Skocz do zawartości

Obczajcie tych frajerów. Czy to na pewno śmieszne?


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, tajemniczy napisał:

No cóż, problem jest bagatelizowany nawet na tym forum. Badania pokazują, że wśród większości młodych mężczyzn w USA drastycznie zmalała ilość seksu i zubożało ich życie seksualne

Trudno, życie nie jest łatwe. To nie powód by za kawał mięcha robić z siebie debila. 

 

17 minut temu, Lucid napisał:

Wątpię, że któryś z nich brał to pod uwagę, że stanie się ofiarą pranka.

To ich problem. Żyjemy w XXI wieku - jesteśmy wszędzie nagrywani.

 

17 minut temu, Lucid napisał:

ale niemoralne dla mnie jest ośmieszenie kogoś dla paru lajków.

Mają nauczkę. 

 

 

Edytowane przez Perun82
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bydlak napisał:

Jeżeli ta sytuacja autorze wątku @cst9191 przedstawiona na tym filmiku jest dla Ciebie powodem do nazywania tych chłopaków frajerami, to najwyraźniej patrzysz bardzo krótkowzrocznie. Gdyby kobiety nie miały wysokich wymagań i nie były trudne we współżyciu, to ani nie byłoby tego forum, ani Ci chłopcy by się tak nie poniżali. To nie choroba psychiczna, czy niska inteligencja doprowadzają ich do takich działań, tylko brak zaspokojenia seksualnego, o które jest coraz to trudniej.

Przecież mogą pójść do profesjonalistki...

Sam nie mogę powiedzieć o sobie, że jestem zadowolony ze swojego życia seksualnego, ale nigdy nie przyszłoby mi do łba, by tak się poniżyć za wizję obejrzenia cycków.

Tego typu plaskacz w pysk może im tylko pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tajemniczy napisał:

Mężczyźni niestety sami siebie obciążają i niszczą, nawet tu na forum. Ja nie raz byłem na divach i polecam każdemu, poczytać opinie na garsonierze i można mieć pierwszorzędny seks z atrakcyjną seksualnie kobietą. Polecam każdemu.

Tylko tego nie dowiedzą się w szkole czy od rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bydlak napisał:

W tym wieku hormony buzują, a nawet odpowiednie części mózgu odpowiedzialne za przewidywanie konsekwencji swoich czynów wykształcają się w pełni dopiero w okolicach 26 roku życia.

Ponoszenie konsekwencji za swoje czyny to jest właśnie dorosłość. Metryka nie ma znaczenia. 

4 minuty temu, bydlak napisał:

W tym wieku hormony buzują, a nawet odpowiednie części mózgu odpowiedzialne za przewidywanie konsekwencji swoich czynów wykształcają się w pełni dopiero w okolicach 26 roku życia.

Jakbym samice czytał. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, prod1gybmx napisał:

Chciałbym przypomnieć, że TY sobie wepchnąłeś banana do gardła, żeby zobaczyć cycochy @NimfaWodna ?

Po 1 najpierw przyjąłem chelleng który był dla beki. A dopiero potem też dla beki zapytałem o foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bydlak napisał:

Dlatego na Twoim miejscu dobrze bym przemyślał rozpowszechnianie takich materiałów, w dodatku z obraźliwym komentarzem.

Sam kiedyś byłem podobnym frajerem, choć nie publicznie. Czasami trzeba dostać w pysk by się ogarnąć.

13 minut temu, bydlak napisał:

A co jak popełnią samobójstwo? Znasz ich aktualny stan psychiczny, kiedy cały internet się z nich śmieje? Jeżeli tak się stanie, to będziesz z siebie zadowolony, że dołożyłeś własną cegiełkę?

Nie wiem jak mam to skomentować.

Czy wciąż rozmawiamy o mężczyznach?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne czasy nastały, gdzie ludzie się dają upodlić za byle gówno, obietnicę czy fejm. 

 

Sorry. Niejedno się odwalało za młodu, ale nikt, ale to kurwa nikt nie dałby się tak poniżyć, żeby pić wodę z kibla. 

 

Coraz częściej dochodzę do wniosku, że soszjal media to rak xxi wieku. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, maroon napisał:

Niejedno się odwalało za młodu, ale nikt, ale to kurwa nikt nie dałby się tak poniżyć, żeby pić wodę z kibla. 

Niestety ale potrzeba atencji wzrasta - a nie haje hormonalne. Przez internet ludzie skretynieli do reszty.   Bo większość to jednak debile, ale media społecznościowe to potwierdzają i wzmacniają takie postawy. Wszystko na sprzedaż na lajki na atencje, byle być w centrum uwagi. 

 

43 minuty temu, maroon napisał:

Coraz częściej dochodzę do wniosku, że soszjal media to rak xxi wieku. 

To jest tylko narzędzie. Ono tylko pomogło do końca opaść maskom moralności, etyki etc.  Ukazała dżungle w pełnej okazałości.

 

Dzięki cyfryzacji - paradoksalnie wróciliśmy do pierwotnych instynktów, nawyków i zachowań. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, maroon napisał:

Sorry. Niejedno się odwalało za młodu, ale nikt, ale to kurwa nikt nie dałby się tak poniżyć, żeby pić wodę z kibla. 

To zależy kiedy to "za młodu" występowało.

 

Zauważ, że gdy internet raczkował, był wykorzystywany często jako narzędzie do dzielenia się informacjami, czy wiedzą.

Obecnie mamy tendencje grywalizacyjne, gdzie społeczność jest otwarta na gry, wyzwania, traktowanie internetu jako elementu wspierającego swoją potrzebę atencji, ego czy jak to tam nazwać. Widzisz, że jeden robi, że drugi...i nagle coś co było średnio do pomyślenia, nagle staje się normalne lub nawet pożądane (dla jednostki, która nie ma dobrze ukształtowanej osobowości).

Jednego dnia widzisz, że ludzie polewają się zimną lub gorącą wodą, drugiego ktoś skacze z dachu, trzeciego liże sedes w samolocie aby udowodnić, że nie ma żadnego wirusa.

 

Dla Ciebie to może być pojebane, dla innych to po prostu "kolejna szalona" rzecz, która może im przysporzyć (chwilowej) korzyści. Korzyść (lub konsekwencja) długofalowa jest wyciszona.

11 minut temu, Perun82 napisał:

To jest tylko narzędzie. Ono tylko pomogło do końca opaść maskom moralności, etyki etc.  Ukazała dżungle w pełnej okazałości.

Tak. I kolejne "usprawnienia" w postaci szybszego internetu (5G), wszechobecnych połączeń sieciowych jeszcze to pogłębią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lync lata 90-te

 

Coraz bardziej jestem skłonny zaszyć się gdzieś w lesie z dala od "cywilizacji". 

 

To jest chyba efekt nudy i dostawania wszystkiego na talerzyku. Serio nie ogarniam czegoś takiego. Ludzie bez grama szacunku do siebie. 

Edytowane przez maroon
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wcale nie jest ich szkoda. I są dla mnie frajerami. Sami widzicie do czego są zdolni ci goście. A co jeżeli trafili by na jakąś dobrą manipulatorkę w realnym świecie, w zamian za pobicie kogoś i czy inną szkodę, pokazała bym im cycki (może więcej). Dla mnie są gotowi do wszystkiego aby otrzymać większy zastrzyk endorfin, które może sprawić kobieta.

 

Nie powinniśmy wszystkiego zwalać na kobiety, bo w sporej mierze są to istoty, na które będąc przeciętniakiem mężczyzna ma mały wpływ. Dzięki takim przypadkom mamy coraz mniejszy.

 

Pójdą na linę? Zrobią sobie krzywdę? Ich sprawa. Większość z nas z tego forum by nie zrobiła takich rzeczy. Ponieważ szukamy, obserwujemy, wymieniamy się spostrzeżeniami. Istnieje przepływ wiedzy między doświadczonymi a dopiero tymi co wychodzą z matrixa i chcą z niego wyjść.

 

Jestem ciekawy, czy gdyby któremuś z tamtych osobników zostało przedstawione to forum czy by wykorzystał to by się zmienić a może dalej by się paprał w swojej głupocie. Może jeszcze puścił by kilka łacińskich epitetów na użytkowników forum.

 

Konsekwencje za swoje czyny trzeba ponosić i niestety świat jest bezlitosny. No i w sieci nie wolno komukolwiek ufać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tajemniczy napisał:

Bagatelizujcie dalej problem.

Natura nie znosi próżni, samo się wyrówna. Ludzkość z tego powodu nie wyginie.

Wyginą najwyżej kultury z dzietnością na poziomie 1.5.

 

bydlak napisał:

o ani nie byłoby tego forum, ani Ci chłopcy by się tak nie poniżali. To nie choroba psychiczna, czy niska inteligencja doprowadzają ich do takich działań, tylko brak zaspokojenia seksualnego, o które jest coraz to trudniej.

A wyobraź sobie jak trudno było 100 lat temu. Kiedy nie było społecznego przyzwolenia na lekkość obyczajów.

Ta łatwość seksu to zawsze było coś dostępne tylko za $$$ (domy publiczne) i niewielkiego procenta elity/przystojniaków uwodzicieli. Reszta mogła tylko z żoną.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kotomine napisał:

Ponieważ szukamy, obserwujemy, wymieniamy się spostrzeżeniami. Istnieje przepływ wiedzy między doświadczonymi a dopiero tymi co wychodzą z matrixa i chcą z niego wyjść.

Tu jest jeszcze jeden element, nie wiem czy był wspominany.

 

Pojęcie grupy jest ogólnie dobrze znane. Kiedyś było takie powiedzenie "wchodzisz we wrony, musisz krakać jak i one", ale to jest sprzężenie zwrotne. Wchodząc do grupy niejako nasiąkasz jej ideologią. Osoby obeznane z tematami energii mogłyby powiedzieć: grupa jest egregorem, który koncentruje energię pewnych wspólnych przekonań (myśli\emocje) i zasila się z członków tej grupy i też ich obdarza swoją energią. Coś jak kolektywna świadomość.

 

Jak wchodzisz do grupy, która pracuje nad świadomością, szukaniem różnych rozwiązań, to nasiąkasz tym i studiując tematy tę świadomość czy wiedzę możesz podwyższyć.

I odwrotnie - obracając się w kręgach nastawionych na mniej świadomości, więcej doświadczania (obojętnie czego: rozrywki, przyjemności) .. szuka się podobnego poziomu otoczenia i do niego dostosowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tajemniczy napisał:

Przypadki facetów z żonami po 15 lat młodszymi nikogo nie dziwiły, norma. Przypadki odejścia faceta do innej to była codzienność. Nie porównuj tego, bo było bez porównania lepiej. 

Którą wybrał ci ojciec, w ogóle ci się nie podoba, no i z racji braku skutecznej antykoncepcji to "co rok to prorok". Wow ale wspaniale.

 

Wiesz, że ponad 50% światowych małżeństw jest aranżowana? Indie, Pakistan, duża część Afryki, chiny itd. Tylko zachłyśnięty ideą "miłości" zachód jest w czarnej D.

No i trochę, albo nawet bardziej niż trochę, Chińczycy ale to przez społeczną inżynierię komuchów - zrobili sobie stosunek płci, wśród młodych ludzi na poziomi 120:100 chłopcy dziewczynki. Aborcja + 1 dziecko + tradycja, że to syn opiekuje się rodzicami.

Więc dziewczynki były od lat usówane na potęgę.

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tajemniczy Arch, to że w życiu ruchałeś tylko stare divy, to nie znaczy, że cały świat się do ruchania sprowadza.

 

Jeszcze 15-20 lat temu laska, która złożyłaby propozycję pokazania cycków za zrobienie jakiejś głupoty zostałaby w najlepszym wypadku wyśmiana, w najgorszym uznana za ostro pierdolniętą. 

 

Dzisiejsza propaganda i niczym nieograniczony wylew spierdoliny z neta powoduje, że przestaje działać jakikolwiek zdrowy rozsądek. Brak lub nie seksu, nie ma tu nic do rzeczy.

 

Do rzeczy natomiast ma, że wszystko tym seksem ocieka, nawet parówa na stacji benzynowej, dlatego coraz większej rzeszy wydaje się niestety, że seks to jedyny cel życia. W tym tobie jak widać. 

 

2+2 i mamy to co mamy, czyli zachodni świat z dramatycznie już zniszczonymi jakimikolwiek wartościami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.