Skocz do zawartości

Onet o cuckoldach


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Zjawisko coraz popularniejsze, to i mainstream zaczyna o nim pisać :D

 

https://porady.sympatia.onet.pl/sympatia-radzi/gdy-zdrada-kontrolowana-wymyka-sie-spod-kontroli-nie-wiedzialem-ze-zona-takie-rzeczy/4kfe435

 

Kilka cytatów na szybko:

 

Cytat

W ich związki wdarła się rutyna, a życie intymne nie było już takie, jak kiedyś. Za namową swoich żon zaczęli więc eksperymentować w trójkątach. Cuckold, czyli zdrada kontrolowana to układ, w którym za zgodą męża lub partnera kobieta oddaje się innemu mężczyźnie.

 

Cytat

Bogdan i Maciej są tzw. Rogaczami, czyli zdradzanymi mężami. Obaj mają wątpliwości co do układu, w który weszli, ale nie chcą rozczarować swoich żon

Bo gdzie znajdą lepszą?

Cytat

"Kochanek żony zaprosił ją na kolację. Początkowo nie chciałem się zgodzić, ale nalegała. Zastanawiam się, czy żona się w nim nie zakochuje", martwi się Bogdan

Kiedy nie masz żadnych kart. Całkowite podporządkowanie.

 

Cytat

"Nie wiedziałem, że żona potrafi takie rzeczy robić i być taka odważna. Gdy wyszedł, od razu zapytała, kiedy powtórka", mówi z kolei Maciej, którego zdaniem żona za bardzo angażuje się w relację z kochankiem

Ciekawe kiedy, zupełnie przypadkiem zajdzie w ciążę... Beta bankomat jest, chad jest. Czego chcieć więcej?

 

Cytat

- To była nasza wspólna decyzja, choć bardzo przyczyniła się do tego żona - mówi Bogdan. - O mały włos nie miała romansu. Przynajmniej z tego, co wiem, do niczego wtedy nie doszło. Przypadkiem znalazłem w jej telefonie dwuznacznego SMS-a, po którym oczywiście była kłótnia i jakiś czas się do siebie nie odzywaliśmy. 

Ten uczuć, gdy żona Cię nie szanuje, wali się z innymi, a Ty możesz się co najwyżej na nią obrazić na jakiś czas, bo nie masz gdzie się wyprowadzić i nie znajdziesz innej.

 

Cytat

Potem zaczęliśmy ze sobą rozmawiać i wtedy pojawiły się rozmowy o "tym trzecim". Jak już zdecydowaliśmy się na trójkąt, dała ogłoszenie i tak go poznaliśmy. Decydowała głównie żona, bo to ona miała z nim się kochać.

Gość, żeby nie stracić swojej kobiety pozwala jej go zdradzać.

 

 

I perełka

Gość siedzi sobie obok łóżka na którym inny rucha jego żonę i:

 

Cytat

Przede wszystkim żona odważyła się na rzeczy, których nie próbowała ze mną, ale chyba dlatego, że ja po prostu tego nie robiłem, nigdy nie byłem tak otwarty w seksie. Byłem o to zazdrosny. I nie podobało mi się, że żona zgodziła się na wszystko. Trudno powiedzieć, czy jestem rozczarowany, ale na pewno wyobrażałem to sobie inaczej, a inaczej wyszło.

 

I ciąg dalszy:

 

Cytat

W miniony weekend kochanek żony (albo nasz, sam już nie wiem) zaprosił ją na kolację. Początkowo nie chciałem się zgodzić, ale żona nalegała. Poszli razem w minioną sobotę. Zastanawiam się, czy żona się w nim nie zakochuje, choć wszystkiemu zaprzecza...

Słabe geny? Kiedyś wymierały, dzisiaj pokazują co potrafią...

 

Kolejny lolo:

 

Cytat

Podczas klubowych zabaw poznała pewnego samca i Hotka uparcie chce, żeby to on był kochankiem. Moja obawa jest taka, że facet najszczerzej mówiąc jest w każdym calu lepszy niż ja - wyższy, lepiej zbudowane i umięśnione ciało, dobra praca, więcej w spodniach, wolny. Z jednej strony powinienem się z tego cieszyć i chcieć dla Hotki jak najlepiej, ale do zastanowienia mi dało to, że na sugestię poszukania jeszcze kogoś Hotka stanowczo zaprzecza. Twardo stąpa po ziemi, mówiąc, że chce akurat TEGO, bo jej się podoba.

 

Fantazje fantazjami, ale jeśli facet pozwala, by inni faceci współżyli z jego żoną i to jeszcze na jego oczach, to chyba można się spodziewać, że ta żona straci do niego resztkę szacunku.

Zresztą, szkoda strzępić ryja.

 

Wrzucam jako ciekawostkę :)


 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Carl93m napisał:

Jest wyjście chłopaki i to zajebiste wyjście :) 

 

Przeczytajcie "Uległość" Michel Houellebecqa, tak tragiczna i jednocześnie piękna książka ?

Taka sobie. Że tło islamskie i 15 latka żona w koszulce Myszki Miki? Chyba jednak bym polecił na początek "Możliwość wyspy" tego autora. W sumie wszystko red pill ale nie tak nachalne jak "Uległość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł jest spoko bo przynajmniej ostrzega przed konsekwencjami, na zachodzie swego czasu było bardzo dużo propagandy wychwalającej cuckold. W takich sytuacjach się zastanawiam czy naprawdę nie ma jakiś żydów rządzących światem bo autentycznie widać, że media kreują jakieś określone trendy. Najlepszym przykładem jest netfliks gdzie bez wątku lgbt chyba nie może zostać wypuszczona ani jedna produkcja.

 

Sam cuckold mnie jakoś nie szokuje, to normalizacja kobiecej hipergamii. Masz samca omega, który jest providerem i samca alfa, który rucha jego żonę. Coraz bardziej cofamy się do czasów prehistorycznych.

Edytowane przez MrSadGuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lukas3k napisał:

Przecież takie teksty w niemieckim onecie to odpowiednik porad seksualnych w dawnym bravo (dzięki Bogu już upadło) dla dzieciarni ;)

Nie wierzcie im! Same Historyjki pisane przez 60 letnich Hansów walących kapucyna 4 razy dziennie.

Wpisz sobie w wujka google frazę "forum cuckold". Pierwszy wynik. To nie są niestety zmyślone historyjki, bo jest pewna grupa ludzi o takich "upodobaniach". Można to w sumie zaliczyć do swingersów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żygać mi się chce jak to czytam. W 1920r i 1939r mężczyźni wybierali między życiem a wolnością, bo szanse przeżycia w niektórych przypadkach były zerowe. Napierdalali w stalowe rozpędzone czołgi butelkami z benzyną, szli z bagnetami na okopy niemieckie czy rosyjskie (obrona Grodna) a dziś? Gdyby wiedzieli za co walczą i co będzie za XX lat, darowali by sobie śmierci w męczarniach od rozerwania przez kule, każnie UB, gestapo czy NKWD tylko sami bezboleśnie by skrócili zywot na tym kurwodołku z broni krótkiej...

 

No dobra, nie każdy jest taki ale kto wie czy nie będą forsować za X lat jak promuje lewica tolerancję dla każdego? A "prawicy" nie ma albo są ludzie ośmieszający prawicę i ruch narodowy jak jkm aka goldberg czy M.Kowalski?

Edytowane przez DOHC
Literówka-DOHC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, DOHC napisał:

Żygać mi się chce jak to czytam. W 1920r i 1939r mężczyźni wybierali między życiem a wolnością, bo szanse przeżycia w niektórych przypadkach były zerowe. Napierdalali w stalowe rozpędzone czołgi butelkami z benzyną, szli z bagnetami na okopy niemieckie czy rosyjskie (obrona Grodna) a dziś? Gdyby wiedzieli za co walczą i co będzie za XX lat, darowali by sobie śmierci w męczarniach od rozerwania przez kule, każnie UB, gestapo czy NKWD tylko sami bezboleśnie by skrócili zywot na tym kurwodołku z broni krótkiej...

 

 

Polecam książkę Kamila Janickiego pt: " Epoka hipokryzji czyli życie erotyczne w II RP"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2020 o 09:48, Adameo napisał:

Onet wciska niemiecką propagandę obyczajową, co tu komentować. Nie należy tego portalu przeglądać.

Nie bardziej niż publiczna TVP za NASZE pieniądze... Dlaczego w "Barwach szczęścia" jest para dwóch pedałów? Dlaczego w praktycznie każdym polskim serialu, przemycane są homoseksualne treści? Więc z tymi Niemcami, to bym nie przesadzał. Gorsi są "rodacy", bo za pieniądze od Żydów sprzedadzą własną matkę.

Edytowane przez Cagliostro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Cagliostro napisał:

Nie bardziej niż publiczna TVP za NASZE pieniądze... Dlaczego w "Barwach szczęścia" jest para dwóch pedałów? Dlaczego w praktycznie każdym polskim serialu, przemycane są homoseksualne treści? Więc z tymi Niemcami, to bym nie przesadzał. Gorsi są "rodacy", bo za pieniądze od Żydów sprzedadzą własną matkę.

Niestety ale muszę przyznać Ci rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.