Skocz do zawartości

Kamerka go pro


Turop

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, MaxMen napisał:

Jak coś budżetowego i nie wymagającego jakiejś profesji to fajną kam jest Eken H9R miałem i jest w porządku jak za te kasę (ok 150)

No coś do 2 stowek, a powiedz czy muszę mieć pamięć zenwterzna? Jak z baterią? I czy każda taka kamerkę, mogę założyć bezpośrednio na głowę, czy muszę dokupić jakiś pasek czy coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to się przykleję do tematu.

Jakaś tania kamerka 1k max 1.2k bym mógł przyczepić do kierownicy roweru, głowy albo ramienia?

W sensie gopro jakieś pewnie ale kompletnie się nie znam na kamerach. Zależy na stabilizacji lub 4k.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Jeśli chodzi o stabilizację obrazu, to sportowe sony zjada go pro na śniadanie, tylko ta cena :(

Marku, a nie polecisz jakiegoś konkretnego modelu? Na upartego mógł bym kupić coś droższego, a nie żałować po 3 filmach, że mam dziadostwo. 

 

1 godzinę temu, ImTheLiquor napisał:

Polecam SjCam Sj4000. Używkę idzie wyrwać za 100-150 zł. Nowa niewiele drożej. Bardzo dobry wybór spośród budżetowych kamerek. 

Zaraz luknę. 

 

5 godzin temu, MaxMen napisał:

Do założenia na głowę to musiałbyś coś mieć, w komplecie to ona ma podstawki do Nalepienia na kask, płaskie do kierownicy itp

Oki, ale ten twój model znalazłem z całym zestawem koło 300 zł, wolałbym kamerkę z tym co mnie interesuje, a nie 1000 plastików, których 80% nie użyje. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kamerek to są chińskie klony go pro. W sumie nie ma znaczenia co się kupi, ważne tylko jaki jest przetwornik obrazu w środku (trzeba sobie poczytać, najlepsze zwykle są sony) i co dają w zestawie. 

 

Ja mam jakąś omna sj4000 z przetwornikiem Sony. W zestawie były wszystkie mocowania, obudowa wodiszczelna, ładowarka i dwa akumulatory extra. Używam już 2 lata i działa bez problemów. Jedynie mogę się do aku przyczepić, bo trzyma około 1h oraz do 4K, bo to interpolacja, a nie true uhd. Ale poniżej 200 pln nie znajdzie się true 4k. Moja kosztowała 199. Na moto w zupełności wystarcza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.