Skocz do zawartości

Przykłady lewicowego programowania społecznego w Matrixie


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie od dziś wiadomo, że większość dużych koncernów w Europie Zachodniej i USA, utrzymuje lewicowy kierunek myślowy, narzucany Matrixowym lemingom. Doprowadzając do absurdu poziom wybiórczej poprawności politycznej, multki-kulti, itp.

Co chwilę trafiam, na takie przypadki wokół i promowane postawy. Propagandy społecznej, kłamstw i naginania rzeczywistości.

 

Jeżeli znacie przykłady lewicowego programowania społecznego w Matrixie, poproszę o wrzucanie.

 

Ja dodam dzisiejszy obrazek w Google - Alexandre Dumas. Zgodnie z nowymi trendami multi-kulti i Black lives matter, stał się czarny. Czekam, na moment, aż będzie przedstawiany jako czarna kobieta.

BL1fmqX.jpgAlexandre_Dumas.jpg

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Templariusz said:

Aleksander Dumas był mulatem

Te kręcone włosy to "cultural appropriation".

 

Widzę obecnie że w każdej prawie reklamie są nie-biali. Zakładam, że używając tych produktów popełniam "przywłaszczenie kulturowe", są one nie dla mnie przeznaczone i ich unikam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Orybazy napisał:

Zakładam, że używając tych produktów popełniam "przywłaszczenie kulturowe", są one nie dla mnie przeznaczone i ich unikam.

Skoro tak to mam nadzieję iż przeczytałeś "Trzech Muszkieterów" tylko do połowy ?

 

23 minuty temu, Morfeusz napisał:

W google jest już praktycznie czarny, zgodnie z nowomową... Na zdjęciach z epoki widać, że nie miał zbyt wiele pigmentu. 

Bardzo możliwe, w takich czasach żyjemy. Dodałem tylko wzmiankę o jego pochodzeniu żeby było jasne iż nie wzięło się to znikąd. Tego właśnie brakowało mi w Twoim wpisie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, Morfeusz said:

Co chwilę trafiam, na takie przypadki wokół i promowane postawy. Propagandy społecznej, kłamstw i naginania rzeczywistości.

Sztandarowy ostatnio przykład promowania "nowej poprawności" to nowy serial Natflixa "Cuties". Cytując

https://wyborcza.pl/7,101707,26230770,seksualizacja-11-latek-netflix-przeprasza-za-plakat-ale.html?squid_js=false

Quote

"Cuties" - tytuł oryginalny to "Mignonnes", polski - "Gwiazdeczki" - to opowieść o wychowywanej w muzułmańskiej rodzinie 11-latce, która dołącza do grupy tanecznej założonej przez swoje rówieśniczki. Dzięki tańcowi zaczyna odkrywać swoją seksualność, cielesną tożsamość. A to z kolei idzie w totalnej kontrze do wyznawanych przez jej rodziców konserwatywnych wartości.

Plus, z tych czworga dzieci, dwie to Murzynki. Obrazka nie wkleję, ale chyba domyślacie się o jaki "taniec" chodzi - plakaty z tego "dzieła" zostały zakazane na popularnym amerykańskim portalu, gdzie wprost zaklasyfikowno je jako propagowanie pedofilii... po lawinie postów, która dosłownie zalała Netflix.

A szczytem, były pierwsze odpowiedzi pracowników Netflixa, kiedy jeszcze mieli przykaz "bronienia kreatywnej wolności twórców":

download.jpg?auto=format,compress&w=1200

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kespert napisał:

A szczytem, były pierwsze odpowiedzi pracowników Netflixa, kiedy jeszcze mieli przykaz "bronienia kreatywnej wolności twórców":

Już widzę jak w ten sam sposób bronią konserwatywnego filmu/serialu.

 

Zostając jeszcze przy netflixie, to jakiś czas temu widziałem w tv reklamę promującą jakiś serial osadzony w 1939 roku w Anglii. W roli głównej murzyn, który pytał się dlaczego nie pomogli zaatakowanej Polsce...

 

A to zdjęcie z  muzeum w Birmingham UK:

link_hdlNwlDOxx0QZ5HOucNApJbRo15zPLrS,w1

https://www.wykop.pl/link/5189675/pranie-mozgow-w-brytyjskich-muzeach/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cst9191 napisał:

Zostając jeszcze przy netflixie, to jakiś czas temu widziałem w tv reklamę promującą jakiś serial osadzony w 1939 roku w Anglii. W roli głównej murzyn, który pytał się dlaczego nie pomogli zaatakowanej Polsce...

 

Netflix jest ostatnio popularnym chłopcem do bicia jeśli chodzi o przykłady promowania multikulturalizmu w mediach, ale gwoli sprawiedliwości, trzeba im oddać, że podpisali się też pod ,,Outlaw King" z 2018 roku, który był jednym z lepszych filmów historycznych o średniowiecznej Anglii, jaki wyszedł przynajmniej od kilkunastu lat. Bez murzyńskich rycerzy i akademicko odwzorowujący historyczne realia. 

 

Biorąc pod uwagę masowość ich produkcji, kręcą po prostu raz produkcje nietrafione i kontrowersyjne, a raz bardzo udane, ale te, biorąc pod uwagę opinię jaką ma obecnie Netflix, przechodzą bez większego echa. Więc w sumie mamy pauperyzację na miarę XXI wieku - tak jak jak w XX masy chciały gołych cycków i przemocy, tak w XXI, aby produkt zdobył rozgłos wśród mas, musi być ,,multicultural friendly" w jak najbardziej niedorzeczny sposób, aby łechtać lewą stronę i podkurwiać prawą. W efekcie zainteresowani są wszyscy. 

 

 

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Kespert napisał:

Sztandarowy ostatnio przykład promowania "nowej poprawności" to nowy serial Natflixa "Cuties"

 

Ujmę to tak - promowanie/przedstawianie czegoś takiego w dobrym świetle świadczy jak najgorzej i o Netfliksie, i o twórcach filmu. Ale Francuzi tego nie wymyślili - na tym popieprzonym świecie seksualizacja dzieci jest coraz bardziej powszechna (popatrzie na UK, jak tam wyglądają dzieciaki - gdzie indziej zretszą jest to samo, także u nas coraz więcej małych kurewek biega, przy aprobacie lub bezsilności rodziców).

A czy seksualizacja odbywa się pod flagą postępu, czy też pod flagą islamu - to bez znaczenia. Dziecko do pewnego wieku ma się uczyć i być pod opieką rodziców. Jego miejsce nie jest na wybiegu czy w innym burdelu.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, zychu said:

Jego miejsce nie jest na wybiegu

Akurat Francja bodajże w 2013r. uchwaliła zakaz występowania dzieci poniżej 16 roku życia w konkursach piękności. Przeciw zakazowi głosowali ówcześni "socjaliści".

A w całym tym promowaniu, chodzi o coś, co można przedstawić parafrazując doktrynę Goebbelsa "zboczenie powtarzane tysiąc razy, staje się nową normą". Temat - rzeka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google to piękny przykład tego, że "nowi ludzie" co innego głoszą, a co innego robią. W Alphabet warunki pracy kontraktorów i temp-ów są niczym z podręcznika wyzysku. Żeby było zabawniej, większość kontraktorów z "red badge" ma również ciemny kolor skóry.

Także oficjalnie Google wspiera różnorodność i LGBT:

800px-Pride_in_London_2016_-_Google_part

 

Tymczasem rzeczywistość wygląda raczej tak:

https://www.theguardian.com/technology/2018/dec/11/google-tvc-full-time-employees-training-document

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Morfeusz napisał:

Nie od dziś wiadomo, że większość dużych koncernów w Europie Zachodniej i USA, utrzymuje lewicowy kierunek myślowy, narzucany Matrixowym lemingom. Doprowadzając do absurdu poziom wybiórczej poprawności politycznej, multki-kulti, itp.

Co chwilę trafiam, na takie przypadki wokół i promowane postawy. Propagandy społecznej, kłamstw i naginania rzeczywistości.

 

Jeżeli znacie przykłady lewicowego programowania społecznego w Matrixie, poproszę o wrzucanie.

 

Ja dodam dzisiejszy obrazek w Google - Alexandre Dumas. Zgodnie z nowymi trendami multi-kulti i Black lives matter, stał się czarny. Czekam, na moment, aż będzie przedstawiany jako czarna kobieta.

BL1fmqX.jpgAlexandre_Dumas.jpg

Po co podawać SKRAJNE przykłady i się nakręcać ? Zachodnia demokracja ze swoja poprawnością polityczną być może bywa  groteskowa z punktu widzenia Polaka ale to nadal najlepsze miejsce do życia.  Jak sobie wyobrażasz ze jej nie ma albo nie ma osób które za pieniądze rządu tłumaczą różnice kulturowe  skoro w takim Toronto żyje ponad 100 narodowości a Kanada to pewnie jedno z lepszych miejsc do życia na ziemi.
Brzmi głupio z punktu widzenia niejednego "żelaznologika" który tutaj zakotwiczył , że ludzie po "gownostudiach" i pewnie do tego marksiści albo w najlepszym wypadku "pożyteczni idioci" wykonują pracę na rzecz grupy Bildenberga-masonów i anglosasow ale to faktycznie zapewnia tym krajom spokój który jest podstawa liberalnego porządku. Alternatywą  zwłaszcza dla białego mężczyzny jest byc może Malezja, Filipiny czy Indonezja ale to tylko dla białych bo z punktu widzenia tamtejszych obywateli, bywa już różnie i zależnie od miejsca urodzenia.
Co do multikulti- kultura ze swojej definicji jest multi - to nie jest miejsce w samolocie przypisane do ciebie lub twojego współpasażera.
Zawsze tak było- wystarczy Sienkiewicz, Tokarczuka ...a nie czekaj :)

1 godzinę temu, Kespert napisał:

Sztandarowy ostatnio przykład promowania "nowej poprawności" to nowy serial Natflixa "Cuties". Cytując

https://wyborcza.pl/7,101707,26230770,seksualizacja-11-latek-netflix-przeprasza-za-plakat-ale.html?squid_js=false

Plus, z tych czworga dzieci, dwie to Murzynki. Obrazka nie wkleję, ale chyba domyślacie się o jaki "taniec" chodzi - plakaty z tego "dzieła" zostały zakazane na popularnym amerykańskim portalu, gdzie wprost zaklasyfikowno je jako propagowanie pedofilii... po lawinie postów, która dosłownie zalała Netflix.

A szczytem, były pierwsze odpowiedzi pracowników Netflixa, kiedy jeszcze mieli przykaz "bronienia kreatywnej wolności twórców":

 

"Ale po co oglądać Netflixa" - zapytała ostatnio moja 15 letnia córka.
Ja mogę dodać tylko od siebie, że jest masę rożnych kulturowych nisz i to ze ktoś sie na to wkurwia to tylko przysparza uwagi twórcom (?) takich treści a jak wiadomo uwaga to w naszych czasach dobro najbardziej deficytowe.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Personal Best said:

Zachodnia demokracja ze swoja poprawnością polityczną być może bywa  groteskowa z punktu widzenia Polaka ale to nadal najlepsze miejsce do życia.

 

...w najlepszym wypadku "pożyteczni idioci" wykonują pracę na rzecz grupy Bildenberga-masonów i anglosasow ale to faktycznie zapewnia tym krajom spokój który jest podstawa liberalnego porządku.

Nie jestem pewien czy nie dostałem kiedyś punktów za wklejanie linków więc tylko poradzę wejsc na demotywatory, jest tam włożone niedawno zdjęcie pokazujące demokrację we Francji, władza negocjująca porządek z żółtymi kamizelkami a obok zdjęcie z Białorusi, władza negocjująca porządek z wyborcami.

Gdyby nie było wiadomo co jest co nikt by nie zgadł, które gdzie było robione.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JoeBlue napisał:

Nie jestem pewien czy nie dostałem kiedyś punktów za wklejanie linków więc tylko poradzę wejsc na demotywatory, jest tam włożone niedawno zdjęcie pokazujące demokrację we Francji, władza negocjująca porządek z żółtymi kamizelkami a obok zdjęcie z Białorusi, władza negocjująca porządek z wyborcami.

Gdyby nie było wiadomo co jest co nikt by nie zgadł, które gdzie było robione.

 

Ale wiesz sprowadzanie wszystkie do do meme to cytując książkowo-serialowego klasyka :"to nie do mnie, do mnie nie" :)
Francja ma swoje za uszami i wiele haniebnych sytuacji, inwigilację elit przez komuchów od lat 30 tych, kolaboracje (tutaj zawsze warto podać jako przykład diagnozę jaka postawił temu społeczeństwu "nasz" Andrzej Bobkowski w swoich "Szkicach piórkiem" tak btw bóg męskiej literatury  i polecam każdemu kto jeszcze nie zna)  a później sprawy kolonialne pewnie najbardziej dramatyczne historie jak olanie Harkisow. Wiele z tego  odbija im sie jeszcze czkawką. Ale  tez oprócz tego, że jest to ogromny po-kolonialny kraj, nadal miejsce które rządzi się demokratycznymi regułami i obok siebie masz nacjonalistów, socjalistów czy baby w burkach.
Białoruś w żadnym wypadku nie jest krajem demokratycznym, chyba, że  według kogoś ktoś ogląda tylko yt i kanał Jaszczura i "młodego" Zaręby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie głupieją na całym świecie. My jeszcze zdajemy sobie sprawę, że ludność dawnej Anglii nie była negroidalna - odbiorca wystawy z Birmingham może jednak na serio myśleć, że Normanowie i Plantageneci (czepiec kolczy wskazuje na okres XI-XIII w.) faktycznie mieli czarnych wasali. 

 

A co nas to boli, że jeden Anglik z drugim jest coraz głupszy?

Mamy wywierać presję na museum w Birmingham, żeby przedstawiali to maksymalnie zgodnie z realiami? 

 

W historii ludzkości było zawsze tak, że gros było idiotami, a nieliczni byli wykształceni. To się nie zmieni, a internet zamiast szerzyć wiedzę raczej ogłupia.

Rzecz nie jest w tytm, żeby oświecać masy, tylko  żeby te masy nie miały wpływu na rządy i kierunek rozwoju. Żeby nawiązać do tematu - lord mający jakieś zamki w Essex w XIII w. miał w dupiu, co i jak myślą chłopi obrabiający jego ziemię, jaki jest stan ich wiedzy w zakresie aktualnego stanu rzeczy w Ziemi Świętej czy odkryć medyków z Bagdadu. Jego interesowało jak on sam ma się odnaleźć w świecie równych sobie i jak żyć tak,  żeby ci chłopi nie wpadli z widłami na zamek albo żeby nie turbowali zarządców i nie kłusowali w królewskich lasach.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pranie mózgów od najmłodszych lat.

 

Quote

 

Jednak przebierają dzieci!

 

Gdy po raz pierwszy w artykule „Ala jest chłopcem, a Jaś dziewczyną” napisałam o wprowadzaniu do przedszkoli ideologii gender, zostałam oskarżona przez sympatyków i samego prezesa Fundacji Edukacji Przedszkolnej z Wrocławia, Tadeusza Szmigla o pisanie oszczerstw. Rzeczywistość jednak w niczym nie ustępuje moim słowom…

Scenariusz zajęć zakłada, że chłopcy będą odgrywać rolę dziewczynek, a  dziewczynki chłopców. Autorki zalecają nauczycielom przedszkoli, by  chłopców podczas zajęć przebierać w spódniczki, pantofelki, blond peruki z różowymi wstążeczkami, namawiać do zabawy lalkami oraz do czesania sobie loków, zaplatania warkoczy. Oczywiście nie należy zapominać,że  powinni malować sobie usta czy paznokcie i parzyć kawkę po uprzednim upieczeniu ciastek

 

 

Fakt, że jest to artykuł z 2013 tylko pokazuje, że wojna o nasze umysły toczy się od dawna tylko dotychczas była lepiej ukrywana i mniej ostentacyjna.

 

Nie tylko PO, alias lewica laicka, ale też PiS, alias lewica katolicka, posługuje się aparatem państwa i państwowym monopolem edukacyjnym do szerzenia postępackich idei. Przypomnę tęczowe piątki („Tęczowy piątek” w szkołach. W imię powszechnej tolerancji zaserwują dzieciom homopropagandę)

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.