Skocz do zawartości

Podli faceci, którzy nie chcą wiązać się z samotnymi matkami...


Rekomendowane odpowiedzi

Zależy czego się oczekuję. 

Ruchanie. 

Ok. 

Na okresie promo jest super. 

Choć to zależy od egzeplarza. 

Potem, jeśliby miało się to przerodzić w LTR.. 

Musi być albo parcie na bycie z byle kim, nawet z madka 40.,byle nie być samemu albo ciągle mega seks.. zadkosc.

 

Byłem w czymś takim. 

Na początku dawala dobrze i było git. 

Później.. zawsze będziesz nikim. 

Albo dla niej.

Zaczyna brać tabsy, bo dobrze rokujący miś zrobił bombelki i uciekł do kobiety bez dzieci, jak tutaj, w tym przypadku, albo dla jej MADKI, bądź dzieci. 

Z każdej strony, dla każdego, jesteś cuckoldem. 

Myśl, dodawaj ideologię.. ja mówię o realu. 

 

Powodzenia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TasteThePain napisał:

@Bonzo.

 

Czemu udar mózgu? Nie musisz brać ślubu i kredytu na rzeczy, których wcale nie potrzebujesz. Nie musisz mieć dzieci. Co Cię wtedy będzie boleć? LTR ma swoje zalety, jest wygodny.

Jak ktoś ogarnia kobiety na romans z finałem, to dlaczego niby miałby nie ogarnąć LTR?

Dlatego ze im dalej w las tym wiecej drzew .Laski maja poczucie uplywajacego czasu i ten fakt je niesamowicie gniecie gdzies w srodku.Doprowadzaja w pewnym momencie relacje do stanu : jak sie nie dostosujesz to ja cie pier...e.  I albo odchodza albo maja wyjebke na ciebie  szukajac w tym czasie nowej galezi.Jak ulegniesz,  to czeka cie przewaznie rownia pochyla w tej relacji .I tak zle i tak niedobrze .I jak tu zyc z ta wiedza Panie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, thyr napisał:

Dlatego ze im dalej w las tym wiecej drzew .Laski maja poczucie uplywajacego czasu i ten fakt je niesamowicie gniecie gdzies w srodku.Doprowadzaja w pewnym momencie relacje do stanu : jak sie nie dostosujesz to ja cie pier...e.  I albo odchodza albo maja wyjebke na ciebie  szukajac w tym czasie nowej galezi.Jak ulegniesz,  to czeka cie przewaznie rownia pochyla w tej relacji .I tak zle i tak niedobrze .I jak tu zyc z ta wiedza Panie ?

Iść swoją drogą. 

Gdzie jest wybrukowane ze chowanie obcych sperm jest ważniejsze niż Twoje dzieci? 

Bądź Twoje potencjalne dzieci? 

 

Masz taką 40..przecież ona się nie nadaje do niczego innego niż marny zbiornik na sperme. 

Naucz się gotować. 

Zlej te emerytki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, PyrMen napisał:

Iść swoją drogą. 

Gdzie jest wybrukowane ze chowanie obcych sperm jest ważniejsze niż Twoje dzieci? 

Bądź Twoje potencjalne dzieci? 

 

Masz taką 40..przecież ona się nie nadaje do niczego innego niż marny zbiornik na sperme. 

Naucz się gotować. 

Zlej te emerytki. 

Przyznaje bez bicia ze za ch..a wafla nie kumam czaczy o co ci biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bonzo napisał:

to jest wyjaśnienie tematu

No nie do końca całkowite wyjaśnienie tematu. Zdarzają się Janusze w wieku koło 50- 60 tki, gdzie dzieci już odchowane i zostawiają swoją "starą" żonę dla dzierlatki lat 40-stu, mającą również odchowane dzieci. I wcale nie są Rockefellerami finansowymi. 

 

Teraz przykład z podworka gdzie 66 letni dziadek romansuje z taką 40-chą, rozwodką z dwoma dzieciakami. W tym jedno chore na cukrzycę lat 18. Drugie już dorosłe na studiach. 

I "panna" jak na 40-che żyleta. A wiem co mówię bo lubię milfy?

 

A więc widzisz @Bonzo... ?

Edytowane przez trop
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2020 o 13:19, TasmanianDevil napisał:

Generalnie już na cały świat rozlewa się, aby mężczyźni nie wiązali się z samotnymi matkami.

Niestety, ale świadomych ludzi jest garstka i być może jest tak jak piszesz lecz kukoldów,

spermiarzy nie brakuje i samotne matki sobie poradzą.

Poza tym heteroseksualny biały mężczyzna jest już zastępowany afroafrykaninem czy

Habibi to kwestia kolejnych 50 lat max.

 

W dniu 25.08.2020 o 13:19, TasmanianDevil napisał:

Moim zdaniem tego trendu już się nie da odwrócić, owszem znajdą się tacy co będą się wiązać z takimi kobietami, jednak z roku na rok będzie ich coraz mniej. Czy tego chcą kobiety, czy nie, będą one postrzegane już zawsze inaczej niż kobiety bez dzieci.

 

Jest nadprodukcja w tym kraju beciaków jakim cudem ten trend ma się odwrócić?

Poza forum BS, samiecweb, Szarpanki, Świadomość związków, wykopem i mniejszymi 

w porywach jest kilka tysięcy świadomych mężczyzn co jest kroplą w morzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marcopolozelmer napisał:

,nawet po tej całej mitycznej ścianie, która prędzej przygniecie tych wszystkich co tak zawzięcie o niej pierdolą,

niż zatrzyma falę napalonych frajerów odpierdalających jakiś zjebany szajs,

 

 

Święte słowa bracie.

 

Żeby była ściana muszą być mężczyźni, którzy się szanują.

 

I to nie może być ich garstka tylko dużo więcej.

 

Na ścianę to może trafić kobieta ale w Afryce gdzie (ponoć) jak kobieta nie da seksu to się facetowi palcem nie chce kiwnąć w żadnej sprawie.

 

A w Polsce? Sciana? Kurwa nie rozśmieszajcie mnie!!!

 

Do wychowywania małych murzynów wypierdalać !!!

 

Ścianę to w tym kraju może mieć co najwyżej zgraja kuklołdów jak ich 40 stka puści z cyganem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczy i podstawowy błąd w rozumowaniu polega na założeniu, że te 20+ będą się czymkolwiek różniły od tych 40+

i jak sobie taką 20+ wychowasz (a jak ją wychować, to sobie na forumie przeczytasz) to będziesz miał raj cud miód i orzeszki.

Otóż gówno będziesz miał, bo do tego się sprowadzi takie myślenie prędzej czy później jak tylko taka panna się połapie,

że nic więcej od ciebie nie wyciągnie i to naprawdę nie ma żadnego kurwa znaczenia czy tam sobie będziesz trzymał ramę

czy skakał przez płonące obręcze albo jakieś inne fikołki odpierdalał, to będąc facetem 40+ jesteś towarem kat. II albo i III

któremu młoda siksa będzie popuszczać szpary za euro i dolary, bo chłopcy w jej wieku przeważnie jeszcze nic nie mają.

I to jej cała miłość, a niech tylko powinie ci się noga...

Dopiero co dzisiaj oglądałem jakiś program o dziewczynach polskich gangsterów, którzy dopiero co poszli siedzieć,

to jedynym zmartwieniem tych lasek było to, gdzie i kiedy one następnego znajdą, który będzie w nie hajs pompował.

No kurwa jeszcze dobrze brama kryminału się nie zamknęła, a już jedna z drugą kombinuje, gdzie tu na balety uderzyć,

żeby jakiegoś nadzianego frajera do dojenia z kasy wyhaczyć.

I co z tego, że żyły z bandytami, którzy im zęby wybijali i żebra łamali, trzymali ramy sramy i dosłownie srali pieniędzmi

jak wystarczyło parę dni, żeby żabka myszka się odkochała, gdy tylko w oczy zajrzało widmo pójścia do prawdziwej pracy?

A po co innego młoda zdrowa dupa miałaby się wiązać z dwa razy starszym od siebie dziadygą w wieku jej ojca, no po co?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2020 o 14:03, donatello napisał:

. Ofiarami są ich dzieci.

W samo sedno, ludzie dorośli rozwiedzą się, jednak , kto takiemu małemu Brajankowi, Jessice ma przekazać wzorce życiowe, uczyć, być wzorem do naśladowania ? Dzieci z rozbitych rodzin często gorzej sobie radzą w życiu, nie mówiąc o stabilizacji życiowej, finansowej, w tej sytuacji 500+ nie rozwiąże sytuacji rozbitych rodzin, nie zastąpi dobrego, kochającego Ojca.

W dniu 26.08.2020 o 12:25, marcopolozelmer napisał:

Jak coś pokręciłem, to proszę mnie poprawić

Mowa jest tutaj o Jessicach, Julkach, Karynach, które olewają wartościowych kolesi, bo są nudni, mało wybuchowi, zbyt mało emocjonalni, łobuz kocha najbardziej  etc....  a kochają Chadów. Wiadome jest, że zdarzają się sytuacje, gdzie dwaj ludzie na poziomie kobieta i  mężczyzna rozwodzą się, bo nie potrafią dogadać się, a to już jest inna bajka.

W dniu 26.08.2020 o 18:11, cst9191 napisał:

amotną matkę 22l pięknie eksponującą biust

Akurat jest jeden plus Pani z bąbelkiem i to duży, wielu kobietom zwiększa się biust ;)

W dniu 26.08.2020 o 13:35, marcopolozelmer napisał:

Ludzie są różni, życiorysy też mają różne,

Ale większość schematów jest takich samych. Widzę to po swoich koleżankach, olewają normalnych, ułożonych kolesi,  szukają tych, co dają emocji, albo są Symetronami, schemat goni schemat, potem zostanie sama z bąbelkiem i będzie pisać, ze wszyscy faceci są źli. albo kolejny przykład koleżanka, zaliczyła wpadkę, związała się z chłopakiem, ten zapierdalał jak wól po 12h codziennie plus weekendy, w między czasie urodziło się 2 dziecko, poszła z koleżankami kilka razy na dyskotekę, poznała chłopaka, swojego męża, który ciężko pracował wyjebała z mieszkania, tamten nowy gach ma wszystko, odremontowane mieszkanie, alimenty na dzieci oraz ruchanie.

18 godzin temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

ylko przez matkę ma się z automatu ładowany BLUEPILL do mózgu. A wiadomo jak to się kończy.

Możesz wytłumaczyć tak pokrótce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marcopolozelmer napisał:

Dopiero co dzisiaj oglądałem jakiś program o dziewczynach polskich gangsterów, którzy dopiero co poszli siedzieć,

to jedynym zmartwieniem tych lasek było to, gdzie i kiedy one następnego znajdą, który będzie w nie hajs pompował.

 

Ale co w tym takiego szczególnego ?
Przecież dokładnie tak się zachowuje KAŻDA kobieta niezależnie od tego czy ma 20 lat czy 40 i czy jest dziewczyną gangstera czy nocnego stróża.

 

Róznica jest tylko taka, że cennik jest inny.

 

Hajs pompujesz zawsze i w każdą kobietę. Zawsze. Róznica jest tylko w kwotach.
Kobiety posiadające utrzymanków to rzadkość i fanaberia.
Domyślne rozumowanie każdej kobiety jest takie jak zauważyłeś - bo taka jest jej konstrukcja. I musi być taka.

Sztuka w tym by mając tę świadomość działać tak aby jak najwięcej dla siebie wyciagnąć za możliwie najmniej.
Czyli - jak tu wspominam w co drugim wpisie - wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, trop napisał:
1 godzinę temu, PyrMen napisał:

chowanie obcych sperm

Osz kurde ?????Zesrałem się ????

Ja też , żeby nie robić kurwy z logiki, dobre hasła tutaj padają :)

W dniu 25.08.2020 o 16:05, marcopolozelmer napisał:

Zdrowa sztuka zawsze będzie miała branie i to niezależnie od tego ile sobie natrzaskała bombelków

Ja  mógłbym się w takim wypadku związać z taką kobieta, która jest dla mnie atrakcyjna, coś z sobą reprezentuje, z racji tego, że też chce mieć dzieci, wówczas musiałaby mi urodzić z 2 albo nawet 3 swoich. W przeciwnym wypadku nie wiem, czy chciałbym się związać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bonzo napisał:

 

Ale co w tym takiego szczególnego ?
Przecież dokładnie tak się zachowuje KAŻDA kobieta niezależnie od tego czy ma 20 lat czy 40 i czy jest dziewczyną gangstera czy nocnego stróża.

 

Róznica jest tylko taka, że cennik jest inny.

No właśnie, tylko nie wiedzieć czemu ta kwestia wszystkim umyka podczas rozmyślania o cud piękności kwiatuszkach,

które w wieku lat 20+ będą radośnie rozkładać nogi przed Januszem 40+ który się naczytał jak sobie taką wychować.

Mi tylko o to chodzi, o nic więcej.

Podstawa do rozważań nad zagadnieniem wchodzenia w związki z paniami 20+ czy 40+ to właśnie jest cennik, 

a nie żadne umiejętności, wychowanie, trzymanie tej kretyńskiej ramy, ani żadne pasje, hobby czy nawet wygląd. 

Kluczem do kwestii w jakie panny celować ZAWSZE jest i będzie to, na co kogo stać, a nie teorie leśnych dziadków

pierdolących z zapałem godnym lepszej sprawy na co drugiej stronie forum, że samotne madki to fu i na śmietnik,

no chyba że... no chyba że są w wieku 20+ i sobie taką wychowasz, będziesz miał fajne hobby i ładnie pachniał WTF ?

 

Dla mnie osobiście jest koszmarem i męczarnią utrzymanie jakiegokolwiek dialogu na poziomie z taką 20+ 

a jak sobie wyobrażę i policzę ile musiałbym hajsu ładować w utrzymanie jakiejkolwiek z nią relacji,

to łeb mnie napierdala już od samego myślenia. Dlatego pozwolę sobie nadal upierać się przy tym,

że z której strony by nie patrzeć, związki z samotnymi madkami 35-45 są o wiele mniej problematyczne

i znacznie bardziej perspektywiczne, przy czym koszt praktycznie żaden, a jak dobrze trafić, to będą jeszcze korzyści.

 

 

Edytowane przez marcopolozelmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcopolozelmer napisał:

Dlatego pozwolę sobie nadal upierać się przy tym,

że z której strony by nie patrzeć, związki z samotnymi madkami 35-45 są o wiele mniej problematyczne

i znacznie bardziej perspektywiczne, przy czym koszt praktycznie żaden, a jak dobrze trafić, to będą jeszcze korzyści.

Ty tak tylko teoryzujesz? 

Koszty zawsze będą i to duże. 

Jakie korzyści z wychowywania obcych? 

Chyba że będziesz wpadał na bara bara. Nic więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Boromir napisał:
W dniu 8.01.2021 o 05:31, Tadamichi Kuribayashi napisał:

Tylko przez matkę ma się z automatu ładowany BLUEPILL do mózgu. A wiadomo jak to się kończy.

Możesz wytłumaczyć tak pokrótce ?


Mnie mam uczyła że trzeba być dla kobiet miłym, pokazywać swoją inteligencję, wyręczać je, nie protestować jak mi się dzieje krzywda bo kobietom się ustępuje, broń Boże ciągnąć za włosy czy klepać w tyłek.

Innymi słowy samotna matka nie jest w stanie wychować syna na mężczyznę bo sama mężczyzną nie jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PyrMen napisał:

Ty tak tylko teoryzujesz? 

Koszty zawsze będą i to duże. 

Jakie korzyści z wychowywania obcych?

Ktoś ci kiedyś kazał wychowywać obce? Bo mi też nie, a byłem w 2 poważnych LTR z madkami obcych bombelków

i złamanego zeta z własnej kieszeni na obce nie musiałem dawać, nie licząc normalnych rzeczy jak jakieś wspólne wyjścia

czy prezenty na urodziny albo pod choinkę. Demonizowanie kosztów utrzymywania obcych, to jest właśnie teoretyzowanie,

a w połączeniu z bożonarodzeniowymi życzeniami jak to napalone dwudziestki będą dawały za darmo, to kurwa żart ?

 

Ja mam własnego dzieciaka i każdej nowo poznanej lasce komunikuję od razu, żeby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień

 

- Ty nie dajesz na mojego, ja nie daję na twojego, proste jak szczanie, jeśli masz z tym jakiś problem, powiedz to teraz.

 

i zwykle pada krótkie - No w porządku, jasna sprawa - a spróbuj z takim tekstem wyjechać do 20 letniej gówniary,

że nie będziesz łożył ani na leniwą królewnę, ani tym bardziej na jej potomstwo, to zobaczysz co usłyszysz ?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

Innymi słowy samotna matka nie jest w stanie wychować syna na mężczyznę bo sama mężczyzną nie jest.

Bycie miłym, pokazywanie swojej inteligencji nie jest złe, o ile dziewczyna z którą piszesz, gadasz to twoja koleżanka. Prawda jest taka, ze facet metoda prób i błędów sam powinien dojść do pewnych rzeczy w życiu, nie ważne czy to ruchanie z panną na jedną noc, związek, Ojciec nie powie ci, jak masz mieć powodzenie, żeby zaruchać pannę na jedną noc tak, żeby ona i ty czuliście z tego satysfakcję a nie, że jedna ze stron będzie miała pretensję do drugiej. Ojciec ci takich rzeczy nie powie, bo co o nim byś sobie pomyślał ? Tym bardziej, że rynek matrymonialny na przestrzeni czasu 20, 30, 40 lat zmienił się. A to, że chłopak samotnie wychowany będzie miał ciężej to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir Doświadczenie jest ważne ale co jeśli wyciągniemy z niego kompletnie niewłaściwe wnioski? Uważam że przed rozpoczynaniem kręcenia z laskami powinno się przyswoić wiedzę teoretyczną a dopiero potem działać. Tak jak z prawem jazdy. Najpierw teoria a dopiero potem zajęcia z jazdy. Tak to po omacku człowiek będzie się dowiadywał, będzie o trwało dłużej, ciężej, no po prostu nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

no po prostu nie warto.

Plebs tego i tak nie zrozumie. Byndzie nie szukaj ładnej, bo to zdziry, z ładnego talerza się nie najesz, liczy się głębia serca, charakter, osobowość etc.... i tego typu dyrdymały. Teoria jest bardzo ważna, jednak trzeba patrzeć przez pryzmat fachowej wiedzy, anie szkół uwodzenia, większość z nich to jacyś kosmici, słuchając ich rad nie raz  super paliłem sobie mosty z dziewczynami jak byłem młodszy, nie mówię, że wszyscy są źli. W takim bądź razie jaką wiedzę, książkę polecasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Boromir napisał:

nie szukaj ładnej, bo to zdziry, z ładnego talerza się nie najesz, liczy się głębia serca, charakter, osobowość etc.... i tego typu dyrdymały.


No ja jak zaczynałem z dziewczynami to od razu praktyka. Żadnej teorii nie przyswoiłem niestety. I tak założyłem np. że jak ja byłem powiedzmy 6/10 to nigdy się nie spodobam żadnej lasce 8/10 ale każda 4/10 to pewniaczek. Bo pierwsza laska, ładniejsza ode mnie do której startowałem dała mi kosza a druga brzydsza, była bardzo chętna na dłuższą relację. Na podstawie doświadczenia wyciągnąłem prawidłowe wnioski ale nijak się one miały do późniejszej rzeczywistości.

 

13 minut temu, Boromir napisał:

szkół uwodzenia


Oni właśnie żerują na braku wiedzy i doświadczenia chłopaków w relacjach z kobietami nawijając makaron na uszy swoim kursantom. Poza tym ta sztuczność jaka od nich bije to jest po prostu śmieszna.

 

15 minut temu, Boromir napisał:

W takim bądź razie jaką wiedzę, książkę polecasz ?


Do wiedzy na temat kobiet? Jakiś Atlas Zwierząt ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

Atlas Zwierząt

Hahaha

 

22 minuty temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

Oni właśnie żerują na braku wiedzy i

Oraz na tym, że większość facetów nie wie nic o psychologii ewolucyjnej, neuropsychiatrii, jak działa system, społeczeństwo w którym zyje, prawo, tudzież  to co jest napisane w kobietopedii.

24 minuty temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:

No ja jak zaczynałem z dziewczynami to od razu praktyka.

W pisaniu z pannami przez neta, portale randkowe tak samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.