci ciekawej pracy ale rynek (przynajmniej w moim mieście) się załamał. Jedyne co widze to oferty pracy przy wykonczeniach/produkcja/magazyn/kierowcy :( 
Szczerze mówiąc pracowałem na produkcji w kilku firmach i zawsze po czasie praca wysysa ze mnie wszystkie soki przez swoją powtarzalność. Pracowałem trochę w budowlance ale wkurwia mnie praca po 12h i to jeszcze przy niepłatych dodatkowo nadgodzinach które są codziennie ^^ Szkoda życia na siedzenie cały dzień w pracy. 
Ale jest jedna super sprawa która mi się w owej budowlance podobała, mianowicie bycie na świeżym powietrzu. Mimo dużego zapierniczu i przychodzeniu do domu o 18 jechałem jeszcze grać w piłke 1.5h i po takim maratonie nie chciało mi się nawet spać. Super sprawa, ale z uwagi na "całokształt" szybko zrezygnowałem.  I tutaj pojawia się pytanie, czy polecilibyście jakieś zawody/firmy/prace które trudnią się pracą na zewnątrz w takim nieszablonowym tonie? 
Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem i liczę na Waszą pomoc :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, PoCoMiOko said:

Straciłem prace przez świruska i intensywnie szukałem jakiejś alternatywy w postaci ciekawej pracy ale rynek (przynajmniej w moim mieście) się załamał. 

Oooo... poczekaj. Na jesień się zacznie robić dopiero ciekawie. Wtedy nie będzie można być wybrednym tylko się będzie brać co jest. W listopadzie jebnie i to solidnie.

Edytowane przez Trevor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Trevor napisał:

Oooo... poczekaj. Na jesień się zacznie robić dopiero ciekawie. Wtedy nie będzie można być wybrednym tylko się będzie brać co jest. W listopadzie jebnie i to solidnie.

Jestem tego świadom... Trochę kasy odłożone i nie ma ciśnienia a wiem, że siedzenie w pracy do której Ci się nawet nie chce wstać nie wróży nic dobrego. Dlatego mimo wszystko w tych trudnych czasach będę próbował znaleźć coś, dzięki czemu będę miał ochotę ruszyć tyłek :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A świerki zaświerkają zgodnym chórem:

Bohaterem programistów ci jesteś nam o PoCoMiOko.

 

Olej wszystkie głupie pomysły stąd i z netu.

Ci co będą chcieli cię mieć zapukają do twych drzwi.

Po prostu czekaj.

Wcześniej czy później będą cię całować po rękach.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.