Skocz do zawartości

Kościelny koncert organowy w wykonaniu Krzysztofa Kononowicza


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

@cst9191 Kononowicz 3 dni temu dawał Pawłowi ultimatum, że albo najdalej 4 września przyjedzie do niego z 400zł w zębach na przeprosiny, albo pojedzie do warszawy zgłosić go gdzie się da i zostanie dojechany.

Niespodziewany zwrot akcji. Myślałem, że żartujesz i zalinkowałeś stary filmik, ale widzę, że faktycznie powtórka jest sytuacji sprzed miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@cst9191 Kononowicz 3 dni temu dawał Pawłowi ultimatum, że albo najdalej 4 września przyjedzie do niego z 400zł w zębach na przeprosiny, albo pojedzie do warszawy zgłosić go gdzie się da i zostanie dojechany.

Niespodziewany zwrot akcji. Myślałem, że żartujesz i zalinkowałeś stary filmik, ale widzę, że faktycznie powtórka jest sytuacji sprzed miesięcy.

Żłopał colę na filmikach i w dupie ma zalecenia lekarzy.

 

Nie życzę mu śmierci, ale za to jak szkodził ludziom to powinni go przymknąć na dłużej w Choroszczy...

A co do wyłudzania kasy, to od meksykano zdaje się 10 tysięcy woła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Ogólnie Paweł odpalił przed kilkoma dniami streama na cały dzień na kanale Daleka Droga i po odliczeniu prowizji firmy od donejtów, było tam na koniec dnia ponad 700zł - całkiem nieźle.

 

Dlatego tym razem, jak wszystko lepiej rozegra, z biznesowego punktu widzenia może wyjść na plus będąc blisko zamieszania z kononem itd.

Ale nie myślę przy tym, że nie pojechał tam z wyrachowania, tylko z autetntycznej potrzeby, ale nie zaszkodzi, jak hajs by się zgadzał przy okazji.

 

Ogólnie ma zadatki na streamera.

I przypomniał mi się dawny tekst Kśka na jego temat:

 

Jaki on z warszawy, on za mostem mieszka.

 

?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.09.2020 o 23:57, Dworzanin.Herzoga napisał:

@cst9191 Kononowicz 3 dni temu dawał Pawłowi ultimatum, że albo najdalej 4 września przyjedzie do niego z 400zł w zębach na przeprosiny, albo pojedzie do warszawy zgłosić go gdzie się da

Z tymi hitami, to za niedługo wyda płytę CD, która szybko okażę się platyną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie msza nawet  mi się podoba. Tekst sw Konona nawet pasuje do rytmu mszy.

Na taką mszę mógłbym uczęszczać.

Papież musi rozważyć czy nie dołączyć Horału mszalnego Konona

do katechizmu KK przy najbliższym Soborze Watykańskim. !

Edytowane przez Legionista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2020 o 11:49, Legionista napisał:

Przeróbka po całości. 

Też mi się podoba :)

W dniu 16.09.2020 o 10:17, Legionista napisał:

Papież musi rozważyć czy nie dołączyć Horału mszalnego Konona

do katechizmu KK przy najbliższym Soborze Watykańskim. !

Dobrze prawisz, kościół mogą zapełnić się wiernymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.