Skocz do zawartości

Pytanie do "brzydkich" kobiet - jakie macie problemy?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowiczki.

Jak w temacie. Czy usłyszałyście kiedyś coś przykrego na temat swojej fizyczności od kobiet/ facetów? Czy to prawda, że nikt tak nie potrafi przypieprzyć kobiecie jak inna kobieta?

Z jakimi problemami się borykacie w dniu codziennym?

Czy widzicie mniejsze zainteresowanie od mężczyzn? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to jak kobity dbają o swoją reputację nawet na anonimowym forum, wątpię, żeby któraś się przyznała... ;) A po drugie chłopaki teraz nie mają jaj, albo są tak wychowywani żeby czasem nie "pojechać" kobicie, także... ;)

 

Mi się tam zdarzało wrzucać na kobity jak mnie mocno wkurwiła. Pancze były zależne od tego, co moim zdaniem mogło ją najbardziej zaboleć. 

Przykłady?

Z pustego to i Salomon nie naleje. 

Na bezrybiu to i rak ryba.

I czasem bardziej chamskie jak sama chciała mnie "dojechać".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się wypowiem, bo jestem jakimś śmiesznym przypadkiem który doświadczył dwóch skrajności pod względem wyglądowym. Z racji, że byłam kiedyś mocno zapryszczona, byłam wtedy dla mężczyzn powietrzem. Więcej nie miłych rzeczy można usłyszeć od kobiet, bo każdy wie, że baby lubią plotkować, obgadywać i się śmiać. Ja w sumie aż tak źle nie miałam, większość ludzi umie trzymać język za zębami oprócz wyjątków które przytoczę. Jeden kolega na piwie kiedy poszłam do łazienki powiedział koleżankom, że mogłabym mieć mniej tych pryszczy, to wtedy pomyślał by o ruchaniu z moją osobą, a tak go wzdryga. Ogólnie kobiety bywają wredniejsze ale faceci wcale nie lepsi. Jednak czym tu się przejmować, ludzie od zawsze lubili podkopywać komuś poczucie wartości i inne tego typu rzeczy. Z problemami w sumie się nie borykam, bo jestem od dawien dawna pozytywnie nastawiona i generalnie, czy ktoś coś mówi pozytywnie czy negatywnie, podchodzę po stoicku. Może być też to kwestia, że moja sytuacja się diametralnie zmieniła i dziwnie się czuję porównując moją przeszłość, gdzie byłam niezauważalna. W tym momencie jest na odwrót, faceci zagadują w różnych miejscach i więcej od siebie dają. Nagle jesteś według nich nie tylko ładna ale mądra. Lubię facetów ale na prawdę widzę jak potrafią wymyślać tak różne bzdury, by zaciągnąć do łóżka, że to głowa mała. Coż faceci są wzrokowcami i kobiety widzą między sobą kto ma większe/mniejsze zainteresowanie wśród panów. Chodź to nie jest jakieś miarodajne, ponieważ przeciętne dziewczyny też potrafią mieć sporo zainteresowania :) No ale im ładniejsza w skali tym więcej adoratorów i widać wtedy sporą różnicę w traktowaniu. Nic nowego i specjalnego. 

  • Like 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, gladia napisał:

Ale tutaj chyba będzie problem ;)  

Ja byłam brzydka, o czym nie raz mówiłam.  @gladia albo @bernevek możecie mi podać jakiś powód, dla którego miałabym się zacząć spowiadać?

Co wyniknie z tego dobrego dla mnie?

Po co ten temat? @bernevek co Ty z tego masz?

 

4 minuty temu, prod1gybmx napisał:

Biorąc pod uwagę to jak kobity dbają o swoją reputację nawet na anonimowym forum, wątpię, żeby któraś się przyznała... ;)

Jak wyżej. Przyznawałam się nie raz. Reputacja na męskim forum? Ja tu męża nie szukam :D 

 

5 minut temu, prod1gybmx napisał:

A po drugie chłopaki teraz nie mają jaj, albo są tak wychowywani żeby czasem nie "pojechać" kobicie, także... ;)

 

Pośmiałam się.

Nigdy nie miałam problemu z kobietami- byłam bardzo sympatyczna no i nie stanowiłam konkurencji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Libertyn napisał:

Myślę że analogicznie do facetów. Obniżona samoocena, służalczość. I brak atencji od płci przeciwnej

U kobiet to tak nie działa. Nawet brzydka kobieta ma duże powodzenie wśród flepków.

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bernevek napisał:

Rozumiem, że ten temat porusza bardzo drażliwą sferę?! 

Nie. Jeżeli u kogoś jest drażliwa sfera to raczej u Ciebie- to nie ja założyłam temat, żeby sobie porównać, kto ma bardziej do dupy- tylko tyle.

 

Wszyscy mają przejebane.  Zaskoczony?  Sorry, ale tak jest.  Zajmij się problemami, na które masz wpływ i przestań użalać się nad sobą.

 

Zadałam proste pytania- 

Co wyniknie z tego dobrego dla mnie?  Co wyniknie z tego dobrego dla Ciebie?

 

Nie równa się w dół. Równa się w górę. :) 

Edytowane przez Wielokropek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Wielokropek napisał:

Nie. Jeżeli u kogoś jest drażliwa sfera to raczej u Ciebie- to nie ja założyłam temat, żeby sobie porównać, kto ma bardziej do dupy- tylko tyle.

 

Wszyscy mają przejebane.  Zaskoczony?  Sorry, ale tak jest.  Zajmij się problemami, na które masz wpływ i przestań użalać się nad sobą.

 

Zadałam proste pytania- 

Co wyniknie z tego dobrego dla mnie?  Co wyniknie z tego dobrego dla Ciebie?

 

Nie równa się w dół. Równa się w górę. :) 

Nie chcesz nie odpowiadaj. Tylko nie obracaj kota ogonem. 

Skoro pytasz o profity z udzielenia się na anonimowym forum to na pewno jest to kwestia wysoce drażliwa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bernevek napisał:

Skoro pytasz o profity z udzielenia się na anonimowym forum to na pewno jest to kwestia wysoce drażliwa.

Cokolwiek robisz, pytasz ma być z "domyślnym" profitem dla Ciebie. Ludzie żyją dla korzyści. Nie ma tu żadnego obracania kota ogonem :) .

Zapytałam o Twoje profity oraz o to jakie domyślnie mają być moje. Ja tu żadnych nie widzę, ani dla Ciebie ani dla mnie.

Co Ci po wiedzy, że kto ma gorzej/lepiej od Ciebie? Przecież to prowadzi donikąd. :) 

 

 

Edytowane przez Wielokropek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bernevek napisał:

A jakie profity masz z tych napisanych paru komentarzy w moim temacie?

Chciałam się dowiedzieć, co kieruje najprawdopodobniej "brzydkim" mężczyzną, który chce porównać swoją sytuację do babskich pasztetów, a że temat pośrednio dotyczy mnie, to się udzieliłam. (Odpowiedziałam przecież- z kobietami nie miałam problemów.) Nieświadomie dałeś  mi odpowiedź :D 

4 minuty temu, bernevek napisał:

Jakie masz profity z udzielanie się na męskim forum w ogóle?

Pisałam o tym kiedyś w temacie @SzatanKrieger.

 

4 minuty temu, bernevek napisał:

Proszę o NIE zaśmiecanie mi tematu. 

Nie ma problemu. Nie chciałam Cię rozzłościć, serio. :) 

Edytowane przez Wielokropek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wielokropek

Cytat

Chciałam się dowiedzieć, co kieruje najprawdopodobniej "brzydkim" mężczyzną, który chce porównać swoją sytuację do babskich pasztetów. Nieświadomie dałeś odpowiedź

Aż tak ten temat Cię zabolał, że chcesz przerzucić uwagę na mnie :D  Ojj brzydki zabieg erystyczny. 

 

Cytat

Pisałam o tym kiedyś w temacie

Nie będę szukał jednej odpowiedzi w tematach innego usera. 

Cytat

Nie ma problemu. Nie chciałam Cię rozzłościć, serio. 

Rozsierdzić. 

Uważasz, że tak jest ładnie wejść komuś do tematu, robić wycieczki do autora i sadzić posty nie na temat (off-top)? 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Obliteraror napisał:

óż. Nieatrakcyjna/mało atrakcyjna kobieta nie dostanie nawet promila szyderstw, które otrzyma mało atrakcyjny Pan i nie będzie miała grama jego problemów. To zupełnie inna liga i poziom trudności :)

Można być brzydkim facetem, a nikt złego słowa o Tobie nie powie. Teraz pytanie, w jaki sposób byś tego dokonał, że mimo zakazanej facjaty, masz tak silną osobowość, że nikt na nią nawet uwagi nie zwraca?

I nie, nie jest to grożenie smiercią i skakanie po głowie każdej osobie, która tylko krzywo na Ciebie spojrzy.

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.