Skocz do zawartości

Stringi - najbardziej podniecający element damskiej bielizny


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny noście stringi, bo to dodaje plus 10 do seksapilu. 

Może to tylko na mnie tak działa, ale zawsze jak zobaczę, że jak laska, która idzie przede mną i widać, że ma stringi na sobie (można to rozpoznać) to od razu czuję jakby miał mi stwardnieć. 

Może to kwestia tego, że jedna z moich kobiet nie lubiła stringów i wydawało mi się to takie aseksualne. Pozostałe jednak nosiły, albo obecna nosi i jest to bardzo seksowne. 

Drogie Panie, czy Waszym zdaniem działa to właśnie tak jak napisałem? Że stringi działają pobudzająco na facetów. Czy to mój taki osobisty fetysz i generalnie majtki nie mają dużego znaczenia dla większości facetów.  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będę nosić czegoś, co mi się wżyna w dupsko, żeby podniecać jakichś oblechów na ulicy. 

 

Widziałam jakiś temat, gdzie pisano, jak to niektóre babska wydają fortunę na pasek z kawałkiem materiału. No chyba musiałabym całkowicie postradać rozum, żeby wybierać rzekomo dobry jakościowo pasek z kawałkiem materiału, który i tak będzie obcierał pupsko ? 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę jak mi wpadną w łapę w szufladzie albo na rendez vous. Nie uważam ich za najbardziej seksowną bieliznę, raczej neutralną, ale lubię tak zwyczajnie. Staram się jednak, aby żaden nieproszony facet nie widział co mam pod ubraniem, to z lekka obrzydliwe. 

 

Nie wiem czy ma znaczenie, pytasz kobiety o to co się podoba mężczyznom? Jak wybranemu się podoba, to miło, ale obojętne mi czy ogółowi. Nie każda z nas lubi stringi czy też staniki z miseczkami, to nie kwestia braku seksapilu, ale może braku wygody przy niektórych modelach/sylwetkach. Bielizna ma być przede wszystkim komfortowa oraz estetyczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła jest wiele bardziej podniecających rzeczy w kobiecej garderobie codziennej. 

 

Mnie to stringi nie ruszają. Wolę taką kuszącą powściągliwość.

 

Ps: @mroczny.rycerz w sumie to nie na temat, ale jak już się naprodukowałem z rana, to niech będzie. 

Edytowane przez Carl93m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2020 o 09:36, Hatmehit napisał:

Nie wiem czy ma znaczenie, pytasz kobiety o to co się podoba mężczyznom? Jak wybranemu się podoba, to miło, ale obojętne mi czy ogółowi. Nie każda z nas lubi stringi czy też staniki z miseczkami, to nie kwestia braku seksapilu, ale może braku wygody przy niektórych modelach/sylwetkach. Bielizna ma być przede wszystkim komfortowa oraz estetyczna. 

Zgadzam się. 
 

Jeśli miałabym ubrać to na randkę. Na codzień po co? Po to bym miała się męczyć a i tak żaden facet nie zobaczy, jaką bieliznę mam, bo sobie zwyczajnie tego nie życzę. Nie mam zamiaru świecić majtkami przed obcym mężczyzną. Dbam o to by nie było mi widać majtek pod sukienkami, spódnicami i spodniami. Nie wiem jak dany Pan miałby zobaczyć co mam na sobie pod sukienką, nie schylam się wypinając tyłek przed obcymi. Tak to się schylam przed partnerem.


Na codzień wole wygodę. Ponadto wygodna bielizna również może być ładna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2020 o 10:05, RENGERS napisał:

Najbardziej lubię skąpe, koronkowe majtki.

O to to to.

 

37 minut temu, Analconda napisał:

To niech najpierw Polacy przestaną nosić Cotton Worldy.

One wyglądają jak jakieś stare majtki, co najlepiej nosić w okres ?

 

W dniu 24.08.2020 o 09:36, Hatmehit napisał:

Nie uważam ich za najbardziej seksowną bieliznę, raczej neutralną,

Pasek w dupie neutralny? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, penisofobia napisał:

Pasek w dupie neutralny? ?

Na pewno z draską xD.

 

42 minuty temu, penisofobia napisał:

One wyglądają jak jakieś stare majtki, co najlepiej nosić w okres ?

Bardzo popularne w Polsce.

Ale ja tam nie wiem... wstydziłbym się nałożyć gacie tańsze niż za 100zł.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że rodzaj majtek jest sprawą drugorzędna, ważne na jakim tyłku się znajdują. Fajna bielizna podkreśla to co już się świetne tzn. zgrabny jędrny odstający tyłek. Przy zaawansowanym płaskodupiu to i stringi nie pomogą. 

 

 

dupa.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, penisofobia napisał:

Pasek w dupie neutralny? ?

Zależy jaka dupa;) Moim zdaniem ładne stringi na zgrabnej sylwetce dobrze wyglądają, aczkolwiek sama wolę po prostu koronkowe lekko zabudowane, choć tyłek podkreślające! Mam na tym punkcie małego fioła. Ma być wygodnie, ale dobrze wygladać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hatmehit napisał:

Zależy jaka dupa;) Moim zdaniem ładne stringi na zgrabnej sylwetce dobrze wyglądają, aczkolwiek sama wolę po prostu koronkowe lekko zabudowane, choć tyłek podkreślające! Mam na tym punkcie małego fioła. Ma być wygodnie, ale dobrze wygladać. 

To może brazyliany...takie trochę figi trochę stringi, wygodne i ładnie podkreślają pupę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

Na pewno z draską xD.

Kur... ? 

Mam na tę okoliczność opowieść erotyczną.

Pewna skromna dziewuszka postanowiła przeprowadzić eksperyment. Nałożyła na zgrabną pupcię stringi i wyruszyła w miasto na podbój bad bojsów. Po powrocie do domu zaobserwowała na pasku kosztownej tkaniny podejrzane ślady. Wniosek jest jeden: w wyniku tarcia pomiędzy dupą rzeczonej, a koronkowym aksamitem, wytworzył się życiodajny nawóz. Od tej pory rolnicy walili do dziewuszki drzwiami i oknami, mogli nie tylko pozyskiwać cenną substancję, ale również zachwycać się kształtnym pośladem nieśmiałej niewiasty. 

Godzinę temu, Analconda napisał:

Bardzo popularne w Polsce.

Ale ja tam nie wiem... wstydziłbym się nałożyć gacie tańsze niż za 100zł.

Uuuu bogaty samiec na horyzoncie ? Na pewno zapewni swoim chadowym bobasom najlepszej jakości złote pampersy gucci, a nie to co plebs - jakieś plastikowe dadada z biedry. Kupi też najnowsze srajfony celem edukacji kilkumiesięcznych bad bojsów na witrynie bracia samcy. 

 

59 minut temu, Hatmehit napisał:

Mam na tym punkcie małego fioła. Ma być wygodnie, ale dobrze wygladać. 

Też mam fioła, jednak wygodne stringi to dla mnie oksymoron ? Jak można? No, co kto lubi ?

 

W moim przypadku, jak mi tylko majty wlizą do tyłka, to dostaję szału ? Ale widziałam, że niektórym to nie przeszkadza i tak chodzą. Ja nie mam oporów ich wygrzebać w miejscu publicznym. 

 

Pani z fotki powinna porobic jakieś przysiady czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, penisofobia napisał:

Też mam fioła, jednak wygodne stringi to dla mnie oksymoron ? Jak można?

Mi jeszcze bardzo niedawno przeszkadzały, ale znalazłam taki model, w którym czuję się perfekcyjnie. Dość przypadkowo, lecz skutek zadowalający. Dobrze dupsko poćwiczyć, to wtedy jakoś miło 'leżą'. Wiele zależy od fasonu, materiału i przyzwyczajenia, ale zupełnie nie dziwię się, że sporo babek nie przepada za stringami, mi niektóre też nie pasują idealnie. 

9 minut temu, penisofobia napisał:

Ja nie mam oporów ich wygrzebać w miejscu publicznym. 

??? 

9 minut temu, penisofobia napisał:

Pani z fotki powinna porobic jakieś przysiady czy coś ?

Definitywnie, skóra też jest w stanie opłakanym. Ah to opalanie i brak profilaktyki...

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.