Skocz do zawartości

Brak orgazmu u partnerki


flopez

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale doczytałem parę detali z Twojej relacji @flopez i jak dla mnie to już jesteś na wylocie. Trafiłeś tak jak ja na wdowę po kryminale i nie dostarczasz jej wrażeń, ktore pamięta. Myślę, że on nie myje brody po minecie (prawdę mowiąc mnie też do głowy by to nie przyszło ?). Tylko po alko zbliżasz się do tego pułapu - no ale to wszystko. Haj hormonalny już za wami (1,5 r. stażu to już nawet nie na oparach), a jak panna pyta czy jesteście szczęśliwi - no to wszystko moim zdaniem pozamiatane, to podchody do wymiksowania się bez dram z Twojej strony (w tym celu bada grunt, do końca będzie delikatna). Albo ma nową gałąź jeszcze niepewną, albo jeszcze jej nie znalazła, ale wszystko już jej oklapło. Tak czy owak spodziewaj się niedługo rozmowy pt. "Nie wiem co czuję" albo podobnej - jeśli jakakolwiek nowa gałąź będzie warta przeskoku to już długo to nie potrwa. Przykre to, ale zdziwię się bardzo, jeśli będzie inaczej (ale takie związki akurat znam z autopsji i wiem co mówię).

Edytowane przez Feniks77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2020 o 20:05, flopez napisał:

 

Pytanie do Pań w związku z tym - czy to możliwe mieć lepszy seks z kimś kto nie daje orgazmu niż z kimś to go daje. Proszę o szczere odpowiedzi. 

Nie, to niemożliwe. 

2 godziny temu, donatello napisał:

Jak to próbowałem? Lizesz, jak lody. Lizałeś, czy próbowałeś lizać?

Może lizał, ale "nic" z tego nie wynikło? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, alraune said:

Nie, nie rób tak, odradzam, przynajmniej mnie by trafił szlag ?

Po prostu od razu po oralu poruchaj, a dopiero potem idź umyć brodę i nie tylko :)

Może się zdarzyć, że po orgazmie nie będzie chciała się dotknąć przez dłuższą chwilę ze względu nad nadwrażliwość jej narządów. Co wtedy proponujesz?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, DuchAnalityk napisał:

Dokształć się, poczytaj parę książek, to zobaczysz jak wygląda rzeczywisty świat,

 

Tutaj widać, jaki syf masz w głowie. Bo ty uznajesz obraz z książek za rzeczywisty świat. Jesteś toksycznym teoretykiem, który nie ma pojęcia o realnym świecie i żyje w świecie własnej wyobraźni, ukształtowanej na podstawie książek, a nie praktycznego doświadczenia. BTW Są różne książki, w których są różne teorie.

 

Wypisujesz na forum groteskowe bzdury, po których widać, że jesteś oderwany od rzeczywistości.

 

Przypomnę jedną z twoich bzdur: według twoich słów, normą wśród studentów jest to, że nie mają oni szans u studentek, więc chodzą na prostytutki. Moim każdy kto studiował lub zna jakichkolwiek studentów wie, że to jest bzdura. Bo mnóstwo studentów ma dziewczyny-studentki. A ci którzy nie mają, wcale niekoniecznie chodzą na prostytutki. Czy pisząc o tym, nie pisałeś tak naprawdę o sobie samym, uogólniając to w swojej chorej wyobraźni na ogół studentów?

 

Wypisujesz na forum bzdury i zdajesz mieć gdzieś to, że zaśmiecasz forum, obniżasz jego wartość merytoryczną, a także to, że jeżeli na twoje bzdury natrafi ktoś naiwny i niedoświadczony, to może mu to zaszkodzić.

 

Tak naprawdę jesteś kimś w rodzaju Archa - masz potrzebę wymądrzania się, a to, że kompletnie się na tym nie znasz, nie ma dla ciebie żadnego znaczenia. Podejrzewam, że masz zaburzenie narcystyczne i "leczysz" zakompleksienie, skrajnie niskie poczucie własnej wartości, przez przyjmowanie pozy jakiegoś "znawcy" czy "eksperta". Moim zdaniem ty potrzebujesz tego wymądrzania się, to jest twoja "emocjonalna masturbacja", dzięki której czujesz się kimś, a nie nikim. Taki mitomański roleplay na "znawcę" od kobiet.

 

20 godzin temu, DuchAnalityk napisał:

ty nie czytasz nic sensownego, bo przecież twoje śmieszne poglądy by runęły,

 

Znowu to samo - ty przekładasz książkową teorię nad praktykę i realny świat.

 

Moje "śmieszne" poglądy są oparte o praktyczne doświadczenie, o realny świat. W tym także w oparciu o realne, fizycznie obserwowalne, wyczuwalne dotykiem wyniki.

 

20 godzin temu, DuchAnalityk napisał:

Ty tylko potrafisz prowokować innych, bo sam nic sobą nie prezentujesz.

 

Tak się składa, że jeżeli chodzi o praktyczną znajomość uwodzenia i kobiet, to mam bardzo wysokie kompetencje i jestem tu na forum jedną z najbardziej kompetentnych, jeżeli nie najbardziej kompetentną osobą. To przekłada się również na doświadczenie w seksie.

 

20 godzin temu, DuchAnalityk napisał:

Inna sprawa porównywanie mnie do Analcondy jest nietrafione, bo my mamy różne poglądy, a to że czasem się zgadzamy to inna sprawa.

 

Jest trafione, bo obaj nie znacie się na tych sprawach i nie powinniście zabierać głosu w wątku o seksie.

 

BTW Przypomnę, jak w lipcu pisałeś, że rozważasz zakup seks lalki:

 

Duch-Analityk-Lalka.jpg

 

Niezłym jesteś "ekspertem" od kobiet i seksu.

 

  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, HodowcaKrokodyli napisał:

 

 

 

BTW Przypomnę, jak w lipcu pisałeś, że rozważasz zakup seks lalki:

 

Duch-Analityk-Lalka.jpg

 

Niezłym jesteś "ekspertem" od kobiet i seksu.

 

Przypomnę ci żebyś przestał kłamać i wrzucił całość, a nie wyrwany z kontekstu fragment. Jesteś kłamcą i łgarzem, specjalnie urwałeś prawie czat by ukryć prawdę i teraz masturbujesz się zdjęciem. Podkreślę jeszcze raz, nigdy nie rozważałem zakupu żadnej lalki, a to że wyrwałeś z kontekstu fragment, to zwykła manipulacja.

 

Inna sprawa naprawdę myślisz, że twoje własne doświadczenia to apogeum wiedzy ? Naprawdę żyjesz urojeniami jeśli wierzysz, że twoje własne przemyślenia są warte więcej od naukowych badań renomowanych naukowców. Powiem ci to brutalnie i wprost, twoje doświadczenie jest nic nie warte, ty natomiast dalej zniżasz się to poziomu manipulacji wypowiedziami i robieniem zdjęć manipulacyjnych, zresztą nadawałbyś się do TVP. Każdy rozumny od razu zauważy, że jest coś nie tak, bo urwałeś prawie cały czat.

 

Inna sprawa, przeciw kobiecym wibratorom to nie masz problemu, ale przeciw lalkom to już tak xD ? Koleś ogarnij się, bo to co facet kupuje ciebie nie powinno obchodzić, chyba, że masz jakieś fetysze to twój problem. Inna sprawa ani razu nie dałeś merytorycznego argumentu, tylko ciągle wciskasz ludziom ty i twoje "ogromne" doświadczenie. Naucz się używać merytorycznych argumentów to zaistnieje sens dyskusji. Mimo iż takiego zakupu nie rozważałem, to nawet gdybym rozważał to i tak nie byłby twój problem ani twoja sprawa, to jest chore, że ciebie obchodzi co kto robi i kupuje. Cudze sprawy seksualne to cudze sprawy, a ty się choro tym podniecasz, że ktoś mógł kupić sobie lalkę, osiągnąłeś w ten sposób poziom mentalny dziecka z podstawówki. Najistotniejszy jest fakt, że nawet jak ktoś kupi taką lalkę to nie ma to związku z jego wypowiedziami ani jego merytorycznością, ale ty jesteś łgarzem więc stosujesz argumentum ad personam bo tylko na tyle cię stać.

 

Tak w ogóle jak kiedyś naszłaby mnie ochota na taką lalkę to bym sobie kupił i tobie nic do tego, nie ma się czego wstydzić, a na chwilę obecną taki zakup nie jest rozważany i raczej nie będzie. W każdym bądź razie ciebie to nie dotyczy i nie jest to powód do wstydu. Ty natomiast zachowujesz się jak dziecko i wrzucasz fotę by pokazać, o patrzcie, jakie jaja, haha no jakie to zabawne, coś o lalce było.

 

 

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@DuchAnalityk, masz osobowość podobną do osobowości Archa i to oczywiste, że będziesz się zapierał, oburzał, rzucał kłamstwami i obelgami. Najprawdopodobniej obaj z Archem macie zaburzenie narcystyczne i kompensujecie niskie poczucie własnej wartości, wynikające z braku powodzenia i doświadczenia z kobietami, przez wmawianie sobie samym, że jesteście "znawcami" tego tematu. Macie patologiczną potrzebę wymądrzania się na temat, na którym się nie znacie - najprawdopodobniej dokładnie dlatego, że ten temat wywołuje u was bolesne poczucie niższości, które próbujecie "leczyć" narcyzmem i pozą intelektualnej wielkości. Jasne, że będziesz się zapierał, bo przecież ten narcyzm masz nie bez powodu, a dlatego, ze nie potrafisz sobie poradzić z bolesnym poczuciem własnej niższości - więc masz silną motywację, aby nadal trwać w tym narcyzmie i bronić fikcyjnego świata, który zbudowałeś w swojej wyobraźni.

 

4 godziny temu, DuchAnalityk napisał:

Przypomnę ci żebyś przestał kłamać i wrzucił całość, a nie wyrwany z kontekstu fragment. Jesteś kłamcą i łgarzem, specjalnie urwałeś prawie czat by ukryć prawdę i teraz masturbujesz się zdjęciem. Podkreślę jeszcze raz, nigdy nie rozważałem zakupu żadnej lalki, a to że wyrwałeś z kontekstu fragment, to zwykła manipulacja.

 

Niczego złośliwie nie urywałem, tam nie ma nic specjalnego:

 

Wiecej.jpg

 

Napisałeś "ja się zastanawiam nad kupnem seks lalki poważnie". Jak byś się teraz nie wykręcał, to jest faktem, że napisałeś, że "POWAŻNIE" zastanawiasz się nad kupnem seks lalki. :)

 

BTW W sumie to dobrze, że się głupio wykręcasz - dzięki temu widać jeszcze wyraźniej, jakiego typu człowiekiem jesteś. :)

 

4 godziny temu, DuchAnalityk napisał:

Inna sprawa naprawdę myślisz, że twoje własne doświadczenia to apogeum wiedzy ? Naprawdę żyjesz urojeniami jeśli wierzysz, że twoje własne przemyślenia są warte więcej od naukowych badań renomowanych naukowców. Powiem ci to brutalnie i wprost, twoje doświadczenie jest nic nie warte,

 

Żeby napisać, że praktyczne doświadczenie w danej dziedzinie jest "nic nie warte", to już naprawdę trzeba mieć ostro nie po kolei w głowie. Sam potwierdzasz to, co ci zarzucam - jesteś oderwanym od rzeczywistości, toksycznym teoretykiem.

 

Jeżeli chodzi o naukowców i badania, to psychologia nie jest taką samą nauką, jak np. fizyka czy chemia. W psychologii jest wiele różnych teorii, a psycholodzy często wysuwają wnioski oparte na wątłych podstawach. Ty mówisz o naukowcach i badaniach, a tak naprawdę o tym też nie masz pojęcia. Nie rozumiesz, jak funkcjonuje psychologia jako nauka i jakie są jej ograniczenia, problemy.

 

W tym wątku zostałeś ładnie zjechany za swoją niewiedzę w kontekście nauki:  https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/31174-dlaczego-psychologia-ewolucyjna-to-nie-ostateczna-odpowied%C5%BA-na-wszystko/

 

Tak naprawdę nie tylko nie masz praktycznego doświadczenia, ale od strony nauki też niewiele rozumiesz.

 

4 godziny temu, DuchAnalityk napisał:

Inna sprawa, przeciw kobiecym wibratorom to nie masz problemu, ale przeciw lalkom to już tak xD ? Koleś ogarnij się, bo to co facet kupuje ciebie nie powinno obchodzić, chyba, że masz jakieś fetysze to twój problem.

 

Jeżeli ktoś kupuje seks lalkę, to dużo mówi o jego życiu seksualnym, a raczej jego braku. Wymądrzasz się na temat kobiet i wygłaszasz chore, oderwane od rzeczywistości poglądy, a dziewczyny sobie nie potrafisz znaleźć. W realu z kobietami jesteś zerem, a na forum odgrywasz narcystyczny, mitomański roleplay na "znawcę" tematu. W swoim narcyzmie nie interesuje cię to, że możesz zaszkodzić komuś niedoświadczonemu.

 

BTW Przypomnę:  według twoich słów, normą wśród studentów jest to, że nie mają oni szans u studentek, więc chodzą na prostytutki. Moim każdy kto studiował lub zna jakichkolwiek studentów wie, że to jest bzdura. Bo mnóstwo studentów ma dziewczyny-studentki. A ci którzy nie mają, wcale niekoniecznie chodzą na prostytutki. Czy pisząc o tym, nie pisałeś tak naprawdę o sobie samym, uogólniając to w swojej chorej wyobraźni na ogół studentów?

 

Pisanie o pomyśle zakupu seks lalki, dziwne wyobrażenie o tym, jak to niby wśród studentów normą jest chodzenie na prostytutki (zapewne projekcja samego siebie na innych) - to się łączy w jedną całość. :)

 

Masz też "wspaniałe" poglądy na temat seksu, które wyglądają tak, jakbyś nigdy nie spał z normalną kobietą (nie-prostytutką):

 

"Jeśli nie dostaje orgazmu po seksie z tobą, to znaczy, że nie podobasz się jej fizycznie, jeśli nie jest na nic chora i seks jest dostatecznie dynamiczny to żadnego innego wytłumaczenia nie ma, po prostu nie jesteś dla niej atrakcyjny fizycznie."

 

Osoby z większym doświadczeniem seksualnym wiedzą, że to tak nie działa, a na orgazmy duży wpływ ma nie tylko psychika kobiety, ale też jakość seksu - to na ile facet jest dobry w łóżku. Czasami facet mniej atrakcyjny daje orgazmy, a bardziej atrakcyjny nie daje orgazmów tej samej kobiecie.

 

Widać po twoich postach, że w realnym życiu jesteś zerem jeżeli chodzi o kobiety i seks. Co nie przeszkadza ci robić na forum mitomańskiego roleplaya na "znawcę" i "analityka" kobiet. Osoby doświadczone to może drażnić, ale komuś niedoświadczonemu możesz zaszkodzić, jeżeli potraktuje na poważnie twój narcystyczno-fapiarski bełkot. Moim zdaniem wielką porażką tego forum jest to, że nie zostałeś zbanowany za wypisywanie bzdur, które nie tylko obniżają poziom merytoryczny forum, ale też mogą zaszkodzić komuś początkującemu. Na forum może wejść jakiś prawiczek, spojrzeć na twoje blogi i pomyśleć, że jeżeli piszesz tam artykuły, to pewnie wiesz co mówisz - i może przez to realnie ucierpieć,.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, HodowcaKrokodyli napisał:

 

 

 

Żeby napisać, że praktyczne doświadczenie w danej dziedzinie jest "nic nie warte", to już naprawdę trzeba mieć ostro nie po kolei w głowie. Sam potwierdzasz to, co ci zarzucam - jesteś oderwanym od rzeczywistości, toksycznym teoretykiem.

 

Jeżeli chodzi o naukowców i badania, to psychologia nie jest taką samą nauką, jak np. fizyka czy chemia. W psychologii jest wiele różnych teorii, a psycholodzy często wysuwają wnioski oparte na wątłych podstawach. Ty mówisz o naukowcach i badaniach, a tak naprawdę o tym też nie masz pojęcia. Nie rozumiesz, jak funkcjonuje psychologia jako nauka i jakie są jej ograniczenia, problemy.

 

W tym wątku zostałeś ładnie zjechany za swoją niewiedzę w kontekście nauki:  https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/31174-dlaczego-psychologia-ewolucyjna-to-nie-ostateczna-odpowied%C5%BA-na-wszystko/

 

Tak naprawdę nie tylko nie masz praktycznego doświadczenia, ale od strony nauki też niewiele rozumiesz.

 

 

Jeżeli ktoś kupuje seks lalkę, to dużo mówi o jego życiu seksualnym, a raczej jego braku. Wymądrzasz się na temat kobiet i wygłaszasz chore, oderwane od rzeczywistości poglądy, a dziewczyny sobie nie potrafisz znaleźć. W realu z kobietami jesteś zerem, a na forum odgrywasz narcystyczny, mitomański roleplay na "znawcę" tematu. W swoim narcyzmie nie interesuje cię to, że możesz zaszkodzić komuś niedoświadczonemu.

 

BTW Przypomnę:  według twoich słów, normą wśród studentów jest to, że nie mają oni szans u studentek, więc chodzą na prostytutki. Moim każdy kto studiował lub zna jakichkolwiek studentów wie, że to jest bzdura. Bo mnóstwo studentów ma dziewczyny-studentki. A ci którzy nie mają, wcale niekoniecznie chodzą na prostytutki. Czy pisząc o tym, nie pisałeś tak naprawdę o sobie samym, uogólniając to w swojej chorej wyobraźni na ogół studentów?

 

Pisanie o pomyśle zakupu seks lalki, dziwne wyobrażenie o tym, jak to niby wśród studentów normą jest chodzenie na prostytutki (zapewne projekcja samego siebie na innych) - to się łączy w jedną całość. :)

 

Masz też "wspaniałe" poglądy na temat seksu, które wyglądają tak, jakbyś nigdy nie spał z normalną kobietą (nie-prostytutką):

 

"Jeśli nie dostaje orgazmu po seksie z tobą, to znaczy, że nie podobasz się jej fizycznie, jeśli nie jest na nic chora i seks jest dostatecznie dynamiczny to żadnego innego wytłumaczenia nie ma, po prostu nie jesteś dla niej atrakcyjny fizycznie."

 

Osoby z większym doświadczeniem seksualnym wiedzą, że to tak nie działa, a na orgazmy duży wpływ ma nie tylko psychika kobiety, ale też jakość seksu - to na ile facet jest dobry w łóżku. Czasami facet mniej atrakcyjny daje orgazmy, a bardziej atrakcyjny nie daje orgazmów tej samej kobiecie.

 

Widać po twoich postach, że w realnym życiu jesteś zerem jeżeli chodzi o kobiety i seks. Co nie przeszkadza ci robić na forum mitomańskiego roleplaya na "znawcę" i "analityka" kobiet. Osoby doświadczone to może drażnić, ale komuś niedoświadczonemu możesz zaszkodzić, jeżeli potraktuje na poważnie twój narcystyczno-fapiarski bełkot. Moim zdaniem wielką porażką tego forum jest to, że nie zostałeś zbanowany za wypisywanie bzdur, które nie tylko obniżają poziom merytoryczny forum, ale też mogą zaszkodzić komuś początkującemu. Na forum może wejść jakiś prawiczek, spojrzeć na twoje blogi i pomyśleć, że jeżeli piszesz tam artykuły, to pewnie wiesz co mówisz - i może przez to realnie ucierpieć,.

 

 

 

 

 

Nigdzie nie napisałem, że praktyczne doświadczenie nie ma znaczenia, napisałem, że twoje doświadczenie nie ma znaczenia, bo ty stwierdziłeś, że opierasz się tylko na swoim doświadczeniu, a ja ci wykazałem, że to głupota opierać się tylko na swoim doświadczeniu, wytknąłem ci, że ignorujesz naukowe książki a ty znowu łgasz.

 

Inna sprawa powtarzam jeszcze raz, co kto kupuje ciebie nie powinno obchodzić, to czy ktoś chce mieć seks lalke, czy nie, to nie twoja sprawa. Inna sprawa kupno seks lalki nie oznacza braku doświadczenia z kobietami, równie dobrze taką lalkę mógłby kupić 40 letni wdowiec. Powtórzę jeszcze raz, wrzucasz fragment wypowiedzi nie całość, wrzuciłeś zdjęcie z jednym postem na czacie poniżej, który nic nie wnosi, wrzuć zdjęcie gdzie widać jak najwięcej postów pod moimi, gdzie są inne moje posty, bo zdanie wyrwane z kontekstu oznacza, że brakuje części moich wypowiedzi, a ty tylko pokazałeś jakiegoś posta analcondy, więc sorry koleś ale ośmieszasz się. Ja ci zarzuciłem, że nie ma całości kontekstu, a ty wrzuciłeś zdjęcie z dodatkowym postem analcondy, co rzekomo miało znowu zagiąć, niestety ci nie wyszło. Powinieneś wrzucić całość z moimi wypowiedziami poniżej, których było wiele, a nie wyrywać coś z kontekstu, dlatego wrzucanie zdjęć czatu to czysty debilizm, bo nie można sprawdzić co było poniżej, dlatego cytowanie postów z forum ma sens, bo tam każdy może sobie sprawdzić całość, na czacie nie może, co wykorzystujesz by zmanipulować fakty. Co do psychologii to sam jestem jej przeciwnikiem, tylko nie całej, a pewnych fragmentów, jeśli twierdzisz, że całą psychologia to chłam, to przestań się dalej ośmieszać proszę cię, o psychologia ewolucyjna jest nierozerwalna z biologią. O fizyce nie wspominaj, bo ktoś taki jak ty, w przeciwieństwie do mnie nie ma z naukami ścisłymi nic wspólnego.

 

 

Przejdźmy do sedna, napisałeś kolejnego śmieciowego posta, który rozwala temat, co potwierdza, że jesteś trolem, dyskusja toczyła się dobrze, póki nie zrobiłeś w temacie smrodu i gówna, wrzucając zmanipulowane zdjęcia, pisząc prowokacyjne wypowiedzi. Nie napisałeś jeszcze nic związanego choć w minimalny sposób z tematem, tylko rozpoczynasz kolejną gównoburze, ja w przeciwieństwie do ciebie pisałem tu wartościowe posty, ty zrobiłeś z tematu śmietnik, jak masz problem natury osobistej to zrób mi temat na arenie, a nie zaśmiecasz wątki cudzych użytkowników.

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.