Skocz do zawartości

Palcówka - jak odpowiednio robić


flopez

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Analconda napisał:

Dobra - bakterie można pominąć - bo masz rację - raczej nic się nie stanie.

Widzisz jednak rozumiesz ;)

12 godzin temu, Analconda napisał:

Resztki moczu i potu do tego kurde śluz jakiś XD.

Jak dziewczyna się myje to nie ma tam resztek moczu ani potu choć nie wiem czy w ogóle śluzówki się pocą.

 

12 godzin temu, Analconda napisał:

Tyle, że to jest jakaś abstrakcja! Wsadzić palce... dobra to chore ale jak kogoś to podnieca... ale lizać łechtę?

Wiesz samo wsadzanie tam palcy jakoś szczególnie mnie nie podnieca chodzi o sprawienie przyjemności partnerce i widzieć jak się wije to podnieca. 

Ja to lubię jak dziewczyna położy się na skraju łóżka a ja sobie przyklęknę i mam jej cipeczkę przed oczami wtedy najpierw ją wycałuję poliżę, wkładam tam wskazujący i środkowy i masuję zewnętrzną ściankę pochwy ruchem posuwistym, jak mi się język i usta męczą to pieszczę łechtaczkę kciukiem tak sprawnie mi to idzie ,że przyspiesza orgazm kiedy widzę, że nadchodzi wracam z językiem, ona szczytuje wije się jak żmija dociska głowę do cipki a soczek cieknie po brodzie ;) I to jest super, musisz kiedyś spróbować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MaxMen napisał:

najpierw ją wycałuję poliżę

Pipkę całujesz? Potem się dziwią, że księżniczki rosną - no rosną jak mężczyźni traktują bździągwę jak boga.

 

16 minut temu, MaxMen napisał:

wkładam tam wskazujący i środkowy i masuję zewnętrzną ściankę pochwy ruchem posuwistym

Sama kobieta może sobie to zrobić więc:

16 minut temu, MaxMen napisał:

chodzi o sprawienie przyjemności partnerce i widzieć jak się wije to podnieca. 

Mam wrażenie, że one udają by facet się źle nie poczuł. 

 

18 minut temu, MaxMen napisał:

tak sprawnie mi to idzie ,że przyspiesza orgazm

Nie wiesz czy nie myśli np o koledze z pracy wtedy. A ręce ma wolne to łatwo się skupić. Trzeba by się  MK zapytać bo nie wiem czy tak jest czy nie.

 

20 minut temu, MaxMen napisał:

musisz kiedyś spróbować

Nie dzięki. Uważam się za człowieka a nie zwierzaka który nie potrafi zaspokoić popędu. Po za tym bym rzygnął prawdopodobnie jakbym językiem dotknął łechty.

 

Dla mnie dotykanie pipki ręką czy tym bardziej językiem jest nieakceptowalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle staram się unikać personalnych uwag, ale tym razem zrobię wyjątek.

 

@Analconda jaki jest cel Twoich postów w tym wątku? Robisz offtopic, zaśmiecasz temat swoimi opiniami, o które nikt Cię nie pytał, oraz które nic nie wnoszą. Szukasz atencji? Nie ukrywam, jest to dla mnie bardzo zabawne, ale nie odwiedzam tego forum dla jaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Analconda napisał:

Pipkę całujesz?

Całuje, liżę, cały języczek tam wsadzam ;)

18 minut temu, Analconda napisał:

Sama kobieta może sobie to zrobić więc:

 

19 minut temu, Analconda napisał:

A ręce ma wolne to łatwo się skupić

No właśnie jak ręce ma wolne i ktoś to robi to łatwiej się skupić no i przyjemność chyba większą, poza tym jak by to robiła ręką to mi ją zasłaniała ;)

23 minuty temu, Analconda napisał:

Nie wiesz czy nie myśli np o koledze z pracy wtedy.

Niech sobie myśli o kim chce ważne że jest wtedy ze mną ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia palcówka sama w sobie nie stanowi jakiejś wielkiej wartości dodanej toteż i nigdy się jakoś na niej nie skupiałem. Jak już to jako dodatek do minetki.  A jeśli już pieszczę te okolice tylko palcami to bardziej okolice łechtaczki. Lubię też palca wsadzić w pupę, szczególnie podczas zapinania w cipkę. Wtedy dziewczyna ma taką jakby namiastkę zapiania na dwa baty...tyle, że bez drugiego bata hahahaha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.