Skocz do zawartości

Mistrz Szarpanki z Życiem vs habibi


Rekomendowane odpowiedzi

Mistrz Szarpanki z Życiem nagrał dwa smaczne raczki, świetnie wyjaśnił mentalność zakompleksionych polek wiążących się z habibi polecam szczególnie obejrzeć te materiały zobaczcie jak zachowuje się i co mówi nasza najpiękniejsza polka, polecam także zwrócić uwagę z jakim szacunkiem odnosi się do habibi. Szarpanki wali prawdą w oczy jednocześnie robi to w sposób przezabawny, już nie mogę doczekać się następnego raka.

 

Jest dużo smaczków ale najbardziej chyba podobały mi się jak habibi mówi „Turczynki są ładniejsze od polek, a tak uległa polka to potwierdza niezła beka ?

Drugi „Gdzie naszemu habibi wymsknęło się zdanie o łatwości naszych polek oczywiście tylko dla habibi?

Trzeci „Z którego wynika że Turczynki go nie chciały bo nie jest przystojny nie ma kasy, nie ma perspektyw na szczęście polka mu się znalazła z której jak widać nie jest zadowolony? ”.

 

Linki do arcydzieła   

Link 1:  https://www.youtube.com/watch?v=n8qKIDAvU4s

Link 2: https://www.youtube.com/watch?v=O3LyNiqu4Pk

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Polki jak Polki - zobaczą ciemnego bolca to lecą rozłożyć nogi. Nie ważne czy biedny, jakie smv. Polskie kobiety słyną z rozwiązłości ale tylko z facetami słusznej karnacji. A jak oni sobie już nimi ulżą to one do nas z bombelkiem. xD

  • Like 2
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Analconda napisał:

No Polki jak Polki - zobaczą ciemnego bolca to lecą rozłożyć nogi. Nie ważne czy biedny, jakie smv. Polskie kobiety słyną z rozwiązłości ale tylko z facetami słusznej karnacji. A jak oni sobie już nimi ulżą to one do nas z bombelkiem. xD

Znajomy chciał, żebym poderwał dziewczynę, którą wyruchał jeden arab, turek. Ma dziecko z kimś z tamtych rejonów, pojawił się dzieciak, jego inny znajomy umówił się z nią na randkę, przyszła z bąbelkiem, gość oczywiście wiochy narobił i zadał jej pytanie, co on taki ciemny ? Powiedziała mu, że ma dziecko z jakimś muslimem, muslim zostawił ją i uciekł do swojego kraju, a ją zostawił z bachorem. Gość dowiedział się, zaczął jej zadawać pytania, w jaki islam wierzy, czy obetnie mu łeb, jak się z nią zwiąże. Czyli jednym słowem nieprzyjemna rozmowa. Co z tego, że ładna dziewczyna, skoro ma dziecko ch&j wie z kim. Nie wie przypadkiem, jaki islam wierzy, zrezygnowałem.

Edytowane przez Boromir
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dobra koleżanka z Hiszpanami całe życie. Jej koleżanka z totalnym pustynnym typem, co nie ma żadnej historii zawodowej. Nikt nie wie, co on tam robił przed przybyciem do UK. To wszystko prawda. Na Polaka nawet nie splunie jedna z drugą, taki poziom. W niektórych cywilizacjach kobiety ramię w ramię stawały z mężczyznami do walki o przyszłość, a teraz? :D

 

A i w rodzinie się słyszało, jak wyglądały dyskoteki kiedyś. Też, jak murzynowo się pojawiło to do roboty szły kobiety, bez skrupułów. To jest, jak szósty zmysł, nic z tym nie zrobisz :D 

 

95% ofiar wojen to mężczyźni. Jak widać również wojny biologicznej. 

Edytowane przez mac
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

Na Polaka nawet nie splunie jedna z drugą, taki poziom.

Polki mają się za niewiadomo kogo. Bardzo łase na murzynów. Zresztą Marek w audycji mówił jak mu ojciec opowiadał jak za PRLu murzyni przyjeżdżali do Polski i Polki się puszczały za butelkę coli.

Ogólnie kobiety są rozwiązłe bardzo ale Polki to już wyższy poziom. Par biała-czarny jest mało z tego co widzę a jak widzę to albo Polka albo inna Rosjanka. Ogólnie słowiańskie kobiety mają pociąg do czarnych benków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Boromir said:

co on taki ciemny

Już w innym temacie wyjaśniałem, mamy globalne ocieplenie to i dzieci opalone się rodzą, przystosowanie ewolucyjne, normalna rzecz :).

7 hours ago, mac said:

A i w rodzinie się słyszało, jak wyglądały dyskoteki kiedyś.

Szarpanki miał też fajną analizę zabawy na festynie, gdzie Julki orbitowały dookoła ciemnych panów. 

Prawa fizyki w sumie, czarne dziury też ściągają do siebie wszystko wokół. 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orybazy napisał:

Już w innym temacie wyjaśniałem, mamy globalne ocieplenie to i dzieci opalone się rodzą, przystosowanie ewolucyjne, normalna rzecz :).

Dziwnym trafem ocieplenie klimatu oddziałuje najbardziej na nasze najpiękniejsze polki?.

Godzinę temu, Orybazy napisał:

Szarpanki miał też fajną analizę zabawy na festynie, gdzie Julki orbitowały dookoła ciemnych panów. 

Prawa fizyki w sumie, czarne dziury też ściągają do siebie wszystko wokół. 

W naturze można zaobserwować zjawisko jak „do gówna lecą muchy” wydaje mi się że jest to najlepszy przykład ilustrujący zachowanie naszych najpiękniejszych polek.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rak nr 3 czyli najatrakcyjniejsza i prawdopodobnie najstarsza Pani z tego filmiku ewidentnie pod wpływem środków uspokajających/wyciszających.

Mówiła o swoim mężu że są wspaniałymi kolegami po rozwodzie i nie było to dla niej nic specjalnego, bo nie pasowali do siebie.

Jednak w jej mimice twarzy, energii widać wkurw i złość - ewidentnie gość ją olał i zdominował a poprawność polityczna wyprała świadomość.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w sumie zastanawiam, czy takie zachowania odnoszą się tylko do Polek, czy może jeszcze do innych nacji. Bo jeżeli to jest kulturowe zachowanie to można nad tym łatwiej pracować i to zmienić, niż jakby było biologiczne. Ktoś prowadzi badania na ten temat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, Maninblack said:

Jednak w jej mimice twarzy, energii widać wkurw i złość - ewidentnie gość ją olał i zdominował a poprawność polityczna wyprała świadomość.

Niech siedzi w tej Norwegii i kible dalej sprząta. Nie brzydka więc pewnie niejeden facet by się naciął na taką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem Wam, to wcale nie jest nowy proceder. 

 

W moim mieście Łodzi gdzie łódeczka w herbie jest, była kiedyś Akademia Medyczna, dziś przemianowana na Uniwersytet Medyczny. Pisząc słowo "kiedyś" mam na myśli lata 70.

 

Matka mi opowiadała, że już wtedy była grupa ówczesnych lasek która chętnie leciała na Egipcjan, Syryjczyków, Irakijczyków i innych z tych rejonów którzy tłumnie na tej uczelni medycznej uczyli się w tamtych czasach...

 

Jako powody podała mi dwa: posiadanie w tamtych czasach dolarów przez ów studentów, ciemna karnacja i egzotycznosc...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Jaki wniosek? ? 

Obecnie ludzi wychowują media społecznościowe. A kobiety dodatkowo są łase na wszelkie rodzaju "mody" No i nawet mając potomstwo ze śniadym księciem znajdzie sobie jakiegoś "beciaka". Drzewiej bywało że takie panny razem z bękartem dostawały "bana" na życie w danej społeczności. Co skutecznie odstraszało resztę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Dassler89 said:

Matka mi opowiadała, że już wtedy była grupa ówczesnych lasek która chętnie leciała na Egipcjan, Syryjczyków, Irakijczyków i innych z tych rejonów którzy tłumnie na tej uczelni medycznej uczyli się w tamtych czasach...

Akademik zwany wieżą Babel, nawet pamiętam jak się jakaś znajoma chwaliła że udało jej się "wyrwać" sobie tam studenta "do porównania". Patrząc trochę na pary w UK to panie znajdują sobie tam panów z południa a faceci ze wschodu Azjatki. Ten trend pewnie się będzie utrzymywał. Masę ładnych dziewczyn w Chinach widziałem i pewnie milszych niż "Julki" bo kultura jednak inna tam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła egzotyki (na nas też to działa), zaściankowość i kompleksy, chęć błyśnięcia przed otoczeniem ("jestem taka internacjonalna!, z moim chłopakiem z Kongo porozumiewamy się po francusku!") - ale czasami też zdarzą się udane pary (oboje ludzie na poziomie). No i powiedzmy sobie szczerze - jeżeli kobita widzi w klubie dobrze zbudowanego i zadbanego murzyna, to pewnie będzie wolała jego od wątłego Sebka, który podpiera ścianę. Sory za jaskrawy przykład, ale tak to działa.

Inna sprawa, że u nas, na Zachodzie, wskutek wieloletniego urabiania mentalnego, panuje swoiste przyzwolenie na obracanie naszych kobiet przez obcych mężczyzn. I to jest tylko u nas, nigdzie indziej na świecie nie ma takiego mechanizmu. Oczywiście można by długo o tym rozprawiać, zachaczając o kwestie wolności i odpowiedzialności (Julka jest wolna, więc się parzy - ot, cała wolność), marksizmu i multi-kulti. Ale ten kawałek grano tu już wiele razy. ;)

 

Inna rzecz, że nagrania tego typa to taki gówno-content. Żadnej wartości poznawczej.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zychu napisał:

Siła egzotyki.

Z tego co kiedyś czytałem, to w trakcie drugiej wojny światowej, polscy piloci w Wielkiej Brytanii nie mogli narzekać na brak zainteresowania z strony kobiet.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zychu napisał:

No i powiedzmy sobie szczerze - jeżeli kobita widzi w klubie dobrze zbudowanego i zadbanego murzyna, to pewnie będzie wolała jego od wątłego Sebka, który podpiera ścianę

Promocja medialna... większość raczej poniżej 180, drobna i mało wysportowana. Nie różnią się specjalnie rozkładem atrakcyjności od nas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.