Skocz do zawartości

Inwestycja w związku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia.

Jestem w związku, układa się wszystko okej tylko chciałbym bardziej zaangażować swoją partnerkę. Czasem mam wrażenie, że to ja bardziej jestem zaangażowany w relację. Po prostu inwestuję więcej niż ona, a jak wiadomo inwestycja powinna być 50 na 50. 

A więc zastanawiam się nad ochłodzeniem z mojej strony, trochę odpuścić, bardziej zająć się sobą i swoimi pasjami.

Przykładowo czekać na propozycję spotkania z jej strony, nie ingerować pierwszy kontaktu itd.

 

Co o tym myślicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MiniMazzi,

 

rozmawiałeś z nią na ten temat? (Tak jak bracia wspomnieli, wysil się na dokładniejszy opis, bo nie ma za bardzo do czego się odnieść)
 

Dobra, już wszystko wiem. W czerwcu jeszcze w głowie Ci był kontakt z byłą, świeża sprawa.  Za szybko się ładujesz w nową relację. 

Samo napisanie tego tematu. Szukasz szczęścia w kobiecie? Źle skończysz...

 

Wiesz co jest najlepsze? Twoja nowa partnerka to wszystko czuje. 

31 minutes ago, MiniMazzi said:

A więc zastanawiam się nad ochłodzeniem z mojej strony, trochę odpuścić, bardziej zająć się sobą i swoimi pasjami.

Przykładowo czekać na propozycję spotkania z jej strony, nie ingerować pierwszy kontaktu itd.

Drugi raz dziś widzę ofiarę pseudo PUA porad. Zrozum, tworzenie fasady i granie, zawsze źle się kończy. Twoje zachowanie nie będzie naturalne, bo gdyby było, to byś tak robił. Chłódź chłódź, potem będziesz płakał, że zamarzło. Skup się na budowaniu siebie jako mężczyzny, a nie na skakaniu po pizdach, bo niczym to się niestety nie różni od karuzeli kutangów. 

Trzymaj na początek. Bierz się za czytanie forum, tematów oznaczonych gwiazdką. Przejrzyj sobie posty MoszeRed, Messer, absolutarianin. 

 

Jeszcze łap i sprawdź ciekawy kanał na polskim youtubie

https://www.youtube.com/channel/UCSxl6dMdu9pIDkFU6RMSFpg

 

Masz trochę materiału do przerobienia, jak będziesz chciał. Ogrom wiedzy, która Ci się przyda. Pytanie, czy z niej skorzystasz.

 

Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.