Skocz do zawartości

Funpage dla zjebów


Generał Szrama

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio widuje co raz częściej jak moje znajome wrzucają i lajkują różne posty tego kukolda "Oczami mężczyzny". Jakieś pseudopoetyckie cytaty o miłości i inne wysrywy, a głupie cipy to udostępniają i coś tam komentują, że prawdziwe i głębokie... zasrane hipokrytki, jedyne co jest głębokie to ich gardła, a nie ten szajs. Oczywiście zawsze to facet jest wszystkiemu winien, a one to nie.. ONE SIĘ KURWA POGUBIŁY. Z resztą jak widzę te wszystkie pseudointeligentne obrazki z cytatami to odpala mi się tryb Dr. Szarpanki, jakby to jest już moje aleter ego i pluje na lśniące jak psie jajca zbroje kukoldów. 

  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Generał Szrama napisał:

Oczami mężczyzny

Oczami Kukolda, czyli coś w stylu:

 

Pokaż jej, że Ci zależy. Napisz jej romantyczną wiadomość, targnij się na życie, kurwa!

Skocz pod jej samochód (najlepiej na ten element, który jest uszkodzony i tak, żeby jej wymienili), obrzuć ją różami.

Sprzedaj dom, kup namiot i koczuj przed jej chatą z obłąkanym wzrokiem stalkera.

 

Wysłuchuj jej wysrywów i woź na randki do chadów, kiedyś Ci się odwdzięczy.

A wtedy, a wtedy powie Ci "Chciałabym mieć takiego chłopaka jak Ty"

A Ty powiesz ale ja jestem takim chłopakiem jak ja.

A ona, ale nie takiego brzydkiego

End.

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest po prostu trafienie w potrzeby klienta i koszenie na tym hajsu? Podejrzewam, ze autor tych wysrywów nie stosuje się do swoich rad i tego, jak to jego zdaniem powinno wyglądać. Jest wyrachowany i kosi hajs na głupich pindach, ot co. Kobiety są bardziej społeczne, częściej korzystają z social media, są w stanie uwierzyć w każdy szajs, żeby tylko zracjonalizować sobie swoje postępowanie i zagłuszyć sumienie, więc interes się kręci. ?

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, prod1gybmx napisał:

Kobiety są bardziej społeczne, częściej korzystają z social media, są w stanie uwierzyć w każdy szajs, żeby tylko zracjonalizować sobie swoje postępowanie i zagłuszyć sumienie, więc interes się kręci. ?

Możliwe, co nie zmienia faktu, że tworzy rakowy content.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Możliwe, co nie zmienia faktu, że tworzy rakowy content.

"[...] nawet jeśli jedna na dwie owce czegoś chce To chce sprzeciwić się, a to jest głupie

Bo nawet jeśli jedna w grupie chce sprzeciwić się, To wilk i tak ją zje i ma to w dupie...[...]"
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś wyrachowany to tymi tekstami można rwać dupy na potęgę. Część kobiet powiedziałbym, że większość nie zakochuje się w facecie tylko w jak się przy nim czują, to jest forma naturalnego kobiecego solipsyzmu. 

 

Przykład z życia; laska mi opowiada o swoim fwb. Słuchajcie typek proponuje jej układ seksualny na pierwszym spotkaniu, ona się zgadza XD Później się spotykają i ją bzyka. I tak co jakiś czas, ale przed bzykaniem sprytnie ją urabiał. Ona mi gadała, że przy nim czuła się taka wyjątkowa, że ją szanował, że pytał się jej o rady. No po prostu ideał. Tylko niestety typek miał mało czasu i przez większość czasu nie mógł się spotykać bo był zajęty "pracą" (wiadomo, że był zajęty obracaniem innych dup). Nie muszę mówić, że wystarczyło kilka spotkań i kobieta szaleńczo się w nim zakochała. A typ był graczem i to na bardzo wysokim poziomie. Ona wierzyła, że jest tą jedyną a gdy okazało, że miał dziewczynę a ona była kochanką to czuła się zdradzona przez niego. Tak kurewsko głupie są kobiety. 

 

Nie muszę mówić, że ta idiotka przedstawiała mi się jako silna, niezależna kobieta. Dramat.

 

Ten fanpage uderza w kobiecy narcyzm i to działa. Najprostsza forma manipulacji i dostępu do cipki. On tym idiotkom sprzedaje książki :)

 

Cytat

Chciałbym potrafić namalować, co do Ciebie czuję, bo obawiam się, że słowa to za mało. Wyobrażam sobie, że maluję czerwienią Twoją pasję, błękitem dobroć, zielenią głębię Twojej empatii i intensywną żółcią Twój niesłabnący optymizm. I zastanawiam się, czy jakikolwiek artysta ma w swojej palecie wystarczająco dużo kolorów, by namalować to wszystko, czym dla mnie jesteś.

??

Edytowane przez MrSadGuy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie możesz mieć jej za złe tego, że boi się kolejny raz cierpieć. Świadczy to tylko o jej dojrzałości i mądrości, której nauczyło jej życie. Kiedyś popełniła błąd i zaufała komuś otwierając siebie i ofiarowując swoje uczucie, a ktoś bezwzględnie to wykorzystał zostawiając bolesne blizny o których ona będzie pamiętać całe życie. Po wszystkim co przeszła jest już na tyle doświadczona i mądra, by unikać tanich adoratorów i przelotnych uczuć.

XDDDD

Cytat

Poczekaj na kogoś kto zobaczy w Tobie to co najlepsze. I kto stanie się nieodłączną częścią Twojego życia. Poza sobą macie nie widzieć świata. Wiesz jak to się nazywa? Miłość. Prawdziwa, szczera, dojrzała, która przetrwa wszystko. Więc albo robimy to na sto procent, albo kurwa nie róbmy tego wcale.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety kupują takie frazesy.

 

Zresztą zwróćcie też uwagę w jaki sposób ten ściemniacz dobiera zdjęcia do tego swojego bloga.

 

Eleganccy mężczyźni w dobrze skrojonych garniturach, często w nowych autach albo przystojniacy z bujną czupryna,zarostem, dziarami i papierosem w gębie.

 

No fakt elegancki przystojny, zdystansowany (hipergamia) facet udający gentlemana (obietnica wartościowej zdobyczy) działa na kobiety zachęcająco.

 

Jakby ten koleś wklejał tam na grafikę swoje zdjęcia czyli niskiego gościa 5/10 w okularach na nosie to by wielkiej popularności nie zdobył.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.