Skocz do zawartości

Podniecenie czy wręcz przeciwnie?


asensio91

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając dzisiejsze wiadomości sportowe w hiszpańskiej prasie natknąłem się na taki post: Wanda Nara mobilizuje Icardiego. Owa motywacja miała polegać na tym, że wstawiła na instagrama zdjęcie swoich cycków z dopiskiem, że czeka w domu. 

Zacząłem przeglądać jej instagrama i generalnie co 3 zdjęcie to pokazywanie gołej dupy albo cycków. I tak mi przyszła do głowy jak np do takiego czegoś podchodzi w tym przypadku sam Icardi. Na pewno sobie zdaje, że tysiące facetów na całym świecie wali sobie konia do zdjęć jego kobiety. Czy go to dodatkowo podnieca, w takim sensie, że oni sobie tylko walą i ją podziwiają, ale tylko ja ją mogę poruchać w realu. Czy nie robi to dla niego różnicy itp. 

Mnie osobiście takie coś chyba by właśnie trochę podniecało, jakbym był na jego miejscu. Ta świadomość, że mam seksowną kobietę i inni mogą tylko ją podziwiać, a ja ją mam i mogę ją ruchać kiedy tylko chce. 

Ze swoją byłą dziewczyną miałem taką sytuację trochę. Raz był u mnie mój kolega, miałem włączony komputer, a tam na pulpicie kilka zdjęć mojej dziewczyny, tylko w bieliźnie (skąpej bieliźnie). Powiedziałem mu, żeby włączył kompa, a ja nieświadomy, że to jest na pulpicie wyszedłem z pokoju, żeby zadzwonić. Kiedy wróciłem on oczywiście te zdjęcia oglądał, no i tam pod nosem wspomniał, że zajebista dupa. Trzeba przyznać szczerze, że wieczorem jak się widziałem ze swoją laską to mnie to trochę podnieciło jak pomyślałem, że inni ją tylko oglądają i czasami walą, a ja ją walę w realu. 

Dla przykładu wrzucam typowe zdjęcie z profilu Pani Wandy Nary:

 

Wanda.jpg

Edytowane przez asensio91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mobilizacja" Nary, czyli rzekomy blowjobik w necie, gadanie o ssaniu, wymuszanie transferu do PSG i kontrowersyjne rozstanie z byłbym mężem. To tyle w temacie tej "managerki". Osobiście nie traktuję kobiet jak trofeów, więc poczucie dumy z bycia z laską, która świetnie się prezentuje to trochę za mało. Chyba człowiek wolałby się pochwalić czymś więcej niż wyćwiczoną dupą :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawianie dupy i cycków wszem i wobec to tak naprawdę kicz i tandeta... osobiście nie chciał bym mieć takiego szona w domu... Jest to obrzydliwe i pozbawione ogłady. 

Co do samego piłkarza Icardiego to zdaje się że odbił żonę koledze z drużyny wiec oboje są siebie warci....

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rampampam napisał:

"Mobilizacja" Nary, czyli rzekomy blowjobik w necie, gadanie o ssaniu, wymuszanie transferu do PSG i kontrowersyjne rozstanie z byłbym mężem. To tyle w temacie tej "managerki". Osobiście nie traktuję kobiet jak trofeów, więc poczucie dumy z bycia z laską, która świetnie się prezentuje to trochę za mało. Chyba człowiek wolałby się pochwalić czymś więcej niż wyćwiczoną dupą :D.

Aż sobie sprawdziłem ten rzekomy blowjobik w necie. Faktycznie można coś takiego znaleźć. 

To jest faktycznie ona? :o  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie jak kobieta śmiało eksponuje swoje piersi. 

Nie oburza mnie to, nie gorszy mnie to - wręcz przeciwnie podnieca mnie taka nawet wulgarnosc.

Bluzka z dużym dekoltem, szorty ukazujące połowę tyłka i mocny makijaż.

Uwielbiam jak moja kobieta chodzi ubrana jak suka. 

 

Innych facetów mam wówczas w dupie bo myślę wtedy co jej będę robił jak będziemy sami. 

 

Większość pierdoli, że kręci je naturalność i skromność u kobiet a prawdy jest w tym tyle ile w deklaracjach kobiet o tym, że lubią grzecznych chłopców. 

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mroczek napisał:

Lubie jak kobieta śmiało eksponuje swoje piersi. 

Nie oburza mnie to, nie gorszy mnie to - wręcz przeciwnie podnieca mnie taka nawet wulgarnosc.

Bluzka z dużym dekoltem, szorty ukazujące połowę tyłka i mocny makijaż.

Uwielbiam jak moja kobieta tak chodzi ubrana jak suka. 

 

Innych facetów mam wówczas w dupie bo myślę wtedy co jej będę robił jak będziemy sami. 

Mam wrażenie że połowa forum uzna Cię za cuckolda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LibertynTrudno.

 

Większość pisze o tej skromności i naturalności kobiet o tym, że ich to kręci a ja serio lubię jak moja Panna się czasami odwali jak ostre suczysko a ja u siebie w domu złapie ją za włosy i wyrucham jak tanią kurwe. 

 

Jestem przynajmniej szczery. 

 

Może to kwestia preferencji? 

 

Mimo wszystko nie widzę, żeby mężczyźni zwracali szczególną uwagę na te miłe, skromne naturalne kobiety, raczej oglądają się za wulgarnie ubranymi laskami więc chyba nie jestem sam? 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mroczek napisał:

Większość pierdoli, że kręci je naturalność i skromność u kobiet a prawdy jest w tym tyle ile w deklaracjach kobiet o tym, że lubią grzecznych chłopców. 

Dziwne, że w ten sposób postrzegasz sprawę. Mnie to w ogóle nie dziwi, że podniecajacą jest skromność i naturalność kobiet - za tym idzie, przynajmniej jakby się wydawało - wstrzemięźliwość (unikatowość) i uległość. Dużo innych cech można dopisać. Są to cechy które mocno kręcą mężczyzn.

+ kobiety ubrane jak opisałaś to często kicz i tandeta. Która też odrzuca. Wstaw sobie duże złote lustro w łazience albo doczep wystający spoiler do auta. Mam nadzieję, że przykłady dobrze to obrazują.

 

To co zakryte też pobudza wyobraźnię.

 

Tak więc to porównanie daleko od prawdy, jedyna prawda to że kobiety nie lubią miłych chłopców - żeby nikt źle nie zrozumiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pacman Może to kwestia gustu.

 

Zwracam uwagę na kobiety, które są bardziej wzywająco ubrane, komuś innemu może się podobać naturalna kobieta z lekkim makijażem i to też jest w porządku. 

 

Żeby była jasność, moja nie chodzi tak ubrana codziennie zazwyczaj tylko jak się spotykamy w weekend albo jak jest mega upał i idzie z koleżanką albo ze mną na zakupy. 

 

Do pracy, rodziny, wspólnych znajomych chodzi ubrana normalnie. 

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mroczek napisał:

Trudno.

 

Większość pisze o tej skromności i naturalności kobiet o tym, że ich to kręci a ja serio lubię jak moja Panna się czasami odwali jak ostre suczysko a ja u siebie w domu złapie ją za włosy i wyrucham jak tanią kurwe. 

 

Serio czerpiesz satysfakcję z tego, że inni faceci widzą twoją kobietę jak tanią kurwe? Co dalej? Auto na pokaz, telefon na pokaz, tania kurwa na pokaz? Masakra. Naprawdę miło jak twoja kobieta zabłyśnie wiedzą, poczuciem humoru, ciekawą osobowością a nie odsłoniętą dupą w towarzystwie...

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą bądźmy szczerzy, ale nie każda kobieta może się ubrać w ten sposób. 

Jeśli dziewczyna jest gruba alb nie posiada wizualnych walorów to wbrew temu co mówią feministki będzie wyglądała żałośnie. 

 

Taki ubiór jest zarezerwowany tylko dla kobiet z fajnym ciałem - te grube albo z małym biustem tez by się tak ubieraly jakby miały okazję. 

 

@VasKes Nie mam auta na pokaz, jestem cholernie oszczędnym człowiekiem.

Nie czerpie z tego satysfakcji, że inni się slinia napisałem wyraźnie, że mam ich w dupie. 

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Mroczek napisał:

@LibertynTrudno.

 

Większość pisze o tej skromności i naturalności kobiet o tym, że ich to kręci a ja serio lubię jak moja Panna się czasami odwali jak ostre suczysko a ja u siebie w domu złapie ją za włosy i wyrucham jak tanią kurwe. 

 

Jestem przynajmniej szczery. 

Tak. A tu niektórzy mają dysonans. Gapią się na insta i pomstują na zepsucie bab. Jednocześnie mają te same baby za ideały urody i poprostu sami to zepsucie nakręcają. 

Potem piszą że ideałem byłaby praktycznie dziewica. Ale już jojczą na myśl że mogłaby mieć niskie libido

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn To często jest zwykle wyparcie.

Facet chciałby mieć szansę kopulowac z taką panną, ale nie spełnia kryteriów więc pisze, że to kicz, tandeta a on woli skromne, polskie dobre dziolchy. 

 

Przecież nawet moja nie ubiera się tak codziennie, ale może się w ten sposób ubrać więc ma wybór a większość polskich kobiet takiej możliwości nie posiada. 

 

Kobiety szczególnie po 30 tce maja albo nadwagę albo są zbyt płaskie tu i tam, gdyby nie było zapotrzebowania ze strony kobiet na eksponowanie piersi to by nie było na rynku stanikow usztywniajacych. 

 

Wniosek? Zapotrzebowanie jest - faceci lubią na to patrzeć a kobiety chcą mieć możliwość się tak ubrać. 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mroczek mam wrażenie że cała nagonka na "dziwki" I ich ubiór, szczucie cycem itd to efekt bólu dupy. 

 

Laska w necie - ślinię się 

Laska w świecie mówi nie - zepsuta dziwka

Laska w świecie mówi tak i nie zmienia ubioru oraz make up - dziwka szuka bolca na boku. 

Zmienia ubiór i make up- reee nie dba już o siebie, nie podnieca jak kiedyś. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mroczek napisał:

@Libertyn To często jest zwykle wyparcie.

Facet chciałby mieć szansę kopulowac z taką panną, ale nie spełnia kryteriów więc pisze, że to kicz, tandeta a on woli skromne, polskie dobre dziolchy. 

Dokładnie. Faceci na tym forum ma dziwne uprzedzenie do kobiet, ale jakby się którymś z nich zainteresowała taka typowa instragramowiczka to 90% by ruchało bez zastanowienia.

Prawda jest taka, że facetom podoba się jak kobiety chodzą wyzywająco ubrane, dla większości facetów. 8/10 spojrzy z pożądaniem na laskę, która idzie z dużym dekoltem oraz w szortach na pół dupy. Ale potem będą nazywać ją szonem :D

To jest takie oszukiwanie samego siebie. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleofas napisał:

W ramach życiowych zmian wyjebałem w kosmos swoje konto na Instagramie. Nie bardzo mnie interesuje kto wali do czyichś zdjęć. Jedno za to wiem, ilości pustaków ma Instagramie nie przebije chyba żaden inny portal społecznościowy. A wy panowie jeszcze to pustactwo nakręcacie.

Tak, tak. Ale jakby taka się Tobą zainteresowała to byś wyruchał na pewno :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

To podbudowuje

"Widzisz walikoniku? Ja dzisiaj skończę w jej ustach i tyłku.

I jest podobnie żenujące jak kupowanie samochodu premium, by Ci otoczenie zazdrościło i pompowanie się tym. Jedynie o czym to świadczy jak dla mnie, to o kompleksach. Zobaczcie, kurwa, jaki ja jestem zajebisty.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Obliteraror napisał:

I jest podobnie żenujące jak kupowanie samochodu premium, by Ci otoczenie zazdrościło i pompowanie się tym. Jedynie o czym to świadczy jak dla mnie, to o kompleksach. Zobaczcie, kurwa, jaki ja jestem zajebisty.

 

 

Ludzie robią masę rzeczy by pokazać że są lepsi. Taka jest natura. Inaczej nie byłoby całego sektora towarów luksusowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.