Skocz do zawartości

Obczajcie tych frajerów. Czy to na pewno śmieszne?


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę pisać żadnych obraźliwych epitetów w stronę tych gości, ale...to jest dramat. 

Może część z nich zmądrzeje chociaż trochę po takim kuble zimnej wody.

 

Ogólnie nie pochwalam tego typa, który robił prank [o ile pasuje tutaj takie określenie], bo jednak takie akcje mogą jednak wywoływać traumę u co wrażliwszych osobników.

 

BTW Marek nagrał na ten temat materiał.

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była o tym audycja.

 

Moim zdaniem świetny pomysł - nagrywać, publikować - tępić spermiarstwo.

Na 100% zrobię takie same prawo kiedyś. Tylko nie wiem z czego takie cycki zrobić xD i muszę od matki koszulkę pożyczyć.

Edytowane przez Analconda
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kiroviets napisał:

Koleś powinien wypikować ich twarze IMO.

22 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

bo jednak takie akcje mogą jednak wywoływać traumę u co wrażliwszych osobników.

Za debilizm się płaci. Czy ktoś tutaj napiłby się wody ze sracza żeby zobaczyć cycki? Albo by zerżnął poduszkę?

Po to należy pokazywać takie ryje by wytępić spermiarstwo.

Może kilku będzie miało w pracy, szkole psychiczne piekło ale tysiące się nauczy. Że nawet jak się ma ochotę zrobić to dla beki to nie można. Bo potem się kobiety uczą, że za samo pokazanie cycków można dostać zbyt wiele.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

mogą jednak wywoływać traumę u co wrażliwszych osobników.

Da się wywołać traumę u gościa który kopuluje z tapczanem dla "laski z videoczatu"?

 

edit:

emu, Analconda napisał:

Tylko nie wiem z czego takie cycki zrobić xD i

Kup u chińczyka w alliexpress. Tak... robią takie rzeczy. Dla sami wiecie kogo. ?

 

 

 

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Wiecie że ludzie za takie coś płacą? 300 złotych za godzinę picia moczu z miski podczas gdy jakaś pannica wbija im obcas w dupę? 

A ty wiesz, że pewna gejmerka/jutuberka sprzedawała wodę z wanny po 30 USD za flakonik? I miała 4 mln followersów na insta :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, Analconda said:

Po to należy pokazywać takie ryje by wytępić spermiarstwo.

Ci goście zostali upokorzeni publicznie, nie wiesz czy któryś z nich nie pójdzie na line, bo jakiś "tępiciel spermiarstwa" postanowił ich wkręcić.

To kilka jednostek, które może mieć teraz zniszczone życie, jak to niby ma się przełożyć na całą populację mężczyzn?

Każdy by musiał to zobaczyć i wyciągnąć te same wnioski. Pierwsze jest raczej niemożliwe, drugie na pewno.

Jedyne co zawdzięczamy feminizmowi to właśnie takie coś, syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucid napisał:

Ci goście zostali upokorzeni publicznie, nie wiesz czy któryś z nich nie pójdzie na line,

Może czas uczyć jak należy zachowywać się w internecie. 

 

1 minutę temu, Lucid napisał:

To kilka jednostek, które może mieć teraz zniszczone życie, jak to niby ma się przełożyć na całą populację mężczyzn?

Oni i tak sobie zniszczą życie - jeżeli zaczynają od takich numerów. 

 

1 minutę temu, Lucid napisał:

Jedyne co zawdzięczamy feminizmowi to właśnie takie coś, syf.

Bez samczego wsparcia takie akcje by nie przetrwały. Po prostu kolejne testy na ile samiec jest kretynem. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Perun82 said:

Może czas uczyć jak należy zachowywać się w internecie. 

Tak, rozumiem, ale przecież żaden z nich nie wiedział, że jest nagrywany i że to pójdzie w świat.

Fakt, paru z nich zachowało się strasznie głupio, ale to nie znaczy, że nagle któregoś z nich oświeci w kwestiach matrixowych.

4 minutes ago, Perun82 said:

Oni i tak sobie zniszczą życie - jeżeli zaczynają od takich numerów. 

Tego nie wiesz. Możesz swoje przeżyć, potem wyciągnać wnioski, nie musisz od razu dostawać takiego ciosu w postaci publicznego upokorzenia.

5 minutes ago, Perun82 said:

Bez samczego wsparcia takie akcje by nie przetrwały. Po prostu kolejne testy na ile samiec jest kretynem. 

Tak jak pisałem, do wszystkich nie dotrzesz, nie każdy dojdzie do tych samych wniosków, więc nie ma sensu generalizować, że każdy samiec się tak zachowa. 

Jedynie ten bez wiedzy i szacunku do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Lucid napisał:

Ci goście zostali upokorzeni publicznie, nie wiesz czy któryś z nich nie pójdzie na line, bo jakiś "tępiciel spermiarstwa" postanowił ich wkręcić.

To kilka jednostek, które może mieć teraz zniszczone życie, jak to niby ma się przełożyć na całą populację mężczyzn?

Tak, że jak masa zobaczy, że spermiarstwo nie popłaca to tego nie zrobią.

A jak pójdą na linę? Nie mój problem. Trzeba było myśleć co się robi.

 

Selekcja naturalna - jeśli byli tak głupi by zniszczyć sobie życie i doprowadzić się tym do samobója - to znaczy, że nie tyle byli słabi co durni.

 

34 minuty temu, Lucid napisał:

Tak jak pisałem, do wszystkich nie dotrzesz, nie każdy dojdzie do tych samych wniosków

Jeśli do tego nie dojdzie to znaczy, że jest zbyt głupi. Dajmy się wyeliminować debilom.

Przecież my - ani ten gościu z filmu nic im nie zrobił. Oni sami z siebie robią imbecyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Analconda said:

A jak pójdą na linę? Nie mój problem. Trzeba było myśleć co się robi.

"Powtórzę jeszcze raz", skąd oni wiedzieli, że są nagrywani i to trafi do neta? 

Uświadamianie ludzi w ten sposób to zły sposób. Może i paru się nauczy, ale czy warto zniszczyć czyjeś życia dla "uświadamiania"?

Ten, który to nagrał ośmieszył ich celowo i wg. mnie powinien ponieść konsekwencje.

5 minutes ago, Analconda said:

Tak, że jak masa zobaczy, że spermiarstwo nie popłaca to tego nie zrobią.

Spermiarstwo nigdy nie wyginie, choćbyś nie wiem co zrobił.

6 minutes ago, Analconda said:

Jeśli do tego nie dojdzie to znaczy, że jest zbyt głupi. Dajmy się wyeliminować debilom.

Może minąć wiele lat i przykrych doświadczeń, po co? Nie każdy jest taki kumaty, żeby dojść do tego w młodym wieku, niektórzy nigdy.

Można mieć też farta i trafić na forum czy Radio Samiec.

Nie mam zamiaru potępiać tych gości, bo jestem ich w stanie zrozumieć, mimo że nigdy czegoś takiego bym nie zrobił, ani nie zrobiłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lucid napisał:

"Powtórzę jeszcze raz", skąd oni wiedzieli, że są nagrywani i to trafi do neta? 

A skąd można wiedzieć...naprawdę można nie wiedzieć jakie zagrożenia czają się w sieci? 

 

15 minut temu, Lucid napisał:

en, który to nagrał ośmieszył ich celowo i wg. mnie powinien ponieść konsekwencje.

Zmuszał ich, siłą przyprowadził przed monitor i do niego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Perun82 said:

A skąd można wiedzieć...naprawdę można nie wiedzieć jakie zagrożenia czają się w sieci? 

Wątpię, że któryś z nich brał to pod uwagę, że stanie się ofiarą pranka.

Fakt, mogli być ostrożniejsi, ale niemoralne dla mnie jest ośmieszenie kogoś dla paru lajków.

4 minutes ago, Perun82 said:

Zmuszał ich, siłą przyprowadził przed monitor i do niego? 

Publicznie ich ośmieszył. Mógł chociaż twarze pozasłaniać no i raczej bez zgody je pokazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.