Skocz do zawartości

Czady - oni naprawdę istnieją


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Analconda napisał:

To że te kilka % społeczeństwa zabiera prawie wszystkie kobiety.

XD. I każdy Chad ma dom z harmem na 200 kobiet

Cytat

Na tym polega problem - chad nic nie musi, on ma. W tym czasie może zająć się rozrywką kiedy ja bym musiał tyrać.

xD. Chad ma lepiej ale też sporo musi. Nikt nie zechce grubego flepa z kwadratową szczeną

Cytat

Kolejna sprawa - parę lat - ja mam już 22 prawie. Gdybym zaczął mając 16 to już lub zaraz być może bym coś miał. Teraz już za późno. 

Pierdolenie. 

Cytat

Jak każdy. A ja chcę się bawić póki jestem w miarę młody. Nie chcę żyć długo tylko krótko ale za to dobrze się bawić. 

Coś za coś. Życie to nie tylko zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda ,że co kurwa ? Ty mnie co rusz czymś zaskoczysz. 

Rucha się po to bo taki mamy instynkt, dla przyjemności fizycznej, psychicznej itd itp.

A nie dla kolegów 

Nie mam potrzeby chwalić się przed kolegami co wyrywam i co bzykam nawet jak to są bardzo atrakcyjne dziewczyny. 

 

O jakim ty powodzeniu mówisz o jakiej wartości ?

Ja nie czuję potrzeby aby wiedzieli o moich pannach nawet bliscy kumple, jak czasami ciągną za język to coś powiem tyle ile uznam za stosowne.

 

Dżentelmeni nie chwalą się pieniędzmi i kobietami, poprostu je mają ;)

Edytowane przez MaxMen
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dassler89 napisał:

Kim są oszuści matrymonialni którzy oszukali setki kobiet, naciągnęli je na pieniądze, mieszkania, samochody?

Zorganizowanymi grupami przestępczymi/pojedynczymi cwaniackimi którzy zarzucają pełno wędek i czekają na naiwną? Idiotka zawsze się w końcu trafi.

Ludzie do dzisiaj dają się okraść na klasyczny Nigeryjski szwindel.

 

A jak już jesteśmy przy Nigeryjczykach. To chyba CHAD na miarę naszych, politycznie poprawnych czasów, będzie jakiś taki:

2e5a9d7d3b4606faff0f72448d82a063.jpg

 

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn Rozumiem, że chcesz tylko wyśmiać. 

 

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Chad ma lepiej ale też sporo musi. Nikt nie zechce grubego flepa z kwadratową szczeną

Chad se pójdzie na siłkę raz w tygodniu dla zabawy by się lekko poprawić. Ja bym musiał nieźle tyrać o ile to możliwe bo nawet przytyć nie mogę a żre co piszą na forum.

 

4 minuty temu, MaxMen napisał:

Rucha się po to bo taki mamy instynkt, dla przyjemności fizycznej, psychicznej itd itp.

A nie dla kolegów 

Nie mam potrzeby chwalić się przed kolegami co wyrywam i co bzykam nawet jak to są bardzo atrakcyjne dziewczyny. 

Nie oszukujmy się - kto dużo rucha ten ma poklask.  Tego bym chciał a nie ruchania którego się nawet lekko brzydzę. Nie zależy mi na samym ruchaniu tylko na poczuciu się lepiej - od tych jaki tera jestem czyli jebany odpad który praktycznie nie spełnia minimalnych wymagań kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "Chadami" jest jak z Yeti. Każdy słyszał, ale nikt nie widział. 

 

Jeśli najlepsi uwodziciele mają skuteczność rzędu 20-40 % to chciałbym bardzo poznać tych mitycznych Chadów, którzy jak mniemam mają jeszcze wyższą skuteczność w uwodzeniu. Oczywiście nikt mi ich nie pokaże, więc uprzejmie proszę, żeby przestać pierd.... i nie pisać już o Chadach. I przestać tworzyć milion usprawiedliwień dla swoich niepowodzeń. 

 

Zejdźcie na ziemię. Ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o uwodzeniu może myśleć, że skuteczność rzędu 10% jest niska. Myślisz tak? To jasne dla mnie, że nie masz pojęcia o realnym świecie. 

Przez procenty rozumiem liczbę kobiet w łóżku w stosunku do liczby kobiet, które były podrywane. 

Kiedyś myślałem, że skoro KILKA kobiet mi odmówiło to coś ze mną jest nie tak, źle robię, jestem kiepski, INNI to pewnie.... itd. Dzisiaj wiem, że to norma, nie ma czym się przejmować i idę dalej. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bullitt napisał:

Z "Chadami" jest jak z Yeti. Każdy słyszał, ale nikt nie widział. 

 

 

Trzeba żyć na zadupiu albo w małym mieście żeby nigdy ich nie spotkać. 

@mroczny.rycerz

Chciał bym żeby na forum był jakiś filtr który by zablokował tematy o chadach bo jeszcze trochę i mnie zamkną w wariatkowie. Już kurwa nie mogę słuchać o typach gdzie laski same do nich lecą. 

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem paru takich oszustów matrymonialnych "bez paska" i generalnie słabo wyglądali. No chyba, że zapuszczenie się (broda a'la drwal) pociągała te nieszczęsne idiotki. Moim zdaniem bazowało to na dobrej manipulacji jeszcze przed kontaktem w realu i urabianiem przez internet/telefon. Potem wchodzili już na gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Analconda napisał:
1 godzinę temu, Maninblack napisał:

Zamiast bólu dupy związanego z faktem że zazdrościcie czadom, polecam skupieniu swojej uwagi na możliwości podniesienia swojej atrakcyjności.

Wiesz, że to nie ma sensu? Bo chad nic nie musi robić by być atrakcyjny. A Ty pracując nad sobą i tak będziesz niżej od niego.

Człowieku ! Litości, dałbyś spokój już z tymi bzdurami. Ty pracuj nad sobą, żeby poprawić jakość swojego życia i być fajnym człowiekiem. Fajni mężczyżni przyciągają fajne kobiety. Pan @Mosze Red opisał co tacy jak Ty muszą zrobić, aby zmienić swoją sytuację. Sądzisz, że się myli?

 

Tak na marginesie. CHADY naprawdę istnieją.  Kapitan Rummelsnuff (jestem jego fanem) jest moim ulubionym CHADEM. Swoją niewątpliwie kwadratową szczękę wyeksponował za pomocą dobrze rozwiniętego najszerszego grzbietu. Jestem pewien, że rozmiar jego kołnierzyka, tak na oko fi 54 cm też musi robić wrażenie na kobietach. A ten kaloryfer! Bądż jak kapitan Rummelsnuff!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaxMen napisał:

Dżentelmeni nie chwalą się pieniędzmi i kobietami, poprostu je mają ;)

Chady i badboye, prywaciarze, murzyni je mają. Oczywiście nie tylko - bo pełno normików ma kobiety. Ale w większości one ich nie chcą, są z nimi dla zasobów. Kobieta może "kochać" tylko tych wymienionych na górze.

Tacy jak ja np. nie mają w ogóle dostępu do kobiet.

 

23 minuty temu, MaxMen napisał:

Ta chyba w gimbazie

Czy zaprzeczysz, że facet mający powodzenie będzie raczej lepiej odbierany niż flep którego żadna nie chce?

 

Ty tego nie widzisz a ja tak - w społeczności inceli są jednostki już chore z nienawiści albo totalnie załamani popełniają samobójstwa bo żadna kobieta nie chce z nimi być nie mówiąc o ONS.

I co?

I osoby które ruchają są tam nienawidzone, czasem poważane. Taki chciałbym być. Nienawidzony przez inceli za bycie bardziej wartościowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Analconda napisał:

Tacy jak ja np. nie mają w ogóle dostępu do kobiet.

Ty nie masz chyba przez ten specyficzny charakter i podejście do tematu bo aż mi się nie chce wierzyć, że wyglądem tak odstraszasz kobiety.

 

Ja tam nie potrzebuje poklasku za to czy rucham czy nie, mam relacje stałe z kumplami od dzieciaka i nie za to się lubimy, kumplujemy kto co i ile rucha. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chady to wytwór biologii, nie jest to nic nowego dla naukowców, to, że oni istnieją to właściwie wiadomo od dawnych czasów, tylko wtedy inaczej ich nazywano. Jeśli rozkład nie jest zaburzony, to jeśli istnieją mężczyźni tak brzydcy, że żadna ich nie chce, to istnieją mężczyźni tak atrakcyjni, że każda ich chce, nawet matematyka dowodzi istnienia chadów. Zwykły rozkład gaussa. Istnieją jednostki przeciętnie, wybitne i beznadziejne, tak jest wszędzie, nie tylko w atrakcyjności fizycznej. Istnieją jednostki tak mało inteligentne, że oblewają w podstawówce i istnieją jednostki tak wybitne, że podejmują studia z matmy w podstawówce, istnieją jednostki tak brzydkie, że nie mają szans na ruchanie i istnieją jednostki jak atrakcyjne fizycznie, że grzmocą co chcą.

 

 

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dassler89 napisał:

Kim są oszuści matrymonialni którzy oszukali setki kobiet, naciągnęli je na pieniądze, mieszkania, samochody?

Oszustami. Nie muszą być chadem. Może to być sprytny flep. A zdjęcia? Z neta.

 

17 minut temu, matrixsterujenami napisał:

bo tak naprawdę większość chadów nie są charakterni, tylko takie cioty i memeje są

Wręcz przeciwnie. Charakter wynika z wyglądu. To pewni siebie goście którzy nie mają problemu z kobietami bo tu działa ich wygląd. Oni się nie martwią jak jakaś jakimś  cudem ich odrzuci bo od razu mają kolejną. Zresztą nie odrzuci bo każda chce z nim być. 

 

Chady to najbardziej charakterni kolesie. Zresztą fiknij do takiego zamiast pisać o nich tak w necie.

 

21 minut temu, MaxMen napisał:

Ty nie masz chyba przez ten specyficzny charakter i podejście do tematu bo aż mi się nie chce wierzyć, że wyglądem tak odstraszasz kobiety.

Psychicznie jestem normalny i bym mógł być z kobietą. Tylko fizycznie jestem odpadem. Fakt - są gorsi ode mnie. Wzrost spełniam na styk dosłownie. Linia szczęki jakakolwiek ale jest itd. Ale to za mało by mieć szanse na ONS.

Charakter też mam słaby. Fobia społeczna, brak własnej woli itd.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, istnieją.
Ale co z tego ?

A czy bardzo atrakcyjne laski nie istnieją ? 
 

@Analconda Bez urazy ale pierdolisz jakby tych chadów było 99% wokół nas.

Godzinę temu, Analconda napisał:

Nienawidzony przez inceli za bycie bardziej wartościowym. 

49 minut temu, Analconda napisał:

Tylko fizycznie jestem odpadem.

Uwaga hit na dole:

49 minut temu, Analconda napisał:

Psychicznie jestem normalny i bym mógł być z kobietą.

Nie, nie jesteś.

 

Czym prędzej skończysz gadać jak nawiedzony tym szybciej się ogarniesz. 

Tylko po co ja to pisze nwm.

 

Weź się ogarnij mamejo i spróbuj. Może nie wyjdzie za 1/2/3 ale za którymś na pewno. Przyjdź i załóż temat jak poszło z wyrywaniem, jak próbujesz.

 

Ps. Czy tobie da się pomóc drogi bracie @Analconda?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MaxMen napisał:

A ile masz ? 

Jakoś minimalnie ponad 180cm. Wymagania kobiety to 180 (chodzi o sam wygląd bo nie każdy ma kasę itp).

 

35 minut temu, MaxMen napisał:

Musisz mieć ONS-y ? Może FwB lub LTR wielu co nie ma szans na ona ma dziewczyny 

Chciałbym ONS bo to najbardziej podnosi samoocene. Ogólnie jak najwięcej kobiet w jak najkrótszym czasie. Divy się nie liczą. LTR mnie nie interesuje bo nie chce być w związku. Nie interesuje mnie chodzenie razem do jakichś parków czy kin bo mi szkoda czasu i kasy na kobietę. 

A do FwB to normalna kobieta se weźmie prawdziwego mężczyznę.

 

Chad nic nie zapłaci i porucha a w czasie gdybym ja tyrał na siłowni czy coś to on by się wyspał albo ruchał kolejną.

 

Ile bym nie miał to najbardziej przystojni kolesie nadal będą nade mną. I zabierają wszystkie kobiety reszci.

 

40 minut temu, BlacKnight napisał:

Przyjdź i załóż temat jak poszło z wyrywaniem, jak próbujesz.

Nie próbuje i nie spróbuję bo powien wprost:

1. I tak każda powie mi spierdalaj. 

2. Nawet gdyby tak nie było - jak nie porucham to mi zniszczy samoocene. 

3. Mam fobię społeczną i tym samym problem by wyjść z domu. Tym bardziej zagadać do kobiety jakiejś.

 

Już to widzę zresztą  - siema - zajęte, wypierdalaj.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Analconda napisał:

Chady to najbardziej charakterni kolesie.

Szczególnie Ci narkomani walący po kablach, sam charakter jak srają pod siebie. 

 

1 godzinę temu, Analconda napisał:

Zresztą fiknij do takiego zamiast pisać o nich tak w necie.

Znam ludzi nie Chadów, ale z taką aparycją, że boisz się do niego głupio odezwać.

 

 

Przykład, Wojtek z pracy, Wojtek z pracy ma 55 lat, Wojtek ma 167 wzrostu, a pomimo tego do Wojtka nikt się głupio nie odzywa, czy Wojtek jest Chadem z swoją 25 cm łapą i potężnym wzrostem 167? Nie Wojtek jest Wojtkiem, ale ludzie mają do niego szacunek, bądź jak Wojtek @Analconda życie stanie się łatwiejsze.

 

 

Sam pracuje bardzo poważnie nad sobą i w zasadzie z dnia na dzień czuje się pewniej psychicznie. Jakie wnioski? Ludzie to wyczuwają, od jakiegoś czasu jestem jak Wojtek, nikt się do mnie nawet nie raczy głupio odezwać bo podświadomie wyczuwają to jak się czuje sam z sobą i boją się wystartować, chociaż zachowuje się tak jak wcześniej. Nawet gdy ktoś lekko zacznie coś dogadywać zazwyczaj inni członkowie stada (koledzy z pracy), sami mnie bronią.

 

Chciałbym żebyś kiedyś poczuł to na własnej skórze bo to naprawdę uskrzydlające i pouczające przeżycie, a nie pytał na forum jak to zrobić, sam to poczujesz jak nabierzesz szacunku do siebie i zobaczysz, że możesz mieć aparycje i poważanie jako według Ciebie normik. Stado samo zweryfikuje czy zasługujesz na awans.

 

 

Dlatego wszyscy przegrywi, bierzcie przykład z Wojtka z mojej pracy, Wojtkowie są wśród nas. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Analconda napisał:

Jakoś minimalnie ponad 180cm

Wśród różnych wysokości moich kolegów najwięcej wyrywali i bzykali ci poniżej 180cm ja sam mam 172 i nie miałem problemu z LTR czy FwB a i ONS-y się trafiły. 

19 minut temu, Analconda napisał:

Chciałbym ONS bo to najbardziej podnosi samoocene.

Oj tam oj tam jakieś bardziej stałe ruchanko też by Ci podniosło

20 minut temu, Analconda napisał:

Nie interesuje mnie chodzenie razem do jakichś parków czy kin bo mi szkoda czasu i kasy na kobietę. 

Oj tam gadasz, poruchalbyś sobie, poprzytulal to byś zmiękł i by Ci to sprawiało przyjemność. 

Jak znajdziesz ogarnięta to i kasy zbytnio nie wydasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Caverado napisał:

Te które były przeciętne czyli 5/10 czy 6/10 nie mając dostępu do kolesi minimum 8/10  nie szukały chłopaka i wolały być same . 

This. Na studiach dalej tak samo. Ogólnie dzisiaj jest moda na niezależność.

 

@Analconda

Zapomnij o ONS a nawet FwB, to jest taktyka kobiet by urobić przystojnego na związek. (Ahh zapomniałem o samotnych madkach i starych pannach). Te, które dobrowolnie tego chcą to zaburzanki, alternatywki, pasztety wielkopolskie oraz balerony.

 

 

Edytowane przez Ksanti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.