Skocz do zawartości

Jerzy Kalibabka - czy osiągnął "sukces"?


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mnie śmieszy bracia, że analizujecie wygląd gościa... co to dla was i reszty zmienia ? 

Dobrze jeden brat powiedział, że forum trochę działa depresyjnie na niego i na mnie też muszę to przyznać.... 

Bo jak się nie ma czegoś tam to nie podchodź do kobiet bo coś tam... wylewanie żali... ale zauważyłem, że jak mamy takie przekonania to później mimowolnie zioniesz tym na wszystkie fronty a jest to bardzo moim zdaniem odstraszające dla wszystkich a szczególnie dla kobiet. Oczywiście jakaś wiedza jest pomocna ale jechanie sobie, i wyszukiwanie statystyk, badań i jeszcze nie wiadomo czego tylko w młodszych braciach którzy nie mają doświadczenia życiowego (z kobietami) wzmaga kiepskie stany emocjonalne i zaostrza kompleksy. 

Lepiej mówić co trzeba zmienić... jak poprawić coś co można, wyjść z jaskini, zacząć mieć jakieś hobby, sport itd. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten temat to nieporozumienie, facet był złodziejem, oszustem, sutenerem, włamywaczem, gwałcicielem itd. Co chwila zmieniał tożsamość na co wyrywał swoje ofiary, akurat psychopaci są wiarygodni bo nie mają czegoś takiego jak wstyd czy sumienie. Będzie Cię okłamywał w żywe oczy i nawet powieka mu nie zadrży. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2020 o 22:45, Messer napisał:

Chadem był raczej średnim.

Oczy incela, paSzczęka słabo kwadratowa, aparycja wymoczka, zero mięśni na sterydach, tatuaży też pewnie zero, no i tylko 175 cm wzrostu - to już kompletnie go dyskfffffffaliffffikuje,

nÓrmalnie Zapluty Karzeł Podrywacji.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Generał Szrama napisał:

Dla mnie ten temat to nieporozumienie, facet był złodziejem, oszustem, sutenerem, włamywaczem, gwałcicielem itd. Co chwila zmieniał tożsamość na co wyrywał swoje ofiary, akurat psychopaci są wiarygodni bo nie mają czegoś takiego jak wstyd czy sumienie. Będzie Cię okłamywał w żywe oczy i nawet powieka mu nie zadrży. 

Oczywiście. Trochę trąci to tym, jak kobiety zachwycają się bad boyami. Tak tu, niektórzy Bracia wyrażają niekłamany podziw gościowi. Czy męskie jest okradanie dziewczyn/kobiet? Czy męskie jest ich szantażowanie i bicie?

To nie był Don Juan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nauczył mnie Kalibabka?

 

Wciskać kobietom i ludziom kit.

 

Ludzie uwierzą we wszystko, jeżeli opakujemy to w piękny uśmiech, białe zęby i szarmancką pewność siebie.

 

W miłości i w biznesie wszystkie chwyty dozwolone.

 

Ostatni tydzień miałem dwa spotkania sponsorowane w moją stronę, płacone 300 zł od sztuki, jedno z 40, a drugie z 50 latką.

 

Poznałem je na mieście, podszedłem i powiedziałem że takie piękności nie powinny siedzieć w takim miejscu, gdyż są na to za piękne, albo inną bzdurkę.

 

Obie strony zadowolone, ludzie za odpowiednie emocje dadzą Ci wszystko.

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2020 o 01:31, Ksanti napisał:

Przecież jak na swoje czasy był Ch*dem.

Za czasów PRL 175cm to był wzrost uznawany za wysoki.

Oi!, Chłopie nie pocieszaj się, nie był żadnym Chadem, koleś był psychopatą, nie wiemy ile kobiet odrzuciło jego zaloty ale właśnie tym się różnił od innych mężczyzn, że zupełnie tym się nie przejmował gdyż ponieważ albowiem niczym się nie przejmował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mlodybogtop102 napisał:

Lepiej mówić co trzeba zmienić... jak poprawić coś co można, wyjść z jaskini, zacząć mieć jakieś hobby, sport itd. 

Jest 17 tysięcy wątków na forum co można poprawić i zmienić. Jak nie chce ci się wszystkich czytać, to w tajemnicy ci powiem,

że "mieć jakieś hobby, sport itd." zasadniczo wielki chuj zmienia w temacie nawiązywania czy prowadzenia relacji męsko damskich,

no chyba że będzie to hobby albo sport typu żeglowanie pełnomorskim jachtem do najdalszych zakątków kuli ziemskiej, gdzie panią zabierzesz

albo nie wiem, no chociaż tak zwane "podróżowanie" czyli jeżdzenie na zagraniczne wycieczki, chlanie drinków na plaży albo w hotelowym jaccuzi,

no to takie hobby i sport zawsze będzie mile widziane, ale nie przynudzanie o kolekcji starych żelazek, bo co ją obchodzi jakiś zardzewiały złom.

"Mieć jakieś hobby, sport itd." to jakby metafora bycia ogólnie fajnym, tylko taki slogan i wyświechtany frazes rzucany na poprawę samopoczucia...

o, to coś dokładnie jak upajanie się rzekomymi podbojami mitomana gawędziarza sprzed pół wieku, który nawet w czasach największej świetności

z wyglądu bardziej przypominał młodego Andrzej Leppera rolnika spod Koszalina, niż aktora Jana Monczkę, który się wcielił w postać Tulipana...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o tym wątku od wczoraj i dochodzę do wniosku że mit Kalibabki to takie marzenie facetów. Marzenie że zwykły koleś, pomocnik rybaka może zostać super kochankiem. Im więcej będzie facetów którzy są niszczeni psychicznie przez kobiety tym dłużej będzie trwał ten mit. Choć człowiek ten powinien być ostrzeżeniem jego mit będzie trwał nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no najłatwiej tłumaczyć swoje niepowodzenia statystykami i jakimiś badaniami, oczywiście zgodzę się to prawda co w nich piszą ale kobiety nie podrywają statystyki tylko realne okoliczności, dochodzą emocje- nie logiczne liczby. Dodatkowo Kalibabka był przystojny, każda kobieta Ci to powie począwszy od waszych mam, babć przez koleżanki czy żony, dziewczyny. 

Trudno niektórym zrozumieć, że gość mógł mieć sukcesy z kobietami, oczywiście jakie miał metody nie śmiem wątpić, że możliwe że nagannie etycznie czy prawnie ale miał sukcesy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mlodybogtop102 napisał:

Trudno niektórym zrozumieć, że gość mógł mieć sukcesy z kobietami

Przecież nikt nie poddaje w wątpliwość, że miał, tylko niektórzy usiłują jak dotąd bezskutecznie ustalić ile tych kobiet było i co to były za kobiety.

 

Może dla kogoś to nie ma znaczenia, no ale dla mnie akurat ma czy to faktycznie były setki, a nawet tysiące kilkunastoletnich dziewic jak podają źródła,

czy może to raczej było okazyjne wyrywanie podstarzałych pensjonariuszek ośrodków wczasowych, ewentualnie dyskotekowych szlauchów w klubach. 

 

Równie istotne myślę może być to czy rzeczywiście podrywał je w pociągach udając przed bogatego złotnika, a one w nim rozkochane oddawały rodowe precjoza, 

czy tak jak w przedstawionym materiale podstępnie wywoził do lasu wystawione przez wspólniczki kobiety, gdzie poprzez bicie, szantaż i zastraszanie je okradał. 

 

No sorry, ale o innych dokonaniach i SUKCESACH z kobietami superpodrywacza nie było chyba wzmianki w reportażu czy tylko ja oglądałem jakiś inny ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, Montella26 said:

Jaki wzrost? 

175

10 hours ago, mlodybogtop102 said:

Dobrze jeden brat powiedział, że forum trochę działa depresyjnie na niego i na mnie też muszę to przyznać.... 

Pewnie chodzi Ci o mnie bo tak napisałem :) Otóż co ciekawe mnie nie niszczy psychicznie to, że ktoś tam pisze o czadach. Mnie niszczy psychicznie jak wiem, którzy użytkownicy są przystojni oraz które rezerwatki są atrakcyjne i jak opisują tą mega łatwość w uzyskaniu seksu, udogodnień z innymi ludźmi, w ogóle łatwość w życiu i tak dalej.

 

Nawet swego czasu chciałem ich dać na ignore. Nic osobistego oczywiście, po prostu ich przychodzące z łatwością sukcesy mnie psychicznie niszczą, dlatego staram się teraz mocno dawkować forum i niektórych użytkowników czytać po łebkach jak widzę, że opisują swoje przygody z płcią przeciwną. To oczywiście nie jest ich wina, po prostu tak to działa.

 

Nawet w ostatnim założonym przeze mnie temacie specjalnie prosiłem aby wypowiedzieli się tylko przeciętni genetycznie ludzie, między innymi dlatego.

 

Co do wyglądu tego kalibabki to imo przystojny facet i do tego wysoki, 175cm jak kto już zauważył to wtedy był konkretny wzrost.

9 hours ago, RENGERS said:

Ostatni tydzień miałem dwa spotkania sponsorowane w moją stronę, płacone 300 zł od sztuki, jedno z 40, a drugie z 50 latką.

Nieźle. W sumie nie musisz nawet do roboty chodzić. Kobiety na seksie robią potężne pieniądze, skoro Ty też masz takie możliwości to ja bym w to szedł. Dla faceta to chyba najlepszy zarobek jaki może być, ruchasz i dostajesz kasę. I to jeszcze taką.

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, self-aware napisał:

Nieźle. W sumie nie musisz nawet do roboty chodzić. Kobiety na seksie robią potężne pieniądze, skoro Ty też masz takie możliwości to ja bym w to szedł. Dla faceta to chyba najlepszy zarobek jaki może być, ruchasz i dostajesz kasę. I to jeszcze taką.

Co ja patrzę... To na pewno forum dla mężczyzn chcących się rozwijać, czy Sebix.pl, czyli męska wersja Roksa.pl? Jeszcze dawajcie tu ogłoszenia ze zdjęciami. Szok

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, zostawcie kwestie wzrostu i szczęki... Na filmie widać inne, imo ważniejsze rzeczy:

- Koleś trafia do pierdla na 10 lat, ale nie udzieli wywiadu w niewyprasowanej koszuli i nieułożonych włosach. Zobaczcie, że dbając o siebie bardziej niż reszta społeczeństwa sam dodaje sobie pewności siebie. 

- Jest wyprostowany i spokojny. Nie robi głupich min, nie wybucha śmiechem, mówi spokojnym tonem delikatnie uśmiechnięty.

- Mówi ludziom to co chcą usłyszeć. W stanie wojennym deklaruje, że przyjemność sprawiało mu uciekanie i ośmieszanie MO. Spytany, o to czy nie mógł pracować na kutrze odpowiada, że człowiek (w domyśle każdy) zasługuje na więcej. 

 

Facet miał naturalną zdolność budowania sympatii i zaufania. Niestety wykorzystał to w najgorszy możliwy sposób.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, self-aware napisał:

175

Pewnie chodzi Ci o mnie bo tak napisałem :) Otóż co ciekawe mnie nie niszczy psychicznie to, że ktoś tam pisze o czadach. Mnie niszczy psychicznie jak wiem, którzy użytkownicy są przystojni oraz które rezerwatki są atrakcyjne i jak opisują tą mega łatwość w uzyskaniu seksu, udogodnień z innymi ludźmi, w ogóle łatwość w życiu i tak dalej.

 

Nawet swego czasu chciałem ich dać na ignore. Nic osobistego oczywiście, po prostu ich przychodzące z łatwością sukcesy mnie psychicznie niszczą, dlatego staram się teraz mocno dawkować forum i niektórych użytkowników czytać po łebkach jak widzę, że opisują swoje przygody z płcią przeciwną. To oczywiście nie jest ich wina, po prostu tak to działa.

 

Nawet w ostatnim założonym przeze mnie temacie specjalnie prosiłem aby wypowiedzieli się tylko przeciętni genetycznie ludzie, między innymi dlatego.

 

Co do wyglądu tego kalibabki to imo przystojny facet i do tego wysoki, 175cm jak kto już zauważył to wtedy był konkretny wzrost.

Nieźle. W sumie nie musisz nawet do roboty chodzić. Kobiety na seksie robią potężne pieniądze, skoro Ty też masz takie możliwości to ja bym w to szedł. Dla faceta to chyba najlepszy zarobek jaki może być, ruchasz i dostajesz kasę. I to jeszcze taką.

Facet. Jak Ty jesteś zdania, że mając 175 cm i nie masz szans u Pan +165 cm to życzę powodzenia. Ja aktualnie bajeruje Pannę 22 lata i 170 cm wzrostu. Dupiasta i cycata blondi. Wie, że mam to 175-76 i żyje. Nie spuściła mnie na drzewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Montella26 napisał:

Facet. Jak Ty jesteś zdania, że mając 175 cm i nie masz szans u Pan +165 cm to życzę powodzenia. Ja aktualnie bajeruje Pannę 22 lata i 170 cm wzrostu. Dupiasta i cycata blondi. Wie, że mam to 175-76 i żyje. Nie spuściła mnie na drzewo

Kolejna Pani. 168 cm. Piszę do niej, ze jestem krasnal mam 175. A ona ze nie ma to dla niej znaczenia. Mogę mieć nawet 168 tyle co ona. Bede musial walnąć tutaj niedługo jakiś blog

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę, że buty dodają parę cm ;)... więc nie demonizowałbym mężczyzn 170-175 cm. Sam jestem w tych widełkach i miewałem kobiety albo niewiele niższe od siebie (przeważnie) albo i jedna miała 4 cm więcej i super było ;)... Wpędzaniem siebie samego w kompleksy (albo innych Braci) daleko się nie zajedzie.

K.wa w starym dowodzie ten kto miał 170 cm, już miał wpisane wysoki :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cagliostro napisał:

Weźcie pod uwagę, że buty dodają parę cm ;)... więc nie demonizowałbym mężczyzn 170-175 cm. Sam jestem w tych widełkach i miewałem kobiety albo niewiele niższe od siebie (przeważnie) albo i jedna miała 4 cm więcej i super było ;)... Wpędzaniem siebie samego w kompleksy (albo innych Braci) daleko się nie zajedzie.

K.wa w starym dowodzie ten kto miał 170 cm, już miał wpisane wysoki :)...

Ja w airmaxach do czuba głowy mam 178( najdokładniejszy pomiar) silnie naciskam miarka na głowę. A przykładając rękę do ściany plus włosy. To jest bite 180. Więc koniec płaczów i bierzemy się za życie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, self-aware napisał:

Nieźle. W sumie nie musisz nawet do roboty chodzić. Kobiety na seksie robią potężne pieniądze, skoro Ty też masz takie możliwości to ja bym w to szedł. Dla faceta to chyba najlepszy zarobek jaki może być, ruchasz i dostajesz kasę. I to jeszcze taką.

Proszę Cię, mam lepsze perspektywy, niż bycie żigolakiem nawet typu VIP.

 

Robię to dla satysfakcji i zabawy, druga sprawa, że żeby z tego żyć, trzeba by było zoorganizować z 20 takich panienek, a to nie dwie.

 

 Panie nie chce mi się :)

 

 

Edytowane przez RENGERS
Dodatek słowny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest niezły artykuł a ropo Kalibabki:

http://gabriel-maciejewski.szkolanawigatorow.pl/gracja-kalibabka-vs-piotr-astrolabiusz-czyli-realna-natura-aspiracji

Wydaje mi się że prasa i tv zrobiła z niego legendę bo miał odpowiednio kojarzące się nazwisko - i to jest chyba sedno jego sukcesu medialnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, Anonim84 said:

Co ja patrzę... To na pewno forum dla mężczyzn chcących się rozwijać, czy Sebix.pl, czyli męska wersja Roksa.pl? Jeszcze dawajcie tu ogłoszenia ze zdjęciami. Szok

W jaki sposób to przeszkadza w rozwijaniu się? Przecież to jest zajebista opcja być na tyle atrakcyjnym, że masz ochotę poruchać i jeszcze Ci za to zapłacą. Z pocałowaniem ręki brałbym takie możliwości.

 

21 hours ago, Montella26 said:

Facet. Jak Ty jesteś zdania, że mając 175 cm i nie masz szans u Pan +165 cm to życzę powodzenia. Ja aktualnie bajeruje Pannę 22 lata i 170 cm wzrostu. Dupiasta i cycata blondi. Wie, że mam to 175-76 i żyje. Nie spuściła mnie na drzewo

Co? Przecież napisałem, że mówię o kobietach 165+ w obcasach, czyli finalnie mających 10-12cm więcej (jak wiadomo, na dysce laski często mają wysokie obcasy).

 

Tak jeszcze raz zobaczyłem fotki tego Kalibabki. Toż to był przystojniak. A jego dzieci są mega atrakcyjne. Nie dziwi mnie to co napisał ktoś wyżej, że pokazał jego fotki 8 kobietom i wszystkie uznały, że przystojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.