Skocz do zawartości

Wady małżeńskie wg Wandy Półtawskiej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie;

Nie wiem czy dobry dział, ponieważ nie opisuję stricte swoich doświadczeń, w razie czego proszę o przeniesienie.

Na początek zachęcam do zapoznania się z biografią kobiety która wypowiada się na filmie

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wanda_Półtawska

 

W dużym skrócie, jest to lekarka, aktywistka, prowadząca poradnię małżeńską; więzona w obozie koncentracyjnym i torturowana, obecnie w wieku 99 lat. 

Na filmie wypowiada się, według mnie bardzo trafnie o wadach mężów i żon, degradujących małżeństwo. 

Myślę, że warto obejrzeć, dlatego zamieszczam na Forum filmik

 

 

Edytowane przez krzy_siek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pani Wanda reprezentuje mentalność zupełnie inną i nie przystającą do obecnych czasów. 

Materiał jest bardzo dobry pod kątem merytorycznym, nawet go kiedyś wrzucałem w całości na Samiec.web

Poświecenie dla Rodziny i Męża, oddanie, uległość, lojalność wobec Męża, naturalnie w oparciu o Katolicki system wartości.

Rezygnacja z własnych ambicji na rzecz dobra Rodziny. Woooooow, !?

To jest absolutny nieosiągalny Kosmos/matrix w porównaniu

do obecnych czasów. To jest postępowanie skrajnie anty-feministyczne i anty-liberalne.

Materiał warty przesłuchania z uwagi na wyliczenie wad Żon i Mężów.

Panie są mocno roszczeniowe pod kątem materialnym - taki jest główny sformułowany zarzut.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.