Skocz do zawartości

Wasze samopoczucie po siłowni


krzy_siek

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, radeq napisał:

Ile trwa taki jeden trening? bo ogrom ćwiczeń. 

@mac

U mnie trochę ponad godzinę, ale intensywnie i nie pierdolę między seriami, tylko do boju. Trening dzielony z dnia drugiego lajtowy, do 40 minut można skończyć. Ostatni dzień, przed dwudniowym cyklem przerwy najtrudniejszy i najdłuższy. Dobrze zróżnicowane i nie jest wcale tak długo. Ćwiczeń sporo, ale się formę pod to robi właśnie. Od tablic dla początkujących do tablic najcięższych. Wszystko to jest proces. Warto przetestować, robię od lat, jak mówię, tylko na tym jadę. Książkę kilka razy przeczytałem od dechy do dechy.

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się po treningu czuję świetnie. Uzależniłem się od tego uczucia zmęczenia w mięśniach. Jak mam przerwę z jakiegokolwiek powodu- już coś mi nie gra, coś jest nie tak.
Na siłownię chodziłem regularnie przez ponad rok. Do tego było bieganie od 3 lat. A potem poszedłem na crossfit. I nieźle mnie przeczołgała intensywność tych ćwiczeń.
Obecnie najczęściej takie właśnie treningi mam. 3-4 razy na tydzień.  Mamy extra grupę (naprawdę fajni ludzie) i świetnego trenera. Solo takiego workoutu się nie zrobi. Będą za długie przerwy, za wolno.
W takim układzie motywacja jest i ciśnie się do końca. Efekty są świetne.  Polecam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.