Skocz do zawartości

Koleżanka-olać już?


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, dejmien69 napisał:

A dlaczego miałbym zostać oskarżony o takie czyny?

Były emocje i tyle-jakby nic niechciała to miała drzwi otwarte...

Tak potem w sądzie też powiesz, że były emocje.

Ona wcześniej też wykład zrobi przy rodzicach zgłaszając gwałt na policji, że to pod wypływem emocji było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lukas3k napisał:

@dejmien69 jak to czytam przy założeniu, że to jest prawda...

To nie boisz się jeśli w końcu następnego dnia po takich czynach zgarnie cię policja i będziesz oskarżony o gwałt?

No właśnie. Panci coś się odwidzi i sama siebie przekona że to była próba gwałtu. A w pracy łatwo wywołać taką sytuację, wystarczy np. spojrzeć się na inną koleżankę i już duma urażona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, donatello napisał:

Co Wy wypisujecie za brednie. Straszycie niepotrzebnie chłopaka. Kobieta nie ma dziecka, Ty nie jesteś przebogaty, więc nie ma powodu, żeby Cię wrabiać w cokolwiek.

O rany jak ja czytam czasami odpowiedzi jakie ludzie mają poglądy to masakra jakaś...

Czyli zgodnie z twoją teorią tylko panie z dzieckiem mogą zgłaszać gwałty, a ludzie, którzy nie mają nawet 20000 zł oszczędności gwałcić do woli??

 

Przecież przy zgłaszaniu gwałtu głównym powodem jest chęć sprawiedliwości i zemsta, a nie zdobycie pieniążków...

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lukas3k napisał:

O rany jak ja czytam czasami odpowiedzi jakie ludzie mają poglądy to masakra jakaś...

Czyli zgodnie z twoją teorią tylko panie z dzieckiem mogą zgłaszać gwałty, a ludzie, którzy nie mają nawet 20000 zł oszczędności gwałcić do woli??

Naucz sie czytać ze zrozumieniem. A z tego co autor napisał wynika, że ona jakąs wielka traumę przeszła? Żeby się miała mścić? O rany jak ja czytam takie posty jak Twoj to sie zastanawiam po co w ogole to napisałeś. Z resztą widzę, że ten gwałt to Ty wymyśliłeś. Paranoje masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dejmien69 Nic nie zjebałeś, nie daj sobie tego wmówić!  Na moje po prostu nie jesteś wystarczająco atrakcyjny dla panny (nie wnikam czy to kwestia wyglądu, czy generalnie jej wyobrażenia o Tobie  - "koleżanka z penisem") ...   Wierz mi, gdybyś był Brad'em Pitt'em (albo innym atrakcyjnym dla panny gościem), ona nie miałaby najmniejszego oporu (!!!) by wystawić tyłeczek do rżnięcia...

 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Rocco said:

Wierz mi, gdybyś był Brad'em Pitt'em (albo innym atrakcyjnym dla panny gościem), ona nie miałaby najmniejszego oporu (!!!) by wystawić tyłeczek do rżnięcia...

Dokładnie tak. A jak nie jesteś Bradem Pittem to musisz takie sprawy jednak sprytniej rozgrywać. Jak? To chyba temat na osobny wątek. Ale nie tak jak to zrobiłeś. I wtedy też wystawi tyle zek do rżnięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Pankoneser napisał:

Naucz sie czytać ze zrozumieniem. A z tego co autor napisał wynika, że ona jakąs wielka traumę przeszła? Żeby się miała mścić? O rany jak ja czytam takie posty jak Twoj to sie zastanawiam po co w ogole to napisałeś. Z resztą widzę, że ten gwałt to Ty wymyśliłeś. Paranoje masz?

No pewnie traumę miała, a ten tylko próbował wyruchać wykonując rzeczy, które bez problemu mogłyby zostać podciągnięte pod gwałt, a jak o tym napiszesz to "inteligent" internetowy mówi o paranoi (chyba ma na myśli swoją).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lukas3k napisał:

No pewnie traumę miała, a ten tylko próbował wyruchać wykonując rzeczy, które bez problemu mogłyby zostać podciągnięte pod gwałt, a jak o tym napiszesz to "inteligent" internetowy mówi o paranoi (chyba ma na myśli swoją).

Ja mam tego świadomość o czym Ty mówisz, tylko róźnica między nami jest taka, że mi takie debilne pomysły nie przychodzą przy każdej możliwej okazji.

 

MASZ RACJE oczywiście. )

Edytowane przez Pankoneser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moje to  Ty wyszedłeś na swoje. Pokazałeś jasno o co Ci chodzi - ona pokazała z kolei, że chodzi jej o coś innego. Nie zgraliście się. Po co masz grać wbrew swoim potrzebom? To oczywiste jest, że facet od laski, która mu się podoba chce przede wszystkim SEKSU. 

Nie słuchaj damskich urojeń o jedności duszy (chyba, że masz na to czas!!), wspólnych zainteresowaniach, bezpieczeństwie emocjonalnym (teraz jest antykoncepcja, plus od dojrzałej osoby wymaga się, żeby sama się oto zatroszczyła a nie żebyś Ty niańczył dorosłą osobę).

Tyle ode mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pankoneser napisał:

Ja mam tego świadomość o czym Ty mówisz, tylko róźnica między nami jest taka, że mi takie debilne pomysły nie przychodzą przy każdej możliwej okazji.

 

MASZ RACJE oczywiście. )

Wiesz mógłbym tu ambitnie odpisać na twoje wywody, ale to ja rzucanie grochem o ścianę...

Szkoda mi mojego cennego czasu na ludzi, którzy z jednej strony piszą Ty z dużej, a z drugiej wyzywają od debili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafnie ująłeś tytuł. Widocznie byłeś jej kolegą, potrzebnym do nadrobienia sobie braków emocjonalnych. I trafnie ująłeś że to Ty zjebaleś, bo powinieneś to zauważyć i nie ciągnąć tego, a już na pewno desperacko próbować wyruchać w taki sposób jak opisaleś, bo takie zachowanie przynajmniej dla mnie to skrajne upodlenie. Jeśli chcesz rady: powiedz jej że to nic nie znaczyło i pogódź się z tym że to nic nie znaczy. Laska była sam na sam z Tobą, nawet w takich sytuacjach i nic nie było - nie jesteś typem gościa którego ona pożąda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lukas3k napisał:

@dejmien69 jak to czytam przy założeniu, że to jest prawda...

To nie boisz się jeśli w końcu następnego dnia po takich czynach zgarnie cię policja i będziesz oskarżony o gwałt?

@dejmien69 z punktu widzenia kobiety muszę tutaj przyznać rację @Lukas3k.

 

Popatrz na to tak:

Pani Cię polubiła, otworzyła się emocjonalnie jak było jej źle z eks. Szukała pocieszenia, dostała je.

Później dostaje ultimatum - albo się rozbierasz albo nara.

Nie ma asertywności i pozwala Ci robić ze sobą co chce.

Co dzieje się dalej?

Dalej schodzą emocje i pojawia się wstyd + do Pani dociera, że tak na prawdę to ona niekoniecznie chciała.

Od tego masz krótką drogę do "zmusił mnie" i jeszcze krótszą do oskarżeń - może niekoniecznie popartych policją, ale rozpuszczeniem informacji dalej po koleżankach jak najbardziej.

 

Miałam w swoim otoczeniu podobną sytuację. Koleżanka ze studiów, dorosła kobieta. Druga randka z naszym wspólnym znajomym, troszkę alkoholu, seks, Pani zrobiła aferę, że została zgwałcona. Bo przecież jak to, powinien się domyślać, że ona NIE CHCIAŁA nawet jak NIE MÓWIŁA nie. 

 

Trzy miesiące po sytuacji dopiero poszła z tym na policję. Chłopak miał zszarganą opinię, sporo znajomych też się od niego odwróciło. Nic przecież nie zrobił, do czego Pani później też się przyznała. 

Ot tak mała chęć zemsty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, donatello napisał:

z punktu widzenia kobiety to Ty kit wciskać przyszłaś. Wypad do rezerwatu!

 

Preferuję pracę umysłową. Nie umiem w budowlankę.

Teraz, bernevek napisał:

@chloe11 Zawsze mnie śmieszy, jak kobieta mistyfikuje seks jakby to nie wiadomo co było... :D 

Kobiety powinny zdawać sobie sprawę, że w większości mężczyznom chodzi o SEKS. 

A jak nie chodzi, to znaczy że się mu nie podobasz, gej jakiś, albo celowo Cię zlewa. 

 

Patrz, jak "mistyfikuje" źle, jak się często i dobrze bzyka to skacze po kutang karuzeli i też źle.... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Chloe11 said:
6 minutes ago, donatello said:

z punktu widzenia kobiety to Ty kit wciskać przyszłaś. Wypad do rezerwatu!

 

Preferuję pracę umysłową. Nie umiem w budowlankę

Jeszcze pyskata! Typowe. Do umysłowej pracy to jeszcze daleko - czeka Cię nauka czytania i rozumienie zasad, patrz regulamin.

 

W budowlankę wiem, że nie umiesz kobieto.

Edytowane przez donatello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chloe11 Przecież niemistyfikowanie nie oznacza od razu, że każdemu laska ma się oddać... Chodzi mi tutaj o sztuczne przedłużanie pierwszego stosunku czy uważanie, że seks to coś złego i wręcz u niektórych "gniewanie się" na mężczyzn... Udawanie, że idzie się na film do kolegi a wiadomo przecież o co chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bernevek napisał:

@chloe11 Przecież niemistyfikowanie nie oznacza od razu, że każdemu laska ma się oddać... Chodzi mi tutaj o sztuczne przedłużanie pierwszego stosunku czy uważanie, że seks to coś złego i wręcz u niektórych "gniewanie się" na mężczyzn... Udawanie, że idzie się na film do kolegi a wiadomo przecież o co chodzi. 

 

Sztuczne czy nie, to Wy macie w tej kwestii bardziej przerąbane. Łatwiej oskarżyć faceta o gwałt niż kobiecie udowodnić, że "wiedziała o co chodzi".

Life is brutal ??‍♀️

Edytowane przez Chloe11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chloe11 napisał:

 

Sztuczne czy nie, to Wy macie w tej kwestii bardziej przerąbane. Łatwiej oskarżyć faceta o gwałt niż kobiecie udowodnić, że "wiedziała o co chodzi".

Life is brutal ??‍♀️

Widać, że nic nie wiesz o procedurach przyjęcia gwałtu. Policjanci to dokładnie sprawdzają i nie jest łatwo komuś udowodnić gwałt. Zwykle, jeżeli nie ma śladów Twojej obrony na jego ciele - to sprawa zostaje umorzona w 99%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bernevek napisał:

Widać, że nic nie wiesz o procedurach przyjęcia gwałtu. Policjanci to dokładnie sprawdzają i nie jest łatwo komuś udowodnić gwałt. Zwykle, jeżeli nie ma śladów Twojej obrony na jego ciele - to sprawa zostaje umorzona w 99%

Zdziwiłbyś się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.