Skocz do zawartości

Jest gdzie i z kim, tylko jak z domu wyjść?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, na początek komunikat: moralizatorom serdecznie dziękuję. Postów nie na temat nie będę czytać, więc nie ma sensu ich pisać. Motywy mojego postępowania zachowam dla siebie, nie one są tematem tego wątku. 

 

Teraz do rzeczy: A więc trafiła mi panna X chętna na romansik FWB. Problem w tym, że mieszkam z dziewczyną Y, więc wyjście z domu nie jest takie proste, bo coś trzeba powiedzieć. Jest to dla mnie nowa sytuacja i chętnie dowiem się od bardziej doswiadczonych: Jakie wymówki stosujecie?

 

Kilka faktów: Spotkania z X możliwe tylko w weekend, więc pracą się nie wykręcę. Ściema z męskim piwkiem u kumpla problematyczna, bo mamy z Y w większości wspólnych znajomych, więc to się może łatwo wydać, albo szybko skończą mi się "nieznani Y starzy znajomi". To są wymówki dobre na raz. Ryb nie łowię i raczej nagle nie zacznę. To zresztą ryzykowny pomysł bo "teść" łowi jak pojebany i jakby się dowiedział, że ja też zacząłem, to zamiast ciupciać fajną koleżankę, będę marznąć po nocach nad jakimś stawem. Siłownię mam pod domem, więc siłą rzeczy nie "zniknę" na długo tym sposobem. Lepszy już byłby basen. Tylko, że jest jeszcze ta cholerna epidemia, basen mogą mi zamknąć. W ogóle wszystko mogą zamknąć - nie wiadomo. Przez tę koronę ostatnio i tak mało z domu wychodze.

 

Jakies pomysły jak się urwać z chaty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Antar napisał:

Postów nie na temat nie będę czytać

To skąd będziesz wiedział, że są nie na temat?

 

42 minuty temu, Antar napisał:

Jakies pomysły jak się urwać z chaty?

Biegać zacznij.

Jest wymówka, a i umiejętność może być przydatna w wielu życiowych sytuacjach (np. gdyby romansik wyszedł na jaw).

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Antar said:

Jakies pomysły jak się urwać z chaty? 

Powiedz, że idziesz na dziwki.

Najlepszą metodą na skuteczne kłamstwo jest powiedzieć prawdę w taki sposób, że nikt nie uwierzy, że mówisz prawdę.

 

1 hour ago, Antar said:

Motywy mojego postępowania zachowam dla siebie, nie one są tematem tego wątku. 

Ale jakie niby możesz mieć "motywy", które kogokolwiek zainteresują?

Chcesz podupczyć i tyle, jaki niby do tego trzeba mieć motyw?

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bassfreak napisał:

Nie spodziewaj się że na tym forum ktoś przytaknie, zaraz cię ukamieniują. 

 

Ja również. 

Ta, właśnie widzę. Spoko, nie jestem pierwszy dzień w internecie, żeby być zaskoczonym. Reputacja na forum by ucierpiała i jeszcze glejty rycerzy moralności by odpadły. Spoko, jak ktoś potrzebuje, to niech sobie poużywa. I tak wiemy, że większość facetów była lub będzie mieć dupę na boku, ale większości ciężko się przyznać tak bez teatralnego jojczenia nad sobą i światem. Ja nie mam z tym problemu. Zatem zachęcam do pozostania przy temacie. Pytanie postawiłem jasne. W dziale o kurwach, żeby nie było wątpliwości. Ktoś coś, czy będziemy dalej tracić czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się, że postanowiłeś zapisać się na to forum, aby zapytać nas, jaki kit masz wciskać swojej dziewczynie, gdy będziesz pukał się na boku z jakąś Karyną. Niewątpliwie drogi autorze, wniosłeś tym w naszą społeczność powiew świeżości. Niestety powiew ten ciut zalatuje zapachem kapuścianego bąka, zatem obawiam się,  że zbyt wielu satysfakcjonujących cię rad nie uzyskasz. Oszałamiającej kariery takim początkiem też chyba raczej tu nie zrobisz...

 

 Pozostań w zdrowiu;)

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz słuchać moralizatorow i jesteś dorosły więc oszczędze sobie i Tobie pouczen. 

 

Osobiście chodzie w celach prywatnych tylko tam gdzie nie muszę wydawać pieniędzy więc jakbym miał, gdzieś iść np jutro ze swoją partnerka to na spacer nad rzekę albo pobiegać ewentualnie rower jakiś. 

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że wam tyle radości sprawiłem. Zaśniecie dziś spokojnie, w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku. 

16 minut temu, Tyson napisał:

Oszałamiającej kariery takim początkiem też chyba raczej tu nie zrobisz...

Zgadza się. Wyrosłem z forów jakoś jeszcze w liceum i istotnie zapomniałem, że wielu służą one właśnie robieniu oszałamiających karier w internecie. My bad.

 

Tyle z mojej strony, miłego wieczora. Ale niech wam to nie zepsuje zabawy, możecie sobie wyobrażać, że czytam i bardzo się przejmuję waszymi opiniami. Papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Antar napisał:

Zgadza się. Wyrosłem z forów jakoś jeszcze w liceum i istotnie zapomniałem, że wielu służą one właśnie robieniu oszałamiających karier w internecie. My bad.

 

Tyle z mojej strony, miłego wieczora. Ale niech wam to nie zepsuje zabawy, możecie sobie wyobrażać, że czytam i bardzo się przejmuję waszymi opiniami. Papa.

Ojejku, obraziłem się a teraz wezmę zabawki z tej piaskownicy, bo już mi się tu u was nie podoba:).

 

Twoje odejście jest niepowetowaną stratą. Papa Panie "dojrzały". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pochwalam zdecydowanie nie.

 

Jak już musisz. Najważniejsze pytanie czy już pannę przetestowałeś. Jeśli nie uprawiałeś z nią seksu, to nie planuj długoterminowego urywania się. Raz to możesz jechać od kolegi z liceum/ studiów wziąć hotel i tyle. 

 

Jak ma to być dłużej to najłatwiej jakiś gówno kierunek znaleźć dofinansowany z Unii. Zapisujecie się z panna na podyplomówkę i zamiast na zajęcia idziecie do hotelu czy gdzie tam chcecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przeciwieństwie do reszty przyznam się że miałem taki epizod ( chociaż żałuje i wiem że źle zrobiłem). Jeżeli już musisz to znasz zapewne rozkład dnia swojej panny i będzie taki dzień że uda Ci się znaleźć czas na skok w bok . Nie szukałbym tutaj akcji typu hotel na noc bo można się wpakować na minę szybciej niż Ci się wydaje. Raczej 2-3 godzinne spotkania. Ja akurat nie musiałem tego robić w weekend tylko po pracy zawsze się mówiło że nadgodziny itp. Ale powtarzam nie rób tego a jak już chcesz i musisz to idź lepiej na roksę zapłać 200 zł i potem odpowiedz sobie  na pytanie czy było warto. No i kluczowe pytanie czy panna X wie o pannie Y bo jak wie to może to potem wykorzystać do szantażu . Każdy z nas grzeszył więc jak musisz to zrób to lepiej z roksą. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2020 o 18:15, Antar napisał:

A więc trafiła mi panna X chętna na romansik FWB.

 

W dniu 31.08.2020 o 18:15, Antar napisał:

Jakies pomysły jak się urwać z chaty? 

Przecież miałeś czas i wymówkę żeby wyjść z domu i poderwać X :D

 

Jadę koledze pomóc w ............

 

 

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie spotkania na których mam gdzieś siedzieć pić/jeść to tragedia. Tylko się denerwuję - taki podskórny stres. Co innego jak można podziałać. Wtedy się czuje świetnie bo mam czym ręce zająć mogę działać. To samo się tyczy pracy. Siedzenie w miejscu mnie unieszczęśliwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.