Skocz do zawartości

Jak inteligentnie i na koniec pocisnąć księżniczce z portalu randkowego?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Na jednym z portali randkowych gadam od dwóch tygodni z jedną panną. Temat jest taki, że ona odpisuje po 1-2 dniach, niby chce się spotkać, ale w ub. weekend nie mogła, bo musiała jechać do siebie, w ostatni weekend mieliśmy się spotkać a też odpisała, że byłą zajętą i żebysmy się wymienili numerami.

Teraz uprzedzę tych bardziej porywczych Braci - doskonale wiem, że ona się bawi tematem, ja zresztą też, bo już parę tekstów jej stronę poszło odnośnie księżniczkowania (była bardzo oburzona).

 

Co według Was teraz najlepiej odpisać, żeby inteligentnie ubodło księżniczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Co według Was teraz najlepiej odpisać, żeby inteligentnie ubodło księżniczkę?

Nic.

 

Po cholerę drażnić się z jakąś laską z portalu, której nawet na oczy nie widziałeś? Chcesz jej dogryzać, żeby zmiękła i zrozumiała swój błąd?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co się mścić ? Po co marnować energię na nienawiść ?

 

Ona  tego nie zrozumie, bawi się z jej zdaniem lepszymi od Ciebie.

 

Podryw to gra liczb, jakbyś chciał się za każdym razem mścić, to by życia nie starczyło i byłaby to męka, nie życie.

 

Nie odpisuj nic, tylko zablokuj, olej, zapomnij  i napisz do nowej.

 

Niech trochę twoje ego pocierpi - zmniejszy się dzięki temu.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jankowalski1727 napisał:
13 minut temu, SławomirP napisał:

Po cholerę drażnić się z jakąś laską z portalu, której nawet na oczy nie widziałeś? Chcesz jej dogryzać, żeby zmiękła i zrozumiała swój błąd?

Tak.

Przecież to Ty wejdziesz na incela. Ona znajdzie sobie kogoś innego i tyle, ma Cię w dupie. Ma ją to ruszyć bo jeden z wielu zazdrosny coś pokrzyczy?

Edytowane przez Analconda
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Analconda napisał:

Przecież to Ty wejdziesz na incela. Ona znajdzie sobie kogoś innego i tyle, ma Cię w dupie. Ma ją to ruszyć bo jeden z wielu zazdrosny coś pokrzyczy?

@Analconda chłopak ma szansę zostać zapamiętany jako jedyny z orbiterów, który zniknął jak dżentelmen po angielsku. W przeciwieństwie do reszty soy boyów. To byłoby „inteligentne” pociśnięcie. 
 

Szanować się Panowie!

Edytowane przez Marvin
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska tak pisze z 15 toma, umówiona pewnie z połową, spotka się z dwoma, których potem pewnie i tak oleje. Niezależnie co zrobisz ma Cię obecnie głęboko, ale nie tam gdzie byś chciał. Zero odzewu to najlepsze wyjście. Wychodzisz z twarzą a może się zdarzyć że tym sprowokujesz jej (pewnie chwilowe) zainteresowanie. 

Edytowane przez Donkeyshot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda akcja rodzi reakcję, (teza - antytezę etc.). Jeśli będziesz kminił, to w końcu wykminisz jak jej pocisnąć. Jak już pociśniesz, to będziesz się zastanawiał, jaki efekt to wywołało. Ciągle będziesz uwiązany do tematu, drążąc coś i trwoniąc energię bezsensownie (bezsensowwnie dla samego siebie przede wszystkim).

Odpuść, dla samego siebie. Teraz cię to męczy, ale z upływem czasu temat zblednie. 

Po co się szarpać? Nie warto, naprawdę. 

Edytowane przez Kpt. Skok
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jankowalski1727 panna, jak zresztą każda kobieta na portalach randkowych, ma wiele opcji,  a Ty widać nie jesteś aktualnie jej głównym celem. Nie skupiaj się na jednej - nie będzie bolało jak oleje jedna z wielu.

 

Na przyszłość w takim przypadku po prostu olej laskę, nic nie pisz, nie blokuj, zajmij się wtedy innymi a jak sama się odezwie kontynuuj jak gdyby nigdy nic.

 

Ta jest spalona po Twoim stękaniu o jej księżniczkowaniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, czerwony napisał:

@jankowalski1727 panna, jak zresztą każda kobieta na portalach randkowych, ma wiele opcji,  a Ty widać nie jesteś aktualnie jej głównym celem. Nie skupiaj się na jednej - nie będzie bolało jak oleje jedna z wielu.

 

Na przyszłość w takim przypadku po prostu olej laskę, nic nie pisz, nie blokuj, zajmij się wtedy innymi a jak sama się odezwie kontynuuj jak gdyby nigdy nic.

 

Ta jest spalona po Twoim stękaniu o jej księżniczkowaniu.

Ok.

 

Uważasz, że deliktany pocisk o księżniczkowaniu w formie humorystycznej jest zły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

ja zresztą też, bo już parę tekstów jej stronę poszło odnośnie księżniczkowania (była bardzo oburzona).

Bawisz się tematem i zarzucasz obcej babie księżniczkowanie? A później zakładasz temat bo Cię zlała KOBIETA, KTÓREJ NA OCZY NIE WIDZIAŁEŚ.

 

Tu tyle zabawy z twojej strony co nawilżenia jej muszli względem twojej osoby. 

 

Do tego to pewnie Ty pisałeś o spotkaniach itp, same błędy według mnie. 

 

 

Olej, że ją boś się napalił jak Reksio na szynke, popracuj nad sobą żebyś nie był takim desperatem i wtedy atakuj tindera, najgorszy portal do poznania kogoś jak masz taką postawę jak Ty. 

2 minuty temu, czerwony napisał:

Ta jest spalona po Twoim stękaniu o jej księżniczkowaniu.

Też tak myślę właśnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Turop napisał:

Bawisz się tematem i zarzucasz obcej babie księżniczkowanie? A później zakładasz temat bo Cię zlała KOBIETA, KTÓREJ NA OCZY NIE WIDZIAŁEŚ.

 

Tu tyle zabawy z twojej strony co nawilżenia jej muszli względem twojej osoby. 

 

Do tego to pewnie Ty pisałeś o spotkaniach itp, same błędy według mnie. 

 

 

Olej, że ją boś się napalił jak Reksio na szynke, popracuj nad sobą żebyś nie był takim desperatem i wtedy atakuj tindera, najgorszy portal do poznania kogoś jak masz taką postawę jak Ty. 

Też tak myślę właśnie. 

W takim razie jak pisać/rozmawiać, skoro 90% odpisuje po czasie, ciągle próbuje manipulować, testować, etc.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jankowalski1727

Tak jak napisałem ja bym w ogóle nie komentował braku jej odpowiedzi. 

 

2 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

W takim razie jak pisać/rozmawiać, skoro 90% odpisuje po czasie, ciągle próbuje manipulować, testować, etc.?

Jesteś jednym z wielu - musisz się czymś wybić. Najlepiej tak jak w realu - dając kobiecie emocje. Czyli generalnie wskazany jest styl pisania humorystyczny, na dużym luzie, zadziorny i nieszablonowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, jankowalski1727 said:

W takim razie jak pisać/rozmawiać, skoro 90% odpisuje po czasie, ciągle próbuje manipulować, testować, etc.?

Wyjść między ludzi. Albo spiąć poślady i "to spierdalaj", next, "to spierdalaj", next, i++ aż ci się znudzi albo trafisz te 10%

3 minutes ago, czerwony said:

Jesteś jednym z wielu - musisz się czymś wybić. Najlepiej tak jak w realu - dając kobiecie emocje. Czyli generalnie wskazany jest styl pisania humorystyczny, na dużym luzie, zadziorny i nieszablonowy.

"Zabawiaj mnie misiu", "To co mi ciekawego napiszeesz???" "facet powinien być dowcipny" 

 

Powodzenia życzę w wyścigu do norki ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jej tak. 

 

Wyprowadzałem psa, świeciło słoneczko, myślałem o szczęśliwym życiu, jakie mnie czeka przez to, że jestem takim niebezpiecznym, bogatym, nieustannie pewnym siebie draniem. I w tym momencie, kiedy wszystko nabierało kształtów oświecenia pojawiła się kupa na trawniku, w którą wdepnąłem. I ta kupa proszę ciebie zamieniła się w twoją twarz. Oszalałem na sekundę, ale później zdałem sobie sprawę po co mi ona, skoro mam wszystko. Buty pobrudzone twoim ryjcem, ale wyczyszczę i pójdę dalej w podróż, lecz tym razem bez ciebie. Sajonara kupasito ?

 

Po takim tekście stwierdzi, że jesteś zdrowo pierdolnięty i się w tobie zakocha, bo dawno takiego kogoś nie spotkała. 

 

Po dalsze wskazówki randkowe zapraszam na konsultacje płatne 500 zł za połączenie na Skype, później naliczanie sekundowe. 

 

Wersja alternatywna. Jestem amerykańskim żołnierzem z polskimi korzeniami wysłanym na specjalną misję transportu złota z Afganistanu. Potrzebuję kogoś zaufanego do tajnej operacji. Szczegóły wyjaśnię na spotkaniu. 

 

Jestem menedżerem szejka Al Stulejmaniego i przeprowadzam selekcję modelek, które wyjadą na konkurs talentów urody organizowanym corocznie w Dubaju. Przeszłaś wstępną selekcję, niestety musisz wykazać się nieco większą inicjatywą, aby móc rywalizować z innymi kandydatkami. Nie wiem, czy po naszej ostatniej rozmowie nie zakończymy tej przygody.

Edytowane przez mac
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maroon napisał:

Powodzenia życzę w wyścigu do norki ?

Spoko, usiądź i czekaj aż kobieta sama podejdzie i poderwie. Przecież to takie uwłaczające wyjść z inicjatywą do kobiety, zagadać, dać jej pozytywne emocje.

Edytowane przez czerwony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.