Skocz do zawartości

Czy LGBT to ideologia?


Czy LGBT to ideologia?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy LGBT to ideologia?

    • TAK
      32
    • NIE
      8
    • Nie wiem
      1


Rekomendowane odpowiedzi

LGBT to lesbijki, geje, biseksualiści i transwestyci. To nie jest ideologia, ci ludzie właśnie. Czy czarnoskórzy, biali czy tam inni to ideologia? Nie po prostu to ludzie o określonych cechach. Inna sprawa to organizowanie marszy, tęczowe flagi itp. to są już cechy ideologiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ideologia. To manifestacja swoich preferencji seksualnych (nie płci, bo te są dwie), fetyszy. Bo właśnie tym jest LGBTQABCZ czy jak tam. 

 

To taka gej parada na dużą skalę. Po co geje robią parady? Żeby jeszcze mieć więcej możliwości zdobycia seksu. 

 

Nic mi do tego jak ktoś lubi przebrać się za kobietę i być posuwanum jak kobieta. Nie widzę sensu tego manifestować. 

 

Na przykład ruchacze mężatek też mogliby stworzyć swoją ideologie. Jak widać nawet na forum w sytuacji gdy wypowiada się ruchacz mężatek to dostaje negatywne opinie. To jest dyskryminicja. 

 

Na przykład taka "ideologia"

RMSMR - ruchacze mężatek, samotnych matek i rozwódek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Imiennik napisał:

Znałem kilku, gdyby mi nie powiedzieli że są homo to bym nie zgadł. Nic o żadnych prawach nie gadali i mają gdzieś szopki za hajs Sorosa.

 

Bo normalni geje to nie to samo co te dewianckie spierdoliny wysmarowane olejkiem ze śledziem wystającym z dupy na paradach równości.

 

Normalny rozgarnięty gej a do tego jeszcze na przykład właściciel jakiejś firmy wie doskonale co w praktyce oznacza ten bełkot o wprowadzaniu rUwności dla wszystkich i dla niego również....

 

Gej to nie pedał.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2020 o 23:50, Boromir napisał:

Zobacz jak as atakowani działacze PRO LIFE za mówienie prawdy, to jest horror, jacy ludzie są głupi.

 

 

 

 

Biedni pro - liferzy - puaku, puaku i koronki do Najświętszego Serca  po każdej kolejce na Łazienkowskiej w autobusie 187. Dobrze że znaleźli sobie teraz nowy cel a raczej że ten cel wskazał im premier odpowiedzialny za bezpieczeństwo Kaczafi. Ale ojeju jakie zaskoczenie normalnie jak wczoraj polskiej husarii, że przeciwnik chce im strzelać bramki a tu że , środowiska homoseksualistów się bronią. i nie dają sobie pluć w gębę.  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Personal Best napisał:

środowiska homoseksualistów się bronią.

Prędzej same atakują, prowokują, profanują symbole narodowe, obrażają uczucia religijne milionów katolików, ich poglądy są kompletnie oderwane od rzeczywistości, z racji tego, ludzie, którzy są lgbt, a nie czują się związani z tymi środowiskami i cierpią, dlaczego, bo są wrzucani do tego samego worka, co te błazny.   Poczytaj sobie linki, które umieściłem.  KTO SIEJE WIATR, TEN ZBIERA BURZĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chrześcijaństwo to ideologia? Nie, katolicyzm jest ideologią. Czym innym są homoseksualiści, czym innym są "LGBTZNP"; to drugie to polityczna agenda zorganizowana w celu osiągnięcia konkretnych celów, przy pomocy agentów wpływu i tzw. pożytecznych idiotów. Przestaną być potrzebni, zostaną rozmontowani...

Nostalgicznie, w tle lecą sobie piosenki Perfectu, i dostałem dziwnego uczucia - przytoczę co właśnie poleciało z głośników:

 

Nad fioletowo-słoną rzeką
Rozpinam purpurowy most
Powietrze eksploduje tęczą
I dźwięczą ostrza srebrnych kos
Z ciemności dzieci do mnie biegną
Wabi je gitar słodki dźwięk
Obracam w palcach złoty pieniądz
I pokazuję czołgom cel
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ostatnio w sporcie głośno jest o piłkarzu Paris Saint Germain, który odmówił założenia  tęczowej opaski i przez to nie pojechał na mecz.

 

Ciąg dalszy "afery":

 

Specjalne oświadczenie wydał natomiast Zarząd Etyki Francuskiego Związku Piłki Nożnej.

- Albo hipotezy są bezpodstawne i wtedy zapraszamy do natychmiastowego wyrażenia siebie w celu uciszenia plotek, albo plotki są prawdziwe. W tym przypadku prosimy, abyś był świadomy wpływu swoich działań i popełnienia bardzo poważnego błędu. Odmawiając udziału w zbiorowej inicjatywie potwierdzasz dyskryminacyjne zachowania i to nie tylko przeciwko społeczności LQBTQl+ - czytamy.

----

Do sprawy odniósł się nawet Prezydent Senegalu, Macky Sall, który postawił się po stronie piłkarz.

- Popieram Idrissę Gueye. Jego przekonania religijne muszą być szanowane - napisał na Twitterze.

 

Głos zabrał ponadto zawodnik Crystal Palace, Cheikhou Kouyate, który nazwał Gueye “prawdziwym mężczyzną”. Specjalną rozmowę ze swoim podopiecznym w sprawie tych słów zapowiedział już trener zespołu, Patrick Vieira.
 
 

 
Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/pilkarz-moze-miec-problemy-wsparl-kolege-ktory-nie-chcial-grac-z-symbolem-teczy-jest-prawdziwym-mezczyzna/188542-n

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Idę do weterynarza z kotem bo ma sraczkę i takie info mnie wita, i tak się zastanawiam czy mówić, że jestem trans kobietą lesbijką i co wtedy się stanie, nie zapłacę za wizytę, czy może wyskoczą z zaplecza dziwki będą tańczyć na stole polewając szampana i rzucając we mnie banknotami 500zł

Screenshot-2022-06-09-04-26-43-127-com-a 

🤷🤦

Edytowane przez MaxMen
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wrotycz napisał:

Jaka to różnica?

Polecam cały cykl antykultura.

14729376_1816409405240201_85699698949846

Polegam książkę:

marksizm-kulturowy-50-lat-walki-z-cywili

 

Polecam przeczytać:

 

https://stronazycia.pl/homoseksualizm-a-pedofilia-zobacz-rzetelne-informacje/

Tą książkę zamierzam sobie kupić Krzysztofa Karonia:

 

693216-352x500.jpg

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.