Skocz do zawartości

Mistrz Szarpanki z Życiem vs habibi


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Orybazy napisał:

Nie widziałem Polki która by tak dosłownie dookoła faceta latała.

Dopóki nie wysłali nas na zdalną, to moja codziennie wstawała ze mną i 6 robić mi śniadanie, drugie śniadanie i obiad do pracy. Do tego sama się wyrywa i obcina mi paznokcie u dłoni i stóp :D

Nawet mi nie pozwala sama dotknąć xD Także nie jest tak źle.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Patton napisał:

Z tego co kiedyś czytałem, to w trakcie drugiej wojny światowej, polscy piloci w Wielkiej Brytanii nie mogli narzekać na brak zainteresowania z strony kobiet.

Z braku innych chłopów. W późniejszym czasie z "Jankesami" był podobny "problem". Nie jeden John się zdziwił po powrocie do domu. Do tego sporo Niemek "puszczało" się z robotnikami przymusowymi. W czasie gdy Hans przelewał krew za fuhrera:). 

 

Ech te baby:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SpecimenSix napisał:

Dopóki nie wysłali nas na zdalną, to moja codziennie wstawała ze mną i 6 robić mi śniadanie, drugie śniadanie i obiad do pracy. Do tego sama się wyrywa i obcina mi paznokcie u dłoni i stóp :D

Nawet mi nie pozwala sama dotknąć xD Także nie jest tak źle.

Co kurwa? Nie wierzę w to co przeczytałem.. Kurwa opie
 Kurwa opie

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Ale patrząc na to co piszecie to przecież Polscy mężczyźni produkują te Polki, które latają za czarnymi kaszankami - tak nawiasem mówiąc, więc...

 

Jaki wniosek? ? 

A to też jest ciekawe spostrzeżenie. Jakie błędy wychowawcze popełniamy że nasze córcie w dorosłym życiu preferują kogoś z Afryki zamiast wiązać się z rodakiem ? 

Edytowane przez Frank89
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, Baca1980 said:

Do tego sporo Niemek "puszczało" się z robotnikami przymusowymi.

We Francji szacowano 600 tyś dzieci z Niemcami. Za karę matkom golono głowy, kolaborujących mężczyzn rozstrzeliwano po wojnie, taka to egalitare była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie, ale mazgaicie się jak baby. Już któryś raz powraca temat, że Ciemnoskórzy Wam kobiety uwodzą "sprzed nosa". Wyciągneliście dobre wnioski (że egzotyka dodaje +20 do atrakcyjności)... ale większość z Was niewiele z tym robi. Zatrzymaliście się w pół kroku. Czemu sami (jeden z drugim) nie poderwiecie jakiejś egzotycznej laski? 

To trochę jak z wyjazdem nad morze. Można spędzić 2 tygodnie nad zimnym Bałtykiem, narzekając co roku na to samo (że pogoda do kitu, że ludzi od groma, że ryba w barze kosztuje fortune itp), po czym za rok znów wybiera się ten sam dobrze znany grajdołek....bo tak łatwiej. Można się przełamać i pojechać raz trochę dalej np. do Chorwacji czy Włoch nad Śródziemne czy Adriatyk i nagle odkryć że woda może być ciepła i krystalicznie czysta. Są spokojne zatoczki  i w restauracjach sensowne ceny. 

 

Z kobietami jest dokładnie tak samo....tylko trzeba ruszyć tyłek z tego swojego dobrze znanego grajdołka.

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te laski o których tu mowa to mentalna patologia czyli gdzieś mniej więcej 3/4 z całości. Większość to młode sarny które choooja wiedza o życiu i chcą się szybko usamodzielnic bo ci kolesie wyznają miłość na pierwszej randce ?. Znam jedna udana pare on też Turek ona ok 25 lat nawet całkiem ładna blondi. Chłop latał za nią kilka miechów zanim dostał się do ula. Mają dwie prześliczne córki i chyba dobrze im że sobą  . No ale to wyjątek większość kończy zapylona z jeszcze bardziej rozjebana psycha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Patton said:

Z tego co kiedyś czytałem, to w trakcie drugiej wojny światowej, polscy piloci w Wielkiej Brytanii nie mogli narzekać na brak zainteresowania z strony kobiet.

Tylko czy nie chodziło o to że byli odważni, bohaterscy i uratowali im tyłki.

21 minutes ago, Zdzichu_Wawa said:

Z kobietami jest dokładnie tak samo....tylko trzeba ruszyć tyłek z tego swojego dobrze znanego grajdołka.

Im więcej się będzie za np. Azjatkami rozglądać tym bardziej lokalne Karyny będą musiały starać o faceta. Skoro one się rozglądają za Habibim to my patrzmy za Xia'mi.

57 minutes ago, Frank89 said:

Jakie błędy wychowawcze popełniamy że nasze córcie w dorosłym życiu preferują kogoś z Afryki zamiast wiązać się z rodakiem ? 

Znałem jedną chwalącą się "szerokimi horyzontami". Ojciec mało obecny w domu "weekendowy tata" i dominująca matka, przedkładająca karierę nad rodzinę (jedno dziecko, kierownicze stanowisko). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mac napisał:

 z totalnym pustynnym typem, co nie ma żadnej historii zawodowej.

boskie określenie haha.
Te laski to naprawdę myślą, że koleś taki wymuskany książę po prostu bedze leżał pachniał i bolcowal.
Przypomniało mi sie, ze kiedyś na kasting do mieszkania które wynajmuje zgłosiła sie laska - 28 lat, 10/10 po kurwa Sorbonie , pracuje w jakims luksemburskim banku który albo łączył  się z Credit Agricole albo chuj wie co w każdym razie przyjeżdżała tutaj z ziomeczkiem typu pocket toy boy made in Bajhrajn. Wszystko za niego ogarniała w Polakowie.
Laska zero bałaganu w oczach taki typ prymuski która elokwentna ale tez chyba zawsze chce żeby bylo na tip top takie teacher's pet, w sam raz dla psychopaty albo habibiego. No dramat co starzy muszą powiedzieć wykształcili, wychuchali a ta jebut arabistkie emocje i noce. Z takim egzotycznym bagażem z Luxemburga do Polakowa.
Szarpanki jest i tak dość taktowny w tych filmikach o p0lkach i ich egzotycznych "przygodach"
 

Godzinę temu, Frank89 napisał:

 Jakie błędy wychowawcze popełniamy że nasze córcie w dorosłym życiu preferują kogoś z Afryki zamiast wiązać się z rodakiem ? 

Możliwe ze to pokolenie snow flakes i starsze po prostu nie wie jak się zarabia pieniądze. Możliwe ze myślą ze kasa to głównie donejty i zrzutki.pl, ze nie wiążę się to z żadnym wysiłkiem ani nie wymaga rozwijania żadnych cnót - jak wytrwałość, pracowitość, poświecenie, systematyczność.  .
Sam mam 15 letnia córkę której to tłumaczę, ze taki obcokrajowiec to jest fajny do czasu kiedy ma wykonać prosta męską prace lub załatwić coś samodzielnie. Co najgorsze te same argumenty które jakoś tam trafiają do 15 latki nie trafiają do 30-35 latki i to jest dramat. One są chyba od pewnego wieku na wstecznym jeśli chodzi o rozwój i percepcje tego skąd się bierze kasa i ze "rzad nie da". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wchodzi kwestia @Personal Best różnorodności biologicznej. Laski ciągnie do habibi z tego powodu, biologicznej chcicy na zapłodnienie przez zróżnicowanie. Zdaje się chodzi gdzieś na necie tabela najlepszej zgodności genetycznej, czyli murzyn-blondynka niebieskooka i podobne. W teorii różnorodność to większa szansa przetrwania dziecka. A teraz świat zmierza w kierunku habibi, mulaci, rasa mieszana europejska, bez rodowodu, bez zasad, bez moralności, bez religii. A kobiety, jak wiemy idą za trendami społecznymi. To kobiety głównie głosują za socjalem, za partiami socjalistycznymi, za demokracją liberalną. A mężczyźni ponoszą niestety konsekwencje wyborów kobiet. Nie pokonamy biologii i tej chcicy. Trzeba naprawić kraj, cywilizację od podstaw, aby cokolwiek dotarło. 

 

Skoro laska sprzedaje na instagramie wodę po kąpieli i zarabia na tym ponad pół miliona dolarów to jaki przekaz idzie w świat. Nikomu nie chce się zapierdalać na nic. Praca to hańba. Ten, kto najmniej robi, wali ciągle w chuja jest pożądany, bo buduje tym samym psychiczny status kogoś wyższego niż jest w rzeczywistości. To jest też ciekawy temat, może do rozwinięcia przez kogoś, kto się bardziej zna ode mnie. Zaledwie liznąłem. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Wyciągneliście dobre wnioski (że egzotyka dodaje +20 do atrakcyjności)... ale większość z Was niewiele z tym robi. Zatrzymaliście się w pół kroku. Czemu sami (jeden z drugim) nie poderwiecie jakiejś egzotycznej laski? 

A gdzie Polak, przeciętny nie żaden mityczny chad, jest atrakcyjnym egzotykiem?

Bez skojarzeń "biały = bogaty", bo u nas raczej nikt tak tureckiego studenta nie kojarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mac napisał:

Laski ciągnie do habibi z tego powodu, biologicznej chcicy na zapłodnienie przez zróżnicowanie. Zdaje się chodzi gdzieś na necie tabela najlepszej zgodności genetycznej, czyli murzyn-blondynka niebieskooka i podobne. W teorii różnorodność to większa szansa przetrwania dziecka.

Najprymitywniejsze instynkty. Człowiek rozumny to ten, który potrafi nad nimi panować.

 

A taki wyróżniający się kolorem skóry dzieciak nie będzie miał łatwo w homogenicznym społeczeństwie, no chyba że w większym mieście. I to działa w obie strony, tak samo w Europie, jak i Afryce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cst9191 napisał:

Najprymitywniejsze instynkty. Człowiek rozumny to ten, który potrafi nad nimi panować.

 

A taki wyróżniający się kolorem skóry dzieciak nie będzie miał łatwo w homogenicznym społeczeństwie, no chyba że w większym mieście. I to działa w obie strony, tak samo w Europie, jak i Afryce.

Ty to wiesz, my to wiemy, kobiety mają to w dupie :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, SpecimenSix said:

Nawet mi nie pozwala sama dotknąć xD Także nie jest tak źle.

Jaki twój sekret Bracie?

57 minutes ago, mac said:

W teorii różnorodność to większa szansa przetrwania dziecka. A teraz świat zmierza w kierunku habibi, mulaci, rasa mieszana europejska, bez rodowodu, bez zasad, bez moralności, bez religii.

Zastanawiało mnie to, czy to oznacza równanie do najmniejszego wspólnego mianownika, czy też uwypuklanie najlepszych cech genetycznych. Czy dziecko Japończyka i Jamajki będzie szybko biegać i szybko myśleć? Czy będzie średnie w jednym i drugim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, BumTrarara napisał:

A gdzie Polak, przeciętny nie żaden mityczny chad, jest atrakcyjnym egzotykiem?

Bez skojarzeń "biały = bogaty", bo u nas raczej nikt tak tureckiego studenta nie kojarzy. 

Choćby w Azji ze względu na wzrost (w stosunku do tubylców). Nagle z przeciętnym na Polskie warunki wzrostem jesteś lokalnym odpowiednikiem tego mitycznego "facet zaczyna się od 180". Rozmiary innych części ciała podobno też są statystycznie większe niż u lokalesów. 

 

Inna możliwość to Afryka, pełna egzotyka ze względu na kolor skóry oraz dodatkowo namiętne kobiety.

 

Ameryka Środkowa i Południowa. Czyli Latynoski od Mulatek po te o karnacji europejskiej. Blondyn z niebieskimi oczami to coś mocno egzotycznego tam (sam mając tutaj w Polsce "pszenno-buraczaną urodę" tam nagle wzbudzałem zainteresowanie).

 

Dodatkowo z mojej obserwacji wynika, że im więcej słońca ma w ciągu roku dana nacja, tym większe libido kobiet (w mocnym uproszczeniu ewolucyjnym : więcej czasu można poświęcić na zabawę, mniejsze ryzyko że przyjdzie zima i się umrze z głodu, ogólnie większa radość z życia). To jest trochę jak z "siłą" słońca (indeks UV), o której sobie nie zdajemy sprawy bo mieszkając w Polsce jest go mało. Ktoś kto w Polsce opala się cały dzień leżąc plackiem żeby mieć opaleniznę, wyjeżdża np. na Karaiby i po 15 min na słońcu ma poparzenie słoneczne....zaskoczony.... "ale jak to, przecież byłem dosłownie chwile na słońcu". Z tym libido kobiet jest podobnie. Namiętna laska w Polsce to taki odpowiednim pięknego polskiego upalnego sierpniowego dnia...których zazwyczaj w ciągu roku mamy max kilka/kilkanaście. Namiętna laska w Afryce czy na Karaibach to dla nas taki sierpień pod piramidami w Egipcie -skwar taki że ciężko ogarnąć.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.