Skocz do zawartości

Kilka lat bez seksu


Chloe11

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, JoeBlue napisał:

Zbiorowość męska już wie, że albo dostanie się do miodu szybko albo wcale.

To nie aż takie proste.

 

Mężczyźni mają tendencję do rywalizacji i jeśli jeden z drugim usłyszy, że inny dobrał się kobiecie do majtek na pierwszym spotkaniu, to nie można być gorszym, no nie? Szczególnie, jeśli zaczyna tak robić większość. Nagle powstają pytania: czy to tamci faceci są tak dobrzy, czy może babki szybciej ulegają?

 

Poza tym: cierpliwość jest coraz mniejszą cnotą :P

 

Edytowane przez lync
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cagliostro napisał:

Ciekawa sprawa. Ja jak piszę/mówię kobietom, że jestem bez seksu już rok... to nie dowierzają i twierdzą, że ściemniam.(...) nie wierzę, że nie były posuwane w ciągu ostatniego roku, jak nie krócej (zazwyczaj krócej).

Jeżeli mamy duża grupę facetów którzy nie mają żadnego/minimalne życie seksualne. Wystarczy spojrzeć na ankietę na forum, jak duży % braci ma zero-kilka partnerek. To ktoś musi te panie posuwać, tak? I czy drogie panie nie brzydzą się tak wymieniać się tymi CHADami?

Przecież on w ostatnim miesiącu zaliczył ze 2 wasze koleżanki ?

 

Edytowane przez BumTrarara
literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to normalne że nie idzie się z 1 lepszym do łózka.

Ale media i zlewaczałe społeczeństwo na siłę próbuje przekonać ludzi żeby ruchali się z czym popadnie i kim popadnie.

Potem koło 40-tki mamy wraki emocjonalne które już nigdy nie będą w stanie normalnie funkcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesilacie moce tych mitycznych CHADów ;) Przebiegła Pani, która ma wysokie SMV i tak mu się nie odda mimo jego wysokiej puli genetycznej.

A co do odwyku od ruchania to w cywilizacji zachodniej jest na to nacisk by ją wyniszczyć do zera i zmienić ludność.

W Azji młody chłopak pomaga ojcu w gospodarce potem ten aranżuje małżeństwo i ma taki arab 5 dzieci, a w Europie szkoda gadać jak wyniszczają seksem społeczeństwo...

 

I pamiętaj każdy mądry chłopak jak by się zorientował, że dana pani miała w sobie stado kutasów to będzie uciekał jak najdalej, a nie zakładał z nią rodzinę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle podsumowująco, na virtual life nie mam zbyt dużo czasu, dziwki czekają na moją kasę.

Kolejność cytatów dowolna, proszę się nie sugerować.

 

==============================================

Lukas3k

I pamiętaj każdy mądry chłopak jak by się zorientował, że dana pani miała w sobie stado kutasów to będzie uciekał jak najdalej,

 

Chyba żartujesz.

KAZDY chłopak, nawet ten co ma 50 lat, sprzeda swoją matkę za możliwość zanurkowania do cipy.

I te cipy o tym wiedzą.

Dlatego jest tak jak jest.

 

--------------------------------------------------------

pillsxp
Potem koło 40-tki mamy wraki emocjonalne które już nigdy nie będą w stanie normalnie funkcjonować.

 

Odpowiedź taka jak wyżej.

Goście co poczuli zapach cipy nawet kaszalota o rozmiarach 165cm wzrostu i 98 kg wagi uważają za interesująca opcję.

Może "ewentualnie mającą kilka kilogramów za dużo".

JAP!!!

Widziałem takie z bliska więc wiem co mówię.

 

To ci faceci to wraki, powiedziałbym, że z własnego wyboru, ale to nieprawda.

Nigdy im nie uświadomiono, że mogą kopnąć kaszalota pod ogon i znaleźć dupę jak marzenie w znośnej cenie.

To by było wbrew interesom kaszalotów więc te walczą o przetrwanie jak potrafią.

 

Może ja tu zrobię dobry uczynek dla ludzkości?

Kto chce niech skorzysta z rady.

Dupy naprawdę nie są takie skomplikowane.

"Chcesz się pierdolić czy trzeba z tobą chodzić?"

------------------------------------------------------------------------------------

BumTrarara
I czy drogie panie nie brzydzą się tak wymieniać się tymi CHADami?

 

Co masz do zaoferowania w zamian?

Zerżniesz drogie panie tak, że będą pamiętać o tobie za 30 lat?

Wtedy przejdziesz na drugą stronę lustra i nie będziesz zadawał takich pytań, bo będziesz znał odpowiedź.

Co ty wiesz o tym komu kobieta pozwala włożyć i czym się kieruje?

 

Zabawną rzeczą jest to, że ona sama o tym nie wie.

Kilka razy z tego skorzystałem, dla dobra obu stron oczywiście.

Kobieta naprawdę potrzebuje być porządnie wybzykana, tu chodzi jedynie o detale o jakich mężczyźni mało wiedzą.

 

----------------------------------------------

 

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bydlak napisał:

Jak wielu składało takie propozycje? Podasz nicki?

33 minuty temu, tarzann napisał:

@Chloe11 dokładnie, podaj nicki kto składał te propozycje matrymonialne. To trochę nieładnie jak bracia uczą innych o byciu twardym redpillerem, a w kuluarach zalecają się do rezerwatek i proszą o ich uwagę. Podaj jak możesz nicki :)

Panowie, panowie, spokój. Kobieta musiałaby mieć zero klasy i i poszanowania prywatności/dyskrecji, żeby ujawniać takie informacje. To jest tylko i wyłącznie sprawa tych samców, którzy pisali. 

A że jakiś napisał, to jest normalne i nieuniknione xD Oni sami najlepiej wiedzą, że praktykując hipokryzję zatracają swój rozum i godność człowieka. Nie wciągajcie w to tej niewinnej kobiety. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co innego nie uprawiać seksu przez parę lat,a co innego rozgłaszać o tym całemu światu(bez względu czy to jest prawda czy nie), jak dla mnie autorka to atencjuszka, NPD czy co tam jeszcze ale normą to bym tego nie nazwał :( 

Pozdro

P.S.

Jaki jest sens opowiadać światu że się nie uprawiało seksu ?

Edytowane przez Bohun
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, tarzann napisał:

Nieprawda, moim zdaniem brak poszanowania innych to ma taki redpiller. Jeśli innym wmawia jak mają się zachowywać, że mają przyjąć twardą redpillerską postawę, a za plecami, gdy nikt nie widzi, pisze desperackie propozycje matrymonialne kobietom z rezerwatu.

Tu racja, jest na pewno jakiś % hipokrytów na forum jak wszędzie, ale nie wiemy ile prawdy jest w tym, co pisze autorka tematu.

Może np nadinterpretować te wiadomości, które były tylko np zabawnym droczeniem się dla rozrywki itd. 

Znam kobiety, które jarają się zwykłą miłą rozmową - od razu sądzą, że jakiś facet na nie leci. :)

 

Jednak wymienienie nicków osób które pisały byłoby mocno nie w porządku. Wiadomości prywatne są jak nazwa wskazuje prywatne. Sama miałam krótszy lub dłuższy kontakt z kilkoma użytkownikami (i użytkowniczkami) w przeciągu całej mojej aktywności na forum (z dwoma na forum lekko się sprzeczałam w pewnych tematach, prywatnie byłam zaskoczona znacznie milszym usposobieniem) i nigdy nie napisałabym publicznie nicków i nie wywlekałabym rozmów. To nie byłoby fair. :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Florence napisał:

Jednak wymienienie nicków osób które pisały byłoby mocno nie w porządku. Wiadomości prywatne są jak nazwa wskazuje prywatne. Sama miałam krótszy lub dłuższy kontakt z kilkoma użytkownikami (i użytkowniczkami) w przeciągu całej mojej aktywności na forum (z dwoma na forum lekko się sprzeczałam w pewnych tematach, prywatnie byłam zaskoczona znacznie milszym usposobieniem) i nigdy nie napisałabym publicznie nicków i nie wywlekałabym rozmów. To nie byłoby fair. :)

 

Święta racja. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby oczekiwać, iż ktoś będzie sypał w tym przypadku nickami. Inna rzecz, że informację autorki (lub autora, też prawdopodobne)  o propozycjach matrymonialnych uważam za tanią prowokację, która właśnie ma na celu nieco ośmieszyć tutejszych samców, Jeśli jakiś poślinił się trochę na privie to chyba dla beki ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trochę klasy. 

Nie będę wymieniać nicków.

Trudno pomylić wiadomość z serii "hej, porozmawiamy" z "chce Cię zaprosić na...". 

 

I tak, można dostać mindfucka patrząc na prv i na to co te same osoby piszą na forum...

 

W rezerwacie i nie tylko mnóstwo jest tematów od osób spragnionych atencji, zadałam normalne pytanie i już brać się rzuciła. 

 

Przewija się często temat skakania po karuzeli kutang, jak okazuje się że nie jest to wcale reguła (please, nie sądzę bym była jedyną kobietą w tej sytuacji) to tez nie dobrze, bo jakim prawem  wogole można pytać.

 

Życzę Panowie przemiłego dnia. I odpoczynku, niedziela w końcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej widziała większy problem w samym fakcie dlaczego przez kilka lat nie możesz się w żadnym z tych facetów zakochać, chodzisz na randki i ciągle jest coś nie tak. To już sama musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie, czy nie możesz np. zapomnieć  byłym, czy jesteś za bardzo wybredna, czy jaka jest przyczyna. Nie chodzi o to żebyś zakochiwała się w pierwszym lepszym, ale kilka lat to już dość długo. Jeśli dobrze czułabyś się sama i chciała być sama to ok, ale skoro powstał ten temat, to znaczy, że sama dostrzegasz problem, niby związany z seksem, no ale skoro nie możesz też nikogo pokochać, a jest to warunkiem do seksu, to jedno wynika z drugiego.

Powiem tak, że ja też nie miałam wielu partnerów w łóżku, ale mój obecny tak mnie pociągał, że poszliśmy do łóżka dość szybko. I jesteśmy teraz razem już piąty rok, planujemy ślub. Ale inna sprawa, że tutaj chemia była wyjątkowa i dlatego nie chciałam tego dłużej odwlekać, mimo, że nie byłam w nim jeszcze wtedy bardzo zakochana, ale wyszło nam to na dobre, pożądamy się nadal po latach i szanujemy. 

Ale tu chemia była wyjatkowa i rzadko z którym bym tak zrobiła. Uważam, że zarówno za szybkie pójście do łóżka, jak i za długie odwlekanie tego w czasie nie jest dobre.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2020 o 19:26, Chloe11 napisał:

Czytam od pewnego czasu to forum, często pojawiają się stwierdzenia, że seks "musi być" najpóźniej na tym trzecim spotkaniu, jak nie to next.

 

Zastanawiam się widząc takie rzeczy czy ze mną jest coś nie tak?...

 

By iść z mężczyzną do łóżka muszę być z nim w związku. Seks to dla mnie bardzo ważna część życia, nie wyobrażam sobie wchodzenia w układ fwb, seksu po alkoholu czy "z kumplem raz, bo emocje".

Nie jestem dziewicą. Miałam niewielu partnerów. Każdy długoterminowy. Nie należę do wstydliwych kobiet, jestem otwarta w łóżku - będąc w związku.

 

Ostatnio w poważnym, kilkuletnim związku byłam kilka lat temu. Od kilku lat nie spałam z żadnym facetem...

 

Spotykalam się z różnymi mężczyznami, teraz też ktoś jest, mam wysokie libido, jest chemia. Mam dosyć "frywolny" styl życia i zachowania - głos, mowa ciała, sylwetka. To wszystko jest mocno zmysłowe - podobno. Tylko co z tego, skoro ja się muszę zaangażować, zakochać?

 

Czy coś ze mną jest nie tak, jak na te super nowoczesne czasy, że do seksu potrzebuje jednak nieco więcej niż chemii i małej sympatii?

 

Taaa, wiem, przyszła baba i jęczy. Tylko cholera, jak usłyszy się w ciągu roku kilka razy od różnych facetów info "przecież to jest niemożliwe byś żyła tyle bez seksu, czy Ty nie masz lustra?" To jednak trochę się dziwnie robi. 

 

 

 

Nieee to raczej typowe dla kobiet, ponieważ seks dla kobiety jest bardzo "kosztowny" to znaczy łatwo kończy się ciążą, więc kobiety są mniej "łatwe" niż mężczyźni, potrzebują na przykład związku, bo podświadomie wiedzą, że seks czyli de facto dziecko z facetem który nie chce z Tobą być nie jest dobrym pomysłem. Mam podobnie jak Ty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Okapi napisał:

Nieee to raczej typowe dla kobiet, ponieważ seks dla kobiety jest bardzo "kosztowny"

Był kosztowny, ale już nie jest. Stąd jeśli chodzi o liczbę partnerów seksualnych to jednak kobiety przeciętnie przodują, a nie faceci. Chociaż nie mówię, że nie ma 30 letnich dziewic, są, tak samo istnieją 30 letnie prawiczki z tym, że tych drugich jest dużo więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zmieniam zdanie. Samcowie mają rację. Je**ć klasę. Zasady są dla de***i. 

 

@Chloe11 Wymień natychmiast wszystkich gagatków, którzy do Ciebie zarywali na pw, a na forum publicznym zgrywają twardzieli i redpillersów. Najlepiej ze screenami :) 

 

Nie możemy pozwolić, żeby kłamcy mówili nam, jak mamy żyć! Śmierć hipokrytom!!! (nie nawołuję do mordowania, to tylko metafora).

 

@Chloe11 Jeśli tego nie zrobisz, to będzie znaczyło, że zmyśliłaś i wrabiasz potężnych braci samców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.