Skocz do zawartości

Domek 35m - drewniany czy murowany?


deleteduser91

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, zastanawiam się, co wybrać, a już czas, przekładam to niemiłosiernie. 

 

Jak uważacie. Najważniejsza sprawa dla mnie aby na dole był cały jeden pokój 5x7, aby to była salka do ćwiczeń, bez żadnych zbędnych mebli, gdzieś w rogu kuchnia kanapa, czy siedzenia i to wszystko. 

Ma być miejsce aby jakieś bary zakręcić, czy coś w tym, stylu. 

 

Jeśli chodzi o domek murowany, to mam gościa, który robi domki takie na działkach, teraz zapewne coś się zmieniło, stan surowy kosztował 30-35 tysi. Czas około dwa miesiące. 

Gościa w miarę znam, gadałem, robił mi trochę hydraulikę na działce, odebrałem go bardzo dobrze. Wówczas zlecam i z założenia już nic nie muszę się martwić. 

 

Domki drewniane to może być problem z dojazdem na działkę, jak by stawiali z gotowych konstrukcji. 

Sąsiad, który stawiał taki domek, mówił, że gdyby wiedział, ( w sensie chyba, że murowany był problemowy) to by stawiał drewniany. 

 

Jak, ktoś, coś wie, to będzie miło jak skrobnie jakiś komentarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, żeby murowany to był jakiś problem. Chyba, że Staszek zlota rączka za flachę stawiał, to tak. 

 

Z drewnem to jest cała epopeja. Jak chcesz porządny, trwały i całoroczny, to to kosztuje w zasadzie tyle samo lub drożej co murowanie. 

 

Zastanów się nad balem, jak chcesz caloroczną chałupę. Uważaj na firmy, które gotowce stawiają z kantówek - jakość tego potrafi być koszmarna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.