Skocz do zawartości

Jak inteligentnie i na koniec pocisnąć księżniczce z portalu randkowego?


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś 9-10 miesięcy temu spotkałem się na korepetycje z pewną dziewczyną. Na miejscu okazało się, że zachowuje się jakby była upośledzona, nie potrafiła zrozumieć najprostszych rzeczy, musiała sprawdzać na kalkulatorze działania typu 20 minus 3. Dodatkowo brzydka, mała, nie mogła złożyć dwóch zdań, jej mowa była bardziej bełkotem. Myślałem że trafiłem na kogoś chorego i aż żal było mi brać od niej pieniądze. Ze 2 tygodnie później mój kolega dostał z nią parę na tinderze. Kilka dni temu widziałem, że dalej siedzi na aplikacji. Oczywiście opis totalnie niezgodny z towarem, dodatkowo teksty typu "zaskocz mnie", "lubię inteligentnych". 

 

Jakbym trafił na spotkanie z nią, to bym się tam załamał. Szkoda gadać.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maroon napisał:

A czy ja coś takiego napisałem? Twoja metoda "na humor i zadziorność" to jest zanęta głównie na szony. Zresztą zabawnych wacków też są pierdyliony. 

Jakie szony? Każda kobieta chce emocji. Podstawy.

 

Wyśmiewasz podejmowanie inicjatywy i jeszcze się pytasz gdzie to napisałeś? Ogarnij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, maroon said:

Twoja metoda "na humor i zadziorność" to jest zanęta głównie na szony. Zresztą zabawnych wacków też są pierdyliony. 

To jest jedna z najlepszych linii w rozmowach z ludźmi, pozytywne podejście i trochę zadziorności.
Jak ktoś umie się bawić konwencją i grać słowami to od razu druga strona cię wyczuje i rozmowa się klei.
Do tego weryfikujesz, czy masz do czynienia z kimś kto umie wyłapać pewne subtelności.

Dzięki temu możesz zakładać, że jakiś poziom reprezentuje (choć nic nie da takiej gwarancji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, czerwony napisał:

Spoko, usiądź i czekaj aż kobieta sama podejdzie i poderwie. Przecież to takie uwłaczające wyjść z inicjatywą do kobiety, zagadać, dać jej pozytywne emocje.

Zdziwiłbyś się. Jak skupisz się na „chase excellence” zadbasz o siebie na każdej płaszczyźnie (ale musisz mieć takie wewnętrzne pragnienie tylko dla siebie, nie dla dup) to zobaczysz jak podchodzą i podrywają. Nie mają z tym problemów. Rok temu zaśmiałbym się  w twarz jakby mi ktoś coś takiego napisał/powiedział. Dzisiaj pół roku po rozwodzie to chleb powszedni a jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa. Tak naprawdę się rozkręcam. A najlepsze jest to, że nie szukam już związku na lata. Szkoda, że nie widzisz min koleżanek mojej ex małżonki. Już się przyzwyczaiłem do tekstów: „To naprawdę ty?” A to dopiero kilka miesięcy. A ona w wieku 40 lat stacza się na dno ... A teraz znikam i idę zapier...... na rowerze, potem ciężary, zdrowy posiłek, prysznic, książka (Wspomnienia gracza giełdowego) i 8h snu bo trzeba wstać o wschodzie przywitać dzień. Życie staje się lepsze, kasy pełno, banan na twarzy, dzieci zadowolone .... Żyć nie umierać. Pozdrawiam Was Bracia! 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee nie, mistrz podrywu jest jeden: 

35 minut temu, maroon napisał:

Wyjść między ludzi. Albo spiąć poślady i "to spierdalaj", next, "to spierdalaj", next, i++ aż ci się znudzi albo trafisz te 10%

Brawo mistrzu! Jesteś od dzisiaj moim idolem. Jeszcze po spierdalaj dodawać z baśki?

Edytowane przez czerwony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerwony napisał:

Eeee nie, mistrz podrywu jest jeden: 

Brawo mistrzu! Jesteś od dzisiaj moim idolem. Jeszcze po spierdalaj dodawać z baski?

Maroon napisał Ci po męsku. Liczy, że jesteś inteligentny i nie będziesz tego cytował. Wytłumaczył Ci w przenośni w łopatologiczny sposób.
 

@maroonmam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marvin napisał:

Maroon napisał Ci po męsku. Liczy, że jesteś inteligentny i nie będziesz tego cytował. Wytłumaczył Ci w przenośni w łopatologiczny sposób.

Jasne, dając innym negatywne emocje sam w sobie je kumulujesz. Zapewne zajebiście to pomaga w podrywie kobiet. One tylko na to czekają.

 

@jankowalski1727

To forum jest dobre jak jesteś w związku (jeśli olejesz tematy black pill i MGTOW), ale jak chcesz nauczyć się podrywać kobiety dla swojego dobra idź gdzie indziej. Tutaj jak widzisz sporo jest oszołomów.

Edytowane przez czerwony
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Marvin said:


 

@maroonmam rację?

"Dziękuję Ci Piękna, że raczyłaś zamienić ze mną 3 zdania przez ostatni miesiąc. To tak cudowne dla mnie uczucie. Rozumiem, że jesteś bardzo zajęta, dlatego nie przeszkadzam Ci już. Dziękuję przepięknie (czy mogę Ci jeszcze bukiet czerwonych róż wysłać?) i życzę Ci wszystkiego naj, naj Ty moja najpiękniejsza i najwspanialsza z neta!"

 

Ja myślę, że to jest pożegnanie godne prawdziwego faceta! Nie jakieś tam burackie "spierdalaj". W końcu damę swego serca trzeba z GODNOŚCIOM OSOBISTOM traktować. Sie wie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałeś jej właśnie swoją niską samoocenę i brak kontroli nad emocjami albo chociaż brak obycia w gierkach damsko-męskich. Silny samiec powinien mieć gdzieś teksty lub brak odpowiedzi od jakieś randomowej laski z Internetu. Nie ona pierwsza i ostatnia, więc jest całkowity brak sensu w próbie puszczenia sensownej riposty. To jedynie sztucznie buduje ego ale w oczach przeciwnej strony nic nie zmienia. Co śmieszniejsze taka próba jedynie pogrąża jeszcze mocniej i tym bardziej przekonuje ją, iż dobrze zrobiła nie odpisując. Pomijając powyższy pół filozoficzny wywód - po prostu olać bo nic nie daje żadne ripostowanie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie szkoda czasu na jakieś krzywe akcje, usuń pannę i tyle.

 

Ale jakbyś się chciał zabawić to możesz zrobić tak:

 

1. Fotki w jakimś super aucie - Porsche, BMW, AUDI.

2. Fotki we wnętrzu jakiegoś wypasionego domu z basenem.

3. Fotki z wakacji w jakichś ekscentrycznych miejscach kuli ziemskiej.

 

Wrzuć te fotki na profil i pogadaj z panną że masz nowe sweetfocie. I czekaj na rozwój wypadków. Jak pańcia się podjara do czerwoności .... urwij po prostu kontakt bez słowa.

Jakby pytała dlaczego wcześniej nie pokazywałeś takich fotek to odpisz, że chciałeś znaleźć pannę skromną i ceniącą. Dlatego nie afiszowałeś się tym co masz.

 

Zwarcie styków u pańci gwarantowane

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Witajcie.

Na jednym z portali randkowych gadam od dwóch tygodni z jedną panną. Temat jest taki, że ona odpisuje po 1-2 dniach, niby chce się spotkać, ale w ub. weekend nie mogła, bo musiała jechać do siebie, w ostatni weekend mieliśmy się spotkać a też odpisała, że byłą zajętą i żebysmy się wymienili numerami.

Teraz uprzedzę tych bardziej porywczych Braci - doskonale wiem, że ona się bawi tematem, ja zresztą też, bo już parę tekstów jej stronę poszło odnośnie księżniczkowania (była bardzo oburzona).

 

Co według Was teraz najlepiej odpisać, żeby inteligentnie ubodło księżniczkę?

Widzę, ze jesteś dość długo na forum ale nadal niewiele rozumiesz. Tak dowal jej "inteligentnie" a później szukaj dalej i następnej dowal itd, itd. Nie zapomnij przy każdej okazji podzielić sie tu z nami swoimi przygodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam taką jedną milfę, naprawdę ekstra sztukę. Bawiła się atencją, miała kilkuset stałych adoratorów. Być może moja admienna postawa ją zaintrygowała - oczywiście również i mnie chciałą zwerbować do kręgu swoich misiów. W momencie gdy założyła swój fan page (tak!), gdzie wielbiciele mogli się zachwycać jej ponad tysiącem (tak!) zdjęć, stwierdziłem: masz coś z głową. Pani była w ciężkim szoku, po czym zamilkła na pewien czas. Odezwała się po kilku tygodniach (gdy wszedł covid). Dostała zlewkę.

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, jankowalski1727 said:

Co według Was teraz najlepiej odpisać, żeby inteligentnie ubodło księżniczkę?

Nic, bo nic tak nie boli kobiety jak bycie zignorowaną.

11 hours ago, rarek2 said:

1. Fotki w jakimś super aucie - Porsche, BMW, AUDI.

2. Fotki we wnętrzu jakiegoś wypasionego domu z basenem.

3. Fotki z wakacji w jakichś ekscentrycznych miejscach kuli ziemskiej.

Zdjęcie w Tesli Roadster na księżycu z podpisem "Pozdrowienia z urlopu", tylko nie spuszczaj tej złotej blendy żeby było widać twarz ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.