Skocz do zawartości

Uwaga RAK!


Zajac

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

Wstawiłem skrót do dwóch pierwszych lepszych postów.Mozna zobaczyć też inne.

Wśród komentujących same kobiety.Wsrod obserwujących również niemal same kobiety.Przypadek?

 

 

Jest też taki o to wątek.Ciekawy z punktu widzenia wielu rozważań tutaj na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jeden komentarz. Osoba otyła to osoba chora i powinna się leczyć, tyle w temacie. A diety to nie jest jednorazowa czynność, tylko całkowita zmiana stylu żywienia i wtedy nie ma żadnych powrotów do wagi wyjściowej. Albo coś robisz dobrze, albo później fiksujesz i zakładasz lewackie profile. Ludzi już grubo popierdoliło.

 

I zmień temat, bo ten nic tak naprawdę nie mówi.

Edytowane przez mac
  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zajac napisał:

Ciekawe komentarze pan dotyczące postu odnośnie różnicy wzrostu na korzyść kobiety.

Himalajki?

Ta, słuchaj się tego co piszą/mówią kobiety to w burdelu wylądujesz. 

 

One przed własnym odbiciem w lustrze oraz nawet w anonimowych ankietach kłamią

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Carl93m napisał:

Eeehhmm... No ten tego... Tą rudą w środku, to by wygrzmocił ?

Litości, jest pora śniadaniowa!

 

@Zajac Piszą to tylko po to, by usprawiedliwić swoje tłuste dupska, wręcz próbują się zrównać, zjednoczyć z "cierpieniem" niskich mężczyzn. Tylko mężczyźni są niscy faktycznie ze względu na geny, a one są tłuste i chore z lenistwa i obżarstwa. Fakty są takie, że na codzień same gardzą niskimi mężczyznami.

Edytowane przez Imiennik
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RENGERS napisał:

Otyłość to choroba psychiczna.

Chyba tak faktycznie jest w jakimś stopniu...

Mi dzisiaj pękło -10kg w 103 dni od początku ketozy. Praktycznie żadnych ćwiczeń, 1-2x w tygodniu macham sobie W DOMU sztangą na bicka, i parę innych ćwiczeń ale obciążenie i intenstynowść jest dużo za mała żeby był z tego jakiś efekt. Tak po prostu żeby się poruszać/rozruszać bo mam siedzącą pracę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nesq napisał:

Kto te wieloryby rucha, nie ma przecież takich narkotyków... 

Każda znajdzie swojego amatora i tak się składa, że mam dobrego kolegę który tylko z grubszymi i/lub starszymi się umawiał :D ciągle tylko przy piwie mówi "kurwa ale bym wyrrruchał taką starszą, grubą lochę". Co kto lubi :) mnie to nie kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Phantom Slasher napisał:

Każda znajdzie swojego amatora i tak się składa, że mam dobrego kolegę który tylko z grubszymi i/lub starszymi się umawiał :D ciągle tylko przy piwie mówi "kurwa ale bym wyrrruchał taką starszą, grubą lochę". Co kto lubi :) mnie to nie kręci.

 

a ja znam kogoś komu lekarze nie dawali szans na przeżycie a żyje

 

btw

 

Każda znajdzie swojego amatora ? Masz na myśli koty ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nesq napisał:

Ta, słuchaj się tego co piszą/mówią kobiety to w burdelu wylądujesz. 

 

One przed własnym odbiciem w lustrze oraz nawet w anonimowych ankietach kłamią

Sugerowałbym skupić sie  i przemyśleć nad tą cześcia wpisu która mówi o mężczyznach niższych od kobiet bo to może mieć faktyczne znaczenie dla (niektórych ) z Was a nie po raz kolejny robić podjazdy pod grube laski- Szarpanki zrobił to wystarczająco dobrze i takie "twórcze" rozwijanie nic nie wnosi.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jeden z hejterów - Fejmuchowski gustuje w dużych kobietach. Stąd ksywa "piglover" we Wrocławiu.

I czym one się szczycą? Że są chore i grube? Że pewnie capi od nich i nikt (oprócz zboków) nie chce bolcować?

Edytowane przez Analconda
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przy podobnych tematach przypomina mi się to:

1585315501_i1qdlc_600.jpg

 

może ktoś jej musi powiedzieć, że w testowaniu diet nie chodzi o ilość przetestowanych diet na raz? :)

 

A w omawianym temacie zgadzam się z opinią brata mac:

4 godziny temu, mac napisał:

Osoba otyła to osoba chora i powinna się leczyć, tyle w temacie. A diety to nie jest jednorazowa czynność, tylko całkowita zmiana stylu żywienia i wtedy nie ma żadnych powrotów do wagi wyjściowej.

Te protesty czy tam demonstracje to takie pierdolenie spasionych Pań  żeby się usprawiedliwić i szukać poklepania po plecach we własnym gronie. Finalnie szkodzą samym sobie i wkurwiają wszystkich wokół.

Edytowane przez Maniac
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Analconda napisał:

Podobno jeden z hejterów - Fejmuchowski gustuje w dużych kobietach. Stąd ksywa "piglover" we Wrocławiu.

I czym one się szczycą? Że są chore i grube? Że pewnie capi od nich i nikt (oprócz zboków) nie chce bolcować?

Zaklinają rzeczywistość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wpierw napisać "o kurwa podaj harpun", ale tak teraz sobie myślę, że w baroku przecież zwaliste kształty były pożądane. Słyszał ktoś o Rubensowskich kształtach?

 

Obie strony (skrajności) są szkodliwe - kult nieskazitelnego ciała z kolorowych czasopism oraz grubaski aktywistyki.

 

Nie ma już miejsca na normalność.

Edytowane przez Cycles
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.