Skocz do zawartości

Podniecenie czy wręcz przeciwnie?


asensio91

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Ludzie robią masę rzeczy by pokazać że są lepsi. Taka jest natura. Inaczej nie byłoby całego sektora towarów luksusowych 

No tak. Zajebiście. Ale żeby Ci dojebać, dokopać, obrobić dupsko i napluć w twarz jeszcze to nie ma problemu. To niech się pierdolą i sie kurwa patrzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pankoneser problem jest. Zawsze albo Twój albo cudzy. Jeden ma problem z tym że czuje się poniżony czyjąś pychą, inny tym że nie może korzystać ze swojej pozycji. 

 

W moim mieście kiedyś karano za zbyt bogaty ubiór. Bo ubiór taki kosztował życiowe zarobki osoby z plebsu. Ale to był XVII wiek i ubrania wyszywano złotymi nićmi i perłami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pillsxp napisał:

Nie wiem jak inni, ale mnie by oburzyło jakby na media społecznościowe moja kobieta wstawiła zdjęcie cycków.

Ekshibicjonizm internetowy zaczyna być modny i do tego się opłaca. Jak wszyscy zaczynają to robić to nie jest to obciachem.Dlatego lepiej się tego gówna nie dotykać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Jakimowicz nie jest kimś z mojej bajki, ale z jego opinią, którą wyraził w filmiku poniżej zgadzam się w 100%. Ja też tego instagramowego świata kompletnie nie ogarniam i cieszę się, że nie musi mnie to obchodzić, bo dzięki Bogu nie muszę szukać partnerki z pokolenia, które tym żyje. 

 

 

Myślę, że to wystarczy jako moja odpowiedź na pytanie, czy chciałbym, żeby moja kobieta wrzucała w internety swoje cycki i tyłek ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.