Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką rozkminę. Koleżanka z pracy - wiek 55 lat, z wyglądu taka 5/10, krótkie włosy, chłopczyca taka. Wdowa od wielu lat i dorosłe dzieci. Nie może znaleźć miłości. Zarejestrowała się w zeszlym roku na badoo i sympatii.

Ale nikt nie zglasza się z jej przedziału wiekowego...

Za to piszą na potęgę młodziki 30-35 lat...

Wyjaśnijcie mi ten ewenement panowie, o co tu może chodzić??? Ja rozumiem desperacja,ale az tak? Czy chodzi o kasę, którą myślą że taka wiekowa pani ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chcą sobie tylko z nią popisać. Samotność jest tu przyczyną i brak wolnych kobiet w młodszym od nich wieku. Dodatkowo jest z czasów gdzie nie było internetów i nie ma porytej osobowości jak te młodsze, przynajmniej w stylu pisania pewnie nie idzie po niej po tym poznać.

 

W mojej miejscowości panie 60 + też mają kolegów 30 + do pogadania o pierdołach. To są relacji czysto koleżeńskie. Mężczyźni ci są z mocno biednych rodzin i dysfunkcyjnych. Bezrobotni, alkoholicy, wykluczeni społecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MalVina napisał:

Za to piszą na potęgę młodziki 30-35 lat...

Wyjaśnijcie mi ten ewenement panowie, o co tu może chodzić???

To są spermiarze. Najniższy poziom flepiarstwa, wezmą wszystko byleby zamoczyć. Poziom ludzi co wypije wode z kibla by zobaczyć cycka.

 

Na młodszą nie ma już kompletnie szans. Np. spermiarze 20 25 piszą do 30, 35, 40.

 

Nie oszukujmy się - ma badoo się szuka ruchanka nie znajomości. Biorą co im zostaje XD.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste jak za przeproszeniem budowa cepa. 

 

Im facet jest starszy tym bardziej go młodsze interesują. 

 

Większość młodych facetów 18-25 wzdycha na myśl o zadbanej 40 latce. 

 

I ja też wzdychalem, ale teraz ma 36 lat i Panie w okolicach 40tki to byłby dla mnie mezalians. 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, thyr napisał:

Myślę że ci kolesie mają nierowno pod sufitem lub babeczka lubi naginac rzeczywistość . Jest jeszcze jedna opcja, wygladzila zmarszczki w fotoszopie i wygląda na zdjęciach 20 lat młodziej. 

Męskie libido jest tak wysokie, że heteroseksualni faceci pukają innych facetów w "dupkę" w wiezieniu więc akurat próba wyrwania babci nie jest dla mnie szokiem, a rynek matrymionalny jest naprawdę zepsuty. W małych miastach/powiatach bywa, że jest 30% więcej mężczyzn niż kobiet :) W Warszawie gdzie jest generalnie równowaga płci też nie jest kolorowo bo kobiety bardzo wybrzydzają. Mnie to nie dziwi. To wszystko zmierza w złym kierunku. belledolphiny sprzedawała swoją wodę z cipki i wyprzedała się w rekordowym czasie, a teraz Bella Thorne założyła konto na onlyfans i w dzień, dzień, zarobiła milion dolarów.

 

Urodziłem się złą płcią. 

Edytowane przez MrSadGuy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, thyr napisał:

Myślę że ci kolesie mają nierowno pod sufitem lub babeczka lubi naginac rzeczywistość . Jest jeszcze jedna opcja, wygladzila zmarszczki w fotoszopie i wygląda na zdjęciach 20 lat młodziej. 

Nie. Właśnie zdjęcie ma byle jakie wrxucone. Wygląda na swój wiek. Dlatego dziwi mnie to co tam sie u niej dzieje ?

 

9 minut temu, BumTrarara napisał:

Baby to są jednak nienormalne. Miłość :lol:

 

Ona liczyła że pozna pana po 60tce i sobie beda spacerowac za rączkę. Czy to serio nienormalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MrSadGuy napisał:

Urodziłem się złą płcią. 

Tu jest facet, wiec wiesz... dla chcącego ?

 

14 minut temu, MalVina napisał:

Czy to serio nienormalne?

Koleżanka po prostu tęskni za naćpaniem się fenyloetyloaminą czy innymi wyrzutami dopaminy.

Natura musi nas jakoś skłaniać do prokreacji. Czysta biologia, zero mistyki. Co, jako cywilizacja naukowa, mamy już przebadane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BumTrarara napisał:

Tu jest facet, wiec wiesz... dla chcącego ?

W redpillu na zachodzie niektórzy uważają, że popularyzacja konwersji płciowej chłopców na dziewczynki wynika właśnie z tego, że niektórzy nie dają sobie radę psychicznie z byciem "chłopcem" i że bycie dziewczynką jest łatwiejsze. To niby absurdalne, ale pamiętam, że jak się nade mną znęcali w szkole to miałem takie myśli, że chciałbym być dziewczynką bo one nie doświadczały takiej przemocy i miały łatwiej. Tak serio myślałem. Możliwe, że gdybym był dorastającym chłopcem w tych czasach to bym spróbował konwersji. Dobrze, że tak się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, MrSadGuy napisał:

Warszawie gdzie jest generalnie równowaga płci też nie jest kolorowo bo kobiety bardzo wybrzydzają.

Tak bo ok 20% mężczyzn zgarnia 80% kobiet. Dlatego jest efekt spermiarzy - biorą byle co mimo to i tak muszą się o to byle co szarpać z innymi podobnymi sobie.

 

A w dużych miastach może być jeszcze gorzej. Masz tam bogatych przedsiębiorców, murzynów, badboyów. Myślę że to nawet 10% facetów zgarnia wszystkie kobiety niemalże. Ale tylko w największych miastach. 

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MalVina napisał:

Mam taką rozkminę. Koleżanka z pracy - wiek 55 lat, z wyglądu taka 5/10, krótkie włosy, chłopczyca taka. Wdowa od wielu lat i dorosłe dzieci. Nie może znaleźć miłości. Zarejestrowała się w zeszlym roku na badoo i sympatii.

Ale nikt nie zglasza się z jej przedziału wiekowego...

Za to piszą na potęgę młodziki 30-35 lat...

Wyjaśnijcie mi ten ewenement panowie, o co tu może chodzić??? Ja rozumiem desperacja,ale az tak? Czy chodzi o kasę, którą myślą że taka wiekowa pani ma?

Panowie już wyjaśnili, ale dziwię się, że o takie oczywiste rzeczy pytasz :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, BumTrarara napisał:

Natura musi nas jakoś skłaniać do prokreacji. Czysta biologia, zero mistyki.

U tej Pani nie sądzę, żeby prokreacja była jeszcze możliwa... ;)

Co nie wyklucza oczywiście tego, że może np tęskni za bliższą relacją czy po prostu seksem albo chce mieć faceta z różnych pragmatycznych powodów. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Analconda napisał:

Masz tam bogatych przedsiębiorców, murzynów, badboyów z gangów itp. Myślę że to nawet 10% facetów zgarnia wszystkie kobiety niemalże. Ale tylko w największych miastach. 

https://www.morganstanley.com/ideas/womens-impact-on-the-economy

 

Cytat

Based on Census Bureau historical data and Morgan Stanley forecasts, 45% of prime working age women (ages 25-44) will be single by 2030—the largest share in history—up from 41% in 2018.

Kobiety nie są obracane nawet przez chadów, wszystko zmierza w kierunku tego, że prawie połowa kobiet będzie singielkami :) Oczywiście to przewidywania w USA, ale Polska to taki upośledzony klon tego kraju, to co u nich u nas, tylko z opóźnieniem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MrSadGuy napisał:

Kobiety nie są obracane nawet przez chadów, wszystko zmierza w kierunku tego, że prawie połowa kobiet będzie singielkami :) Oczywiście to przewidywania w USA

Teraz na topie są murzyni to do nich lecą kobiety. Jeśli chodzi o chadów - to chad decyduje czy jakąś rucha czy nie - kobieta jak takiego widzi to od razu mokra.

 

To że kobiety mają być singielkami nie znaczy, że nikt ich nie wybolcuje.

 

Ale odpada część kobiet i zostają takie niedobolcowane 55 latki.

 

Masz pełno napalonych spermiarzy którzy wezmą i taką. Ale ona nadal na wybór bo ona jedna a spermiarzy cała masa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.