Skocz do zawartości

Kanały YT typu Polskie Drogi, STOP CHAM


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś obserwuje wymienione w tytule kanały? Nie jestem w stanie ocenić, ale myślę że tego typu nagrania zachowań drogowych sporo mi dały jako kierowcy.

 

Czy zgodzicie się, że główną przyczyną ryzykownych zdarzeń drogowych jest przede wszystkim głupota ludzi? Nie brak złych intencji, ale zwyczajna głupota, bezmyślność. Dopiero na kolejnych miejscach postawiłbym na cwaniactwo i celowe chamstwo, a na końcu na brak skupienia (np. używanie telefonu).

 

Ludziom za kierownicą brakuje też luzu i wyrozumiałości, nie każdy przecież ma złe intencje. Od jakiegoś czasu zupełnie inaczej podchodzę do sytuacji na drodze i na pewno na tym zyskuję.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, somsiad napisał:

Oryginalny, Ruski stop cham był ciekawy ze względu na wartość rozrywkową.

O tak, zwłaszcza te rosyjskie scenki, gdy przy zwykłej, małej stłuczce wychodziło dwóch tęgich ruskich chłopów i toczyło solówkę na autostradzie. Dali sobie kilka razy po pysku, 2 minuty walki i odjeżdzają :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając Stop Chama teraz mniej więcej "przewiduje" gdzie może zdarzyć się niebezpieczna sytuacja na drodze, odpuszczam, zwalniam tam gdzie może sie coś stać. Oglądam ich prawie od początku więc zauważyłem, że niektóre sytuacje się powtarzają i teraz wiem na co uważać. Ogólnie dużo mi dało oglądanie tego kanału, chociaż ostatnio stwierdzam że nagrywający stwarzają niektóre sytuacje na siłę aby zaistnieć na przez kilka sekund na kanale. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 więcej takich kanałów i takich tematów.

 

Jestem absolutnie uczulony na drogowych debili. To są zabójcy.

Jeżdzę codziennie S8 w obrębie Warszawskim. Co tam się dzieje... kto mieszka w stolicy, ten doskonale wie.

Osły siedzą na zderzakach, jeżdżą bez kierunków, zmieniają dwa pasy na raz- cuda się dzieją. Totalnie im mózgi odcięło. Zauważyłem, że najgorsi to nie są Ci o których najwięcej stereotypów czyli kierowcy BMW ale Skodziarze i goście w nowych, tanich SUVach. Najgorszy rodzaj drogowego oszołomstwa.

Wydaje mi się, że całe życie dążyli, żeby pójść do salonu i jak cywilizowany człowiek, któremu w końcu coś się należy kupić sobie tego zasranego budżetowego SUVa, ewentualnie Skodę, no i jak już dopadnie się do kierownicy, to myśli taki gość, że teraz to on ma moc pod stopą i posiada istne cudo, które łamie prawa fizyki.

 

Jak ja tych osłów nie trawie. To są potencjalni mordercy.

 

Nie mogę się doczekać skrajnego zaostrzenia przepisów. Może się w końcu niektórzy ogarną. Nie chce być zamordowany na drodze przez jakiegoś fajfusa, bo mu fiut rano stoi gdy patrzy na znaczek Skody i odcina mu mózg przy tym. Raz już mało mnie baba by nie zabiła. Nie chce tego drugi raz.

 

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/ulice/warszawa-wypadek-na-s8-pomiedzy-wezlami-glebocka-i-labiszynska-jedna-osoba-nie-zyje-4668017

 

Edit:

aż założę nowy temat, zainspirowałeś mnie ?.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
1 godzinę temu, cst9191 napisał:

@Misfits

 

 

Nie wiem co ludzie mają w głowie, że odwalają takie akcje.

Widziałem dziś ten filmik i podzielam Twoje zdanie(chociaż ciekaw jestem czy to nie ustawka).

Ogólnie od kilku lat zauważam, że ludzie na drodze odreagowują chyba swoje niepowodzenia życiowe i/lub stresy i na drodze dostają małpiego rozumu. 

Kompilacje typu stop cham czy polskie drogi oglądam i włos mi się jeży na głowie jak bezmyślnym można być w ruchu ulicznym.

Chyba, że ja jakiś mocnej wyczulony jestem bo od wielu lat jeżdżę na motocyklach i wiem, że gdybym tak pałował na chama w korkach, miastach i na skrzyżowaniach (nawet na zielonym) to już dawno zapakowali by mnie w worek ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IBRA szkoda, że przez takiego przygłupa zginął niewinny człowiek.

 

Za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, kodeks karny przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności. 

 

Jeśli chcesz kogoś zabić, rozjedź go samochodem. Zamiast dożywocia lub 25 lat dostaniesz 2...

 

 

Niestety nawet tutaj na forum są ludzie, którzy starają się usprawiedliwiać tego typu zachowania. Winne przepisy, traktor blokujący ruch i inne bzdury, a wprowadzenie znacznie surowszych kar i mandatów to zły pomysł.

Dla mnie sprawca z nagrania, które wrzuciłeś, powinien pójść do paki na długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.