Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
krzy_siek

Wady małżeńskie wg Wandy Półtawskiej

Recommended Posts

Posted (edited)

Witajcie;

Nie wiem czy dobry dział, ponieważ nie opisuję stricte swoich doświadczeń, w razie czego proszę o przeniesienie.

Na początek zachęcam do zapoznania się z biografią kobiety która wypowiada się na filmie

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wanda_Półtawska

W dużym skrócie, jest to lekarka, aktywistka, prowadząca poradnię małżeńską; więzona w obozie koncentracyjnym i torturowana, obecnie w wieku 99 lat. 

Na filmie wypowiada się, według mnie bardzo trafnie o wadach mężów i żon, degradujących małżeństwo. 

Myślę, że warto obejrzeć, dlatego zamieszczam na Forum filmik

Edited by krzy_siek
  • Like 3

Przykład kobiety wychowanej w czasach dominacji patriarchatu i mającej wpojone przeświadczenie o poświęceniu się rodzinie i ojczyźnie, to są antypody tego co obecne pokolenie jest w stanie dać społeczeństwu.

Pani Wanda reprezentuje mentalność zupełnie inną i nie przystającą do obecnych czasów. 

Materiał jest bardzo dobry pod kątem merytorycznym, nawet go kiedyś wrzucałem w całości na Samiec.web

Poświecenie dla Rodziny i Męża, oddanie, uległość, lojalność wobec Męża, naturalnie w oparciu o Katolicki system wartości.

Rezygnacja z własnych ambicji na rzecz dobra Rodziny. Woooooow, !?

To jest absolutny nieosiągalny Kosmos/matrix w porównaniu

do obecnych czasów. To jest postępowanie skrajnie anty-feministyczne i anty-liberalne.

Materiał warty przesłuchania z uwagi na wyliczenie wad Żon i Mężów.

Panie są mocno roszczeniowe pod kątem materialnym - taki jest główny sformułowany zarzut.

• Like 1