Skocz do zawartości

Kuchenka turystyczna


Patton

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będę musiał to użyję, ale będę jej pilnował i postawię przy czujniku czadu. Bo nie wiem czy chodzi o czad czy przepisy przeciwpożarowe czy o to, że nie ma jakiegoś wymaganego papierka. 

 

Tak jak napisałem, byłem zawiedziony po zakupie i  jeśli będę kiedyś kupował następną to zwrócę na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piter_1982 Nazbyt się przejmujesz. Czujnik czadu nic nie pomoże chyba, że to jakiś czujnik chybrydowy reagujący również na butan. 

Tak pewnie napisali o kuchence a w zamyśle mieli niewentylowane pomieszczenia, przecież na takich kuchenkach chyba nie gotujesz godzinami rosołu i nie zostawiasz tego na ten czas bez nadzoru. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2020 o 15:00, Stefan Batory napisał:

Wygląda ciekawie.

 

W dniu 28.08.2020 o 15:00, Stefan Batory napisał:

Ostatni raz widziałem w użyciu kuchenki na spirytus w kostkach gdzieś pod koniec lat osiemdziesiątych

Coś takiego?

 

https://allegro.pl/oferta/kuchenka-turystyczna-spirytusowa-prymus-prl-9564048156

 

W dniu 28.08.2020 o 15:17, MaxMen napisał:

A tak poza tym to Patton na długie te wycieczki wychodzisz, że kanapkii i termos Ci nie wystarczą?

Czasem na dłuższe, a czasem po prostu jest to wypad w jedno miejsce.

 

W dniu 28.08.2020 o 16:00, Tyson napisał:

Przede wszystkim atutem, jest łatwość pozyskania paliwa, które na upartego mozesz sobie sam zrobić (kartusza już nie).

Można też zamówić z internetu x litrów.

 

W dniu 28.08.2020 o 16:00, Tyson napisał:

Zawsze warto zrobić wywiad, zanim się wybuli te 2,5 stówy na gadżet.   

Widziałem to, no i z tańszych to pokazał jedynie to.

 

https://allegro.pl/oferta/kuchenka-turystyczna-spirytusowa-prymus-prl-9564048156

 

W dniu 28.08.2020 o 16:43, MaxMen napisał:

No właśnie 2,5 stówy ale poco tyle wywalać ? Skoro kuchenki można kupić za 50 zł 

Chodzi też o to, że w zestawie są też naczynia.

 

W dniu 28.08.2020 o 16:05, Dellinger napisał:

Jak Boga kocham! Przeczytałem "Kochanka turystyczna"

W tej cenie, to prawie jak diva od @arch ?

 

W dniu 28.08.2020 o 14:58, Quo Vadis? napisał:

Kurła, Ty w ogóle Polak jesteś? ?

Nosacz-sundajski-1-670x385.jpg

No chyba tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.