Skocz do zawartości

Nowy początek


Stk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Przydadzą mi się Wasze sugestie.

 

Wróciłem zza granicy. Przeprowadzam się w przyszłym tygodniu do nowego miasta, gdzie rozpocznę studia zaoczne na I roku. Mam 29 lat. Ubiera mnie stylistka, kasy mam wystarczająco żeby nie pracować kilka lat. Stanowiska kierownicze w PL i za granica nie są mi obce. Na urodę nie narzekam. Zdarzało się, że MILFy mruczały i mówiły, że brałyby się za mnie jesli byłyby młodsze :D moja ex tez była bardzo atrakcyjna, zawsze stado samców w okol niej. Ale zjebała i wiem, ze odjebalaby to znowu. Dlatego odmówiłem jej powrotu do związku i zakończyłem znajomość. 
 

Nie mam parcia na pukanie wszystkiego co się rusza. nie stosuje wyuczonych technik podrywu. Ogólnie to nawet nie potrafię podrywać ale nie czuje, ze jest mi to niezbędne. 
 

Chce poznać nowych znajomych na studiach, poznać fajne dziewczyny i być może, któraś wybiorę.

 

zaczne tym co uznaje za naturalne. od założenia profilu na fb dla grupy. Ogłoszę to publicznie i zaproszę wszystkich. Później zorganizuje imprezę integracyjna u siebie w mieszkaniu. Dla przyjezdnych nocleg jesli będzie trzeba.
 

To beda 20 latkowie , ja już 29 . Nie będzie to odbierane dziwnie? Jesli trafi się perełka na imprezie integracyjnej to później będę chciał ja poznać bliżej rzecz jasna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Orybazy napisał:

Regulamin, przywitanie, awatar.

Mój błąd, dzięki.

 

7 minut temu, mac napisał:

A kawalerka i dochód pasywny są? 

Mieszkanie będzie wynajmowane. Albo kawalerka. 

Dochód pasywny - zbudowanie go to mój priorytet. Po to jadę do tego miasta i to dlatego przebranżawiam się na nieruchomości ? Póki co to tylko kilkaset zł miesięcznie z udzielonych pożyczek prywatnych.

+ jeszcze przez pół roku, będę zgarniał profity zza granicy. 

7 minut temu, Templariusz napisał:

A jacht, mokasyny i aligator jest ? 

Ale Wy się tu lubicie nabijać :-)) ale spoko, nie przeszkadza mi to.

Mam rower do dyspozycji :-))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie ma to żadnego znaczenia, co oni sobie pomyślą. Dodatkowo zyskasz w ich oczach jako osoba ogarnięta życiowo, bo pamiętaj że większość z nich mieszka z rodzicami, dla wielu z nich mama nadal ścieli łóżko. 

 

Również tak samo jak ty mam 29 lat i zastanawiam się czy łatwo byłoby mi złapać kontakt z 20-latkami. Czy nie będą zbyt dziecinni, czy znajdzie się kilku z którymi będzie można porozmawiać na tematy inne niż tik tok i instagram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucjusz napisał:

A jakie to ma znaczenie?

Prawdopodobnie żadne. Ale z racji tego, że to będzie nowe środowisko chciałbym uniknąć czegoś co bardzo przeszkadzało mi za granicą. Interesowność ludzi wobec mnie, wśród Polaków to było 100% - bo załatwiłbym pracę, bo mogli mieć więcej godzin przepracowanych - więcej zarabiać tym samym. Lżejszą pracę. Itd. stąd moje wątpliwości, czy mając czystą kartę robić swoje czy jakoś przystopować. Zależy mi na zdrowych relacjach. A to 20 latkowie, dawno nie miałem z takimi styczności.

1 minutę temu, דניאל napisał:

Dokładnie nie ma to żadnego znaczenia, co oni sobie pomyślą. Dodatkowo zyskasz w ich oczach jako osoba ogarnięta życiowo, bo pamiętaj że większość z nich mieszka z rodzicami, dla wielu z nich mama nadal ścieli łóżko. 

 

Również tak samo jak ty mam 29 lat i zastanawiam się czy łatwo byłoby mi złapać kontakt z 20-latkami. Czy nie będą zbyt dziecinni, czy znajdzie się kilku z którymi będzie można porozmawiać na tematy inne niż tik tok i instagram. 

Nie pozostaje nic innego niż się przekonać ? stylistka mnie odmłodzi. Czy sam się odmłodzę, zobaczymy. Powodzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia są dobrym miejscem na poznawanie ludzi także nie przejmuj się wiekiem. Jak nie jesteś mega zapuszczony to ta różnica wieku nie będzie zauważalna. Problemem może być mental, bo tak jak kolega wyżej pisał. Tik tok, Instagram i z dupy problemy to domena 20 latków. 

 

Jakiś czas temu był tu temat na kilkanaście stron apropo związków 20 latka i 40 latek. Bariera nie do przeskoczenia jak dla mnie. Jestem nie tak dawno po relacji z dwoma 20 latkami i powiem tak sex spoko na pewne lepsze młode ciałko niż starsze nie zadbane, ale jak posłuchałem rozmowy między dwoma koleżankami obie 20 lat czułem się jak w piaskownicy gdzie dwójka dzieci kłóci się o grabki. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu nie obnoś się ze swoim bogactwem? W razie pytań mów, że wynajmujesz i że dorabiasz na czymstam sobie, np. praca zdalna progamista/grafik/księgowy/wymyśl cos o czym masz dobre pojęcie. Nie będą wtedy interesownie Cię traktować. I nie przesadzaj, ale wśród 20latków też znajdują się ludzie ogarnięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch to taki człowiek renesansu. Programista, kierownik zza granicy, rentier, psycholog, matematyk, statystyk, naukowiec, znawca i koneser kobiet (do 300zł), uwodziciel. W dodatku przystojny i zna się na życiu. Wszystko to w wieku 29 lat.
Przypomina mi również jednego wielkiego człowieka.

comment_1NaEB5daDZxDm4gDu8sAq0Mq0nlgoFqK

No no, mieć taką osobę na forum. Pan Marek powinien być wdzięczny, nie co dzień takie gwiazdy nam się tutaj mogą trafić. :):) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Kimas87 said:

Jakiś czas temu był tu temat na kilkanaście stron apropo związków 20 latka i 40 latek. Bariera nie do przeskoczenia jak dla mnie. Jestem nie tak dawno po relacji z dwoma 20 latkami i powiem tak sex spoko na pewne lepsze młode ciałko niż starsze nie zadbane, ale jak posłuchałem rozmowy między dwoma koleżankami obie 20 lat czułem się jak w piaskownicy gdzie dwójka dzieci kłóci się o grabki. 

Z mojego doświadczenia - sex spoko i nic więcej. Instagram, tik tok, dodatkowo imprezy co tydzień i szukanie lansu na każdym kroku. Aha  bym zapomniał, każda zajebista chwila (zamiast się nią cieszyć) musi być uwieczniona na snapchacie! ? Tak to teraz wygląda ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kimas87 napisał:

Studia są dobrym miejscem na poznawanie ludzi także nie przejmuj się wiekiem. Jak nie jesteś mega zapuszczony to ta różnica wieku nie będzie zauważalna. Problemem może być mental, bo tak jak kolega wyżej pisał. Tik tok, Instagram i z dupy problemy to domena 20 latków. 

 

Jakiś czas temu był tu temat na kilkanaście stron apropo związków 20 latka i 40 latek. Bariera nie do przeskoczenia jak dla mnie. Jestem nie tak dawno po relacji z dwoma 20 latkami i powiem tak sex spoko na pewne lepsze młode ciałko niż starsze nie zadbane, ale jak posłuchałem rozmowy między dwoma koleżankami obie 20 lat czułem się jak w piaskownicy gdzie dwójka dzieci kłóci się o grabki. 

Jestem pewien, że na studiach znajdą się odpowiednie osoby. To w końcu studia. Ale nie oszukuję się, że będzie łatwo. Mentalność.. oj tak, tu jest problem. W testach na wiek emocjonalny wyszło mi 47 lat :-)) 

 

24 minuty temu, SławomirP napisał:

A to nie lepiej już czasem na divy skoczyć?

Próbowałem Brazylijki na jej jachcie :-)) to nie dla mnie. stwierdziła, że chyba kogoś kocham. Po wszystkim jeszcze chciała, żebym został godzinę za free. Ot tak poleżeć obok. No i fakt, byłem po rozstaniu. Trochę zajęło, żeby się tego pozbyć. 

 

18 minut temu, bargian napisał:

Może po prostu nie obnoś się ze swoim bogactwem? W razie pytań mów, że wynajmujesz i że dorabiasz na czymstam sobie, np. praca zdalna progamista/grafik/księgowy/wymyśl cos o czym masz dobre pojęcie. Nie będą wtedy interesownie Cię traktować. I nie przesadzaj, ale wśród 20latków też znajdują się ludzie ogarnięci.

Do bogactwa dużo brakuje ale wystarczy, żeby zaimponować 20. Ostatnia rzecz na jakiej mi zależy. Toyota Yaris, cichy markowe ale bez żadnego loga itd. Staram się ale mój styl bycia jest... dość wymowny. Inaczej nie wybiłbym się za granicą, gdzie zacząłem jako fizyczny w najgorszej robocie. Ex opowiadała znajomym, ze byłem dyktatorem :-)) 

8 minut temu, Messer napisał:

Arch to taki człowiek renesansu. Programista, kierownik zza granicy, rentier, psycholog, matematyk, statystyk, naukowiec, znawca i koneser kobiet (do 300zł), uwodziciel. W dodatku przystojny i zna się na życiu. Wszystko to w wieku 29 lat.
Przypomina mi również jednego wielkiego człowieka.

comment_1NaEB5daDZxDm4gDu8sAq0Mq0nlgoFqK

No no, mieć taką osobę na forum. Pan Marek powinien być wdzięczny, nie co dzień takie gwiazdy nam się tutaj mogą trafić. :):) 

Dzięki, zabawne ? ale mylisz się co do mojej osoby. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Stk said:

Jestem pewien, że na studiach znajdą się odpowiednie osoby. To w końcu studia. Ale nie oszukuję się, że będzie łatwo. Mentalność.. oj tak, tu jest problem. W testach na wiek emocjonalny wyszło mi 47 lat :-)) 

Nie chcę być krytyczny, ale studia wcale nie oznaczają, że znajdziesz tam odpowiednie osoby ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Clemenz napisał:

Nie chcę być krytyczny, ale studia wcale nie oznaczają, że znajdziesz tam odpowiednie osoby ? 

Krytyka jak najbardziej wskazana. Czesto ktos mądrzejszy czy bardziej doświadczony widzi rzeczy, których samemu nie da rady. 
 

jak sie nie uda na studiach, trudno.  traktuje je jako wstępna  selekcje. Karyny raczej wola robić pazurki w tym czasie. A reszta wyjdzie na żywo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stk

Te tematy mnie coraz bardziej rozbrajają, skoro masz wygląd, pieniądze, jesteś stosunkowo młody a i nie głupi (ahhh.. Ideał) to raczej nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem dziewczyny na poziomie. Jak chcesz szukać wśród 20 latek na domyślam się zaocznych studiach to nie, nic tam nie znajdziesz ciekawego, lepiej zagraj w totolotka większą szansa,że trafisz a no chyba że chcesz tylko pobzykać, to nie było tematu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jonash napisał:

@Stk

Te tematy mnie coraz bardziej rozbrajają, skoro masz wygląd, pieniądze, jesteś stosunkowo młody a i nie głupi (ahhh.. Ideał) to raczej nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem dziewczyny na poziomie. Jak chcesz szukać wśród 20 latek na domyślam się zaocznych studiach to nie, nic tam nie znajdziesz ciekawego, lepiej zagraj w totolotka większą szansa,że trafisz a no chyba że chcesz tylko pobzykać, to nie było tematu. 

Widzisz i tu jest juz jakiś problem we mnie. Bo nie powinienem mieć problemów a je mam.  Moja ex mimo, ze bardzo atrakcyjna powiedziała kiedy byliśmy razem, ze zawsze widziała mnie w związku z jakaś modelką. Zdziwiłem się bo uważałem ja za ideał i niczego więcej mi nie trzeba było :-)) dopiero za granica się bardziej odblokowałem co do możliwości. Dzięki ich mentalności. Były osoby, którym zależało, żebym był w związku z  Holenderka i się tam uziemił. Odmawilem.  Dzięki za możliwość refleksji. Chyba widzę, jednym z problemów było chyba to, ze do tej pory obracalem się w złym środowisku. Nie licząc poznanych Holendrów, którzy otworzyli mi oczy na wiele spraw. będę sobą. Spalę towarzystwo na studiach, to poszukam odpowiedniejszego. Dzięki wszystkim za wpisy. Pomogło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2020 o 01:39, Stk napisał:

Cześć. Przydadzą mi się Wasze sugestie.

 

Wróciłem zza granicy. Przeprowadzam się w przyszłym tygodniu do nowego miasta, gdzie rozpocznę studia zaoczne na I roku. Mam 29 lat. Ubiera mnie stylistka, kasy mam wystarczająco żeby nie pracować kilka lat. Stanowiska kierownicze w PL i za granica nie są mi obce. Na urodę nie narzekam. Zdarzało się, że MILFy mruczały i mówiły, że brałyby się za mnie jesli byłyby młodsze :D moja ex tez była bardzo atrakcyjna, zawsze stado samców w okol niej. Ale zjebała i wiem, ze odjebalaby to znowu. Dlatego odmówiłem jej powrotu do związku i zakończyłem znajomość. 
 

Nie mam parcia na pukanie wszystkiego co się rusza. nie stosuje wyuczonych technik podrywu. Ogólnie to nawet nie potrafię podrywać ale nie czuje, ze jest mi to niezbędne. 
 

Chce poznać nowych znajomych na studiach, poznać fajne dziewczyny i być może, któraś wybiorę.

 

zaczne tym co uznaje za naturalne. od założenia profilu na fb dla grupy. Ogłoszę to publicznie i zaproszę wszystkich. Później zorganizuje imprezę integracyjna u siebie w mieszkaniu. Dla przyjezdnych nocleg jesli będzie trzeba.
 

To beda 20 latkowie , ja już 29 . Nie będzie to odbierane dziwnie? Jesli trafi się perełka na imprezie integracyjnej to później będę chciał ja poznać bliżej rzecz jasna. 

Ja jestem na zaocznych i musze ci powiedzieć ze na interakcje to nie licz gdyż na wykłady to przychodzi może 3 procent. A na ćwiczenia to tez często nikt nie przychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.