Skocz do zawartości

Jaka kwote na wesele wylozyc?


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lethys napisał:

Chyba nigdy nie zapomnę wzroku pełnego pogardy i rozczarowania Młodego, gdy koperta ode mnie nie została wręczona.

Przypomniałeś mi jak żona kuzyna na ich weselu zrobiła minę srającego kota, kiedy pierwszy raz mnie zobaczyła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, nowy00 napisał:

Jeszcze sie zapytam jaki prezent proponujecie dodatkowo oprocz kasy? Tzw. rzeczowy :)

Jeśli młodzi nie zaznaczyli inaczej, dałbym samą gotówkę. Ja gości prosiłem o książki zamiast gotówki i dostałem i to, i to. Jeśli mają listę życzeń, możesz sprezentować coś zamiast gotówki, albo pomniejszyć kwotę gotówkową o wartość prezentu rzeczowego. 

 

Zakładam, że nie możesz się z tego wymiksować, ale jeśli nie zależy ci na kontakcie (300 km w jedną stronę), może rozważ mniejsze staranie się dla ludzi, którzy zapraszają cię "bo tak wypada". 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Dla kuzynki myślę że po 300 minimum na łebka. Ja dałem coś takiego od siebie bez osoby towarzyszącej, pięć sześć stów nie za dużo, nie za mało.

 

Byłem też 2x zapraszany przez koleżanki, raz zawiozłem od domu do domu weselnego, drugi raz z domu do kościoła, do domu weselnego i odwiozłem koleżankę a i wino im kupiłem od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.