Skocz do zawartości

Podli faceci, którzy nie chcą wiązać się z samotnymi matkami...


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to moja wina, że dobrze się bawiłam na kutangen-karuzelen dając bez żadnych hamulców i zabezpieczeń? :D:D:D

 

Pierwsze zdanie mi wystarczyło.

Zrobiłeś mi dzień ziomek. ?

 

"Może za czwatym razem (bąbelkiem) znajdę wreszcie prawdziwą miłość"

:o ... :lol:

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wpisy biorą się z tąd, że w dalszym ciągu znajdzie się rzesza zakutych w białe zbroje cukoldów, którym serce zmięknie i pośpieszą ratować księżniczkę z demobilu. 

Na tym te mamuśki bazują. 

To że nie podobają się im już wpisy na portalach typu "samotnym madkom dziękuję" to inna sprawa, psuje im to trochę postrzeganie rzeczywistości.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związki z czarnymi facetami ("O byciu samotną matką") - Wykop.pl

 

 

Samotne madki... - Obrazek - Obrazkowo - najlepsze obrazki ...

 

Demotywatory.pl

 

 

 

 

Bezlitośni faceci! 

 

Jak dla mnie każdy dobrze zarabiający facet, który kończy 30 lat i się jeszcze nie ożenił powinien dostać od państwa w ramach podatku taką samotną mamusię z min. 1 bąbelkiem. ?   

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patton napisał:

Mnie kiedyś jedna próbowała urobić zdjęciami cycków ?

Jak mogłeś odrzucić taki zaszczyt.?

Ona wybrała Cię z wielu, to na pewno  prawdziwa miłość.

Już myszka w swojej głowie widziała was na plaży Ty Ona i jej bombelek.? którego będziesz finansował.

Jesteś podły jak mogłeś ?

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 007 napisał:

Jak dla mnie każdy dobrze zarabiający facet, który kończy 30 lat i się jeszcze nie ożenił powinien dostać od państwa w ramach podatku taką samotną mamusię z min. 1 bąbelkiem. ?   

Chcesz by Cię nawiedził samobójca, za takie herezje? :D 

 

Normalnie przypomniała mi się "My pierwsza brygada" :D  i utwór mobilizujący do walki i oddania swojego życia na stos :P 

 

Na stos, na stos, na stos, swój życia los rzuciliśmy na stos...

 

Myyy pierwsza brygadaaaaa, strzeleeeecka gromadaaaa.....

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż,  facet który ma kasę ma też przewaznie coś tam poukładane pod kopula .Zdaje sobie sprawę że ten deal wcale taki dobry nie jest, nawet jak mamusia jest mega-hot.A takie biedak nawet jak ma dobre zamiary,dostaje od bąbelkowej pani spragnionej miłości kopa na dzień dobry . 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mac napisał:

To czemu się nie dałeś

Bo odkąd pamiętam, to jakoś instynktownie mnie od takich odrzuca ?. A poza tym to była jeszcze jedna z dwoma bombelkami, i to w trakcie rozwodu, która też chyba coś planowała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, 007 napisał:

każdy dobrze zarabiający facet, który kończy 30 lat i się jeszcze nie ożenił powinien dostać od państwa w ramach podatku taką samotną mamusię z min. 1 bąbelkiem

Raczej haremik, malutkich napalonych, 18-letnich biuściastych tajskich modelek, żeby przez pół roku mógł się wybawić do oporu (dosłownie) w nagrodę za wcześniejszą wstrzemięźliwość i nie uleganie pussy magic.

8 minut temu, krzy_siek napisał:

na wrzuconym zdjęciu ma jakąś plamę na przedramieniu

A o to chodzi. Nawet nie zwraciłem uwagi z tego całego uniesienia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie już na cały świat rozlewa się, aby mężczyźni nie wiązali się z samotnymi matkami. Wystarczy popatrzeć na youtube, gdzie tego typu filmy mają tysiące wyświetleń oraz setki komentarzy. Moim zdaniem tego trendu już się nie da odwrócić, owszem znajdą się tacy co będą się wiązać z takimi kobietami, jednak z roku na rok będzie ich coraz mniej. Czy tego chcą kobiety, czy nie, będą one postrzegane już zawsze inaczej niż kobiety bez dzieci.

Ale czy należy się dziwić dziewczynom, które piszą podobne teksty jak te na wyżej pokazanych obrazkach? Ja się nie dziwię, no bo co one mają pisać?  

 

PS. Reasumując:

 

comment_N5eWwqMRbeWw3OcBukiUCIOis4I1XyZZ

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Łabędź napisał:

Takie wpisy biorą się z tąd, że w dalszym ciągu znajdzie się rzesza zakutych w białe zbroje cukoldów, którym serce zmięknie i pośpieszą ratować księżniczkę z demobilu. 

Na tym te mamuśki bazują. 

To że nie podobają się im już wpisy na portalach typu "samotnym madkom dziękuję" to inna sprawa, psuje im to trochę postrzeganie rzeczywistości.

Takie wpisy biorą się stad,  że p0lki łykają takie kity , być może są to projekcje samych tych ciotek rewolucji które są autorkami takich "artykułów" i samem maja podobną sytuację. Nie wyobrażam sobie żeby mężczyźni nawet z najbardziej finezynie wypucowaną zbroją czytali takie pierdololo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Patton napisał:

Bo odkąd pamiętam, to jakoś instynktownie mnie od takich odrzuca ?. A poza tym to była jeszcze jedna z dwoma bombelkami, i to w trakcie rozwodu, która też chyba coś planowała ?

Zazdroszczę ci. Samotne matki wybrały cię na prawdziwego ojca ich dzieci ? 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak jest, wiadomo jakie te kobiety są.

Ale popatrzcie na to z innej strony:

- Nastoletnia młoda, głupia dziewczynka z sianem w głowie, nie wie nic o życiu i oddaje się Chadowi, który ją zapładnia.

 

Taka głupia nastolatka staje się kobietą i ... tonący brzytwy się trzyma. Po prostu robi wszystko co może odnosząc się także do manipulacji. 

Ja osobiście uważam, że samotne matki są ofiarami hormonów i karuzeli kutang i należy im współczuć tak jak i naiwnym chłopakom wierzącym w miłość etc. 

 

Osobiście nigdy bym się z taką panią nie związał i nie polecałbym nikomu zgodnie z linią Braci Samców :)

Ale ciśnięcie im i ustawianie opisów, że samotnym matkom dziękuję, jest równoznaczne z tym, że Julka pisze w opisie tylko 180cm +, czyli wyżyny żenady.

  • Like 3
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.